TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

KoC 21 mart-20 nisan

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Paz Haz. 21, 2009 1:39 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Koçlar pazar gününe, saat 12:29 itibariyle oluşan güçlü enerjiler altında başlamaktasınız. Kendinizi ailenizin yanında, yurtdışındaysanız anayurdunuzda veya evinizde duygusal olarak daha rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca aidiyet duygunuz oldukça güçlüdür. Bilinçaltınızda geçmişinizle alakalı konularda hassasiyetiniz fazladır. Bu durumda, duygusal gel-gitlerinizi, beslenme ve bakılma ihtiyaçlarınız doyurmak ve güvenliğinizi sağlamak arzunuz evinizle alakalı konularda çok daha yoğun olabilir. Tabi ki bu konularda tam anlamıyla rahat edebilmek için, maddi kazancınızın yeterli olması mutlaka gerekmektedir. Çünkü o zaman ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, geleceğinizi garanti altına alabilir, kimseye bağımlı olmadan yaşamınızı sürdürebilirsiniz. İşte bu saatlerdeki enerjiniz sizi, değerlerinize sahip çıkmaya ve daha çok kazanmaya itebilir.

Saat 16:09 itibariyle etkili olacak enerjiler altında, maddiyat olgusu öylesine ön plana çıkar ki, kendinizi mutlu hissetmenin, kendinizden hoşnut olmanın, hayattan zevk alabilmenin tek yolu, tek çaresi sadece paradır. O zaman yapılması gereken öncelikle kendinize gerçekçi bir yön çizmeniz, özgüven duygunuzla hareket etmeniz, bundan sonrası adına doğru kararlar vermeye çalışmanızdır. Tutumlu olmak bunların başında geliyor. Yani kazancınızın kıymetini bilirseniz, o zaman paranıza sahip çıkabilir, daha çok kazanmak adına bilinçli hareket edebilirsiniz.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:41 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Koçlar günlük enerjiniz özellikle maddi konularda sakin kalmanızı gerektiriyor. Sizin paylaşımlar konusunda ne kadar istekli olduğunuzu ve huzur, uyum duygusunu ne kadar önemsediğinizi tahmin ediyorum. Fakat bugün, başkalarıyla bölüşüm anlamında, elinizdekileri korumaktan yana özen göstermeniz gerekiyor. Gerçekçi düşünme günüdür. Güvenliği önemsemek zamanıdır. Gün içindeki diğer enerjileri şöyle bir gözden geçirirsek, ilişkinizle ilgili mevzularda sakin ve dinginlik şart. Ne kadar üzerinize gelirse gelsin bazı durumlar siz, lütfen bu ortamın yaratacağı gerginliklere alet olmayınız. Bırakın karşınızdaki kişi ne düşünüyorsa düşünsün.

İç dünyanızdaki huzur ve yuvanız sınırları içinde mutlu olmak istiyorsanız sanki duymamış gibi, sanki ters konuşmuyormuş gibi davranın. Şu anda içinden geçtiğiniz süreç sizin o güzelim duygularınıza nezaketinize ve sunduklarınıza uygun değil ama sabır zamanı diyorum. Ayrıca siz de bir anda parlayabilirsiniz o zaman sevdiğiniz kişiyle söyleyin üzerinize hiç gelmesin. Yoksa karşılıklı olarak yanlış anlamalar devam edecek ve beraberliğiniz hakikaten güç durumların içinde kalacak. İlişkisi yeni başlayanlar için bu durum, karşınızdaki insanın kendi liderlik özelliklerini size dayatması anlamındadır. Bu sizin iç dünyanızı karmaşık hale getirebilir fakat bir yandan da onu çekici bulmanıza neden olabilir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Cuma Mayıs 15, 2009 10:51 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Koçlar cuma gününe, Ay gezegeninin saat 05:02 de itibariyle etkisi hissedilecek Kova burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bu enerji, gruplar içinde kendinizi ifade edebilmenizi sağladığı gibi, zihinsel ve fiziksel açıdan, özgürce hareket edebilmenizde de size destektir. Yüreğinizdeki inancı, hayallerinizi gerçekleştirme kararlılığınızı, dostluklarınızı ve umutlarınızı güçlendirici bugünkü enerjiniz sayesinde yeni bir güne sevinçle uyanabilirsiniz. Gün boyu işlerinizi hevesli bir şekilde yerine getirir, olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla arkadaşlık, dostluk ülküsü içinde iletişimde bulunabilir, yakınlarınızla olan her türlü irtibatınızda sevimli tavırlarınızla ilgi uyandırabilirsiniz.

Ayrıca, dışarıdan size yönelebilecek her türlü sorunla kolaylıkla başa çıkabileceğiniz bugün, her konuda kazançlı çıkabilmeniz mümkündür. Bugünkü enerjinizden azami oranda yararlanmak için, kendi gücünüzü, yaratıcılığınızı ve ideallerinizi belli gruplar içinde ifade etmeye çalışmalı, harekete geçmek için birilerinin onayını beklemek yerine sadece kendinize inanmalı ve güvenmelisiniz. Bunun yolu ise, iradenizi ortaya koymakla mümkün olabilir.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Mayıs 14, 2009 9:10 am

14.05.2009

Sevgili Koçlar bugün bir yandan, iş hayatının içindeki sorumluluklarla uğraşırken, diğer yandan evinizle ilgili konularla da yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Bu durumda iyi bir plan yapmanız şarttır. Özellikle asıl ağırlığı işinize vermeniz gerektiğini bilmenizi isterim. Evinizle alakalı işlerle ilgili, gerekirse telefonla veya bizzat yüzyüze, yakınlarınızla irtibata geçerek onlardan yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca aile içi ilişkiler veya evle alakalı konularda eskiye ait sorunların tekrar ele alınarak iyi niyetli bir şekilde çözümlenmeye çalışılması gereken bugün, güvenlik konusu daha fazla önem taşımaya başlayabilir.

Sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerinizi, koruma ve kollama enerjiniz yükseleceği için doğal olarak kendi sınırlarınızın hiç kimse tarafından ihlal edilmemesi gerektiğini düşünebilirsiniz. Oysaki o sınırlar içinde birlikte yaşadığınız insanların da söz hakkı olduğundan, ılımlı bir şekilde hareket etmeye çalışmak hem mantıklı hem de yararlıdır.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Cuma Mayıs 08, 2009 9:23 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Koçlar, cuma gününe Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, bankalarla alakalı her türlü aktivite, başkalarıyla olan finansal ilişkileriniz, bitiş-başlangıç anlamındaki her türlü olay, cinselliğiniz, yüksek idealleriniz, gizli işleriniz, özetle sizi hırslandıran, meraklandıran ve çoğu zaman kuşku içinde bırakan konular üzerinde, daha derin düşünmeniz anlamına gelmektedir. Yaşamınızla ilgili yapmayı düşündüğünüz her ne varsa bugün çok daha hassas tepkilerde bulunmanız mümkündür. Birlikte hareket etmek zorunda olduğunuz eş, aile, iş ortağı veya patron olan kişilerin etkisi altında kalmanız veya bu kişiler üzerinde etkili olabilmek adına çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Bu durumda ya onların baskı hareketleriyle karşılaşırsınız veya siz hakimiyet kurmaya kalkabilirsiniz. Çünkü yukarıdaki konularda üstünlük elde etmek arzunuz yoğundur. Güçlü olmaya fazlasıyla ihtiyacınız olduğundan tepkilerinizi kimi zaman dizginlemeniz kolay olmayabilir. Oysaki bugünkü enerjiler altında yapılması gereken, öncelikle ihtiyaçlarınızı veya sizi tedirgin eden konuları ele almak olmalıdır. Bu ele alış sonucunda, yeni bir karar alsanız bile uygulamanız Merkür geri hareketi nedeniyle doğru olmayabilir. O nedenle yukarıdaki konularda sadece gözden geçirmelerde bulunmalı, beklemede kalmaya devam etmelisiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Mayıs 07, 2009 11:01 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Koçlar, sabah saatlerinde meydana gelen enerjiler altında, planlarınız, organizasyon ekip çalışmalarınız, hedefleriniz, dostluk ilişkileriniz kısaca yürürlüğe koymaya karar verdiğiniz tüm işlerinizde gayet dikkatli olmak gerekliliği vardır. Çünkü ne kadar enine boyuna düşünseniz de sizin dışınızda gelişen bazı durumlar yanılmanıza neden olabilir. O yüzden etraflıca bir daha gözden geçirmekte fayda vardır. Hatta mümkünse bunları başka bir güne ertelemek bile faydalı olabilir. Hani büyüklerimiz, geç olsun güç olmasın derler ya. İşte bu söze uygun hareket etmenizde fayda vardır.

Saat 13:00-19:48 saatleri arasında, ilişkinizle alakalı konularda sakin, anlayışlı ve elinizden geldiğince hoşgörülü yaklaşımlar içinde olmak gayet yararlı olup, aranızdaki sorunların düzeltilmesini sağlayıcıdır. Ayrıca sözleşmeler, iş ortaklığı, kontratlar, yasal sorunlarınızla ilgili meselelerde, yenilik anlamındaki kararlardan kaçınmanızda, durumları kendi akışı içinde değerlendirmenizde fayda vardır. Eşitlik olgusu içinde hareket etmek gayet yararlı olup, uzlaşı içinde her türlü sorununuzu çözebilirsiniz. Saat 19:48 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, maddi ve manevi her konuda başkalarıyla işbirliği içinde olmanın yararını göstermektedir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Çarş. Mayıs 06, 2009 10:56 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Koçlar, gün boyu karşıt burcunuz Terazide ilerleyecek Ay gezegeni, gerek özel gerekse iş yaşamınızla ilgili konularda, eşit hak ve özgürlük düşüncesi içinde ilişkiniz kurmanız gerek gerektiğinin göstergesidir. Çelişkilerden kurtulmak, huzurlu bir gün geçirmek için bu bakış açısı altında iletişimde bulunmanız şarttır. Bugün partnerinizin yargılayıcı ve arasıra da olsa sert çıkışlar yapmaya meyilli oluşu karşısında hemen tepkide bulunmayınız. Çünkü o, bütün bunlara rağmen kendi içinde nazik ve sıcakkanlıdır. Sadece kendi alanını çizmek istiyordur ve sizin de bu sınırlar çerçevesi içinde hareket etmenizi bekliyordur. Normal zamanlarda egemenlik sizin elinizde olsa da, bugün hakimiyeti partnerinize bırakmanız ve bunu gönüllü olarak kabul etmeniz gerekecektir.

Çünkü bugün Ay ışığı onu aydınlatmakta ve onun dış dünyada parlamasını sağlamaktadır. Bu durumda oldukça duyarlı davranması, hassasiyet içinde olması, anlayış beklemesi doğaldır. Yapılması gereken ılımlı düşünmeye çalışmanız, hoşgörülü olmanız ve onu anlamaya çalışmanızdır. Ayrıca şunu da belirteyim ki, böyle davranmanız halinde, eğer sizi üzecek bir şey yaptıysa hatasını geç de olsa telafi etmeye çalışacaktır. Bundan kuşkunuz olmasın. Akşam saatlerindeki enerjiler altında, kendinizi dış dünyada ortaya koyma gücünüz yükselişte olacağından, hedeflerinizle ilgili konularda acil kararlar vermeniz mümkündür. Oysaki yapılması gereken etraflıca düşünmenizdir. Çünkü yaptığınız planlar, evdeki hesabın çarşıya uymaması haline benzer. Lütfen sakin olunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Salı Mayıs 05, 2009 11:44 am

05.05.2009

Sevgili Koçlar saat 04:32-12:52 arasında Başak burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay gezegeninin durgun enerjisi altında güne adım atmaktasınız. Bu oluşum nedeniyle sabah saatlerinde yeni bir projeye başlamak veya aniden karşınıza çıkabilecek bir teklifi hiç düşünmeden kabul etmek sakıncalıdır. Rutin işlerinize devam etmek veya yarım kalan görevleri tamamlamak en doğrusudur. Bu saat dilimi içinde çalışma arkadaşlarınızla veya aynı ortamı paylaştığınız kişilerle olan iletişiminize dikkat etmek gayet faydalıdır. Bu davranışınız sayesinde onlar da ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacaklardır. Ayrıca bu zaman dilimi içinde, önemli görüşmelerinizi ertelemenizde fayda vardır.

Eğer bu mümkün değilse o zaman dikkat edeceğiniz en önemli husus herşeyi dikkatlice dinlemek, konuşurken de aynı şekilde gereksiz sözler vermemeye çalışmaktır. Ayrıca otorite konumunda bulunan kişilerle tartışmaya girmemenizde fayda vardır. Elinizden geldiğince sakin olmaya çalışmak en iyi yöntemdir. Bugün sağlığınız ve kişisel bakım gününüz olduğu için, öncelikle temiz hava almanızda, ruhunuzu tazelemenizde, yürüyüş veya hafif egzersizler uygulamanız faydalıdır. Saat 12:52 sonrası Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, ilişkinizde dengeli bir paylaşıma önem vermeniz gerektiğinin göstergesidir. Huzur ve uyum duygusu içinde hareket edilmesi halinde dinginlik sağlanabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:40 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Koçlar yeni hafta, çalışma hayatınızla ilgili konularda disiplinli bir şekilde hareket edilmesini gerektiren enerjiler altında başlamakta. Bugün isteseniz de, işlerinizi ertelemeniz, kendi bildiğiniz şekilde günü değerlendirmeniz mümkün olmayabilir. İletişimci yönlerinizi ortaya koyarak çevrenizle irtibata geçmeniz, ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve üretici olmaya çalışmanız lazımdır. Günlük enerjiniz keşif ve araştırma konularında sizleri destekleyicidir. Çıraklık etme, ustalık geliştirme, herhangi bir işi detaylarıyla öğrenme isteği ön planda olabilir. Bugün yapılması gereken işlerde tatmin duygusu son derece önemlidir. Yaptığınız işle ilgili ne kadar çok bilgi toplar ve hazırlık yaparsanız, başarmanız da o denli kolay olacaktır. Yani bugün ön hazırlık yapmak, işinizin düzgün bir seyirde ilerlemesi açısından gayet faydalıdır.

Bugün, önünüze çıkan engellerle başedebilmeniz için öncelikle kendinize inanmalı, başarılı olacağınızı düşünmelisiniz. Bu düşüncenin yaratacağı güç, rakiplerinizi geçmenizi, işlerinizi gayet kolaylıkla bitirmenizi sağlayabilir. Ayrıca bugün hakkınız olanı almak, emek sarfettiğiniz konularda takdir görmek, çevrenizdeki insanların beğenisini kazanmak isteğiniz yoğundur. Akşam saatlerinde meydana gelen enerjiler, hedeflerinizle ilgili konularda cesaretle hareket etmenizi sağlayıcıdır. Hatta kimi zaman bu cesaret abartılı bir hal alabilir. İsteklerinizi sert tavırlar göstererek elde etmeye çalışabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:03 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Koçlar bugün, çocuksu tavırlarınız, esprili hallerinizle etrafınızdaki insanların ilgisini çekebilir, kendi isteklerinizi onlara kolayca kabul ettirebilirsiniz. Ay gezegeninin Aslan burcu seyri altında, değer verdiğiniz insanlara karşı koruyucu bir tavır içinde olabilir, ciddi ve ağırbaşlı hallerinizle çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Sizin arzunuz, içinizdeki çocuğun hep mutlu kalması. Hayatın tüm karmaşasına rağmen negatif insanlar, yorucu duygular içinde olmadan gönlünüzce güzellikler yaşamaktan yanasınız. Kimilerine göre kibirli bir duruş olarak nitelendirilse de, aslında bu duruşun altında sevilmeyi bekleyen koca bir bebek olduğunu siz de biliyorsunuz. Fakat bunu anlayabilecek o kadar az insan var ki.

Günlük enerjiler sizlerin, maddi konularda destek görme ihtiyacınızı ve tutkularınızı büyüttüğü gibi, sağlık ve iş hayatınız açısından da güvenli yaşamak arzunuzu yükseltebilir. Size önerim, kesinlikle kendinize olan inancınızı kaybetmemenizdir. Her ne kadar bazı konular içinden çıkılmaz olsa da, sizi güçlü tutacak olan tek olgunun maneviyat olduğunu biliniz. Siz inancınızı beslediğiniz ve güzel şeylerin olacağını umut ettiğiniz sürece, hiçbir engelin sizi durması mümkün olamaz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Nis. 30, 2009 3:41 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Koçlar dünden bu yana devam etmekte olan Ay gezegeninin Yengeç burcu seyri altında, aileniz ve değer verdiğiniz yakınlarınız, iç dünyanızla alakalı konular ve gereksinimlerinizi bütünüyle gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yuvanız veya sizin için kıymeti olan, kişilerle alakalı mevzularda daha hassas davranabilirsiniz. Kendinizi evinizde veya eviniz kadar rahat ettiğiniz yerlerde daha huzurlu hissedebilirsiniz. Yaşamınızla ilgili değişimlerde bulunmak, rahat edebileceğiniz bir düzen yaratmak düşüncesi size heyecan verebilir. Fakat koşullarınızın yetersiz oluşu nedeniyle bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalışınız tedirginlik duymanıza neden olabilir.

Ailevi ilişkilerinizde ve parasal konularda, huzur ve güvenlik arzunuzun yoğun olduğu bugün, özellikle geçmişle alakalı bir türlü halledemediğiniz problemler veya yaşanmışlıkların bilinçaltınızda biriken izleri nedeniyle beklenmedik tepkiler gösterebilirsiniz. Bu tepkilerin tümü günlük enerjilerin üzerinizde yarattığı baskılardır. Bu durumlarda sakin ve ılımlı düşünmeye çalışmanız gayet faydalıdır. Akşam saatlerine doğru aile hayatınızla ilgili konulardaki hassasiyetiniz daha fazla yoğunlaşabilir. Benim önerim, olabilecek bu etkilerin bilinci içinde kendinizi ayarlamanızdır

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Nis. 30, 2009 8:51 am

30.04.2009

Sevgili Koçlar dünden bu yana devam etmekte olan Ay gezegeninin Yengeç burcu seyri altında, aileniz ve değer verdiğiniz yakınlarınız, iç dünyanızla alakalı konular ve gereksinimlerinizi bütünüyle gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yuvanız veya sizin için kıymeti olan, kişilerle alakalı mevzularda daha hassas davranabilirsiniz. Kendinizi evinizde veya eviniz kadar rahat ettiğiniz yerlerde daha huzurlu hissedebilirsiniz. Yaşamınızla ilgili değişimlerde bulunmak, rahat edebileceğiniz bir düzen yaratmak düşüncesi size heyecan verebilir. Fakat koşullarınızın yetersiz oluşu nedeniyle bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalışınız tedirginlik duymanıza neden olabilir.

Ailevi ilişkilerinizde ve parasal konularda, huzur ve güvenlik arzunuzun yoğun olduğu bugün, özellikle geçmişle alakalı bir türlü halledemediğiniz problemler veya yaşanmışlıkların bilinçaltınızda biriken izleri nedeniyle beklenmedik tepkiler gösterebilirsiniz. Bu tepkilerin tümü günlük enerjilerin üzerinizde yarattığı baskılardır. Bu durumlarda sakin ve ılımlı düşünmeye çalışmanız gayet faydalıdır. Akşam saatlerine doğru aile hayatınızla ilgili konulardaki hassasiyetiniz daha fazla yoğunlaşabilir. Benim önerim, olabilecek bu etkilerin bilinci içinde kendinizi ayarlamanızdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Çarş. Nis. 29, 2009 10:29 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Koçlar güne, Ay gezegeninin Yengeç burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji altında yuvanız ve ailenizi ilgilendiren konularda birilerinin gereksiz yere olaylara dahil olması sizi sinirlendirebilir. Birlikte olduğunuz kişinin sizi aşırı sahiplenmesi ve özgürlüğünüzü denetim altına alması günün keyifsiz geçmesine sebep olabilir. Bu yüzden istediğiniz gibi rahat davranmanız pek mümkün değildir. Uzak şehir bağlantılı bir para meselesiyle ilgili, bugün önemli bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Henüz bazı durumlar tam olarak yerine oturmadığı için, kesin bir sonuç almak zor olabilir. Sakin olmanız ve mantıklı düşünmeniz, durumlar karşısında farklı çözüm yolları bulmanızı sağlayabilir.

Bugün, aktif olmak isterken, başkalarının sizi yönlendirmeye kalkması içinizdeki şevkinizi kırabilir. Aslında düşündüğünüz planların uygulanması zor değil. Sadece sizin yenilikçi düşünmeyi bile cesur kişilerle çalışmanız gerekiyor. Fakat lütfen umudunuzu kaybetmeyin, çıkarlarınızı korumak ve hedeflerinize varabilmek için bazı kişilere karşı şimdilik politik davranmaya çalışın. Bugünkü etkiler altında size önerim, ihtiyaçlarınız dışı harcamalarda bulunmamanız, sahip olduğunuz değerlerinizle alakalı konularda olgun ve sağduyulu davranmaya dikkat etmenizdir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Salı Nis. 28, 2009 10:43 am

28.04.2009

Sevgili Koçlar, oldukça hareketli ve sizin açınızdan sosyal hayatı renklendirici enerjiler altında güne adım atmaktasınız. Liderlik gücünüzü diğer kişilere gösterme isteğiniz bugün ön planda olabilir. Bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konuları dış dünyada dile getirebilir, duygularınızı mantıklı bir şekilde ifadelendirebilir, her olayı gerçekçi bir şekilde ele alarak yorumlayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz güçlü olduğu gibi yeni insanlarla bağlantıya geçmeniz açısından da gayet etkili enerjilere sahipsiniz. Yalnız bu kurduğunuz ilişkiler duygusal olmaktan ziyade, bilgi paylaşımı ve görüş alışverişi şeklinde gerçekleşebilir. Dinlemek ve konuşmak, sormak ve öğrenmek, sorulanı cevaplamak hemen hemen günün tümünde ön plandadır. Bu enerjiler, size gereksinim duyan insanların yanında yer almanız için de etkilidir. Becerikliliğiniz sayesinde çevrenizdeki insanlara destek olabilir, olaylar karşısında akıllıca hareket ederek sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında Ay gezegeni İkizler burcunun son derecelerinde boşluğa girerek, iletişim ve haberleşme konusunda durgunluklara, etrafınızla olan bağlantınızda yanlış anlamalara neden olabilir. Bu etki altında sakin kalınmaya çalışmanız, günü kendi akışı içinde değerlendirmeniz mantıklı bir şekilde düşünmeye çalışmanız gayet yararlıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Ptsi Nis. 27, 2009 10:00 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Koçlar yeni haftaya Ay gezegeninin İkizler burcu seyriyle atım atmaktasınız. Bu enerji, çevrenizde bulunan kişilerle olan iletişiminizi güçlendirici olup, gayet zeki, mantıklı bir şekilde bağlantılar kurabilmenizi destekleyicidir. Bilgi sahibi olmaya daha fazla önem vereceğiniz bugün, kültürel konularda sohbet etmekten, kafaca anlaşabileceğiniz kişilerle bir arada olmaktan zevk alabilir, işbirliğinde bulunabilirsiniz. İletişim ve haberleşme konuları güne damgasını vurabilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda merakınızı gidermeye çalışabilirsiniz. Reklamcılık, halkla ilişkiler, yolculuk, haberleşme meslek grubunda olanlar başarılı çalışmalarda bulunabilirler.

Kısa gezilerin bir çoğu iş amaçlı olabileceği gibi, yenilik anlamında girişimlerde bulunmak için de yapılabilir. Pazarlıkta beceriklilik, sürekli bir çalışma isteği ve hareket halinde olacağınız bugün, herhangi bir konuda yüzeysel düşünmek yerine derinleşmeye çalışırsanız daha fazla bilgi sahibi olabilir, girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Yeni fikirlere ve oluşumlara açık olunan bu enerji altında, birden fazla alanda aktif olma isteğiniz artsa da, çabuk sıkılmanız mümkündür. Benim önerim sabırlı olmaya çalışmanız, dikkatsizlikten sakınmanız, yüzeysel davranmamaya çalışmanızdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   C.tesi Nis. 25, 2009 10:26 pm

25.04.2009

Sevgili Koçlar saat 06:22 itibariyle, Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi sizlerin, özellikle parasal konularda gayet sabırlı, ölçülü ve bütçenizi sarsmayacak şekilde hareket etmenizi sağlayıcı ve sizi daha dikkatli olmaya teşvik edicidir. Konu ne olursa olsun güvence isteğiniz şu aralar ön planda olduğundan bunu sağlayacak şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken konu, girişimlerde beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için herşeyden önce kayıp-kazanç olgularını iyice gözden geçirmenizdir. Bu şekilde düşündüğünüz takdirde, karşınıza çıkabilecek fırsatları daha olumlu bir şekilde değerlendirebilir, parasal konularda yeni gelir kaynakları yaratabilirsiniz. Yeniayın bir başka etkisi ise, son zamanlarda, ilişki anlamında yaşanan bazı durumları ve geri dönülmesi imkansız değişimleri daha sağlam bir şekilde ele alarak gözden geçirmenizi sağlayabilir.

Bu gözden geçirişte en çok üstünde durmanız gereken konu, dengeli bir paylaşımda bulunmanız, gerek maddi ve gerekse manevi açıdan birbirinizle ortak nokta oluşturmaya çalışmanızdır. Aranızda kuşku ve kuruntu yaratan konular varsa bunları açık bir dille ortaya koyunuz ve meseleleri elbirliğiyle çözmeye çalışınız. Yeniay enerjisi gördüğünüz gibi sizler açısından en başta gelirinizi arttırmanız ve ardından yaşamınızı yakından ilgilendiren konularda güven içinde hayatınızı sürdürmeniz adına destekleyici görünmekte. Siz de bu gücü arkanıza alarak, eksiklerinizi tamamlayabilir, yanlışlarınızı gözden geçirerek bundan sonrası adına daha dikkatli davranabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Cuma Nis. 24, 2009 10:45 pm

24.04.2009

Sevgili Koçlar saat 15:12 olana dek burcunuzda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni, dış dünyadaki imajınızı güçlendirici ve aktif bir şekilde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Son derece atılgan ve kararlı bir şekilde hareket edebilir, kendinizi ön planda tutmaktan hoşlanabilirsiniz. Gururlu tavırlarınızla pek taviz vermekten yana değilsinizdir. İsteklerinizi açık ve net bir dille anlatmaya çalışabilirsiniz. Başarı hırsınız yüksektir. Her konuda liderliğinizi göstermekten zevk alırsınız. Değişiklikler, yaratıcı çalışmalar günlük aktiviteniz içinde fazlaca yer alabilir. Saat 15:02-21:47 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından daha dikkatli hareket etmek, egonuzu biraz geriye çekerek, etrafınızdaki dünyayla ılımlı bir şekilde iletişimde bulunmanız gerekebilir.

Bu saatler arasında yenilik anlamındaki girişimlerden uzak durmak, ılımlı yaklaşımlar içinde olmak, ortama uyum sağlamak, yarım kalan işlerinizi tamamlamak yararlıdır. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, parasal konularda sağlam ve dikkatli bir şekilde hareket etmenizi teşvik edicidir. Maddi konularda risk almaktan çekinebilir, bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. İhtiyaç listesi hazırlamak ve ekonomik bir şekilde hareket etmek faydalıdır.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Nis. 23, 2009 8:16 pm

23.04.2009

Sevgili Koçlar bugünkü enerjiler altında, nerede olursanız olun, ister iş hayatı ister eviniz sınırları içinde, yaptığınız herşeyin takdir edilmesini bekleyebilirsiniz. Siz genel olarak, çevrenizdeki diğer insanlar gibi, derdinizi kimseye belli etmekten pek hoşlanmazsınız. Sınırlarınızı gayet iyi bildiğiniz halde bazı insanların sizi rahatlıkla suçlaması ise size tuhaf gelmekte. Gün içindeki bu etkiler altında böyle düşünmeye devam ederseniz tedirginlik yaşamanız kaçınılmaz olur. Oysaki günlük enerjinizi olumlu bir şekilde değerlendirmeniz için şöyle bir etrafınıza bakmanız yeterlidir. Fakat insan gerilimli olduğu zaman bazı güzelliklerin farkına varması zordur. İşte bu güzelliğin adı yakın çevrenizle olan bağlantılarınız ve her zamanki popülerliğiniz.

Her ne kadar sıkıntılı bir gün yaşasanız da, etrafınızdaki dostlarınız, eviniz, mahalleniz, eski arkadaşlarınız ve yüreğinizin içindeki umutları es geçmeniz mümkün olabilir mi? sizin ne kadar sevilen biri olduğunuzu ve her girdiğiniz ortama huzur ve barış getirdiğinizi bilmeyen var mı? O zaman gününüzü bu şanslı değerlerinize sahip çıkarak, karşınıza çıkabilecek iletişimsel fırsatları değerlendirerek geçirmeye ne dersiniz? Ayrıca bugün 23 Nisan ve büyük bir çoğunluk için bayram tatili. Eğer çalışmak zorunda değilseniz, gününüzü hoş bir plan yaparak aktif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber olmak, sohbet etmek size iyi gelebilir kanaatindeyim.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Çarş. Nis. 22, 2009 10:46 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Koçlar saat 02:19 itibariyle Balık burcunda ilerleyen Venüs ile yöneticiniz Mars gezegeni gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Bu oluşum, sevgi, şefkat hislerinizin yükselişi, dünyanın kuralları, yasaklarına rağmen içinizdeki yaşam sevincini ve inancını yoğunlaştırıcı bir etki yaratabilir. Huzur ve güvenliği en fazla hissetmek istediğiniz alan iş ortamınızdır. Hem maddi hem de manevi açıdan açıdan bağlantınız olan kişilerle aranızdaki ilişkiye özen göstermeniz halinde faydalar görmeniz mümkündür. Birlikte çalıştığınız insanlara karşı ılımlı, sevgi dolu oluşunuz, sizi onların gözünde farklı bir kişi haline getirebilir. İçinizdeki sevgi gücü artacağından moral duygunuz da otomatik olarak yükselir ve eğer sağlık problemleriniz varsa bu dönemde azalmaya başlar.

Daha önceden bir türlü anlaşma zemini bulamadığınız kişilerle, problemleri ortak olarak çözmeye çalışmanız mümkün olabilir. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, karşınıza çıkan teklif yada kişiler konusunda acil karar vermemeniz, iyice incelemenizdir. Herşey göründüğü gibi olmayabilir. Saat 17:09 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, fiziksel yönden aktif hale gelmenizi, dış dünyada kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayıcıdır. Enerjiniz yükselmeye başlar ve cesaret duygunuz ön plandadır. Çekiciliğiniz, karşı cins üzerinde etkili olmasını sağlar.

Önemli Bilgi: Yöneticiniz Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle burcunuzdaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Salı Nis. 21, 2009 9:01 pm

21.04.2009

Sevgili Koçlar, şefkat, dostluk, yardımseverlik, ilgi dolu tavırlarınızı, iş çevreniz başta olmak üzere sevdiğiniz herkese göstermenizi sağlayan Ay gezegeninin Balık burcu seyri altında güne devam etmektesiniz. Bilinenin tam aksine sizler için sevgi, huzur ve paylaşım çoğu zaman ön planda olan duygulardır. Çünkü siz toplumca aranılan, sevilen insanlarsınızdır. Girdiğiniz ortamlarda insanların sıkılması diye bir durum söz konusu olamaz. Dost diye bildiğiniz insanların size kötülük yapabileceğini aklınıza bile getirmezsiniz. İşte bu yüzden daima çocuksu bir saflığınız vardır. Fakat bir gün karşınızdaki kişinin yanlışını yakaladığınızda tabi ki en acımasız şekilde cezalandırırsınız. Bu yüzden sizi sinirli biri olarak görürler. Oysaki böyle davranmanızın nedeni, sizi arkanızdan vurmaları nedeniyledir.

İşte bugünkü enerjiniz, biraz geriye çekilerek çevrenizdeki insanları şöyle bir gözden geçirmeniz anlamına gelebilir. İç dünyanızda sizi rahatsız eden, üzmekte olan konuları kendinizce değerlendirmeniz mümkündür. İş hayatınızla ilgili konular da bugün ön plandadır. Günün büyük bir kısmında, hizmet olgusu önemli bir yer tutar. Çevrenizdeki insanlara karşı ilgili dolu yaklaşımlarda bulunduğunuz gibi, ruhsal yönden güçlenmek için, dünkü gibi geriye çekilmeniz de mümkündür. Bu enerjinizi toplamak amaçlıdır. Gün içinde duyarlılığınız sonucu, bazen ufak bir tartışma huzursuzluk keyfinizi kaçırabilir. Bu nedenle, geçimsiz insanlardan uzak durmaya çalışmanızda fayda vardır. Yoksa duruma, size has uslubunuzla müdahalede bulunmanız mümkündür.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Ptsi Nis. 20, 2009 10:25 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Koçlar yeni haftaya, saat 08:56 itibariyle Balık burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji, düşüncelerinizi hassaslaştırıcı bir yansıma yarattığı gibi, sezgilerinizi yoğunlaştırıcı ve bilinçaltınızdaki ruhsal gücünüzü uyandırıcıdır. Bu güç sayesinde yaşamınızı yakından ilgilendiren konularda yalnız kalarak düşünme eğiliminde olabilirsiniz. İsterseniz biz buna özel bir yalnızlık duygusu diyelim. Yani kalabalıklar içinde olmaktan veya göz önünde bulunmaktan hoşlanmayacağınız bir gün. Bu etki altında, çevrenizle sürekli temas halinde bulunmak yerine tek başınıza, gerek sorunlarınızı ve gerekse günlük işlerinizi daha başarılı bir şekilde halledebilirsiniz. Gizlilikleri açığa çıkarmanızı sağlayan bugünkü etkiler, çıkmazda kalan konuların aydınlığa kavuşmasını sağlayabilir.

Örneğin bazı kişilerin arkanızdan çevirmeye çalıştıkları oyunları, kıskançlıkları kolayca farkedebilirsiniz. Ayrıca bu enerji, iş veya özel yaşamınızla alakalı konulardaki güvence arzunuzun, kendi gücünüze duyduğunuz inanca bağlı olarak yükselebileceğinin de göstergesidir. O nedenle benim önerim bugün, sorunları gözünüzden büyütmek yerine, pozitif herşeyin en güzeline layık olduğunuzu düşünerek kendinizi motive etmenizdir. Bu oldukça, her zorluğun üstesinden kolaylıkla gelinebilir.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Paz Nis. 19, 2009 9:31 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Koçlar pazar gününüzü, toplumla birebir alakalı faaliyetlerde bulunarak, önemli bir proje için diğer insanlarla bir araya gelerek, yakın arkadaşlarınızla ortak bir aktivite içinde yer alarak geçirebileceğiniz gibi, sosyal ortamlarda yeni insanlarla tanışarak da geçirebilirsiniz. bugün ev içinde oturmaktan ziyade, havaların ısınmasını fırsat bilerek, kısa geziler yapabilir, hem fiziki açıdan hem de ruhsal olarak moral duygunuzu yükseltebilirsiniz. Arkadaşlıkların ön planda olduğu bugün, herhangi bir grubun üyesi iseniz, daha önceden planlanmış bir aktiviteye katılarak görüşlerinizden diğer kişilerin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Eğlenmek ve farklı bir şeyler yapmak için kalabalıklar içinde olmayı tercih edebileceğiniz bugün, yalnız kalmaktan ziyade etrafınızın insanlarla çevrili olmasından zevk alabilirsiniz. Bazı organizasyonlara katılabilir, sizinle aynı görüşü paylaşan diğer kişilerle kaynaşmanın gücünü hissedebilirsiniz. Bir davete katılmak, yakın bir arkadaşınızın önemli bir kutlamasında yanında olmak keyif duymanızı sağlayabilir. Maneviyat duygunuz bugün yoğundur. Başkalarının mutluluğu sizin de mutluluğunuz anlamına gelebilir. Hayata uzlaşmacı ve birleştirici şekilde yaklaşabilir, küskünlükler yerine güzellikler içinde yer almaktan hoşlanabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   C.tesi Nis. 18, 2009 3:35 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Koçlar cumartesi gününe, tutkularınızı yoğunlaştıran, özgürlük ihtiyacınızı yükselten ve yeniliklerde bulunma arzunuzu kuvvetlendiren Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji altında zihniniz her an tetikte ve hızlı çalışabilir, olumlu düşünceleriniz sayesinde, zamanı gayet iyi değerlendirebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki güç sahibi olma isteğiniz, her konuda ön planda olmanız, bulunduğunuz ortamda ilgi görmeniz anlamına gelebilir. Yükselen arzularınız sizi bağımsız bir şekilde hareket etmek adına itekleyebilir. Güçlü sezgilerinizle etrafınızdaki insanların ruh hallerini kolayca hissedebilir ve size karşı karşı olan fikirlerini onlar dile getirmeden hissedebilirsiniz.

Değişim ve yenilenme konularındaki ısrarlı halinizle, yaşamınızın kontrolünü ele almak isteğinizin yüksek olduğu bugün, kararlarınızı sadece kendiniz almak niyetinde olabilirsiniz. Duygusal konularda güvende olma ihtiyacınız ile, bağımsızlık tutkunuzu birleştirdiğiniz takdirde içinizde çelişkilere yer kalmayacaktır. Ayrıca bugün yeni ve farklı olan herşey ilginizi çekebilir ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlayan aktivitelerde bulunabilirsiniz. Gerçekleşebilecek amaçlarınızı yeniden gözden geçirebilir, sonuç almanızı sağlayan stratejiler geliştirebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Cuma Nis. 17, 2009 12:18 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Koçlar, saat 16:37 de, Güneş ve Ay gezegenleri arasında meydana gelecek son dördün etkisi altında güne başlamaktasınız. Yeni girişimlerde bulunmak ve hayatınızı güvence altına almak arzunuz bu oluşum nedeniyle yükselebilir. İnandığınız değerler ve izlediğiniz yöntemlerle alakalı hiç kimsenin bir söz söylemesini, üzerinizde baskı kurarak sizi yönlendirmesinden hoşlanmazsınız. Kendinize göre bir hayatınız, dostlarınız ve çevreniz bulunmakta. Haksızlıklara karşı çıkan yanlarınız, çevrenizdeki bazı insanlarla her ne kadar anlaşmanıza engel olsa da, siz bildiğiniz yoldan gitmek niyetindesiniz. Dürüst bir insan olarak değişmeniz asla mümkün değil. Yaşanan bazı olumsuzlukları bir kalemde silip atmanızı kimsenin istemeye hakkı yok diye düşünmektesiniz. Diğer bir taraftan da, gerçekten kim olduğunuzu ve neler yapmak istediğinizi kafanızın içinde tam olarak oturtmak ve yeniliklerde bulunmak niyetindesiniz.

Fakat hayatın kendi zorunlulukları elinizi kolunuzu bağlamakta. Tam bir hedef belirlemek için öncelikle kendinizi güvende hissetmeniz lazım. Bazen öyle şeylerle karşılaşıyorsunuz ki, tam bir noktaya gelmişken geri dönmek ve tekrar herşeyi gözden geçirmeniz gerekiyor. Bazı kişiler sizi değişmemekle suçlasa da, aslında siz, elinize doğru düzgün bir olanak geçse gayet özgür kararlar alacağınızın bilincindesiniz. Sadece bu şansı bekliyorsunuz. Bugünkü etkiler altında ise, hem eskiye olan bağımlılığınız hem de yeniye yer açmak çabanız arasında bir ikilem yaşayabilirsiniz. Burada en doğrusu mantıklı bir şekilde net bir karar vermenizdir.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Nis. 16, 2009 10:02 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Koçlar bugün, çevrenizde bulunan veya birebir ilişki içinde olduğunuz kişilere karşı mesafeli davranmanızı ve kimi zaman ciddiyet içinde kendi dünyanıza sığınmanızı sağlayan, Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında güne adım atmaktasınız. Sessiz bir başkaldırı, özgür tavırlar, kendi isteğinize göre hareket etmek isteğiniz özellikle mesleki konularda bugün daha fazla ön planda olabilir. Çevrenizle özel olarak meşgul olmak yerine, iş hayatınızla ilgili konulara daha fazla ağırlık vereceğiniz bugün, üzerinizdeki sorumluluklar kimi zaman size sıkıcı gelebilir. Ayrıca bugünkü etkiler altında ailevi konularla bizzat ilgilenmeniz ve gerek maddi gerekse manevi açıdan onlara destek olmanız gerekebilir. Hatta bazı durumlara birebir sizin müdahalede bulunmanız şart olduğunu düşünebilirsiniz. Çünkü geleceğiniz ve huzurunuz açısından bu konular gayet önemlidir. Bunlara bugün bir çare bulunmazsa ilerde daha büyük problemler oluşabileceğinin gayet iyi farkındasınız.

Bugünkü etkiler altında, rahatınızı kaçıran bazı insanların varlığı sinirinizi bozabilir. Başkalarının bencil davranışları karşısında isyan noktasına gelebilirsiniz. Özellikle ailenizle ilgili gelişmeler fazlasıyla üstünüzde yük oluşturabilir. Bir de isteğiniz dışında birilerinin yaşamınızı yönlendirmesi ve sizin adınıza karar vermekte devam ediyor oluşu üzerinizde yoğun bir baskı oluşturmakta. Geçmişte yaşanan bazı ilişkilerin gündemde hala kalışını da hesaba katarsak günü stresli geçirmeniz mümkün görünüyor. O zaman yapılması gereken, bugün elinizden geldiğince kendinizi sakin bir şekilde güne hazırlamak ve ne olursa olsun kimsenin huzurunuzu kaçırmasına müsaade etmemektir. Önemli olan sizin ruh sağlığınız olduğuna göre lütfen stresli ortamlardan olabildiğince uzak durmaya çalışınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Çarş. Nis. 15, 2009 7:12 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Koçlar, saat 08:28 itibariyle Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, mesleki konumunuz, otoritelerle olan ilişkiniz(aile, patron v.b), toplum içindeki yeriniz konularında etkili olup, ciddi bir bakış açısı altında düşünmeniz ve hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Kariyer hırsı ve başarı dürtüsü veren bu enerji, sorumluluklarınızı hatırlatıcı, sizi ister istemez baskı altına alıcıdır. Yani burada söz konusu olan sizin istediğiniz ve dilediğiniz meslek veya aktivitede bulunmanız değil, toplumun sizden istediği şekilde davranmanızdır. Tabi ki bu durum sizler açısından özgürlüğün geri planda kalması ve iş hayatının kendi içindeki kurallarının ön plana gelmesi anlamı taşıyabilir. Fakat şunu da unutmayalım ki, doğru düzgün yaşamak ve ekmeğimizi kazanmak için, çalışmak zorundayız. O zaman bugünü, görevlerinizi layıkıyla yapmaya ve otoritelerle iyi ilişkiler içinde olmaya ayırırsanız olumlu bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Saat 13:00 itibariyle Balık burcunda ilerleyen yöneticiniz Mars, Uranüs gezegeniyle kavuşum derecesinde buluşacaktır. Bu oluşumun sizler açısından anlamını olumlu yönden ele alırsak, sanatsal konulardaki yüksek başarı, hayallerin yükselişi, yeniliklerde bulunmak adına eskinin sağlıklı bir şekilde devre dışı bırakılması, özgürlük ihtiyacının yoğunlaşması, Evrenin kendi içindeki işleyişine duyulan hayranlık, değişime açık olmak, spiritüel konulara odaklanmak ve ne olursa olsun bireylik ve bağımsızlık duygunuzu ön planda tutmanızı sağlayacak şekilde kendinizi gözden geçirmektir. Olumsuz kullanımı:isyan, asi tavırlar içinde olma, aceleci ve özensiz davranma şeklinde açıklanabilir. Bunlardan uzak durmanızı öneriyorum.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Salı Nis. 14, 2009 10:30 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Koçlar güne, dünden bu yana devam eden Ay gezegeninin Yay burcu seyriyle devam ediyoruz. Fakat sabah saatlerindeki enerjiler özgür hareket edebilmenizin önüne geçici görünüyor. Yani yaşadığınız deneyimler size sıradan ve sıkıntı verici gelebilir. Düşünceleriniz belli kişi ve durumlar tarafından engellenmeye çalışılabilir. Dile getirmek istediklerinizi belli bir denetimden geçirerek söylemeniz gerekebilir. Bu durum sizin gibi aktif kişiler için zorlayıcı olduğundan, çevrenizdeki kişilere karşı çelişkili davranışlar sergilemeniz mümkündür. Eğitim hayatında olanlar belli bir disiplin içinde hareket etmek zorlanırken çalışanlar ise işyerinin kurallarına uymak mecburiyetinde kalabilirler.

Bütün bu baskılar altında, hayatın anlamı ve amacı olduğu duygusunu açık bir şekilde hissetmek pek mümkün olmayabilir. Akşam saatlerinde, içinizden geldiği gibi hareket etmenizi, düşündüklerinizi başkalarıyla paylaşmanızı sağlayan enerjiler devreye girdiğinde, farklı ve sıradışı olan herşeyi deneyebilir, böylece gündüz saatlerindeki bastırılmışlığın acısını kolayca çıkarabilirsiniz. İçinde yaşadığınız ortam veya dünyada olup bitenler hakkında, kişisel dünya görüşünüze göre fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilir, kimsenin üzerinizde denetim uygulamasına izin vermeden akşamı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Ptsi Nis. 13, 2009 1:37 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Koçlar, yeni haftaya gayet enerjik ve oldukça pozitif bir şekilde başlamaktasınız. Bakış açınızı genişleten ve hedeflerinize yoğunlaşmanızı sağlayan bu etki altında moral gücünüz yükseldiği gibi, ileriye yönelik planlarınızla ilgili değerlendirmelerde de bulunabilirsiniz. Harekete geçmeye hazır, büyük düşünmenin ön planda olduğu bugün, çevrenizdeki kişilerin görüşlerine karşı hoşgörülü davranmanız gayet önemlidir. Gündelik koşuşturmanızda detaylara önem vermeyi ihmal etmemelisiniz. Yeniliklere açık ve iyimserliğin arttığı bugün, bulunduğunuz ortama kolaylıkla uyum sağlayabilir, hayatın anlamını yaşadığınız günlük olaylar sayesinde keşfedebilirsiniz.

Zihinsel açıdan aktif olacağınız bugün, kendi potansiyel gücünüzü gösterebileceğiniz deneyimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilmek için, başkalarının isteklerine göre değil, kendi bildiğiniz yolda ilerlemekten zevk alabilirsiniz. Bugün liderlik gücünüzü ortaya çıkarmanın yolu, girişken davranmak ve hayattan kopmadan bilakis hayatın içinde yer alarak uygulamada bulunmaktır. Ayrıca bilmediğiniz konularda meraklı davranmalı, keşifte bulunmalı, elde ettiğiniz sonuçları diğer insanlarla paylaşarak onların da gelişmelerine katkıda bulunmalısınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Paz Nis. 12, 2009 7:40 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Koçlar saat 21:02 olana dek, pazar gününü sakin geçirmeye çalışmanızda fayda var dersem abartmamış olurum. Zaten dünden beri devam eden, Ay Akrep burcu seyri sizi genel olarak rahatsız etmiş hatta, ağırlaştırmış olabilir. Tabi ki bu kadar neşeli ve coşkulu bir kişinin bu durgunluğunun altında yatan sebep, dış koşullar yüzünden olabilir. Yoksa bir Koç ne olursa olsun kendi kendini motive etmeyi bilecek kadar güçlüdür. İşte bu durumları göz önüne alırsak, bütün bunları kafanıza takarak günü geçirmenin pek bir manası olmadığına göre, sizi dinlendiren keyiflendiren aktivitelerle uğraşmanız, dışarıya çıkmanız veya dostlarınızla beraber olmanız gayet faydalıdır. Yani bazı sıkıntılarınızı üzerinizden atmak için sanki herşey yolundaymış gibi hareket edebilirsiniz.

21:02 itibariyle Ay gezegeni Yay burcunda ilerlemeye başladığında ise, sizin için artık beklediğiniz saat gelmiş demektir. İsteklerinizi olumlu bir ruh hali içinde ifade edebildiğiniz gibi tüm sorunlara rağmen kendi içinizdeki dengeyi sağlamanız kolaylaşacaktır. Şimdi aktif olma zamanıdır ve dış dünyaya pencerelerinizi açarak ben buradayım diyebilirsiniz. Böylece akşam saatlerinde sizi hareketli ve neşeli ortamlarda görebilmek mümkün olacaktır. Arınmış, tazelenmiş bir şekilde hayata katılacak, haftaya hızlı bir şekilde girebileceksiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   C.tesi Nis. 11, 2009 11:44 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Koçlar cumartesi gününe Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında girmektesiniz. Bu enerji, gün boyu güç ve kontrolü elinizde tutmak ihtiyacınızın göstergesi olabilir. Bu ilk başta insana hoş gibi gelse de, bu enerjiyi siz, ev içinde liderliğinizi göstermek veya çevrenizdeki bazı kişiler üzerinde baskı kurmak adına kullanıyorsanız, bilin ki bu karşılıklı bir çatışmaya neden olabilir. Ayrıca bugünkü etkiler altında özellikle parasal ve manevi konularda destek görmek ihtiyacınız yoğun olduğundan, fazlasıyla hassas düşünebilir, bu yardımı sizden esirgeyen kişilere karşı istemeden de olsa mesafe koymaya çalışabilirsiniz.

Hatta bazı kişilere tepkisel davranabilirsiniz. Çünkü siz her zaman açık davranan, çıkarlarını düşünmeden etrafınızdaki insanlara yardımcı olan bir kişisiniz. İstiyorsunuz ki, zor durumda kaldığınızda, onlar da size gereken desteği gösterebilsinler. Fakat bazı kişiler, iyilikleri öylesine çabuk unutuyor ki, bir de ihtiyacınız olduğunda yanlarında olmamaları sizi gerginleştiriyor. İşte bugünkü etkiler altında sizin bakış açınız ve doğrularınız ile yakın çevrenizde bulunan insanların tutum ve davranışları arasındaki farklılık canınızı sıkabilir. Bugünü olumlu geçirmek için, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizde daha sakin davranmaya, empatide bulunmaya çalışmanız gayet faydalı olabilir

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Cuma Nis. 10, 2009 5:28 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Nis. 09, 2009 7:59 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Salı Nis. 07, 2009 6:58 pm

07/nisan/2009 bugün

Bugün yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman mutlu olan bir yapıya sahipsiniz. Arkadaşlarınız bazı önemli sorunlarını sizinle paylaşmak isteyeceklerdir. Onlara vereceğiniz her türlü öğütlerde aşırıya kaçabilirsiniz. Özgürlüklerine yorum getirmezseniz, sonuç olumlu olacaktır.
Bugün sebepsiz bile olsa son derece yüksek bir morale sahip olacağınız bir gününüzdesiniz. Herşeye olumlu açıdan yaklaşabilirsiniz. Neşeniz ve ümitli yapınızla dostlar arasındaki anlaşmazlıkları bile yatıştırıp, tatlıya bağlayabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde beklenmedik gelişmelere açıksınız.
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Bu da biraz canınızı sıkabilir.
İnsanlarla çok fazla inatlaşıpkırıcı olduğunuzun farkına varamıyorsunuz.Bugün heyecanıbir kenara bırakıp, dingin bir gün geçirin.Patronunuz size güven duyuyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Ptsi Nis. 06, 2009 9:43 am

06/nisan/2009 bugün

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız. Duygusal birliktelik olabilir. Şüpheciliğiniz ve bencil davranışlarınız etrafınızdakileri kırıyor. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle cinsel sorunlar olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Nis. 02, 2009 10:35 am

02/nisan/2009 bugün

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız. Duygusal birliktelik olabilir. Şüpheciliğiniz ve bencil davranışlarınız etrafınızdakileri kırıyor. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle cinsel sorunlar olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Çarş. Nis. 01, 2009 9:38 am

1 Nisan 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Salı Mart 31, 2009 9:47 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Ptsi Mart 30, 2009 9:52 am

30 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin, dolaşın, spor yapın ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   C.tesi Mart 28, 2009 9:34 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Cuma Mart 27, 2009 12:16 pm

27 Mart 2009 - Bugün
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak herşeyi deneyin. Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi. Ağız sağlığınız için tehlike demek genel sağlığınız için de tehlike demektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Mart 26, 2009 12:51 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı. Gereksiz kıskançlıklarla gününüzü zehir ediyorsunuz. Size yapılmasından hoşlanırmıydınız? Öyleyse siz de yapmayın. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Hep yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın. Yoksa alacağınız kilolarla sevgiliniz sizi beğenmeyebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Çarş. Mart 25, 2009 8:14 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı. Gereksiz kıskançlıklarla gününüzü zehir ediyorsunuz. Size yapılmasından hoşlanırmıydınız? Öyleyse siz de yapmayın. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Hep yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın. Yoksa alacağınız kilolarla sevgiliniz sizi beğenmeyebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Salı Mart 24, 2009 12:48 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Ptsi Mart 23, 2009 10:27 am

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Paz Mart 22, 2009 2:18 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   C.tesi Mart 21, 2009 3:18 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ancak sonuçları önümüzdeki günlerde belli olacak. Aşkta güven mi? heyecan mı? ikilemi içindesiniz. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Cuma Mart 20, 2009 2:43 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kırıcı sözler sarfedebilirsiniz. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi bomba gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoC 21 mart-20 nisan   Perş. Mart 19, 2009 3:37 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kırıcı sözler sarfedebilirsiniz. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi bomba gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: KoC 21 mart-20 nisan   Çarş. Mart 18, 2009 5:16 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın. Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız.
Kullanıcı profilini gör

KoC 21 mart-20 nisan
1 sayfadaki 1 sayfası