TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

Söylesene beni kaç harfle sevdin?.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Söylesene beni kaç harfle sevdin?.   Paz Mayıs 16, 2010 4:57 pm

Söylesene beni kaç harfle sevdin?

Hani anlat desem içindeki sevgiyi, ilk kelimenden sonra kaç dakika sürer? Zamanı ellerimle yakasından tutup havaya kaldırsam ne kadar anlatırdın? Hadi anlatsana beni kaç harf sevdin? Oyunuma geldin sevgili. Kandırdım seni az önce. Bana olan sevgin kaç harf diye sordum sende bana anlatm...aya başladın.... Cümlelerle kelimeleri süsleyerek anlatmak yeterli oldu. Demek sadece SENİ ÇOK SEVİYORUM da özetim. Oysa bana yaşadığımızı sandığım bu büyük aşkı tarif edememen lazımdı. Ağzından hiçbir kelime çıkmamalıydı. Düğümlenmeliydi ses tellerin, ellerin titremeli, avuçların terlemeliydi. Bocalamalıydın. Her anlatmaya kalktığında saçmalayıp örneklerle izah etmeye çalışmalıydın. Başaramamalıydın. Anlamını bilecek kadar bir aşk bize yakışmazdı oysa. Bak sokaklara hep onlarla dolu. Ellerinden tutabildiğin bir aşk bu sendeki. Bana olan sevgini özetlememeliydin sevgili. Özetlenecek bir aşk sadece kitaplara konu. Yazılabilecek kadar basit bir aşkı ben bir damla gözyaşıyla anlatırdım sana. Bana benim sorumu sorma sevgili. Peki, sen anlat o zaman deme bana. Beni sadece 16 harf seven birisine ben ne anlatayım?.

Mutluluk bir yolculuktur

Bir komşumuz vardı alt katımızda oturan .. Şu an oturmuyor ama aynı sokağı paylaşıyoruz hala .. Önceleri daha halliceydi, mahalleyi altüst eder herkese yetişirdi .. Şimdi biraz formundan düşmüş olsa da fena sayılmaz .. İnsanları, ne yapıp ettiklerini incelemeye adamıştır kendisini Cahide Teyzem ..
Ne zaman dışarı çıkacak olsam kendisiyle karşılaşırım mutlaka .. Beni her gördüğünde o muhteşem sorusuyla seslenir, ki en nefret ettiğim sorudur bu :
- Nereyeeee ?
Yüzümdeki zoraki gülümseme ile bastırmaya çalıştığım içsesim :
- Cehennemin dibinee, gelmek ister misin ?
Cevabını verirken, markete, eczaneye, dershaneye gibi gidilmesi muhtemel yerlerden birini söylerim .. Öğrenince başı göğe erecek sanki ?
Bu cevabı almış olmanın huzuru olsa gerek yüzüne bir gülümseme yerleşirken, ben TİTANİC''ten kurtulmuşcasına koşaradım uzaklaşırım yanından .. İklim şartlarına aldırmayan bir seyircidir kendisi .. Pardon röntgenci .. Yaz, kış demez uygun bulduğu yer neresi ise yerleşir ve başlar etrafı seyretmeye .. Sorar, soruşturur, kurcalar durur kendince anlamlar yükler gördüklerine ..
Hiç anlamam insanların bu merakını ? Şahsen çok iyi tanımadığım hatta tanıdığım insanların bile bir yerden sonra yapıp ettikleri bende hiç merak uyandırmaz .. Başkalarının gözü, kaşı, giydiği, ne yiyip içtiği, gezdiği tozduğu, aldığı maaşı, bilmemnesi ile ilgilenmek saçma gelir çünkü bana .. Bu insanlardan kendimi soyutladığım, aman banane ne yapıyorlarsa yapsınlar demek anlamına gelmesin, ama özel hayat denen birşey var değil mi ? Adı üstünde " ÖZEL " ..
İşte böyle Cahide Teyzeciğim .. O insanları izlemek için başını uzattığın pencereni açıp şöyle bir nefes alsan halbuki ? Kendin için solusan o havayı, içine çeksen derin derin ..
Hayat seyredecek kadar uzun değil .. Sayılı nefeslerimizi tüketiyoruz altı üstü .. Hem izlediğin o hayatlardan kendine katacak birşeyin yoksa boşuna yorulmak değil mi bu yaptığın ? İnan bana, o insanların hayatlarından daha önemsiz değil seninki .. Bildiğin sıradan, hiç de ilginç olmayan şeyler aslında gördüklerin ..
Şimdi yeniden düşün istersen ..Bu kadar uzun mu yolculu, har vurup harman savuracak kadar değersiz mi ömrün ?
Son durağa kim daha önce varır bilinmez, gel yol yakınken vazgeç ve kendi hayatına dön ..
Seyretme ve yaşa sonuna kadar !

alıntı

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com

Söylesene beni kaç harfle sevdin?.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Rahat Bırak !
» gitarcı kızlara en iyi akorlar:)