TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

BoGa 21 nisan-21 mayıs

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Paz Haz. 21, 2009 1:40 pm

21.06.2009

Sevgili Boğalar saat 12:29 itibariyle etkili olmaya başlayacak enerjiler altında pazar gününe adım atmaktasınız. Eski dostlarınızla bir araya gelme, kardeşlerinizle haberleşme, eskiye ait bazı mevzuları gözden geçirme anlamı taşıyabilir. Siz bu etki altında gerek parasal konularda gerekse güvenliğiniz adına hassas davranabilir, değerlerinize sahip çıkarak korumaya özen gösterebilirsiniz. Konuşmalarınızın çoğunluğunda geçmişin izlerine rastlamak mümkündür. Şimdi güçlü olma, tutumlu davranmaya çalışmanın şart olduğunun bilincindesiniz. Amacınız sevdiklerinizle örülü bir çevre yaratmak, onların durumlarına katkıda bulunacak şekilde öncü davranmaktır.

Saat 16:09 itibariyle, tarafsız davranmak ne kadar zor olsa da, burcunuzla uyumlu görünüm yapacak Ay gezegeni sayesinde bilinçaltınızda bugüne dek birikmiş ve sizi duygusallaştıran konuları masaya yatırarak çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Bu etki altında, kimi zaman kendinize dönük düşünmeniz mümkündür. Size yapılan haksızlıkları anımsayabilir, bütün bunlarla başa çıkmak için kendi değerlerinizi korumanız gerektiğine bir kez daha karar verebilirsiniz. Bu yönde kullanmanız halinde faydalı olan bu enerji, inatçılık yaptığınız konularda da daha esnek düşünmenizi sağlayacaktır. Ailesinden uzakta yaşayanlar bu süreçte onları görmek için yolculuklara çıkabilirler veya onların sizi ziyaret etmesi, tüm ailenin bir araya gelmesi, anılardan söz edilmesi mümkündür.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:42 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Boğalar, Ay gezegeninin burcunuzda devam eden seyri, ilişkinizle alakalı konularda temkinli olmak ve karşılıklı saygının korunması adına dikkatli düşünmek zamanıdır. Bu durum iş ortaklığınızla veya yeni başlayan bir ilişkiniz varsa bile önemle üzerinde durulması gereken bir tavır olmalıdır. Çünkü sizin güç ve kontrol konusundaki sabit fikrinize karşılık birlikte olduğunuz kişi de, kendi güvencesini ön plana alarak karşılık verecektir. Bu durumda zıtlaşmaların önüne geçmenin yolu, sakin olmak ve mantıklı düşünmekten geçmektedir. Günlük enerjinizin önemli olan ikincisi ise, çevrenizle olan her türlü irtibatınızda, şu an için iş konusundaki belirsizliklerin devam ediyor oluşunun yarattığı sıkıntıdır.

Yani siz sağlam ve güvenli bir şekilde yol almak isteğindeyken, beraber çalıştığınız insanlar agresif tepkilerde bulunarak biz güçlüyüz sen bize uymak zorundasın kimi tepkiler verebilirler. Bu durumda güçsüzlüğü hazmedemeyen siz, daha üste çıkmaya çalışarak onları yenmek adına aceleci davranabilirsiniz. Oysaki şu aralar en çok dikkat etmeniz gereken konu sabırlı olmaktır. Bu konuya özel önem vermeli, ileride çıkabilecek problemlerin önüne geçmek için hedeflerinize uygun mantıklı hareketlerde bulunmalısınız.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Cuma Mayıs 15, 2009 10:52 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Boğalar, gün boyu Kova burcunda seyredecek Ay gezegeni, mesleki konularda bireylik duygunuzun yükselmesini sağladığı gibi, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz de size destektir. Bu sayede iş hayatının her alanında, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına özgür hareket edebilir, başkalarının onayına ihtiyaç duymadan hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken, dar kalıplar içinde hareket etmemek, dışa açılmaya gönüllü olmaktır. Bugün karşınıza çıkabilecek teklifleri olumlu şekilde değerlendirmeniz için, herşeyden önce dışa açılmaya gönüllü olmanız gerekir. Yani bulunduğunuz alan dışındaki dünyayı da keşfetmeye çalışmalısınız.

Her ne kadar mesafe duygunuz bugün ön planda olsa da, çıkarlarınız söz konusu olduğunda, bazı kişilerle iyi geçinmeye çalışmalı hatta planlarınızı bu bakış açısı çerçevesinde düzenlemelisiniz. Bu durum sizler için pek kolay olmayabilir. Fakat günü olumlu bir şekilde değerlendirmeniz açısından gayet etkilidir. Ayrıca bugün mesleğinizle alakalı konularda, yeni ve sıradışı olan gelişmeler hakkında bilgi toplamalı, gerekirse bunları işinizde uygulamaya çalışmalısınız. Bu sayede dikkat çekebilir, ilgi uyandırabilirsiniz.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Mayıs 14, 2009 9:11 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Boğalar bugün, etrafınızdaki insanlarla olan temasınızda ciddiyet ve sorumluluk duygusu içinde hareket etmeye özen göstermeniz faydalıdır. Özellikle sizden yaşça büyük veya konusunda tecrübeli olan kişilerle görüş alışverişinde bulunmak faydalıdır. Kendinizi ifade ederken geçmişte yaşanılanların etkisi altında kalarak konuşmak yerine, şu anki durumunuz çerçevesi içinde iletişimde bulunmanız yararlıdır.

Öz saygınızı ne olursa olsun korumaya özen gösterdiğiniz müddetçe, karşınızdaki kişi kim olursa olsun sınırlarınızı aşamayacaktır. Burada önemli olan sizin kendi içinizdeki kararlılığınızdır. Günlük bu etki altında, aktif bir şekilde hareket etmek pek mümkün olmasa da, çalışma hayatınızla ilgili konularda gayet faydalıdır. Sorumluluklarınızın farkında olacağınız için üstünüze düşen vazifelerinizi de yerine getirmeniz kolaylaşabilir.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Cuma Mayıs 08, 2009 9:24 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Boğalar gün boyu karşıt burcunuzda ilerleyecek Ay gezegeni başta ilişkiniz olmak üzere, ortaklarınızla olan irtibatınız, rakipleriniz, mahkemelerle alakalı işleriniz, yasal kontratlarınız, anlaşmalarınız, rekabet, samimi dostluklarınız gibi konular üzerinde derinlemesine incelemede bulunmanız anlamına gelebilir. Kimi zaman da, başkaları sizinle ilgili karar vermek için arka planda düşünüyor olabilir. Hangisi olursa olsun farketmez bugün iç gözlemde bulunma açısından uygun enerjiler mevcuttur. Bu enerjiler altında ister özel isterse genel anlamda olsun farketmez, ilişkilerinizde aksayan noktaların ne olduğunu, neler beklediğinizi, nelerin sizi mutlu ettiğini, başkalarının sizden beklentilerinin ne olduğunu ve sizin bunları karşılayıp karşılamayacağınızı tespit etmeye çalışmalısınız.

Yalnız bunu yaparken güç ve kontrol arzusu hem siz, hem de onlarda fazlasıyla hakim olabilir. Herkes kendi payına egemen olmak niyetindedir. Hatta bu egemenlik kimi zaman, açık düşmanlığa bile dönüşebilir. Yani en sevdiğiniz kişiler size, siz de onlara karşı sert tepkilerde bulunabilirsiniz. Bazılarınız ise, ilişkisiyle ilgili son noktaya gelmiş olabilir. Hangi durum olursa olsun şu aralar dikkatli olmak ve olgun düşünmeye çalışmak gerekmektedir. Bu nedenle, ilişkisi olanlar partnerleriyle, olmayanlar ise beraberlik konusunda ılımlı bir şekilde düşünmeye çalışınız. Tabii, bunu yaparken egonuzu arka planda tutmanız, tarafsız olmaya çalışmanız faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Mayıs 07, 2009 11:02 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Boğalar, işverenlerinizle olan her türlü irtibatınız, mesleki durumunuz, sosyal statünüz, kariyeriniz, iş başvurularınız, yaşamsal hedeflerinizle ilgili her türlü konuda düşündüğünüz ve yürürlüğe koymaya çalıştığınız işlerinizi özellikle sabah saatlerinde dikkatli bir şekilde gözden geçirmenizde fayda vardır. Çünkü acele veya baskı altında verilecek bir karar daha sonra pişmanlık duymanıza neden olabilir. Yapılması gereken özellikle sabah saatlerinde sakin olmak ve yukarıdaki konularda normal akışa ayak uydurmaktır.

Saat 13:00-19:48 arasında Ay gezegeni Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacağından, iş, sağlık, çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkiniz, ustalık gerektiren becerileriniz, başkalarıyla işbirliği yaparak gerçekleştirmeyi düşündüğünüz her türlü mevzuda yine sabah saatlerinde olduğu gibi olgun yaklaşımlar içinde hareket etmek, yenilik anlamındaki uygulamalardan kaçınmak, önemli işlerinizi başka bir güne ertelemek gayet faydalı olup, risk almamanız açısından etkilidir. Sınırlarınızı bilmeli ve alışkanlıklarınız konusunda gerçekçi, tutarlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Saat 19:48 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, partnerinizin üzerinizdeki hakimiyeti artmaya başlayabilir. Sözleri ve tavırları oldukça keskindir. Onunla anlaşmanın yolu, inatlaşmamak, belli bir mesafeyi korumak veya anlayışlı olmakla mümkündür.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Çarş. Mayıs 06, 2009 10:57 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Boğalar gündelik hayatınızın yoğun temposu içinde ve uğraştığınız tüm konularda etkili olacak Ay gezegeninin Terazi burcu seyriyle yeni bir güne adım atmaktasınız. Bugün, işlerinizi düzgün ve mantıklı bir şekilde organize etmeniz son derece önemlidir. Başkalarıyla anlaşmak için tarafsız olmaya çalışmalı, gizli kapaklı hareket etmemeli, ne durumda olursanız olun herkesin yararına olacak şekilde düşünmelisiniz. Haksızlıklar karşısında adil bir görüş çerçevesi içinde hareket ettiğiniz zaman, durumları daha net görmeniz mümkündür. Ayrıca birlikte çalıştığınız veya aynı ortamı paylaştığınız kişilerle dengeli paylaşımlarda bulunmalı, uyumlu, nazik ve candan davranmaya çalışmalısınız. Gün içinde herhangi bir konuda karar vermeden önce ayrıntıları gözden geçirmeniz, aşırılıklardan kaçınmanız ve olayları iki yönlü düşünmeniz gayet faydalıdır.

Çalışma hayatınızla ilgili konularda, liderlik gücünüzü ifade etme arzunuz yoğunlaşabilir. Sosyal açıdan canlı ve girişken, iletişimsel konularda diplomatik çerçeve içinde hareket etmeniz halinde, çevreniz tarafından takdirle karşılanmanız mümkündür. İlişkinizle alakalı mevzularda da, aklınıza takılan soruları partnerinizle konuşmadan keskin yargılarda bulunmamalısınız. Ilımlı yaklaştığınız takdirde size açılması, dertleşmesi mümkündür. Sağlığınızla ilgili mevzularda ise bugün özellikle tat alma duyunuz yükseliştedir. Tatlı yiyecekler ve kalorili besinlerden uzak durmanız faydalıdır. Akşam saatlerindeki enerjiler altında, içinizdeki coşkunluk özellikle mesleki konularda aktif kararlar alma isteğine yol açsa da, dikkatli düşünmenizde fayda vardır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Salı Mayıs 05, 2009 11:44 am

05.05.2009

Sevgili Boğalar özellikle sabah saatlerinde etkisini daha fazla hissedeceğiniz Ay gezegeninin boşluk etkisi altında yeni bir güne adım atmaktasınız. 04:32-12:52 saatleri arasında gerçekleşecek bu oluşum, aşk hayatınızla ilgili konularda özellikle ilk buluşmalar açısından uygun değildir. Mümkünse böyle bir görüşmeyi öğleden sonraya bırakmak çok daha faydalıdır. Bu zaman dilimi içinde, ilişkinizle ilgili mevzularda ne olursa olsun yeni bir planlamada bulunmaktan kaçınmak gerekir. Çünkü yapılacak bu planın uygulanması zor olduğu gibi, sonuç alınması da güç olabilir. Hiçbirşey için söz vermemek, elinizden geldiğince olayları kendi akışı içinde değerlendirmek en doğrusudur. Sanatsal faaliyetler açısından bu zaman dilimi gayet yararlıdır.

Yaratıcılık gücünüzü açığa çıkarır ve kafanızın içinde tasarladıklarınızı uygulamanız açısından bir sorun yoktur. Bu zaman dilimi içinde ilişkinizdeki sorunlar gözden geçirebilir. Fakat bu sorunları konuşmak, çözüme bağlamaya çalışmak pek yararlı olmayabilir. Benim tavsiyem bu zaman dilimini, enerjinizi boşaltabilecek aktivitelere ayırmanız, elinizden geldiğince sakin olmaya çalışmanızdır. Saat 12:52 sonrası Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, güzellik ve bakımınızla ilgili konular için gayet yararlıdır. Çalışma arkadaşlarınız veya çevrenizdeki kişilerle dengeli paylaşımlarda bulunmanız adına da faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:41 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Boğalar yeni haftaya Başak burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji, aşk hayatınızla ilgili konularda kendi istekleriniz ve varlığınızı kabul ettirmekte başarılı olmanızı sağlayabilir. Belki diğer günlere nazaran daha eleştirel davranışlar gösterebilirsiniz. Fakat bunlar yaşadığınız ilişkinin tutarlı ve düzgün bir seyirde gelişmesi adına etkilidir. Bugün partnerinize olan ilginiz fazlasıyla yoğunlaşır. Onu a dan z ye incelemekten, her hareketini gözlemlemekten zevk alırsınız. Fakat bunu yaparken, aksayan noktaları da rahatlıkla görmeniz mümkündür. Herhangi bir yanlışında, kırıcı olmadan onunla konuşmanız, bunu ilişkiniz adına yaptığınızı söylemeniz, ayrıca kendi eksiklerinizi de söylemeniz gayet olumlu bir davranıştır.

Böylece onu eleştirdiğinizi düşünmemiş olur. İlişkisi olmayanlar bugün aşk konusunda daha esnek düşünebilirler. İlişkisinde sorun olanlar ise, durumlarını mantıklı bir şekilde gözden geçirerek neler yapmaları gerektiğine karar verebilirler. Akşam saatlerindeki enerjiniz, özellikle iş hayatınızla ilgili konularda biraz gerilimli hatta bazen umutsuzca düşünmenize neden olabilir. İçinizdeki ses artık harekete geçmeniz gerektiğini söylüyordur. Fakat benim önerim sakin olmanız, acele karar vermemenizdir. Biraz daha incelemenizde fayda olacağını söyleyebilirim.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:04 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Boğalar bugün, düşüncelerinizi ifade biçiminizde ateşliliğiniz ön planda olabilir. Ne olursa olsun, bundan sonra yeni başlayacak bir ilişkide herşeyi en başından sıkı tutmak niyetinde olabilirsiniz. Çünkü az üzülmediniz ve az hırpalanmadınız. Hayatın güzel ve keyifli yanlarının tadına varmak niyetinde olduğunuz bugün, en büyük arzunuz, değerinizin bilinmesi, sizinle ilgilenilmesi ve takdir edilmenizdir. Bu düşünceler altında gün boyu, dramatik tavırlar içinde olsanız da, içinizdeki bir ses artık mutluluğun yakın olduğunu söyleyebilir. Günlük enerjinin bir diğer yansıması ise, parasal konularda çok aktif olmayı istemenize rağmen, ailenizle aranızdaki güven sorunu, sanki sizi yavaşlatıyor gibidir.

Siz maddi ve manevi anlamda yeniliklerde bulunmak, yaşamınızı daha iyi şartlarda sürdürmek ihtiyacı içindesiniz. Fakat bunu tam anlamıyla yapabilmeniz için şefkat, ilgi ve desteklenmeye ihtiyacınız büyük. Bazılarınız ise yeni bir ortamda hayatını kurabilmek için, parasal yönden güçlü olmak gerektiğinin bilinci içinde içten içe planlamalarda bulunabilirler. Çünkü değişimin anahtarının para olduğunu bilmektesiniz. Bu düşüncelerinizi yakın bulduğunuz bir dostunuzla konuşabilir, rahatlayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Nis. 30, 2009 3:41 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Boğalar güne, Ay gezegeninin Yengeç burcu seyri altında devam etmekteyiz. Bugünkü enerjiler temkinli olmamızı gerektirecek cinsten. Ne gibi yansımalar görülebilir, birlikte ele alalım. Öncelikle bugün yakın çevreniz, iş yapma beceriniz, girişimleriniz, eğitim hayatınız, insanlarla olan düşünce alışverişiniz konularında hassasiyet içinde olabilirsiniz. Daha fazla bilgi sahibi olmak, engellerle karşılaşmadan işlerinizi başarıyla yürütmek, sağlıklı bir sağduyu içinde hareket etmek ihtiyacınız fazladır. Kendinizi savunmak zorunda kalmadan, düşüncelerinizi açık ve net bir dille ifade etmek isteyebilirsiniz. Amacınız yenilikte bulunmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmektir.

Bu durum üzerinizde belli bir baskınlık oluşturduğundan zaten yeteri kadar kafanızın içi doludur. Bir de dışarıdan gelebilecek bir müdahale veya ters durumu kaldıracak haliniz yoktur. Yaşamınızı belli kalıplar içinde sürdürmek ve başarılı olmak zorunda kalışınız, sizin için rahatsız edici olabilir. Bu durumda isyankar tepkilerde bulunmanız mümkündür. Akşam saatlerinde, iletişimsel konularda hassas konuşmalar yapabilir, hüzünlenebilir, yakınlarınızdan destek ve anlayış bekleyebilirsiniz. Benim önerim, doğanızda bulunan sakin ve ılımlılık özelliğinizi ön plana çıkararak geceyi huzur içinde geçirmeye çalışmanızdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Çarş. Nis. 29, 2009 10:30 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Boğalar güne, Ay gezegeninin Yengeç burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bugün, kaygılarınıza çözüm bulmak adına herşeyi kendi bildiğiniz şekilde halletmek isteyebilirsiniz. Çünkü bugün, başka insanların sizden bekledikleri yerine kendinizi düşünmekten yanasınız. Parasal sorunlarınızın çözümsüz kalışı sinirsel gerginliklere neden olabilir. Sizin gibi güçlü görünmeyi seven bir kişi, içinde bulunduğu durumu kimsenin bilmesini istemeyecektir. Bazı kişilerin umudunu size bağlaması ve destek olmanızı beklemesi ayrı bir sıkıntı oluşturabilir. Oysaki şimdi sizin ihtiyacınız bulunmakta ve çevrenizdeki insanların bunu hissederek bir şekilde size yardımcı olması gerekmekte.

Bugün ayaklarınızın altındaki zeminin sağlam olmadığını hissetme duygusu sizi sarsa da, lütfen bütün bunları düşünerek moralinizi bozmayınız. Ayrıca siz de bir insansınız, her zaman güçlü görünmek veya böyle olmak zorunda değilsiniz. Tabi ki sizin de kendinizi zayıf hissettiğiniz zamanlar olacaktır. Herşeyi doğal akışına bırakın. Eğer yalnız kalmak istiyorsanız bunu yapın, kendinize yüklenmeyin. Akşam saatlerinde, meseleleri sakince gözden geçirmeye çalışın ve hoşunuza gidecek aktivitelerde bulunun. Böylece güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Salı Nis. 28, 2009 10:43 am

28.04.2009

Sevgili Boğalar bugün, maddi ve manevi konularda sorunlarınıza çözüm bulma arzunuz yoğun olabilir. İçinde bulunduğunuz parasal sıkıntıları gidermek için kredi başvurusu, elden borç almak veya aileden destek istemek gibi girişimlerde bulunabilirsiniz. Tabi ki bütçenizi aşmayan koşullar dahilinde olmasına dikkat etmelisiniz. Kuşku duyduğunuz veya takıntı haline getirdiğiniz mevzuları konuşarak, mantıklı bir şekilde çözebilme gününüzdür. Sinirli tavırlardan uzak durarak, güzel ve olumlu bir şekilde düşüncelerinizi ifade edebilirseniz daha etkili olabilir. Kimileriniz, bilgi sahibi olmak istediğiniz konularda uzman kişilerle görüş alışverişinde bulunurken, bazılarınız gizli saklı konuları aydınlığa kavuşturabilirler. Günlük bu enerjiler size ikna kabiliyeti vereceğinden, karşıt görüşlü kişilere kendi tarafınıza döndürebilirsiniz.

Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında Ay boşlukta olacağından, çevrenizdeki insanlara mesafe koyma isteğiniz yoğun olabilir. Bunu normal bir tepki gibi görünüz. Böyle davranıyorsunuz diye kendinize yüklenmeyiniz. Ay gezegeni boşluktan çıkarak Yengeç burcunda ilerlemeye başladığında, çevrenizle olan her türlü irtibatınızda sahiplenici ve koruyucu şekilde hareket etmenizi sağlayacak enerjilerle güne başlayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Ptsi Nis. 27, 2009 10:01 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Boğalar güne gayet hızlı ve dinamik bir şekilde başlamanızı sağlayan Ay gezegeninin İkizler burcu seyri altında, parasal konularda aktif hareket etme ihtiyacınız yoğun olabilir. Alacak-verecek konuları, maddesel güvenlik için koşuşturma, para kazanmak için zekice planlar yapma, bu enerjinin yansımaları arasında yer alabilir. Parasal mevzularda gerçekçi düşünmeniz gereken bugün, doğru planlamalarda bulunarak fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yani akıl ve mantık gücünüzün kesinlikle ön planda olması gerekecektir. Ayrıca bugün maddi konularda işbirliğinde bulunurken etrafınızdaki insanlara çok fazla dikkat etmeniz lazımdır. Çünkü kurnaz ve kötü niyetli insanlar iyi niyetinizden faydalanarak sizi zor durumda bırakabilirler.

Yatırımlar konusunda başarılı olmak için, yeniliklere açık düşünmek tabi ki yararlıdır. Fakat sizin gibi hesabını bilen kişiler önünü görmediği, sonucunu iyi hesap etmediği hiçbir iş için acele etmekten yana değillerdir. Bu durumda araştırmada bulunmak en doğrusudur. Eğer karşınıza çıkan teklif, açık ve net bir şekilde olumlu ise, fırsatı kaçırmak yanlış olabilir. Ayrıca bugün para kazanmak amaçlı iletişim, haberleşme, yolculuklar ön planda olabilir. Yalnız şunu belirteyim ki bugünkü enerjiniz para konusunda sinirli ve huysuz davranmanıza neden olabilir. Çünkü ihtiyaçlarınızın karşılanması ve borçlarınız nedeniyle bir miktar para elinizden çıkmak durumunda olduğundan keyfiniz kaçabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   C.tesi Nis. 25, 2009 10:27 pm

25.04.2009

Sevgili Boğalar cumartesi gününe saat 06:22 de burcunuzda gerçekleşecek Yeniay enerjisi altında girmektesiniz. Bu oluşum sizler açısından son derece yararlı olup, başta yenilik anlamındaki girişimleriniz olmak üzere, ciddi ilişkiniz, evliliğiniz, iş ortaklığınız konularında sağlam ve tutarlı bir şekilde hareket etmeniz adına teşvik edicidir. Yeniay, sizler açısından yeni bir şans ve kısmet anlamı taşımaktadır. Şimdi sizler, doğanın size sunduğu bu fırsat ve şansı, yeni bir sayfadan hayata bakmak adına kullanabilirsiniz. Geçmişte yaşanan herşeyi unutun, hedeflerinize kitlenin ve isteklerinizi düşünün. İyice konsantre olun. İşte o zaman göreceksiniz ki bu yeniay size umulmadık yerlerden umulmadık fırsatlar getirebilir.

Ayrıca her Yeniay, astroloji açıdan adı üstünde, yenilik, tazelenme ve güçlenme demektir. Bütün burçlar bu enerjiden nasiplerini alırken, hangi burçta meydana geliyorsa, o burç mensupları iki misli yarar görmektedirler. Durum böyle olunca siz Boğalar ayağınıza gelen bu çifte şans sayesinde, önünüze engeller çıksa dahi, yolunuzdan dönmeden ilerleyebilirsiniz. Sizler için çalışmak her zaman yaşam amacınız olmuştur. Çünkü çalışan insanın başarıya erişeceğini gayet iyi bilirsiniz. İşte bu yeniay hem çalışma şevkinizi yükselticidir hem de bunun sonucunda maddi ve manevi açıdan güçlenmenizi sağlayıcıdır. Zirveye erişmek için kararlılık ve güç veren bu oluşumla hayaller gerçeğe dönüşebilir. Yeter ki siz kendinize inanmaktan asla vazgeçmeyin.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Cuma Nis. 24, 2009 10:46 pm

24.04.2009

Sevgili Boğalar saat 15:12 olana dek özellikle rakip konumdaki kişilerle ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmeniz faydalıdır. Hani düşmanınızla dost olmaya çalışınız dersem daha doğru bir tanımlamada bulunmuş olurum. Özellikle sizi sinirlendirmeye çalışan kişiler veya gerilimli durumlar karşısında sakinliğinizi koruyunuz. Özgürlük ihtiyacınızın yoğun olduğu sabah saatlerinde, iş yoğunluğunuz yüksek olabilir. Aktif bir şekilde hareket etmeniz gerekebilir. Bu durum sizler açısından rahatınızı kaçırıcıdır. Fakat işlerinizi belli bir plan içinde ve hızlı bir şekilde yaparsanız öğleden sonraki saatleri gayet verimli ve sakin bir şekilde geçirmeniz kolaylaşır. Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, sorunlarınızın baskısı nedeniyle bir miktar bocalamanız mümkündür. İçinizden bir ses, durumlara el koymanız gerektiğini söyleyebilir. Durup dururken sinirli tepkiler verebilirsiniz. Hatta doğal yapınıza uymayacak şekilde ani kararlar vermeye kalkışabilirsiniz.

Böyle bir ruh hali içinde olan kişilerin ellerinden geldiğince sakin düşünmeye çalışmalarını öneriyorum. Bu saatler arasını olumlu bir şekilde değerlendirmenin yolu, elinizdeki işlerinizi bitirmeniz ve eksiklerinizi tamamlamanızdır. Hislerinizin oldukça duyarlı olacağı bu zaman dilimi içinde, tutkularınız yoğunlaşabilir, cinsel istekliliğiniz artabilir, sevginizi bu yolla göstermeye çalışabilirsiniz. Saat 21:47 sonrası burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, sakin, kendinizden emin ve olaylara müdahalede bulunma konusunda şans sizden yana dönmeye başlar. Kendinizi gayet güçlü bir şekilde ifade edebilir, planlarınızı yürürlüğe koyabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Nis. 23, 2009 8:17 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Boğalar bugün yüreğinizdeki huzuru yeniden keşfetmek adına yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bilinenin aksine, aslında gelişime son derece açık veya sanıldığı gibi sabit fikirli biri değilsiniz. Kimlik duygunuzu bu denli baskın bir şekilde sergilemenizin nedeni, etrafınızdaki insanların sizi yönlendirmelerine ve üzmelerine izin vermemek için olduğunun farkındasınız. Kendi gizliliklerinizin bilinmesinden veya keşfedilmesinden yana değilsiniz. Yalnızlığı tercih ettiğiniz böyle zamanlarda, bir çok durumu gözden geçirerek neyin ne olduğunu, kimin ne yapmaya çalıştığını anlamak niyetindesiniz.

Sizin arzunuz kendinizle barışık yaşamak ve karmaşık durumlarda kontrolünüzü kaybetmemek. Gün boyu sürecek enerjiler altında, farklı insanlarla bir arada olmaktan zevk alabilir, değişik bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Malum bugün 23 Nisan. Bir çoğumuz için tatil sayılır. Eğer siz de evdeyseniz gönlünüzce bir gün geçirmek için program yapabilirsiniz. Ayrıca bugün, yaşamınızla ilgili değişim ve yenilenme konularında egonuzun güçlenmesi söz konusudur. Kendinizle ilgili, doğru değerlendirmelerde bulunmanız halinde, kafanızın içindeki planları gerçekleştirmeniz mümkündür.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Çarş. Nis. 22, 2009 10:47 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Boğalar, saat 02:19 itibariyle yöneticiniz Venüs ile aktivite gezegeni Mars gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Balık burcunda ilerleyen yöneticiniz Venüs, sevgi, şefkat ve ruhsallığın ön planda olduğu beraberlikler açısından gayet etkilidir. Sizin gibi tutku yönü güçlü, cinselliği yüksek kişiler bu oluşum altında, aşkta romantizm olgusunu ön planda tutabilir, sınırsızlık özlemi içinde gerçek dünyanın kurallarından uzak bir ilişki yaşamak isteyebilirler. Yalnız bu enerji altında beraber olduğunuz kişiyi ve yaşadığınız ilişkiyi fazlaca idealize edebilirsiniz. Oysaki onun da, sıradan kişiler gibi yanlışları, eksikleri olabilir. Fakat siz bütün bunları görmekten yana değilsinizdir. Bu enerji sanatla alakalı işlerinizde verimli bir gün geçirmenizi sağlayabilir.

İlham gücünüz artabilir, olumlu çalışmalara imza atabilirsiniz. İlişkiler genel anlamda herhangi bir ortamda paylaşılan aktiviteler sayesinde kurulabilir. İlişkisi olanlar, birbirleriyle ortak paylaşım içinde olmaya özen göstermelidirler. Sosyal faaliyetlerinizde vericilik ve cömertlik ön plandadır. Çevrenizdeki insanlara yardımcı olma hissiyatınız yükselebilir. Saat 17:09 itibariyle Ay gezegeninin Koç burcunda ilerlemeye başlaması, duygusal konularda kendinize dönük düşünmeniz anlamına gelebilir. Gerek iş gerekse özel hayatınızla ilgili konular kafanızın içini kurcalayabilir. Aktif olma ihtiyacınız yoğunlaşır. Fakat bazı durumlar nedeniyle beklemede kalmanız gerekmektedir.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Salı Nis. 21, 2009 9:02 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Boğalar, Ay gezegeninin Balık burcundaki ilerleyişinin ikinci gününde, aşk konusunda güzel sözler duymaya hazır, gerçek dünyanın karmaşası ve sorunları yerine, huzur ve güvencenin ön planda olduğu bir yaşam sürme isteğinin yoğun olduğu bir güne adım atmaktasınız. İletişim kurmanın ve zihinsel açıdan rahatlamanın tadına varmak için öncelikle esnek düşünmenizin faydalı olacağını söyleyebilirim. Mantıklı düşünmek veya duygularınızla hareket etmek arasındaki tercihinizin kimi zaman değişebileceği bugün, yaratıcı yönlerinizin enerjiniz sayesinde arttığını gözlemleyebilirsiniz. Sanatsal açıdan gayet verimli bir gün geçirebilirsiniz. Artistik yeteneklerinizi sergileme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıntılı bir şekilde düşünmek yerine, kendinizi rahatlatacak şekilde düşünme isteğiniz ön planda olabilir.

Öyle herşeyi didiklemek, kurallara oturtmak, mantık çerçevesinde ele almak, acaba kim ne der, benim için ne düşünür diye merak etmekten ziyade, yaşadıklarınızın keyfini çıkarmayı daha fazla önemseyebilirsiniz. Bugün, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme konusunda içinizdeki sese kulak vermeyi tercih etmeniz mümkündür. Tabi ki, bu konuda, sınırınızı gayet iyi bileceğinizden kuşkum yok. Çünkü siz ne olursa olsun kendinizi dengelemesini bilen kişilersiniz. Yalnız bugünkü enerjiler doğrultusunda size söylemek istediğim tek cümle, ne yaşarsanız yaşayın lütfen gerçekçi düşünmeyi ihmal etmeyin. Bugünü, yaşamın sıkıntılarından biraz olsun kurtulmanızı sağlayacak moral günü olarak kabul ediniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Ptsi Nis. 20, 2009 10:26 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Boğalar saat 08:56 itibariyle sosyal ilişkiler ve ileriye yönelik hedeflerinizle ilgili konularda sizi destekleyecek Ay gezegeninin Balık burcu enerjisiyle yeni haftaya adım atmaktasınız. Bugünün sizler açısından en önemli etkisi, Güneşin burcunuzda ilerlemeye başlamasıdır. Bu durum önümüzdeki bir ay boyunca yaratıcı yönlerinizi açığa çıkarıcı ve sizi oldukça motive edicidir. Günün bu güçlü yansımaları altında, kalabalık ortamlarda bulunmak, dostlarınızla paylaşım konusu önemli hale gelebilir. Geleceğinizi ilgilendiren konularda maddi ve manevi yönden kuvvetli olmak arzunuz iyice belirginleşebilir. Hayatınızı olumlu bir yönde düzenlemek, amaçlarınızı bir an önce gerçekleştirmek ve önünüzdeki engelleri birer birer aşarak iyi bir konuma gelmek artık kaçınılmaz bir durumdur. İşte bugünkü enerjiniz, hedeflerinizin farkında olarak, bunları gerçekleştirmek için öncelikle kendinize güven duymanız gerektiğini ve bu güveni içinizde köklendirmeye çalışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatıcıdır.

Tabi ki olumsuzluklar hayatın bizzat kendi içinde her zaman vardır ve olacaktır. Önemli olan bunların sizi etkilemesine izin vermeden, azimle çabayla yolunuzda ilerlemektir. O zaman bugün itibariyle Güneşin olağanüstü enerjisini arkanıza alarak, kendinizi ve yeteneklerinizi ifade etmek için diğer insanlarla işbirliğinde bulunmaya çalışın. Hedefinizi yüksek tutun, başarılı olacağınıza dair inancınızı asla kaybetmeyin. Girişimci davranarak bazı insanların sizi görmesini, duymasını sağlayın. Tek bir noktadan hareket etmek yerine, farklı alternatif yolları da hesaba katın. İnsanlarla olan temasınızda değil, amaçlarınızı gerçekleştirmede inatçı olun. Eğer kendinize güvenirseniz, her türlü sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni burcunuzdaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin size olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Paz Nis. 19, 2009 9:31 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Boğalar, bireysel isteklerinizi ve kimlik duygunuzu güçlü bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayan enerjiler altında pazar gününe başlamaktasınız. Aileniz, birlikte olduğunuz kişi veya tanıdıklarınızın sizden beklentileri doğrultusunda hareket etmeniz gereken bugün, başkalarıyla aynı fikirde olmasınız da, onlara uymak durumunda kalabilirsiniz. Seçimlerinizin doğru olduğundan ne kadar emin olsanız da, eğer çevrenizdeki kişiler için bunlar uygun değilse, düzenlemede bulunmanız şarttır. İşte bu durum gün boyu sizi rahatsız edebilir. Tabi ki size ters gelen durumları, taviz vermeden fakat ılımlı bir şekilde halletmeniz yerinde olur. Belli bir isyan duygusu sizi sarabilir. Hatta kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edebilmek için baskın bir ifade kullanabilirsiniz.

Kaldı ki bugünkü etkiler altında ifade gücünüz yüksek olduğu için, bunu başarmanız da kolay olabilir. Bugün hissedilmesi mümkün bir başka etki ise, ailevi konuların ön planda oluşudur. Özellikle genç burç mensupları, anne ve babalarıyla aralarında görüş farklılığı nedeniyle, karşı karşıya gelebilirler. Bu durum aranızda duvarlar oluşturabilir. Sorumluluklarınız ağır bastığı için, kendi isteklerinizi ikinci plana almak zorunda kalabilirsiniz. Bazılarınız ise yaşınız gereği aynı durumu çocuklarınız veya eşinizle yaşayabilirsiniz. Sakin olmak ve olaylara, geniş bir açıdan yaklaşmak faydalı olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   C.tesi Nis. 18, 2009 3:36 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Boğalar güne, Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji kimi anlarda iyimser kimi anlarda ise negatif bir görüş açısıyla hareket etmeniz anlamına gelebilir. Yaşamla ilgili beklentiniz fazlasıyla umutlu olduğu halde, altında nedense korku bulunabilir. Hani bazen insan, herşeyin iyi olmasını ister, fakat bazı durumlar nedeniyle bu gerçekleşmediğinde, sırf kendini mutlu hissetmek adına herşey yolundaymış gibi düşünmeye çalışır ya, işte bugün bazı konularda böyle bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Aslında gerçekçi gözle baktığınızda gördüğünüz ne ise, ona göre düşünmekte tabi ki fayda vardır.

O nedenle, hem içinde bulunduğunuz koşulları hem de durumunuzu iyi değerlendirmeye çalışınız. Bir yandan sağlam düşünüp, herşeyi planlamak isterken, diğer yandan fazla rahat davranmanız çelişki doğurabilir. Bilinçli kararlarınızla duygularınız arasındaki zıtlaşmalar doğal olarak ilişkinizde de sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Karşınızdaki kişinin beklentilerini ve hayata bakış açısını ardından kendi isteklerinizi gözden geçiriniz. Eğer uyumluysa o zaman gereksiz olayların üzerinde durmayınız. Yani durumları hem kendiniz hem de onun açısından ele almaya çalışınız. Bu size doğru saptamalardan bulunmanızda yardımcı olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Cuma Nis. 17, 2009 12:19 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Boğalar bugün kendinizi iki farklı dürtünün ortasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Saat 16:37 de Güneş ve Ay gezegeni arasında oluşacak son dördün etkisi altında, bir yandan tutarlı ve dengeli kararlar vermek zorunda oluşunuz, diğer yandan sıradışı bir şeyler yaşamak isteğiniz oldukça fazla. Özellikle iç dünyanızda, evinizin sınırları içinde ve bilinçaltınızda değerlerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu siz de farkındasınız. Evet bir düzen içinde hareket etmeye gönüllü olabilirsiniz fakat bu size zorla kabul ettirilmeye çalışılıyorsa buna razı olamazsınız. Siz ancak kendiniz istemeniz halinde bunu yapabilirsiniz. Fakat güne baktığımızda hem değişimden yana hem de sorumlulukların baskısı altında olmak ve bu iki olgunun aynı anda sizi etkisi altına alması çelişkiye düşmenize neden olabilir.

Yerleşik hayatın içindeki var olma savaşınız, yaşamak için kazanmak ve başarılı olmak zorunda oluşunuz ve diğer tarafta arzularınız, tutkularınız ve istekleriniz. Hangisi sizi daha mutlu ediyor diye mutlaka bir saptamada bulunmak gerekiyor. Eğer içinde bulunduğunuz şartları değiştirmek elinizde ise o zaman özgürce kararlar verebilir, isteklerinize göre hayatınızı yaşayabilirsiniz. Fakat tam tersi bir durumda iseniz, mecburiyetleriniz varsa, isyan etmeden gereklerini yerine getirmek durumundasınız. İşte bu noktada öncelikle gerilime düşmeden mantıklı bir bakış açısıyla hareket etmeniz en doğrusudur.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Nis. 16, 2009 10:03 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Boğalar bugün, Ay gezegeninin Oğlak burcu etkileri altında güne devam etmektesiniz. Yetenekli yönlerinizi ortaya çıkarmanızı sağlayan bugünkü enerjiler sayesinde arzuladığınız konularda fikirlerinizi gayet net bir şekilde ifade edebilir, sağlam adımlar atabilir, başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Size ihtiyaç duyan dostlarınızla bir araya gelerek aktivitelerde bulunabilir, ileriye dönük hedefleriniz için büyüklerinizden destek görebilir ve bunları gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Duygularınızı yakın bulduğunuz dostlarınızla da paylaşmanız yine bugünkü etkiler altında gayet mümkün. Sadece dikkat etmeniz gereken konu, karamsarlığa düşmeden gününüzü geçirmeye gayret göstermenizdir.

Bugün, incitici davranışları veya yaşamınızdaki olayları olgun ve hoşgörülü bir şekilde incelemeye çalışınız ve muhakkak kendinize olan güven duygunuzu ayakta tutunuz. İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi sizin kadar bilen başka biri olmadığına göre yine de affedici olacak kişi sizsiniz. Bir tek kendiniz adına değil tüm sevdikleriniz için iyi dileklerinizi sürdürünüz. Ayrıca bugünkü enerjiler altında, etrafındaki dostlarına daha anlayışlı ve yardımsever davranmayı, sizi çekmeyenlere gülümsemeyi de ihmal etmeyiniz. Geçmişte yaşanan herşeye bir sünger çekmek en güzeli. Bazen mucizeler öyle yakındır ki, biz uzakta sandığımız için göremeyiz. O zaman bugün etrafınıza bir de bu gözle bakmaya çalışın. Eminim işe yarayacaktır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Çarş. Nis. 15, 2009 7:13 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Boğalar güne, son derece önemli iki enerjinin etkisi altında başlamaktasınız. Bunlardan birincisi Ay gezegeninin saat 08:28 itibariyle başlayan Oğlak burcu seyridir. Düşüncelerinizi, belli bir ciddiyet ifade etmeye çalışabileceğiniz bugün, belli bir görüşe bağlı kalmaktan, kendi sınırlarınız içinde yaşamaktan hoşlanabilir, sahip olduğunuz herşeye karşı sorumluluk hissedebilirsiniz. Eğitim hayatınızda öğretmenlerinizle, iş hayatında patronlarınızla, sizi ilgilendiren konularda karşılıklı olarak görüşebilir, duygusal açıdan güvende olmak isteyebilirsiniz. Dünya görüşünüzde dalgalanmalara bugün yer yoktur. Ne istediğinizin ve ne yaptığınızın gayet iyi bilincindesinizdir. Aile ortamınızda edindiğiniz etik değerlerinize son derece önem verir, prensipleriniz dahilinde hareket etmekten hoşlanırsınız.

İkinci enerjiniz, saat 13:00 itibariyle mücadele ve istek gücünün astrolojik temsilcisi Mars ile özgür düşünme ve hareket etmenin simgesi olan Uranüs gezegenleri gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Bu güçlü oluşumun sizler açısından anlamını olumlu yönden ele alırsak, amaçlarınız ve ileriye dönük planlarınızla alakalı konularda herhangi bir grup içinde kendinizi ifade etme isteği, sosyal olmak, güçlü arkadaşlıklar kurmak, daha özgür hareket etmek, özgür yakınlıklar kurmak, ideallerinizi gerçekleştirmek için girişimci davranmak şeklinde özetleyebiliriz. Olumsuz kullanımı: Sadece kendi çıkarları adına hareket etmek, yakın arkadaşlarla aranızda oluşabilecek küskünlükler, ekip çalışmalarında isyan, ihanet, sadece kendini beğenme(narsisizm)ve karar verilen anlaşmalardan vazgeçmek, kuraldışı hareketlerde bulunmak şeklinde özetlenebilir. Tabi ki olumsuz kullanımından uzak durmanız yararlıdır.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Salı Nis. 14, 2009 10:30 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Boğalar güne iki farklı enerjinin etkisi altında başlamaktasınız. Bunlardan ilki özellikle sabah saatlerinde güç ve kontrol isteğinizi disiplin altına almanız ve ilişkinizle alakalı konuları yeniden gözden geçirmeniz gerektiğinin işaretidir. Yani bazı endişeleriniz veya geçmişte yaşananlar sizi kendinizle yüzleşmeye çağırabilir. Finansal konularda da etkili olabilecek bu enerji, başkalarına güvenmeden tek başınaymışsınız gibi düşünerek işlerinizi yoluna koymanız gerektiğini göstermektedir. Demek oluyor ki sabahleyin hem duygusal hem de maddi açıdan dikkatli hareket etmek ve sakin olmakta fayda var. Hiçbir şeyin sizi etkilemesine ve yanlış kararlar aldırmasına izin vermemeniz, kendi içinizdeki dinginliği muhafaza etmeye çalışmanız en doğru hareket olarak gözüküyor.

Akşam saatlerindeki enerjiler ise, ortaklık konuları, partnerinizle aranızdaki meseleler ve maddiyatla alakalı mevzuları, farklı ve alışılmışın dışında ele almanız gerektiğinin göstergesidir. Yani rahat olmaya çalışınız. Çünkü durumları çerçeve içine alarak, tutucu bir şekilde düşünürseniz, o denli baskı altında kalır ve çıkış yolu bulmakta zorlanabilirsiniz. Yaratıcı düşünmeye çalışınız. Kendinize özgü gerçeklerin farkında olunuz. Eş veya ortaklarınızın neden olabileceği duygusal ve maddi anlamdaki kayıplar karşısında tepkisel hareket etmek yerine, bu duruma yol açan sebepleri nasıl ortadan kaldırabilirsiniz bunlar üzerinde düşünmeye çalışınız. Böylece bundan sonrasında bir daha bu durumlarla karşılaşmamış olursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Ptsi Nis. 13, 2009 1:38 pm

13.04.2009

Sevgili Boğalar yeni hafta, enerjik Yay burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlamakta. Sizler gibi sakin burç mensupları bu oluşum sayesinde ortaklaşa parasal konular üzerinde yoğunlaşabilir, esnek düşünmeye çalışarak günlük işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Yeni girişim ve kazanç alanlarında etkili olmanızı sağlayacak bu enerji, duygusal konularda geri plana çekilmek yerine bizzat kendinizi ifade etmeniz gerektiğini göstermektedir. Ayrıca sırf kendi çıkarlarınız adına düşünmemeli, partnerinizin de isteklerini önemsemelisiniz. Bu enerji altında özellikle dikkat etmeniz gereken konu, ortak çıkarlarınızın farkında olmanızdır. Yani sen ve ben demek yerine biz olarak düşünmeyi başardığınızda, güçlüklerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz.

Beklemediğiniz durumlar karşısında huzursuz olmadan, mantıklı bir şekilde düşünmeye çalışmalı, mesleğiniz ve amaçlarınıza odaklanarak günü değerlendirmeye çalışmalısınız. Duyarlılığın yüksek olacağı bugün, kuruntu ve kuşkuların sizi esir almasına izin vermemeli, çevrenizle iyi bir diyalog içinde olmayı mutlaka başarmalısınız. Ayrıca bugün dikkat etmeniz gereken bir başka konu, alacak-borç konularında akıllıca hareket etmektir. Yani iyi niyetinizin kimse tarafından suistimal edilmesine izin vermemelisiniz. Güçlenen enerjinizi eğer doğru girişimlerde bulunmak adına yönlendirirseniz her türlü riskten uzak durabilir, kaynaklarınızı gayet olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Paz Nis. 12, 2009 7:40 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Boğalar pazar gündüz saatleri boyunca etkili olacak Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında, iç dünyanızda aradığınız güven duygusunu, partnerinizle olan paylaşımınızla sağlamanız zor görünüyor. Birlikte olduğunuz kişinin garip tavırları, çevrenizdeki insanların birbirlerinden beklenti içinde oluşu, sanki ortak bir enerjinin yarattığı genel bir hava gibidir. Kuruntulu haliniz, kimi zaman isteklerinizle çelişen ortam şartları keyifsizlik yaratabilir. Belirli bir yön tutturmak ve bu yön üzerinde ilerlemek zor olduğu gibi, ne istediğinizi veya neyin sizi mutlu edebileceğini de tam olarak kafanızın içinde oturtmanız güç olabilir. Gördüğünüz gibi kendinizi bu enerji altında boş yere üzmeden günü akışına bırakmanız en mantıklı yoldur.

Saat 21:02 itibariyle Ay Yay burcunda ilerlemeye başladığında, coşkunluğunuza siz bile hayret edebilirsiniz. Çünkü bu enerji size aradığınız neşe ve pozitif düşünce akışını getirebilir. Belki sorunlar yine oradadır veya kafanızın içindedir, fakat hayat o kadar güzel gelmeye başlar ki, en azından üzerinizdeki stresten kurtulmak elinize geçen olanak nispetinde geceyi güzel değerlendirmek arzunuz yoğundur. Benim de tavsiyem kendinizi rahat hissetmeniz ve çocuklar gibi hür olduğunuzu düşünerek herşeyden keyif almaya çalışmanızdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   C.tesi Nis. 11, 2009 11:45 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Boğalar bugün duygu dünyanızda aşkı hissetme ve hissettirmek ihtiyacınız yoğun olabilir. Bu etkiler altında sınırsızlık ön planda olabilir. Kuralsız, süresiz, çerçevesiz, sorunlardan uzak sadece sevdiğiniz kişiyle bir olmak, dünyanın tüm sorunlarını geride bırakmak ihtiyacıdır bu. Size ait olan herşey sizin olmalı, kimsenin üzerinde hak iddia etmemelidir. Bu kimi zaman sevdiğiniz insan üzerinde hakimiyet kurmaya kadar varabilir. Fakat bunun asıl nedeni ruhsal ve duygusal anlamda güven ihtiyacınızdır. Sözlerinizde, tavırlarınızda hep bu ihtiyacın yansımaları yer alabilir.

Ne kadar güvendeyim, ne kadar doğru biriyleyim veya nerde ne yapıyor kimle gibi birçok soru kafanızda oluşabilir. Genel anlamda baş edemeyeceğiniz bir enerji değildir. Sevgi birliğinize zarar vermediği ve belirli bir dozda olduğu sürece sorun oluşturmayacaktır. Ayrıca bu etki altında hayatın güzellikleri ve lezzetli yanlarını yaşamak isteğinin altında paranın şart olduğu dürtüsü yatabilir. Ne kadar çok şeye sahipseniz o denli mutlu ve keyifli olacağınızı size hissettirebilir. Dünyanın tüm kötülükleri karşısında bir şeylere sığınmak ve güç bulmak ihtiyacı yine bu enerjinin etkisi altında çoğalabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Cuma Nis. 10, 2009 5:28 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Nis. 09, 2009 8:09 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Salı Nis. 07, 2009 6:59 pm

07/nisan/2009 bugün

Bulunduğunuz ortamda bir çok alternatif söz konusu olacak. Tepki almak istemediğiniz bir çok konu var ve bazı konularda çekimser davranıyorsunuz. Bugün kazançlarınızı güven altında görmek isteyebilirsiniz. Sakin bir şekilde planlarınızı yeniden gözden geçirmek için uygun bir gün. Harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız.
Bugün karşı cinsle olan ilişkilerinizde kendinzi zorlukla ifade edebileceğiniz bir gününüzdesiniz. Özellikle bir kadınsanız, karşı cinsten birisinin sizi önemsememesi nedeniyle bazı kompleks duygularına kapılabilirsiniz. Bazı konularda hayal kırıklıklarınız olabilir. Fiziksel dağınıklığınız olabilir.
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.
Bugün sorumluluk alabilmekapasiteniz yüksek. Ne yapılmasıgerektiğini kendinizönceden belirliyorsunuz zaten. Başkalarınahiç iş bırakmıyorsunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Ptsi Nis. 06, 2009 9:44 am

06 nisan 2009 bugun

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Nis. 02, 2009 10:36 am

02 nisan 2009 bugun

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Çarş. Nis. 01, 2009 9:44 am

01 nisan 2009 bugun

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Salı Mart 31, 2009 9:48 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İleride yaratıcı yeteneğinizi arttıracak resim veya heykel kursuna kaydolmalısınız. Başarılı olacaksınız. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedeceksiniz. Ve bu moraliniz çevrenizdekileri de şevklendirecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Ptsi Mart 30, 2009 9:54 am

30 Mart 2009 - Bugün

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek. Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   C.tesi Mart 28, 2009 9:35 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Cuma Mart 27, 2009 12:17 pm

26 Mart 2009 - Bugün

Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Mart 26, 2009 12:51 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz. Telefonla gelen bir habere sevineceksiniz. Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışın. Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden yok. Sürekli sırt ağrılarından şikayetçisiniz. Artık bir doktora gitmenin zamanı gelmedi mi? Genel sağlık durumunuz oldukça iyi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Çarş. Mart 25, 2009 8:15 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz. Telefonla gelen bir habere sevineceksiniz. Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışın. Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden yok. Sürekli sırt ağrılarından şikayetçisiniz. Artık bir doktora gitmenin zamanı gelmedi mi? Genel sağlık durumunuz oldukça iyi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Salı Mart 24, 2009 12:49 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Ptsi Mart 23, 2009 10:28 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak herşeyi deneyin. Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi. Ağız sağlığınız için tehlike demek genel sağlığınız için de tehlike demektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Paz Mart 22, 2009 2:18 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan çok sıkışıksınız. Dostlarınızı kırdığınızı bildiğiniz için arayamıyorsunuz. Siz yalnız kalmayı hakeden bir insan değilsiniz. Yakınlarınızdan yardım isteyin. Bu dar günler geçici, ileride bol kazançlı ve mutlu günler sizi bekliyor. Kalbinizi koruyun. Çünkü o en hassas noktanız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   C.tesi Mart 21, 2009 3:19 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı. Gereksiz kıskançlıklarla gününüzü zehir ediyorsunuz. Size yapılmasından hoşlanırmıydınız? Öyleyse siz de yapmayın. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Hep yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın. Yoksa alacağınız kilolarla sevgiliniz sizi beğenmeyebilir.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Cuma Mart 20, 2009 2:43 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak. Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. Enerjinizi açık havaya çıkarak ve yürüyüşler yaparak dengeleyebilirsiniz. Dargın olduğunuz birinden haber alacaksınız.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Perş. Mart 19, 2009 3:37 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak. Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. Enerjinizi açık havaya çıkarak ve yürüyüşler yaparak dengeleyebilirsiniz. Dargın olduğunuz birinden haber alacaksınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: BoGa 21 nisan-21 mayıs   Çarş. Mart 18, 2009 5:17 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.
Kullanıcı profilini gör

BoGa 21 nisan-21 mayıs
1 sayfadaki 1 sayfası