CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... I_vote_lcapdostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... I_voting_bardostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... I_vote_lcapdostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... I_voting_bardostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın....

YazarMesaj
CaT_GiRL

CaT_GiRL

cizgi resim : dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Kat92v11
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : -7

dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... Empty
MesajKonu: dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın....   dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın.... EmptyPtsi Ocak 05 2009, 01:38

hayatta herkesin bir dostu olmuştur yada buna dostluk değilde mecburi sırdaslık denilebilir.bende olmuştu 2 yıl önceydi onu dostum sanıyordum fazla değer veriyordum o benm herşeyim olmuştu.ama o bana hep çekimser davranıyordu anlam veremiyordum belkide kurcalamak istemiyordum.beni herkes severdi o ise çekimserdi ama benle arkadas olunca herkesle arası ii olmuştu.ama zaman gelince herşey su üstüne çıkıyor işte.zamn geçiyordu onun bana olan tavırları iyice değişti birazda annesi etkiliyordu yani kendi yapamadıklarını ondan bekliyodu ve yaptırıyoduyani istediği gibi bi hayat kuruyodu.sonunda bizim bi gurubumuz oldu ve 2.döneme baslarken bana dediki annem dioki 'siz normal arkdas olun böle olmuyor herşeyin birlikte değilde istediklerinizi yapın 'demiş.yani ben ona belii etmedim ama çok üzüldüm evde ağladım ama o çok soğuk davranıyordu aynı pilli saat gibi baskası tarafından yönlendiriliyordu ama halinden memnundu.sonra bizim gurubumuz vardı bunlar benden habersiz derste oylama yapmışlar kim gitsin diye ve tenefüste bana sen guruptan çıktın dediler dünyam basıma yıkıldı. ama hiç belli etmedim onlar bana sınıfta yapmadıklarını bırakmadılar bana cepe almışlardı.sonunda ben ağlarken çok büyük bi ah etmiştim birgün ayağıma yalvarıcaklar gel die demiştim.zamn geçti tam biryıl hergün dışlandım sonra nemi oldu tabiki istediklerim oldu.beni birgün gezmeye çağırdılar yeni dostumla gitiim(suan hala dostum gerçek dostum)dostumun işi çıktı acilen gitii ve onlarla yanlız kaldım ama bu geçen zamn içinde bende özür dilemişlerdi barışmıştık ama benm beklediklerim daha olmamıştı.benden özür dilediler çünkü ben artık onlarsızde mutlu olabiliyodum anladılar ve artık onlardan daha sevilen ve güçlüydüm hemde sınıfta olupta iyiliklerini farketmediğim kişilerle dost oldum.sonunda bana dayanamayıp nolur biz gurup kuruyoruz sende gel dediler içimden evet demek geliodu sonra ahım aklıma geldi ve gerçek dostlarım onlara döndüm ve dedimki 'kumsaldaki çakıl tasları tektek toplanır en iyisi bulunsun die tektek atılır ben temizledim ve benm gerçek dostalrım var artık 'dedim.sonrada kusura bakmayın ama ben benden değersiz insanlara değer veripte değerimi küçültemem dedim.öyle yaptım ve aradan 2 yıl geçti suan gerçek dostlarımlayım ve çok ama çok mutluyum unutmayınki gerçek dost ;seni senden çok seven zor günlerinde senle ağlayan iyi zamanlarında senle gülen olmalıdır ve sizinle popilerliğiniz için dost olmak istemeyen,tekde olsan seni tekliğe bırakmayan kişidir.ben çakılarımı temizledim şimdi ise onlarla mutluluk oyunu oynuyorum herkese değer verin fakat olduğunda az verinki o size olduğunuzdan fazla değer versin.....

dostluk çakıl taşlarına benzer önce toplarsın sonra teker teker atarsın....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gerçek Dostluk Bu
» İş yaşamı evliliğe benzer.
» Erkekler balığa benzer‏
» 40 ından sonra aşk ...
» ben senden sonra eksigim...