CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Gökkuşağının hikayesi Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Gökkuşağının hikayesi Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Gökkuşağının hikayesi Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Gökkuşağının hikayesi Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Gökkuşağının hikayesi Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Gökkuşağının hikayesi Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Gökkuşağının hikayesi I_vote_lcapGökkuşağının hikayesi I_voting_barGökkuşağının hikayesi I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Gökkuşağının hikayesi I_vote_lcapGökkuşağının hikayesi I_voting_barGökkuşağının hikayesi I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Gökkuşağının hikayesi

YazarMesaj
GüL-PeRiSi

GüL-PeRiSi

cizgi resim : Gökkuşağının hikayesi Hayvan10
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 6

Gökkuşağının hikayesi Empty
MesajKonu: Gökkuşağının hikayesi   Gökkuşağının hikayesi EmptyPaz Şub. 01 2009, 05:26

Gökkuşağının hikayesi 2162

Dünyanın Bütün Renkleri Bir Araya Toplanmışlar ve Hangi Rengin En Önemli En Özel Olduğunu Tartışmaya Başlamışlar:
Yeşil söze başlamış: 'Elbette ben en önemli rengim Ben yaşamın ve umudun rengiyim! Çimenler, yapraklar, ağaçlar için seçilmişim Yeryüzüne şöyle bir bakın, her taraf benim rengimle kaplı'
Mavi oradan atılmış: 'Sen sadece yeryüzünün rengisin, ya ben? Ben hem denizin hem gökyüzünün rengiyim Gökyüzündeki mavi insanlara huzur verir ve huzur olmadan da siz hiçbir şey yapamazsınız! '
Sarı söze karışmış: 'Siz dalga mı geçtiğinizi sanıyorsunuz? Ben güneşin rengiyim, bu dünyaya sıcaklık verenim Ben olmasan hepiniz soğuktan donardınız!'
Turuncu onun sözünü kesmiş: 'Ya ben?? Ben direncin ve sağlığın rengiyim İnsanın yaşaması için gerekli vitaminler benim rengimde bulunur Portakalı, havucu düşünün Pek ortalarda görünmeyebilirim ama güneş doğarken ve batarken gökyüzüne o güzelim rengi veren benim unutmayın! '
Kırmızı dayanamayıp söze almış: 'Ben hepinizden üstünüm!! Ben kan rengindeyim!! Kan olmadan yaşam olur mu? Hem ben cesaret ve tehlikenin rengiyim!! Savaş ve ateş rengindeyim!! Aşk ve tutku benimledir!!! Bensiz bu dünya bomboş kalırdı! '
Mor ayağa kalkmış: ' Hepinizden üstün olan benim! Ben gücün ve asaletin rengiyim Bütün liderler ve krallar beni seçmişler Otorite ve bilgeliğin rengi benim İnsanlar beni sorgulamaz Onun yerine dinler ve itaat ederler
Ve bütün renkler bir ağızdan konuşmaya devam edip kavgaya tutuşmuşlar Her biri diğerini itip kakıyor ve; 'En üstün benim ' diyormuş
Derken bir anda şimşekler çakmaya başlamış ve yağmur damlaları gökten inmeye başlamış Bütün renkler neye uğradıklarını şaşırıp korkuyla birbirlerine sarılmış Ve YAĞMUR'un sesi duyulmuş'Sizi aptal renkler Bu kavganızın anlamı ne? Bu üstünlük kavganız neden? Siz bilmiyor musunuz ki her biriniz farklı bir görev için yaratıldınız, birbirinizden farklısınız ve her biriniz çok özelsiniz Haydi, şimdi el ele tutuşup bana gelin!' Renkler bu sözlerden çok utanmışlar El ele tutuşup gökyüzüne doğru havalanmışlar ve bir yay şeklinde oraya yerleşmişler Yağmur; 'Bundan sonra her yağmur yağdığında siz birleşip bir renk cümbüşü olarak gökyüzünden yeryüzüne doğru uzanacaksınız İnsanlar sizi gördükçe huzur duyacaki güç bulacaklar İnsanlara yarınlar için bir umut olacaksınızGökyüzünü bir kuşak gibi saracaksınız ve size GÖKKUŞAĞI diyecekler Anlaştık mı? Bu yüzden ne zaman dünyamızı yağmur yıkasa ardından gökkuşağı belirir Biz de gökkuşağındaki o renkler gibi birbirimizden farklı ve hepimiz çok özeliz
Bunun farkında olmalı ve uyum içinde yaşamalıyız

Gökkuşağının hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Ask hikayesi...
» ...AŞK HİKAYESİ....
» bir aşk hikayesi cd ci kız
» bir gülün hikayesi
» Bir Kartal Hikayesi