TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Paz Haz. 21, 2009 1:41 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili İkizler, 12:29 itibariyle etkili olacak enerjiler altında pazar gününe adım atmaktasınız. Maddi konulardaki girişimleriniz başta olmak üzere, ortaklaşa hareket etmeniz gereken kişilerle olan her türlü alışverişinizde yüzeysel düşünmek yerine, ailenizin veya kendinizin güvenliği adına bilinçli hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Bunu sağlamanın yolu ise, çıkarlarınızı ön plana almak ve attığınız her adımın farkında olmakla mümkündür. Devir artık iyi niyetli olma devri değildir. Aksine akıllı hareket etmenin, sağlam düşünmenin, risk almak yerine elindekini korumanın, sağlam ve güvenilir yollarla paranızı çoğaltmanızın doğru olduğunu göstermektedir. Eşiniz, ortağınız veya başka kaynaklı gelirleriniz konusunda temkinli hareket etmeli, bugüne dek bunlarla ilgili sorunlar yaşadıysanız, şimdi önlem almaya çalışmalı, gelir gider dengenizi iyi bir şekilde kurmaya özen göstermelisiniz.

Saat 16:09 itibariyle etkili olacak enerjiler altında, dikkatli olmanız gereken bir başka mevzu ise, kredi kartlarınızın kullanımı veya kredi borçlarınızla ilgilidir. Yeni bir sayfa açmak istiyorsanız başta kendiniz olmak üzere eşinizin veya varsa iş ortaklarınızın para konusundaki tutumlarını gözden geçirmektir. Limitlerinizi zorlayan, güç durumda kalmanıza neden olan eylemlerden uzak durmalısınız. Bütçenizin sınırlarını belirlemeli ve bunun dışına çıkılmamalı, nasılsa hallederim dememelisiniz. Benim önerim bugün, bütün bunları şöyle mantıklı bir şekilde gözden geçirmenizdir. Ayrıca bugün tutkularınız, cinsel istekliliğiniz yoğunlaşabilir.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:43 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili İkizler cumartesi günü boyunca etkili olacak enerjiler altında, bazı önemli konularda irtibatta bulunduğunuz insanlar sizin için, evet bu konuda oldukça başarılıdır ve onu seçmeliyiz diyebilirler veya sizi başarılı olduğunuz konularda destekleyebilirler. Bu durum iş hayatınızdan tutun da, her konuda destekleyici bir unsur olarak öne çıkabilir. Yapmanız gereken kendinize güven duymak ve yeteneklerinizi göstermek olmalıdır.

Önce yapmayı düşündüklerinizi ortaya koymanız, sonra da sunumunu yaparak liderliğinizi ispata çalışmanız gayet akıllıcadır. Kaldı ki siz bunu yapabilecek kadar bağımsız düşünebilen orijinal kişilersiniz. Günlük enerjiniz altında, eğer güçlü görünmek istiyorsanız öncelikle fiziksel açıdan kendinizden emin durmanız gayet önemlidir. İçinizdeki güveni ve hayata duyduğunuz inancı sözlerinizle, tavırlarınızla göstermeye çalışın. Yani duruşunuzla ben buradayım diyebilmesiniz. İşte bu haliniz attığınız her adımın başarıya dönüşmesinde etkili olabilir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Cuma Mayıs 15, 2009 10:53 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili İkizler gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, çevrenizle olan her türlü bağlantınızda, tarafsız ve sempatik bir şekilde davranmanızı sağlayıcıdır. İster yeni bir ortamda soluk alın, isterseniz tanıdıklarınızla bir arada olun farketmez, bugün ilerici bir dünya görüşü çerçevesi içinde durumları gözden geçirebilir, farklı ve sıradışı olan yenilikleri yaşamınızda uygulamayı arzu edebilirsiniz. Siz geleneksel olandan ziyade, kuralsız ve sınırsız bir şekilde hareket etmekten hoşlanan gayet aktif kişilersiniz. Bu nedenle her alanda çeşitlilikten hoşlanıyor, bağımsızlığınızı göstere göstere yaşamaktan zevk alıyor olabilirsiniz.

Bütün bunların bazı kişiler tarafından eleştirilse de, siz yolunuzda ilerlemek ve kafanızın içindekileri hayata geçirmek taraflısısınız. İşte bugünkü enerjiler altında, kuralların sizi baskı altına almasına izin vermeden, ne olursa olsun kendi gerçeğinizi yaratmak için kollarınızı sıvayabilirsiniz. Durmak, beklemek, rutinlik içinde yaşamak size göre değil. Hayatınızı dizginleyecek, sizi inandığınız yoldan döndürecek hiçbir şeye bugün izin vermeyebilir, kendi yolunuzda yürümek için yeni planlamalarda bulunabilirsiniz.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Mayıs 14, 2009 9:12 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili İkizler, gün boyu sürecek enerjiler, özellikle maddi konularda sorumluluğunuz dahilinde olan işlerinizi yerine getirmeniz açısından önemlidir. Ödemeler, borçlarınız veya alacaklarınızla ilgili konuları halledebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve bütçenizi düzene koyabilirsiniz. Bilirsiniz parasal konularda bazen limitlerinizi zorladığınız olmuştur. İşte bugünkü enerjiler altında daha dikkatli hareket ettiğinizi farkedebilirsiniz. İşvereninizle maddi konularda konuşmak, yaşınız ufaksa büyüklerinizle harçlıklarınız hakkında görüşmek olumludur. Duygusal konularda sahip olduğunuz değerlerle alakalı olarak geçmiş meseleleri şöyle bir gözden geçirmek size iyi gelebilir.

Yenilikten ziyade elinizdeki eski işleri bitirmeye çalışmak, yarım kalan işleri düzene koymak etrafı şöyle bir kolaçan etmek yararlı olabilir. Dikkat edeceğiniz bir başka husus, karşınızdaki kişi kim olursa olsun maddi alışverişlerinizde görüştüğünüz insanları iyi gözlemlemektir. Geçmişte yaşanan tecrübeler ışığında hareket etmek gayet yararlıdır. Kısaca şansınızı zorlamamalı, ani kararlar vermemeli, ne kadar olumlu olursa olsun temkinli hareket etmeye çalışmalısınız. Bu sizi çıkabilecek tersliklerden koruyabilir.

Not: Yöneticiniz, Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Cuma Mayıs 08, 2009 9:25 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili İkizler günlük hayattaki işleriniz, zorunluluklarınız ve görevleriniz, hizmet konuları, çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınızla olan ilişkiniz, sağlığınız, ustalık ve çıraklık mevzularınız, bedensel ve zihinsel durumunuz, iş ortamınız, verimliliğiniz konularında derinlemesine analizde bulunmanızı sağlayan Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında güne adım atmaktasınız. Bu enerji, özellikle çalışma hayatınızla ilgili konularda, çevrenizde bulunan otoriteler veya birlikte görev aldığınız kişilerle ilgili durumunuz konusunda da etkili olup dikkatli olmayı gerektiricidir. Çünkü siz bulunduğunuz konumda güçlü olmaya çalışırken, diğerleri de aynı şekilde kendi güçlerini sizin üzerinizde baskı aracı olarak kullanmaya kalkabilirler.

Sadece iş anlamında değil, sağlık ve verimliliğiniz mevzularında da bugün birçok detayı gözden geçirmeniz ve aksaklık yaratan durumları ele almanız gerekmektedir. Bu ele alışta, hem içinde bulunduğunuz durumu, hem ihtiyaçlarınızı hem de size ihtiyaç duyulan konuları gerçekçi bir şekilde analiz etmeniz lazımdır. Tabi ki bu derinlemesine analiz bazı kararlar vermenizde aceleci davranmanıza neden olabilir. Oysaki yapılması gereken şu an için beklemede kalmaya devam etmek ve elinizdeki işlerinizi bitirmeye çalışmaktır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Mayıs 07, 2009 11:02 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili İkizler, eğitim, iş, yolculuk, hukuk, yasalar, yabancı ülkelerle olan her türlü bağlantınız, medya yayın faaliyetleriniz, düşünce ve dünya görüşünüz, ileriye yönelik olarak yapmayı planladığınız her türlü meseleyle ilgili, özellikle sabah saatlerinde dikkatli hareket etmek, acele kararlar vermemek son derece önemlidir. Çünkü, organize hareket etmeniz mümkün olmayabilir. Size destek vereceği söyleyen kişiler son anda vazgeçtiklerini söyleyebilirler veya siz farklı bir şeyler yapmak isterken, yaşanan sıradanlık, yavaşlık hevesinizi azaltıcı olabilir. Bütün bunları göz önüne alarak hareket etmeniz gayet faydalıdır. Saat 13:00-19:48 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda, spekülasyon, borsa, şans oyunları gibi alanlarda yenilik anlamındaki kararlardan uzak durmanız gerekebilir.

Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek, yanılmamak için herşeyi dikkatlice ele alarak düşünmeniz en doğrusudur. İlk buluşmalar, aşk anlamında söylenecek sözler, verilen vaatler tutarlı olmayabilir. İlginizi çeken kişi hakkında karar vermeden önce kendinize ve ona zaman tanımanızda fayda vardır. Saat 19:48 sonrası Ay gezegeni Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, çalışma hayatınızla ilgili konuları şöyle bir gözden geçirerek ertesi gün yapmayı düşündüklerinizle ilgili planlamalarda bulunabilirsiniz. Kendinizi açık ve net bir şekilde ortaya koymanız gereken bir güne uyanacağınızı biliniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Çarş. Mayıs 06, 2009 10:57 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili İkizler gün boyu Terazi burcunda seyrini sürdürecek Ay gezegeni, sevme ve sevilme arzunuzun yükselişi anlamındadır. İlişkisi olmayanlar kendilerini tamamlayacak bir eşe ihtiyaç duyarken, ilişkisi olanlar partnerleriyle paylaşımda bulunmaktan zevk alabilirler. Romantizm olgusunun ön planda olmasını sağlayan bu enerji, duygusal ilişkilerde gayet başarılı bir gün geçirmenizde size destektir. Doğal zerafetiniz, cana yakınlığınız ve nezaketiniz sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamanız mümkün değildir. Çünkü her anı gayet hoş ve zevkli paylaşımlarla doludur.

Tiyatro, dekorasyon, sanat gibi pek çok konuda sizi destekleyen bu enerji, güzel konuşmalarınızla yeteneklerinizi ortaya koymanızı, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayabilir. Her ne kadar sözlerinizde kendi ilgi alanlarınızı ön planda tutmaya çalışsanız da, sizinle sohbet bugün oldukça zevklidir. Komplimanlardan fazlasıyla hoşlanacağınız bugün, sizi kazanmak ve gönlünüzü fethetmek isteyen kişinin, ne kadar özel ve farklı biri olduğunuzu söylemesi yeterlidir. Akşam saatlerindeki enerjiler altında, gelecekteki planlarınızla ilgili konularla ilgili coşkulu ifadeler kullanabilir, yapmayı düşündüğünüz yenilikler adına çevrenizden destek bekleyebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Salı Mayıs 05, 2009 11:45 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili İkizler saat 04:32-12:52 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, eviniz ve ailenizi ilgilendiren konularda herhangi bir yeni karar almak ve uygulamaya kalkışmak yanlış olabilir. Beklemede kalmak, sorunların düzelmesini sağladığı gibi, planlarınızın daha düzgün yürümesi adına da faydalıdır. Tabi ki sadece zorluklar değil, evinizle alakalı düşündüğünüz olumlu yenilikler için de, size önerim şöyle iyice bir araştırmada bulunmanızdır. Belki de düşündüğünüz güzellikleri çok daha uygun koşullarda halledebilirsiniz. Bu saatler arasında daha önceden kararlaştırılmış ve olumlu olacağına kanaat getirilmiş işlerinizi uygulamanızda bir sakınca yoktur. Aile büyüklerinizle aranızdaki iletişimin ılımlı olması gereken bu saatler içinde sorumluluklarınız artabilir.

Bizzat sizin halletmeniz gereken işler söz konusu olabilir. Destek olmanız beklendiği için, kendinize zaman ayırmanız güçleşebilir. Böyle durumlarda iyi bir planlama yaparsanız, işlerinizi kolayca halletmeniz kolaylaşır. Saat 12:52 sonrası Ay gezegeninin Terazi burcunda ilerlemeye başlaması, kimileriniz için yeni bir buluşma anlamına gelirken, bazılarınız için ilişkide yaşanan sorunların kendiliğinden düzelmesi demek olabilir. Bütün bunlar moral duygunuz üzerinde olumlu bir tesir yaratabilir. Barışçı ve dingin ortamlarda bulunma ihtiyacınız artabilir. Günü huzur, mutluluk ve güven duygusu içinde tamamlamanız mümkün hale gelir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:42 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili İkizler Ay gezegeninin Başak burcu seyri altında yeni bir haftaya adım atmaktasınız. Bu enerji nedeniyle, ev hayatınız ve mesleki konularda, kusursuzluk arayışınız, belli bir düzene kavuşma arzunuz yoğunlaşabilir. Size göre şu aralar aksayan veya sorun yaratan bazı konular vardır. Ve bunlar eğer dikkatli bir şekilde ele alınıp çözülmezse, ileride yine sorun yaratabilecek kadar önemlidir. Tabi ki bütün bunlar sizi içten içe tedirgin etmektedir. Fakat bir yandan da kafanızın içi başka şeylerle doludur. Çünkü dışarıdaki dünya sizden başarılı olmanızı beklemektedir. Bu durumda ev alanındaki sorumluluklarınızla mı yoksa ekmek kavganız için mi savaşmak zorundasınız tam olarak karar vermeniz güç olabilir.

Benim bugün için size önerim öncelikle gerginlikten uzak durarak, her ne olursa olsun mevzuları sakin ve mantıklı bir şekilde ele almanızdır. Çünkü gerilimli bir şekilde hareket ederseniz, yakınınızdaki çözümleri farketmeniz mümkün olmayabilir. Akşam saatlerindeki enerjiler özellikle hedef belirlediğiniz konularda özgür hareket etme ihtiyacınızın yüksek olduğunu göstermektedir. Yani planlarınızı düzgün bir şekilde yürürlüğe koymak için zamana ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Ayrıca başarılı olma hırsınız bu saatlerde oldukça yoğundur. Bu yoğunluk, hızlı hareket etmeniz, hızlı düşünmeniz ve hızlı bağlantılar kurmaya çalışmanız anlamına geldiğinden yorucu olabilir. Sistemli gitmeniz faydalıdır.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:05 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili İkizler, bugün, aşk hayatınızla ilgili konularda gayet olumlu bir enerji akışı söz konusudur. Hoşlandığınız kişi sizi arayabilir, çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bugün yaratıcı ifadeniz yüksek olduğundan, ilgi alanınıza giren her konuda başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz. İçgüdüsel olarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmekten yanasınızdır. İlgi odağı olmak çok hoşunuza gidecektir. Girişimciliğiniz ve aktif gücünüz sayesinde her aktivitede göz doldurabilirsiniz. Ayrıca, sosyal hayatınız renkli ve etrafınızdaki insanlarla iletişiminiz kuvvetlidir, cazibenizle ve çekici görüntünüzle etrafınızdaki insanların dikkatini çekebilirsiniz.

Günlük enerjiniz sayesinde geçmişle alakalı bir konuda yaşadığınız olumsuz duyguları bugün kulak arkası yapabilecek güce sahipsiniz. Tutkularınız gayet güçlü olduğundan, her anın keyfini çıkarmaktan yanasınız. Hızlı düşünebilir ve hızlı kararlar verebilirsiniz. Günlük enerjiniz, duyarlılığınızın da yükselmesini sağlayacağından, birlikte olduğunuz her ortamda insanların yoğun ilgisini üzerinizde hissedebilir, elinizden geldiğince destek verebilirsiniz. Her anın kıymetini bilerek ve geçmişte olan birtakım sorunları düşünmeyerek kendinizi mutlu etmeye çalışabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Nis. 30, 2009 3:42 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili İkizler bugün maddi ve manevi her konuda daha hassas tepkiler gösterebilir, kendinize ait olan değerlerinize fazlasıyla sahip çıkabilirsiniz. Amacınız özgüven içinde yaşamak, iç ve dış kaynaklarınızı belli bir temel üzerinde oluşturmak, paranızı kaygılardan uzak verimli bir şekilde kullanmaktır. Ayrıca kendinizi her konuda düzeltmek ve geliştirmek ihtiyacınız da bugün yoğundur. Maddesel güvenliğinize verdiğiniz önem nedeniyle duygusal açıdan hassasiyet içinde olabilirsiniz. Bunların tümü günlük enerjiler altında gayet doğaldır. Öğle saatlerinde meydana gelen farklı enerjiler, mesleki konularda dikkatli olmanızı gerektirmektedir. Kafanızın içindeki yeni planlamalar nedeniyle üzerinizde fazlasıyla bir baskı söz konusu olabilir.

Yenilik anlamındaki çalışmalar, bunları otoritelere beğendirme çabanız, görevinizi layıkıyla yapma arzunuz derken bunalabilirsiniz. Elinizde olmayan bazı eksikler veya sistem dışı gelişmeler de yolunuza engel çıkarınca, asi tavırlar göstermeniz, beklenmedik tepkiler vermeniz mümkündür. Bütün bunlar enerjilerin yarattığı durumlar olup sakin olmanız gerektiğinin işaretidir. Üzerinizdeki yoğunluğun sizi esir almasına izin vermeyin. Daha fazla başarılı olmak, kazanmak için kendinizi boş yere üzmeyin. Ilımlı bir şekilde hareket etmeye özen gösterin. Otorite konumunda bulunan kişiler veya aileniz size karşı tepkisel davranırsa siz de aynı şekilde onlara karşılıkta bulunmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Çarş. Nis. 29, 2009 10:30 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili İkizler bugün, iletişim, haberleşme ve yolculuklarla ilgili konularda olumlu bir gün diyebiliriz. Yakınlarınızla ilişkilerinizde ahenk duygusu ön planda görülebilir. Herhangi bir konuyu birlikte ele alarak, onların da fikirlerini dinleyerek kendinizle ilgili kararlar verebilirsiniz. Hoş ve tatlı mizacınızla ve uyumlu tabiatınızla karşılaştığınız herkesle uzlaşı içinde olmanız popülerliğinizin yükselmesini sağlayıcıdır. Ayrıca bugün, insanların sizin güzel yanlarınızı farketmelerini bekleyebilirsiniz. Sözel ifadenizin gücü, dostlarınızla veya sevdiğiniz kişiyle yapacağınız konuşmaların olumlu geçmesini sağladığı gibi, yabancı insanlarla bir aradayken de kolaylıkla dikkati çeken kişi siz olabilirsiniz.

Verimli fikirleriniz sayesinde kendinizi daha net ortaya koyabilir ve ne zamandır düşündüğünüz bir konuda adım atabilirsiniz. İlişki sorunu olan burç mensupları olumlu enerjiler altında herşeyi yeniden ele alabilir ve düzenlemeye çalışabilirler. Akşam saatlerinde eğitimini sürdüren genç kardeşlerimiz, ödevlerini gözden geçirebilir, sınavları için ön hazırlıklar yapabilirler. Çalışanlar ise yorgunluklarını gidermek için dinlenme ve uyku düzenlerine dikkat etmelidirler.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Salı Nis. 28, 2009 10:44 am

28.04.2009

Sevgili İkizler bugün, mesleki konulardaki becerikliliğinizi ortaya serebilmenizi ve dile getirmenizi sağlayan güçlü enerjilere sahipsiniz. Bu etkili güç, işlerinizi daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmanız açısından yararlıdır. Böylece altından kalkamadığınız problemler kendiliğinden düzelebilir. Ayrıca mantık gücünüz ve analiz kabiliyetiniz iş alanında size apayrı bir hava getirebilir. Otorite konumundaki kişilerle sorunlarınızı paylaşabilir ayrıca plan ve projelerinizden söz edebilirsiniz. Bu enerji sizin hem iş hayatınız hem de toplum yaşamı içindeki öneminizi ortaya koyabilmenizi sağlayacak etkili bir güç olabilir. Yalnız dikkat edilmesi gereken konu, aynı anda birden fazla işle uğraşarak kendinizi yormamaktır.

Çünkü yoğunluk öylesine fazladır ki, farkında bile olmadan kolayca dağılabilirsiniz. Ayrıca bugünkü enerjilerinizi, yetenekli olduğunuz alanlarda kendinizi geliştirmeniz ve topluma tanıtmanız gereken konularda da kullanabilirsiniz. İş başvurusunda bulunmak istiyorsanız bugün gayet olumludur. Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında Ay gezegeni burcunuzda boşlukta olacağından, iletişimde bulunacağınız insanlarla anlaşma sağlamak için biraz daha sıcakkanlı davranmanız ve ayrıca kendinize olan güvenli duruşu muhafaza etmeniz etkili olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Ptsi Nis. 27, 2009 10:02 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili İkizler, Ay gezegeninin burcunuzda ilerlemesi nedeniyle, yeni haftaya en şanslı başlayacak burç mensuplarından biri sizsiniz. Akıl ve zeka özellikleriniz, yargı gücünüz, mantık ve entelektüelliğinizle dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bugün, çabucak eyleme geçebilir, yeni fikirlere ve oluşumlara dahil olmaktan zevk alabilirsiniz. Seyahat meyli, yükselme hırsı veren bugünkü enerjiniz girişimlerde bulunarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde de size destektir. Ayrıca sizin yanınızda bulunmak çoğu kişi için gayet ferahlatıcı ve canlandırıcıdır. Bilgi ve deneyimlerinizi diğer insanlara ifade edebilir, onların da yararlanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu enerji, girişimleriniz konusunda sizler açısından gayet olumludur.

Birden fazla işle aynı anda uğraşmaktan zevk alacağınız bugün, liderlik özelliklerinizin diğer kişiler tarafından kabul edilmesi, daha fazla hırslanmanızı ve başarılı olmak için daha yoğun bir şekilde gayret göstermenizi sağlayabilir. Keskin zekanız ve akıllı düşüncelerinizle, sorunlarınız olsa dahi iyimserliğinizden bir şey kaybetmeyen tavırlarınızla karşı cins üzerinde etkili olacağınız bugün, duygusal konuşmalar yerine mantıklı ve gerçekçi düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Yaşam tarzınızda kaliteye, ilişkinizde kafaca anlaşmaya, işinizde bilgi sahibi olmaya çalışacağınız bugün, kendi bildiğiniz şekilde hareket etmek isteyebilir. Dışarıdan gelebilecek bir baskıya asla izin vermeyebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   C.tesi Nis. 25, 2009 10:28 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili İkizler saat 06:22 itibariyle Boğa burcunda oluşan yeniay enerjisi, yaşamınızı ilgilendiren her konuda gücünüzü toplamak adına önümüzdeki iki hafta boyunca kendinizi gözden geçirişiniz anlamı taşıyabilir. Bu gözden geçirişte, henüz bitmemiş veya içinizin rahat etmediği işleri tekrar ele alabilir, düzene koyabilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca yeni girişimleriniz için de hazırlıklar yapabilirsiniz. Yavaş ve oldukça temkinli bir şekilde hareket etmeniz halinde, her türlü işin altından kalkabilir, problemleri sonuca bağlayabilir veya daha önceden adım attığınız konuları sağlam bir temele bağlayabilirsiniz. Duygusal konularda ise, gerçekleri daha sakin ve kontrollü bir şekilde ele alarak, içinde bulunduğunuz durumu net ve tarafsız bir şekilde düşünebilirsiniz.

Sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerinizle ilgili meselelerde size derinlik kazandıracak bu güçlü oluşum, sıkıntılarınızın üstesinden gelmenizi, düzgün kararlar almanızı, yolunuza çıkabilecek engellerle savaşmak için gücünüzü toplamanızı da sağlayabilir. Bu yeniay enerjisini daha olumlu bir şekilde değerlendirmek için dikkat edilmesi gereken en önemli konu, birden fazla işi aynı anda yapmak yerine belli bir plan yaparak ilerlemektir. Özel ilişkiler açısından da etkili olabilecek bu enerji, problemlerinizi çözümlemek adına beraberliğinizi gerçekçi bir şekilde ele almanızı sağlarken, ilişkisi olmayanlar ise aşkta daha seçici davranmaları gerektiğine karar verebilirler. Ayrıca bu oluşum altında gizli saklı konularda dikkatli olmanız, önemli sırlarınızı kimseye güvenmedikçe söylememeniz faydalıdır.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Cuma Nis. 24, 2009 10:47 pm

24.04.2009

Sevgili İkizler cuma gününe, Ay gezegeninin Koç burcu seyriyle adım atmaktasınız. 15:12 saatine dek devam edecek bu etki altında, sosyal faaliyetlerde öncü kimliğinizle yer alabilir, liderlik gücünüzle bulunduğunuz ortamı hareketlendirirsiniz. Grup çalışmalarında yönetimi ele geçirme beceriniz oldukça yüksektir. Kafanızın içindeki planları başarılı bir şekilde yerine getirmek isteyebilirsiniz. Bu enerji altında çevrenizde bulunan kişilerin ne dediğinden ziyade sizin ne düşündüğünüz çok daha önemlidir. Haksız çıkmaktan, eleştirilmekten pek hoşlanmazsınız. Bütün bunlara rağmen bu enerji sizler açısından gayet destekleyicidir. Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni boşluğa gireceğinden biraz önce sözünü ettiğim konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir.

Ayrıca ani ve yenilik anlamı taşıyan girişimlerden uzak durmak faydalıdır. Sizinle aynı düşüncede, ortak hedef ve gaye birliği içinde olduğunuz kişilerle ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmeniz son derece önemlidir. Saat 21.47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni ruhsal açıdan sakinleşmeniz, bitirilmemiş işler için geriye çekilmeniz ve gizliliklerinize özel önem vermeniz anlamına gelmektedir. Bu saat itibariyle ne geçmiş ne de gelecek önemli değildir. Önemli olan nefes aldığınız andır. Yani içinde bulunduğunuz durum ve ihtiyaçlarınız değerli hale gelir. Geriye çekilerek maddi ve manevi açıdan kendinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Nis. 23, 2009 8:21 pm

23.04.2009

Sevgili İkizler bugün, kendinizi dış dünyada ifade ediş şekliniz gayet güçlü ve insanlara yaklaşım biçiminiz her zamanki gibi iyimser. Sizi neşeli bilmelerinden yanasınız ve hiç kimsenin de durumunuz hakkında ileri geri konuşmasını istemiyorsunuz. Şu aralar en çok istediğiniz şey, aileniz adına yaptığınız fedakarlıkların takdir edilmesi. Çünkü bu olmadan, elde ettiğiniz hiçbir şeyin önemi yok. Siz olmadığınız zaman nelerin aksayacağını öncelikle ailenizin bilmesi gerekiyor. Dış imajınızın güçlü olacağı bugün, eğer ailevi konuları çok fazla kafanıza takarsanız biliniz ki etrafınızdaki güzelliklerin tadını çıkaramayacaksınız. Bazı durumları veya sorunları en azında gün içinde değerlendirirken yeniden farklı anlamlar yükleyerek düşünmeye çalışın.

Bu sizi hem rutinlikten korur hem de moralinizi yükseltebilir. Şunu unutmamalısınız ki siz özgürlüklerin insanısınız. O nedenle başkalarının veya etrafınızdaki insanların ne istediğinden ziyade, sizin neyle mutlu olduğunuz daha önemli. Ayrıca bu etki altında evinize ait giderler veya ihtiyaçlarınızla ilgili tekrar bir gözden geçirişte bulunmanız gayet olumlu olabilir. Bütçenizle ilgili bundan sonrası adına kararlı bir şekilde planlamada bulunursanız en azından bir daha sıkılmadan masraflarınızın altından kalkabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren bazı özelliklerinizi ev içinde veya kendi özel çevrenizde ifade etmeye çalışmanız yararlı olabilir. Sizin aslında ne kadar çok yönlü bir kişi olduğunuzu görmelerini sağlayabilirsiniz. Bugün bildiğiniz gibi 23 Nisan. Büyük bir çoğunluk için tatil anlamı taşıyor. Diğer burç mensuplarına tavsiye ettiğim gibi, siz de güzel bir plan yaparak günü hoş bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Çarş. Nis. 22, 2009 10:48 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili İkizler, saat 02:19 itibariyle, Venüs ile aktivite gezegeni Mars gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Bu enerji, sizin gibi neşeli, canlı, yaşamı pozitif yönleriyle ele almak isteyen burç mensupları için, sakinleşmenizi sağlayan bir özelliğe sahiptir. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurmak, eviniz sınırları içinde mutlu olmak, yarınlarınızı garanti altına almak konusunda daha iyimser düşünmenize neden olabilir. Ayrıca mesleki konularda ileri noktalara gelmek, otoritelerle aranızdaki bağı güçlendirmek, üzerinizdeki ağırlıklardan kurtularak daha güçlü bir şekilde girişimlerde bulunmak isteğiniz artabilir. Kimileriniz bu etki altında, yeni bir evde, yeni bir yaşamı kucaklamak isterken bazılarınız yuvasındaki tüm sorunları geride bırakarak bir aile olmanın huzurunu duymayı arzulayabilirler.

Benim önerim bugün güne başlarken iyi dileklerde bulunmanız ve hayatı güzel yanlarıyla hissetmenizdir. Çünkü yaşamak herşeye rağmen güzeldir. Yeter ki umut ettiklerimizi gerçeğe dönüştürmemizi sağlayacak iç sesimize kulaklarımızı tıkamayalım. İnancımızı güçlü tutalım ve hedeflerimizi gerçeğe dönüştürmek için çabalayalım. Nitekim saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, size aradığınız gücü, aktiviteyi ve canlılığı getiricidir. Akşam saatlerinde enerjiniz yükselmeye başlar. Gayet hareketli ve pozitif bir gece geçirebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Salı Nis. 21, 2009 9:03 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili İkizler aile üyelerinizle olan iletişiminizi, aynı evde yaşıyor olma gerçeğini göz önüne alarak düzenlemeniz gereken bugün, Balık burcundaki Ay gezegeni sayesinde, olayları gerçekçi düşünmekten ziyade, nasıl işinize geliyorsa o şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Yani sorunlar olsa dahi, bugün tarafsız olmanız, mantıklı düşünmeniz zorlaşabilir. Hassasiyetiniz fazlasıyla ön plandadır. Gizliliklerinize verdiğiniz önem artabilir, sessiz sakin duruşunuz kimi zaman problemlere yol açıcıdır. Kendi mahremiyetinizi kimseyle paylaşmak istemediğiniz gibi, bu konuda zorlanmanız halinde, yanıltıcı konuşabilirsiniz. Size göre mahremiyetinizde olan tüm konular sadece sizi ilgilendirmektedir. Kimsenin akıl vermesine tahammül göstermeyebilirsiniz.

Şöyle bir düşündüğünüzde, yaşadığınız ev hayatı ve birlikte olduğunuz insanların davranışları sizin isteklerinize uymamaktadır. Herkes sizi belli bir sınırlamaya tabi tutmak istiyor gibidir. Oysaki siz özgür düşünmek ve hareket etmekten yanasınız. Bugünkü enerjiler altında, ruhsal durumunuz ve beklentilerinizle ilgili konularda, ailenizle karşılıklı konuşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Yapmanız gereken, ne olursa olsun sorunlarınızı kırıcı bir şekilde değil, ılımlı bir tarzda izah etmeye çalışmanızdır. Sonuçta bu evde yaşamak zorunda olduğunuza göre, herkesin kendi payına düşeni yapması gerekmektedir. [b]

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Ptsi Nis. 20, 2009 10:26 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili İkizler yeni haftaya saat 08:56 itibariyle Balık burcunda seyrine başlayacak Ay etkisi altında girmektesiniz. Bu enerji, sorumluluklarınız konusunda daha dikkatli hareket etmeniz ve gerçeklerin farkında olarak işlerinizi yolunuza koymanız gerektiğinin göstergesidir. Ayrıca otorite konumunda bulunan kişilerle ilişkinizi güçlü tutmanız halinde, kafanızın içindeki planları uygulamanız çok daha kolay olabilir. Görevlerinize yerine getirirken, izleyeceğiniz yöntem ve yol konusunda kesin kararlı olmanız lazımdır. Yani çelişkiye düşmeniz halinde, sizi ciddiye almalarını beklemek hayal olabilir. Bu konunun üzerinde durmamın nedeni, Güneş gezegeninin bugün Boğa burcunda seyrine başlamasıdır. Bu etki, sizi geri plana çekerek, çalışma gücünüzü azaltıcı, cesaretinizi engelleyici bir yansıma yaratabilir.

Oysaki sizler aktif ve girişken insanlarsınız. Bu enerjiyi doğru biçimde kullanmanın yolu, hedeflerinizi gerçekleştirmek için önümüzdeki bir ay boyunca, işlerinize daha sıkı bir şekilde odaklanmak, moral gücünüzü yüksek tutmak ve asla pes etmeden çabalamaktır. Bunları lütfen unutmayınız. Tekrar güne dönersek, çevrenizde bulunan kişilerin sizi etkilemesine izin vermeden, yenilik anlamında düşündüğünüz işlerinize odaklanınız. Belirsizlikler oluştuğunda ise, kesinlikle yılmadan, gerilime düşmeden ilerlemeye devam ediniz.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Paz Nis. 19, 2009 9:32 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili İkizler, objektif ve insancıl duygular içinde, kişisel davranmaktan ziyade başkalarıyla ortak hareket etmeye gayret göstereceğiniz bir güne adım atmaktasınız. Pazar günü boyunca etkili olacak enerjiler, sadece kendi adınıza değil, kollektif düşüncenin ön planda olmasını sağlayıcıdır. -Birimiz hepimiz için- bakış açısı altında, inandığınız fikirler doğrultusunda faaliyette bulunabilirsiniz. Aykırı ve sıradışı davranışlarınız sizi diğerlerden farklı ve ilginç kılabilir. Sorunlarınıza parlak zekanızla çözüm bulmanız bugünkü enerjiler altında gayet kolaydır. Her şeyden önce bağımsızlık ve özgürlük kavramlarına büyük saygı duyabilirsiniz. Sizinle aynı düşünmeyen, aynı yolda ilerlemeyen kişilere, sırf çıkarlarınız var diye sığınmak veya onların yönlendirmeleri altında ilerlemek aklınızın alacağı şey değildir.

Siz bugün dilediğiniz gibi hareket etmekten yanasınız. Bugün amacınız, ne olursa olsun ilerlemek ve yenilikte bulunmaktır. Herhangi bir konuda bilginizi derinleştirmekten, daha fazla öğrenerek diğer insanlara yol göstermekten hoşlanabilirsiniz. Çevrenizdeki olaylara duyarsız kalmaz, müdahalede bulunmaya veya en azından fikrinizi söylemeye çalışabilirsiniz. Bugün sizin için keşif duygusu son derece önemlidir. Ne kadar çok şey öğrenirseniz, o denli gelişeceğinizi bildiğiniz için, devamlı hareket halinde olabilirsiniz. Bu durum kısa yolculuklar yaparak, değişik insanlarla tanışmanızı ve hayatı farklı yönleriyle ele almanızı sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   C.tesi Nis. 18, 2009 3:37 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili İkizler gün boyu Kova burcunda seyrini sürdürecek Ay gezegeni, cumartesi gününü arkadaşlarınız ve sizinle aynı görüşe sahip olan kişilerle bir arada ve aranızdaki uyum duygusu yüksek bir şekilde geçirmenizi sağlayıcıdır. Bu uyum duygusu, bir amaç adına toplanmanız ve birlikte hareket etmeniz anlamına da gelebilir. İdeallerinizin aynı doğrultuda olduğu bu insanlarla ortak fikir birliği çerçevesinde duyarlı olduğunuz konularda görüşmelerde bulunmanız da mümkündür. Gerçekleştirmek isteğiniz bazı planları gözden geçirebilir, birlikten güç doğar düşüncesi etrafında yaşamanın lezzetini hissedebilirsiniz. Bu kuvvet sorunların üstesinden gelmenizde de size destektir. Ayrıca projeler, grup faaliyetleri veya ortak bir hedef adına stratejik kararlar alabilirsiniz.

Bugün, duygularınız ruh halinizle uyumlu olduğundan, herhangi bir konuda adım atarken zorluk veya isteksizlik çekmezsiniz. Bu enerji altında kolayca uyum sağlayacağınız arkadaşlıklar kurmanız mümkündür. Uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle bir araya gelebilir veya onları arayabilirsiniz. Yardımınıza ihtiyacı duyan dostlarınızın yanında olabilir ve destek verebilirsiniz. Yaşamınızdaki olaylara bugün, daha insancıl ve geniş bir perspektiften bakabilir, hümanist yaklaşımlar sergilersiniz. Kendinizden çok arkadaşlarınız veya iyilik, güzellik yararına olacak eylemlerde bulunabilirsiniz. Ortak amaçlar için elele vererek mücadele edebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Cuma Nis. 17, 2009 12:19 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili İkizler Cuma gününe önemli bir oluşumun etkisi altında başlamaktasınız. Saat 16:37 de, Güneş ve Ay gezegeni arasında meydana gelecek son dördün enerjisi, toplum içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz ve maddi ve manevi değerlerinizi yeniden düzenlemeniz adına son derece önemli. Siz aslında gücünüzü, yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi kendi düşündüğünüz bir alanda gerçekleştirmekten yanasınız. Katı kurallarla çevrili bir yaşam size göre değil. Rahat nefes almanıza engel hiçbir insana ve duruma şu aralar tahammül edecek halde değilsiniz. Belirli bir düşünce tarzınız ve yaşam şekliniz var. Tanınmak, ilgi görmek isteğiniz yoğun. Sıradan insanlar gibi sadece rutin bir hayat içinde kalmak istemiyor, canlı, eğlenceli, kendinizi ifade edebileceğiniz şekilde yaşamınızı düzenlemek istiyorsunuz.

Etrafınızda bulunan insanlarla temas halinde olmak, hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadına varmak ve yeniliklerde bulunmak niyetindesiniz.Fakat şöyle bir düşündüğünüzde iş yerinizin durumu, ailenizin üzerinizdeki baskısı, hayatın bizzat karmaşası hep üzerinize gelmekte. İkiye bölünmüş gibisiniz. Bir yandan yapmak istedikleriniz diğer yandan zorunluluklarınız. Bugün ise bütün bunların içinde hiçbir kural ve sınır tanımadan, hiçbir sıkıntıya yer vermeden sıradan hiçbir şeyle ilgilenmek gereği duymadan gönlünüzce gününüzü programlamak isteyebilirsiniz. Kimsenin ne düşündüğü pek umrunuzda olmayabilir. Size göre hayat yeteri kadar zorlu ve kimsenin de üzerinize gelmeye hakkı yok. Gerekirse her türlü mücadeleyi vermeye de hazırsınız. Yalnız size tavsiyem gereken yerlerde kendinizi tutmayı da bilmenizdir.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Nis. 16, 2009 10:03 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili İkizler bugün, enerjinizi en çok yönlendirmek istediğiniz alan maddi konular üzerinde toplanabilir. Harcamalarınız konusunda daha dikkatli hareket etmenizi sağlayacak Ay oğlak burcu enerjisi tüm gün boyunca etkisini sürdürecek. Yatırımlar konusunda temkinli olmanızı gerektiren durumlar yaşanabilir. Kafanızın içindeki projeler henüz tam olarak oturmamış olduğu için finansal anlamda ağır hareket edebilirsiniz. Çevrenizdeki uzman kişilerden veya büyüklerinizden akıl sormanız faydalı olabilir. Egonuzu doğal olarak devredışı bırakmanız gerekebilir. Çok istediğiniz halde oluşan gecikmeler karşısında acil hareket etmektense beklemeyi tercih etmelisiniz. Bu durumun sizi gerginleştirmesine, baskı altına almasına izin vermeyiniz.

Bugün, siz istemesiniz de finans konusunda elinizdekileri korumanız ve riske atmamanız gerekebilir. Borsa işiyle uğraşanlar için de bugün düşüşler söz konusu olabilir. Özellikle yabancı kaynaklı oluşacak problemler için hazırlıklı olunuz. Para harcama konusunda her zaman rahat olan siz, bugün temkinli olmaya çalışın. Kredi konusunda da temkinli olmanız gerekebilir. Banka hesaplarınız için ödemelerinizi zamanında yapmanız faydalıdır. Ayrıca size ait tüm değerli kağıtlarınızı, paranızı, sahip olduklarınızı iyi korumaya, risk almamaya özen gösterin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Çarş. Nis. 15, 2009 7:14 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili İkizler güne Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, duygusal güvenlik arzunuzun ne kadar önemli olduğunun göstergesidir. Partnerinizle veya iş ortağınızla bütünlük oluşturmakta zorlanabileceğiniz bugün, karşınızdaki insana güvenmek ve inanmak isteyebilirsiniz. Eğer bu konuda sorununuz varsa, rahatsızlık duymanız mümkündür. Değişim ve yenilenme konularında gerek ailevi gerekse iş anlamındaki engeller nedeniyle zorluklarla karşılaşmanız mümkündür. Çevrenizde bulunan kişiler size sürekli olarak sorumluluklarınızı hatırlatabilir ve sizi kendi istedikleri şekilde yönlendirmeye kalkabilirler. Eş veya aile nedeniyle psikolojik açıdan kendinizi sınırlanmış hissedebilirsiniz. Aileniz veya eşiniz üzerinizde baskı kurabilir, maddi açıdan birilerinin disiplini altına girmek zorunda kalabilirsiniz. Hisseli paralarınız, nafaka davalarınız veya vergiyle alakalı borçlarınız konusunda dikkatli hareket etmeniz gerekebilir.

Saat 13:00 itibariyle Mars ve Uranüs gezegenlerinin gökyüzünde kavuşumunun sizler açısından olumlu yansıması, mesleki konularda kendi seçimlerinizi yapabilme özgürlüğü, Serbest çalışma, yeni ve farklı alanlara yönelme fırsatı yakalama, Kendi bireysel hedeflerinizi belirlerken toplumun ihtiyaçlarını da göz önüne almak, otorite konumunda bulunan kişilerle bilinenden farklı bir şekilde iletişimde bulunma olanağı, kendi yaşamınızı ve toplum içindeki yerinizi net olarak belirleme, sıradışı kişilerle bir araya gelme, plan ve projelerinizi otoritelere sunma, mesleki alanda yükselmenizi sağlayacak hızlı ve beklenmedik sürprizler. Olumsuz kullanımı: sabırsız ve düşüncesiz davranma, otoriteye başkaldırı ve uyumsuzluk, abartılı ve gerçekleşmesi imkansız işlerle uğraşma, karmaşık ve belirsiz olana yönelme. Tabi ki olumsuz kullanımından uzak durmanızı önermekteyiz.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Salı Nis. 14, 2009 10:31 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili İkizler güne farklı enerjilerin etkisi altında başlamaktasınız. Sabah saatlerinde ilişkinizle alakalı konularda, eşit paylaşım ve ortaklık duygusu içinde hareket etmenize engel durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sizden kaynaklanmayan fakat üstlenmek zorunda kaldığınız bazı sorumlulukların baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Sınırlarınızı çizmekte zorlanabilir, bazı durumları düzeltmek isteseniz de tam olarak başarılı olamayabilirsiniz. Sanki karşınızdaki kişi sizi disiplin altına almaya ve kendi istekleri yönünde hareket etmeye zorluyor gibidir. Siz ne kadar mantıklı çözümler bulmaya çalışsanız da, bunları uygulamanız mümkün olmayabilir.

Akşam saatlerinde ise ilişkinizin kalitesi ve aranızdaki farklılıkların bilincinde olarak birbirinize saygı duymanız gerektiğini daha iyi anlayabilir, sabah saatlerinde oluşan gereksiz durumların üstesinden gelebilirsiniz. Sizin arzunuz, karşınızdaki kişinin, sizin üzerinizde baskı kurması veya bazı durumları sorumluluk adı altında size kabul ettirmesi yerine, sizi kendi halinize bırakması, açık ve dürüst bir şekilde paylaşımda bulunmasıdır. Çünkü siz beraberliğinizi kurallar çerçevesinde yaşamaktan ziyade, orijinal, heyecanlı ve yaratıcı paylaşımlara açık bir şekilde sürdürmekten yanasınız. Ancak böyle bir beraberliğin, hayatın güçlüklerini kolaylıkla atlatabilmenizi sağlayacağının gayet iyi farkındasınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Ptsi Nis. 13, 2009 1:43 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili İkizler yeni haftaya, tüm burçlar gibi gayet enerjik bir şekilde başlamaktasınız. Partneriniz ve ilişkinizle alakalı konulara daha fazla yoğunlaşacağınız bugün, onun önerilerine ve isteklerine karşı daha hassas davranmalı, ortak bir zemin üzerinde görüş alışverişinde bulunmaya çalışmalısınız. Ayrıca bugün kariyerinizle alakalı konularda farklı ve sıradışı yöntemler aracılığıyla uygulamalarda bulunabilir, ortaklaşa çalıştığınız insanlarla birlikte yol almanın bir işi kolayca bitirmenizde ne kadar etkili olduğunu farkedebilirsiniz. İşlerinize yoğunlaşmanız halinde her türlü görevin üstesinden gelebileceğiniz bugün, çevrenizdeki insanların önerilerine kulak vermeyi ihmal etmeyiniz. Ayrıca dağılmamak için sistemli bir şekilde ilerlemeyi mutlaka başarmalısınız.

Eşiniz veya sevgilinizle herhangi bir konuda konuşurken, herşeyi kendi bakış açınızla değerlendirmemeniz bugün son derece önemlidir. Sadece benim dediğim doğru şeklinde yanaşımlarda bulunmanın, aranızda sorunlar yaratabileceğini unutmamanız gerekiyor. Her ikiniz de yanlışlarınızı, ego meselesi yapmadan kabul etmeyi, özür dilemeyi bilmeli, fakat diğer taraf da, bunu bir üstünlük şeklinde algılamamalıdır. Çünkü başarınız ve üzüntünüz de, bireysel şekilde ele alındığında, bu birlik ve beraberliğiniz adına hiç olumlu bir hareket olmayacaktır. Burada söz konusu olan ilişkiniz adına düşünmek ve huzurunuz adına elele aynı yolda yürümektir. Bu nedenle birbirinize bugün samimi ve candan davranınız. Sevginizi sözcüklerle dile getirmeyi ihmal etmeyiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

DeLiYaR
special_uye
special_uye

Lakap : FoRuMuN_DeLLyySi
cizgi resim :
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 3598

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Paz Nis. 12, 2009 9:54 pm

:) :)
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Paz Nis. 12, 2009 7:42 pm

azar , 12.04.2009

Sevgili İkizler, Ay gezegenin Akrepteki ilerleyişi, bazı konulardaki belirsizliklerin devam etmesi nedeniyle, tam olarak isteklerinizi elde etmeniz, kendinizi ifade etmeniz veya herhangi bir konuda ilerlemenizi zorlaştırabilir. Net olmayan tavırlar sergilemeniz veya bir şeye olur derken aynı anda kuşkulara kapılmanız, sonrasında kendi içinizde dengeyi yeniden sağlamaya çalışmanız gayet normaldir. Fakat ne olursa olsun, bu durum sizden kaynaklanan psikolojik bir nedenden dolayı değil sadece dış ortamlardaki insanların veya şartların yol açtığı yansımalar yüzündendir. Hani bazen insanın morali gayet iyidir fakat nedense etrafındaki insanlar ters davranmaktadır ve siz de buna bir anlam veremezsiniz ya, işte aynen böyle bir şeydir.

Gündüz saatleri bu şekilde geçerken doğal akışa ayak uydurmak, tüm burçlar için önerim olduğundan, size de aynı şekilde daha temkinli davranmanızı veya anlayışlı olmanızı öneriyorum. Saat 21:02 itibariyle Ay Yay burcunda ilerlemeye başladığında ise, başta parasal konular olmak üzere manevi değerleriniz, sizin için önemli olan tüm konularda pozitif düşünceler geliştirmeniz daha kolaydır. Olaylara geniş bir açıdan bakabilirseniz akşam saatlerini gayet keyifli geçirmeniz mümkündür.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   C.tesi Nis. 11, 2009 11:46 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili İkizler , Ay Akrep burcu etkisi altında cumartesi gününe adım atmaktasınız. Bu enerji Ay gibi duyarlı bir gezegen için oldukça sert bir pozisyondur. Bu durumda dışarıdaki insanlarla işbirliği içinde olmak, size ne kadar ters gelse de birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Bir İkizler için herhangi bir konuda taviz vermek veya bir başkasının üstünlüğü ele geçirmesine izin vermek mümkün değildir. Çünkü o, nerde nasıl hamlede bulunması gerektiğini bilecek kadar zeki ve özgürlüğüne bir o kadar düşkündür. Kendi içindeki güven olgusunu, yine akılcı bir şekilde düşünerek kendi sağlamak isteyecektir. Oysaki Akrep burcunda ilerleyen Ay günlerinde, takıntılı düşünceler ön plandadır, derin düşünceler İkizleri oldukça sıkıntıya sokabilir. O hayatı neşeyle, bir çocuk gibi keşfederek, içinden geldiği gibi yaşamak isterken, böylesi bir derinlik hem de Cumartesi gününe tatsız bir şekilde başlamak anlamına gelebilir

Gördüğünüz gibi, bir yandan güçlü olmaya çalışıp her sorunu çözmek adına dimdik durmak isterken diğer yandan hayatın kendi kurallarının, zorunluluklarının üzerinizde yaratacağı baskı gerilim anlamı taşır. Maddi konular, duygusal sorunlar, her yana yetişmek zorunluluğu, tuhaflıklar derken gün içinde kimi zaman, yetti artık diyeceğiniz durumlar oluşabilir. Bu enerjinin etkisi altında rahatsızlık hissetmemek için oyunu kendi kuralına göre oynamak, günlük temponun getirdiği şartlar çerçevesi içinde sakin kalmaya çalışmak ve elinizden bir şey gelmeyen durumlarda, bugünlük beklemede kalmak rahatlatıcı olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Cuma Nis. 10, 2009 5:29 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Nis. 09, 2009 8:10 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Salı Nis. 07, 2009 7:01 pm

07/nisan/2009 bugün

Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecek ve aktivitelerinizi birleştirmek isteyecektir. Çocuklarınızın bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Onların duygusal anlamda motive etmelisiniz.
Bugün keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. İşyerinizde sizden kaynaklanmayan ama sizi de etkileyen bir huzursuzlukla karşılaşabilirsiniz. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir ailevi sorun ya da duygusal ilişkilerinizdeki gelişmeler sizi engelleyebilir.
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.
Her an mükemmeli arıyorsunuz.Karşı cinsin dikkatiniçekmekte gecikmiyorsunuz.Uyumlu giden birlikteliğinizkıskançlık sebebiyle tehlikeye girebilir..

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Ptsi Nis. 06, 2009 9:45 am

06 nisan 2009 bugun

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Nis. 02, 2009 10:36 am

02 nisan 2009 bugun

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Çarş. Nis. 01, 2009 9:46 am

01 nisan 2009 - Bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Salı Mart 31, 2009 9:48 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız. O bu davranışa şaşıracak ama yeniden görüşmeyi teklif etmekten de geri kalmayacak. Etrafınızdakiler değerinizi gün geçtikçe daha çok takdir ediyor. Size yapılacak öneriler karşısında ailenizin ve dostlarınızın fikrini alın. Para konusunda geçici bir daralma söz konusu. Bir diş bakımı yaptırmanın zamanı geldi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Ptsi Mart 30, 2009 9:56 am

30 Mart 2009 - Bugün

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi bitmeyecektir. Sevgilinizle aranızda olan bütün olumsuzluklar sona erecek. Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   C.tesi Mart 28, 2009 9:37 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Cuma Mart 27, 2009 12:18 pm

27 Mart 2009 - Bugün

Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İleride yaratıcı yeteneğinizi arttıracak resim veya heykel kursuna kaydolmalısınız. Başarılı olacaksınız. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedeceksiniz. Ve bu moraliniz çevrenizdekileri de şevklendirecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Mart 26, 2009 12:52 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Değmeyecek insanları gözünüzde fazla büyütüyor, onlara hak etmedikleri anlamlar yüklüyorsunuz. Doğru insanı bulmak için bekleyeceksiniz. Acele etmeyin, sabırlı olun. Karşılığını alacaksınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Çarş. Mart 25, 2009 8:15 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Değmeyecek insanları gözünüzde fazla büyütüyor, onlara hak etmedikleri anlamlar yüklüyorsunuz. Doğru insanı bulmak için bekleyeceksiniz. Acele etmeyin, sabırlı olun. Karşılığını alacaksınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Salı Mart 24, 2009 12:49 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Ptsi Mart 23, 2009 10:29 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Paz Mart 22, 2009 2:20 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek. Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Paz Mart 22, 2009 2:19 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin, dolaşın, spor yapın ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   C.tesi Mart 21, 2009 3:19 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz. Telefonla gelen bir habere sevineceksiniz. Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışın. Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden yok. Sürekli sırt ağrılarından şikayetçisiniz. Artık bir doktora gitmenin zamanı gelmedi mi? Genel sağlık durumunuz oldukça iyi.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Cuma Mart 20, 2009 2:44 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak herşeyi deneyin. Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi. Ağız sağlığınız için tehlike demek genel sağlığınız için de tehlike demektir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Perş. Mart 19, 2009 3:38 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak herşeyi deneyin. Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi. Ağız sağlığınız için tehlike demek genel sağlığınız için de tehlike demektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran   Çarş. Mart 18, 2009 5:18 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan çok sıkışıksınız. Dostlarınızı kırdığınızı bildiğiniz için arayamıyorsunuz. Siz yalnız kalmayı hakeden bir insan değilsiniz. Yakınlarınızdan yardım isteyin. Bu dar günler geçici, ileride bol kazançlı ve mutlu günler sizi bekliyor. Kalbinizi koruyun. Çünkü o en hassas noktanız.
Kullanıcı profilini gör

İKiZLeR 22 mayıs-21 haziran
1 sayfadaki 1 sayfası