CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … I_vote_lcapMEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … I_voting_barMEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … I_vote_lcapMEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … I_voting_barMEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun …

YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … Empty
MesajKonu: MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun …   MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun … EmptyCuma Ara. 10 2021, 20:12

Bir bürokrat, görevli olarak şehirden kasabaya giderken yolda sulak ama bataklık bir yerde mola vermiş. Nasıl olmuşsa ayağı kayıp bataklığa düşmüş:
- "İmdat, Boğuluyorum. Kurtarın beni!" diye bağırmaya başlamış.
O sırada yakınlardan geçen bir köylü, sesini duyup yaklaşmış.
Bürokrat: "Bataklığa düştüm. Kurtar beni!" diye bağırmış.
Köylü: "Geçmiş olsun" demiş. Ama kurtarmak için hiç gayret göstermemiş. Hani neredeyse dönüp gidecek.
Bürokrat paniklemiş ister istemez: "Lütfen, bir dal uzat. Kurtar beni!" diye yalvarmış..
Köylü: "Olmaz sen şu anda hazine toprakları üzerindesin. Hazine malından bir şey almak suçtur"
Bürokrat: "Sen, dalga mı geçiyorsun. Ölüyorum. Kurtar beni!" diye bağırmış ağzına dolan çamurlarla.
Köylü hiç istifini bozmadan cevap vermiş: "Ben Hazine'den mal alıp suçlu duruma düşemem. Fakat seni böyle bırakacak değilim. Gidip muhtara haber vereceğim. O kaymakama, kaymakam da valiyi arar mutlaka. Mal müdürüne talimat verilir. Şayet, hazine arazisi değilse. İtfaiyeye talimat verir ve seni kurtarırlar..."
Bürokrat: "Yahu, bunlar oluncaya kadar ben burada ölürüm, be adam."
Köylü gülmüş: "Ben ölmezsin demiyorum ki... Bizim devletle bir işimiz olsa siz de bu yolları takip etmemizi söylemiyor musunuz? Biz de oradan oraya gide gide ölüyoruz adeta....
Sen de ölsen, mevzuata uygun ölmüş olursun!..😎

alinti...

En son _troyaa_ tarafından Cuma Ara. 10 2021, 20:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

iLKNUR likes this post

http://chatlaqs.yetkinforum.com

MEVZUATA UYGUN ölmüs olursun …
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu nasil olmus ??
» Parfümün tenine uygun mu?
» ooo fiyatıda uygun.. :) her eve lazım :)) kaçmaz fırsat..!
» gel diyeceksin...wuhhuu acaip kapak söz olmus bu :))