TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

ASK MESAJLARI..

YazarMesaj
ALTIN_DAMLA
basarili uye
basarili uye

cizgi resim :
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 543

MesajKonu: Geri: ASK MESAJLARI..   Ptsi Ocak 12, 2009 1:39 am

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçeklerisaysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...!!!!!!!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Kullanıcı profilini gör
*Su_Damlasi*
v.i.p. üye
v.i.p. üye

ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : -2

MesajKonu: Geri: ASK MESAJLARI..   Paz Ocak 11, 2009 2:51 am

BİR KELEBEK OLSAYDIM YAĞMUR GÜNEŞ DEMEDEN YANINA UÇARDIM.OMZUNA KONUp SANA DOYASIYA BAKARDIM BİR HABER VERMEDEN YANAĞINDAN ÖpER KAÇARDIM!...

Bu cok seker mis bayildim...Embarassed
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: ASK MESAJLARI..   Ptsi Ocak 05, 2009 11:07 pm

tskler Neutral deli gene bulmussun damar damar

emegine saglik
Kullanıcı profilini gör
sercanca
PReNS
PReNS

Lakap : kara
cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 67

MesajKonu: Geri: ASK MESAJLARI..   Ptsi Ara. 22, 2008 11:51 pm

ALLAH KİMSEYE AYRİLİK GÖSTERMESİN.. EMEGİNE SAGLİK..
SELAM VE DUA İLE..
Kullanıcı profilini gör
DeLiYaR
special_uye
special_uye

Lakap : FoRuMuN_DeLLyySi
cizgi resim :
ReP GüCü : 3598

MesajKonu: Geri: ASK MESAJLARI..   Ptsi Ara. 15, 2008 1:53 am

BİR CAN DEDİM SENİ TARİF ETTİLER.BİR YUDUM SEVDA DEDİM ONDA VAR DEDİLER.DOST DEDİM ÖMÜR BOYU DEDİLER YÜREĞİ YANIK SEVDAYA SADIK SEVGİYE LAYIK SENİ GÖSTERDİLER.

Sen Allah'a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Bizim şiirlerimiz acıklı, sevdalarımız sürekli olur. Buralarda şiirler kağıtlara değil yanık kalplere yazılır.

Seninle olmak, yaşamın bana verdiği en büyük mucizelerinden biri. Mucizelere inanmayan ben, şimdi bu mucizeyle yaşamaya alıştım. Bir kez kondu yüreğim yüreğine. Anla beni ve tut elimi... Yürüyelim birlikte bu sevdanın yolunda. Bu aşk bize çok yakıştı, yakışıyor da, yar yakışanı üzerinden çıkarma.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Bir su gibi Berrak , bir Çiçek gibi sevgi yüklü , Gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sığmayacak kadar büyük bir SEVGİMİZ olduğunu sakın UNUTMA

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım.Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın.

Elimde denizde bulduğum bir midye var denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi.
Kullanıcı profilini gör
DeLiYaR
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASK MESAJLARI..   Ptsi Ara. 15, 2008 1:50 am

Aşkımı dağlara yazacaktım fakat aşkımdan büyük dağ bulamadım.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet

Gece midir beni hüzünlendiren yoksa ben miyim hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen.

Senin icin ağlayan şu gözlerimi gelip silecek misin? Her gece seni düşünen beni birgün sevecek misin? Seni bir ömür beklesem birgün bana gelecek misin? Gel ne olur sevdigim sev ne olur benim seni sevdigim gibi.

Sensiz gelen gelen güne küsüm, sensiz doğan güneş, batsın bu dünyada tek gayemsin, yalanım yok kanım aksın.

Sevmek günahsa ben varım. Sevmek ölmekse ben varım. Dünyayı vereyim desinler umrumda değil. Tek sen varsın bitanem ve hep benim kalacaksın. Sen benimsin benim.

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde sonra bakmak görmek istersin yaşıyor mu diye. Baksan kaçacak sımsıkı tutsan ölecek işte böyle bir şey seni sevmek canım sevgilim.

kadar öfkeliyim ki sana anlatamam seni bin parçaya ayırsam bile hırsımı alamam fakat bir parça kaybolursa işte o zman ben yaşayamam.

Korkum sevmek degil sevipte ayrımak. Korkum kurşun yemek değil kalleşçe vurulmak. Korkum ölüm değil sevdiğim tarafından unutulmak...

Issız çölde bir yudum suyu dünyalara değişmeyen biri gibi ya da yağmuru unutmuş toprağın bulutlara yalvarışı gibi sessizce ama YÜREKTEN ÖZLEDİM SENİ.
Kullanıcı profilini gör
DeLiYaR
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: ASK MESAJLARI..   Ptsi Ara. 15, 2008 1:13 am

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN? DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN? ATEŞLER KADAR YANDIM ALEVİM OLUR MUSUN? İlK aŞkIm DğİlSiN aFfEt SoN aŞkIm OlUr MuSuN???

BİR KELEBEK OLSAYDIM YAĞMUR GÜNEŞ DEMEDEN YANINA UÇARDIM.OMZUNA KONUp SANA DOYASIYA BAKARDIM BİR HABER VERMEDEN YANAĞINDAN ÖpER KAÇARDIM!...

Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anlaki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de...
Kullanıcı profilini gör

ASK MESAJLARI..
1 sayfadaki 1 sayfası