CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Günesi Gördüm..sinemalarda... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Günesi Gördüm..sinemalarda... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Günesi Gördüm..sinemalarda... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Günesi Gördüm..sinemalarda... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Günesi Gördüm..sinemalarda... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Günesi Gördüm..sinemalarda... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Günesi Gördüm..sinemalarda... I_vote_lcapGünesi Gördüm..sinemalarda... I_voting_barGünesi Gördüm..sinemalarda... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Günesi Gördüm..sinemalarda... I_vote_lcapGünesi Gördüm..sinemalarda... I_voting_barGünesi Gördüm..sinemalarda... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Günesi Gördüm..sinemalarda...

2 posters
YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : Günesi Gördüm..sinemalarda... Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

Günesi Gördüm..sinemalarda... Empty
MesajKonu: Geri: Günesi Gördüm..sinemalarda...   Günesi Gördüm..sinemalarda... EmptyCuma Mart 13 2009, 12:51

Tsk paylasima.
http://chatlaqs.yetkinforum.com
ALTIN_DAMLA
basarili uye
ALTIN_DAMLA

cizgi resim : Günesi Gördüm..sinemalarda... Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 515

Günesi Gördüm..sinemalarda... Empty
MesajKonu: Günesi Gördüm..sinemalarda...   Günesi Gördüm..sinemalarda... EmptyCuma Mart 13 2009, 12:35

Günesi Gördüm..sinemalarda... 3332474417_494600a0b8

Mayınların arasında, doğuda bir sınır köyü...
25 yıldır iki tarafın arasında kalan çaresiz insanlar...
Zorunlu göç uygulaması nedeniyle doğup büyüdükleri topraklardan, köklerinden ayrılmak zorunda kalan Altun aileleri, köklerinden koparak bir bilinmeze doğru yola çıkarlar.
Davut Altun, ailesiyle birlikte kaçak yollardan da olsa en kısa zamanda Norveç'e gitmeyi istemektedir. Haydar Altun ve ailesi içinse göç yolu İstanbul'a doğrudur...
Yolculuk başlamıştır...
Bitmek bilmez fıtınalardan geçip gelmiş, yollarını kaybetmiş, çaresizce bir çıkış arayan insanların, kendi güneşinden koparılmış ve geleceğin bilinmezliğinde kaybolmuş çocukların, bir göçün hikayesidir...
Her türlü ayrımcılığa ve ötekileştirmeye karşı duran, savaşın, kavganın, kendine benzemeyeni hor görmenin sorunun ta kendisi olduğunu söyleyen bu filmde anlatılan: hepimizin, memleketimizin, Türkiye'mizin hikayesidir...

Günesi Gördüm..sinemalarda... 3332489745_5573bf445e_m
Günesi Gördüm..sinemalarda... 3333332816_507d7578b6_m

Memleket isterim
Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun;
Kuşların çiçeklerin diyarı olsun.
Memleket isterim
Ne başta dert, ne gönülde hasret olsun;
Kardeş kavgasına bir nihayet olsun.
Memleket isterim
Ne zengin fakir, ne sen ben farkı olsun;
Kış günü herkesin evi barkı olsun.
Memleket isterimYaşamak, sevmek gibi gönülden olsun;
Olursa bir şikâyet ölümden olsun.
Cahit Sıtkı TARANCI
Günesi Gördüm..sinemalarda... 3332527531_bd511f8aec_m
AİLE, BARIŞ,
Günesi Gördüm..sinemalarda... 3333371846_cd4e0cc781_m
GÖÇ
Günesi Gördüm..sinemalarda... 3332543323_33923056c9_m
VATAN, MUTLULUK
Günesi Gördüm..sinemalarda... 3333403264_00da383ebb_m
ÇOCUKLARIN KADERLERİNİ KİM YAZIYOR
Günesi Gördüm..sinemalarda... 3333413866_a936956cac_m
UMUT HER ZAMAN VAR.....

GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİ 12 MART'TA SİNEMALARDA GÖSTERİME GİRİYOR. FİLM İLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ VE FOTOĞRAF İÇİN www.gunesigordum.com sayfasına bakabilirsiniz.

Günesi Gördüm..sinemalarda...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güneşi fethetmeye ne dersiniz?‏
» ananas tarlasii ilk kez gördüm sahane ....