CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
...EN GÜZEL KALP... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
...EN GÜZEL KALP... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
...EN GÜZEL KALP... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
...EN GÜZEL KALP... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
...EN GÜZEL KALP... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

...EN GÜZEL KALP... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
...EN GÜZEL KALP... I_vote_lcap...EN GÜZEL KALP... I_voting_bar...EN GÜZEL KALP... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
...EN GÜZEL KALP... I_vote_lcap...EN GÜZEL KALP... I_voting_bar...EN GÜZEL KALP... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

...EN GÜZEL KALP...

YazarMesaj
hope

hope

cizgi resim : ...EN GÜZEL KALP... Katze110
ReP PuaNi : 2
ReP GüCü : 223

...EN GÜZEL KALP... Empty
MesajKonu: ...EN GÜZEL KALP...   ...EN GÜZEL KALP... EmptyPaz Şub. 22 2009, 19:28

Genç bir adam kentin merkezinde durmuş,o yöredeki en güzel kalbin kendi kalbi olduğunu söylüyordu.
Çevresinde büyük bir kalabalık olmuştu.Herkes en küçük bir leke ya da çatlak olmayan bu kalbe imrenerek bakıyor,
onun güzelliğini konuşuyordu.
Sonunda hepsi de bu kalbin gördükleri en güzel kalp olduğuna karar verdiler.Genç adam çok gururlandı
ve daha yüksek sesle kalbini övmeye başladı.
Aniden kalabalığın önünde yaşlı bir adam ortaya çıktı
kalbinin güzelliğini öven bu adama seslendi;
''Bir dakika genç adam'dedi''senin kalbin benimki kadar güzel değil.'
kalabalık ve genç adam hep birlikte yaşlı adamın kalbine baktılar.
Çok güçlü atıyordu ama izler ve yarıklarla doluydu.Kimi parçaları yok olmuştu,
kimi parçaların yerine küçük küçük parçalar konmuştu,ancak bunlar tam yerine oturmamıştı,
gelişi güzel konmuştu ve kimi yerlerinde kocaman oyuklar vardı.İnsanlar hayretle baktılar'
'Nasıl bu adam kalbinin daha güzel olduğunu söyleyebiliyor? dediler.
Genç adam da yaşlı adamın kalbinin haline baktı ve''şaka yapıyor olmalısın''dedi'
kendi kalbini nasıl olurda benimkiylekarşılaştırabilirsin.Bak benimki mükemmel,senin ki ise yarık ve eksiklerle dolu''
Yaşlı adam kendisinden emin biçimde yanıtladı genç adamı;
''Evet'' dedi .'seninki mükemmel görünüyor,ben seninkiyle yarışamam,Ama bak,
benim kalbimde gördüğün her yarık sevgimi verdiğim bir kişiyi temsil eder.
Kalbimin bir parçasını koparıp onlara verdim ve çoğu kez onlarda bana kendi kalplerinden birer parça koparıp verdiler.
Ama tam benim parçanın büyüklüğünde olmadığı için arada boşluklar kaldı.Ancak ben bu boşluklara şükrediyorum.
Çünkü onlar,paylaşılan sevgileri bana anımsatıyor.Bazen ben insanlara sevgimi cömertce vermeme karşın onlar
bana karşılığını vermediler.Bu derin boşlukların nedeni işte bu karşılık alamadığım sevgilerdir.
Bunlar acı veriyor ama olsun,onlar da benim sevgime karşılık vermeyen insanları bana anımsatıyorlar.
Ben yine de benim sevgime karşılık verecekleri bu boşlukları dolduracakları günü bekliyorum.
Şimdi GERÇEK GÜZELLİĞİN NE OLDUĞUNU ANLADIN MI_?
Genç adam yanağından akan yaşlarla sessizce duruyordu.
Yaşlı adama doğru yürüdü harika güzellikteki kalbinden bir parça kopardı ve yaşlı adamın titreyen ellerine verdi.
Yaşlı adam aldı ve onu kalbine yerleştirdi.Sonra kendi yara dolu kalbinden bir parça koparıp adamın
kalbindeki boşluğa yerleştirdi.Boşluk doldu ama köşelerde biraz boşluk kaldı.
Genç adam kalbine baktı.Artık mükemmel değildi ama öncekinden daha güzeldi.
Çünkü yaşlı adamın kalbinde sevgi onun kalbine akmıştı.
Birbirine sarıldılar ve yan yana yürümeye başladılar...

...EN GÜZEL KALP...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kirilan kalp tamir edilir mii??:((
» Kirilan Kalp yama tutmaz:((:((:((...
» Kalp Kırıldığında
» Kirilan Kalp:((...
» KALP AGRISI