TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

YeNGeC 22 haziran-23 temmuz

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Paz Haz. 21, 2009 1:41 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Yengeçler saat 12:29 itibariyle etkili olacak enerjiler duygusal konularda üstünü örttüğünüz ve düşünmek istemediğiniz bazı mevzuların ortaya gelmesini sağlayıcıdır. Yani ne kadar eskimiş durum varsa sanki tek tek elden geçirilmeyi bekliyor gibidir. Bir yandan ilişkinize sahip çıkma enerjiniz yüksektir diğer yandan bu beraberliğin ne kadar güven dolu olduğunu sorgulama ihtiyacınız. Bu iki olgu birbiriyle çeliştiğinden orta bir nokta bulmak için herşeyden önce kendinize güven duymanız gerektiğini biliniz. Yani siz karşınızdaki kişinin size güvence vermesini beklemek yerine, bunu kendi içinizde oluşturmalısınız. Bu son derece önemli. Eğer siz bunu başarırsanız o zaman karşınızdaki kişiyle çatışmanıza bile gerek kalmayacaktır.

Saat 16:09 itibariyle etkili olacak enerjiniz, bütün bunların altında yatan en önemli sebebin, ilişkinizle alakalı konulara tam olarak hakim olamadığınızı düşünmenizden kaynaklandığını anlamanızı sağlayabilir. Nasıl olur da sizin gibi güçlü biri etkisiz kalmaktadır. Oysaki kime ve neye karşı güçlü olmanız gerekiyor. Eğer ortada bir yanlış varsa ve karşınızdaki kişi yanlış bir seçimse, doğru davranmasını nasıl bekleyebilirsiniz ki? Şimdi size düşen önce kendi yaşamınız adına sahip olduğunuz en değerli şey olan, moral gücünüzü ayakta tutmaktır. Canınızı sıkan konularda konuşmaktan çekinmeyin fakat bunu yaparken gerçekçi düşünmeyi de ihmal etmeyin.

Not: Saat 08:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş burcunuzdaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:45 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Yengeçler günlük etkiler altında, aşkı hissetmek, kendinizi gayet mantıklı bir şekilde ifade etmek, dürüst yaklaşım tarzınızla takdir edilmek mümkündür. Sevginizi gösterme biçiminiz ve hissetme enerjiniz gayet kuvvetlidir. Huzur ve güvenlik duygusunu yüreğinizin derinliklerinde bulacağınız enerjiler altında olduğunu biliniz. Gelelim günün diğer etkili durumlarına. Yuvanız ve iç dünyanızda duygularınızı ifade ederken, imajınıza uygun hareket etmeniz bugün gayet kolaydır. Siz gerektiği zamanlarda liderliğinizi devreye koyabilirsiniz. Yalnız bugün bu belirli bir ılımlılıkta davranmadığınız takdirde, eviniz içinde bulunan kişilerle karşı karşıya gelmeniz mümkündür.

Tamam yine sizin dediğiniz gibi olabilir ama onlar, sizin isteğiniz doğrultusunda hareket ederken pek mutlu olmayabilirler. Karşılıklı hoşgörü ve saygıyı korumak için, başkalarının da söz hakkını unutmayınız ve dinlemeye özen gösteriniz. Evinizle alakalı her türlü girişim veya faaliyette imajınızdaki güçlülükten yararlanabilir ve dışarıdaki insanların sizi ezmesine izin vermemiş olursunuz. Hani kan kusup kızılcık şerbeti içtim deme vaktidir. Bırakın içerde ne oluyorsa olsun ama bunu kimse bilmesin, sizin evinizin içindeki duruma kimsenin müdahalede bulunmasına izin vermeyiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Cuma Mayıs 15, 2009 10:54 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Yengeçler bugün, gerek yakınlarınız ve gerekse diğer kişilerle olan her türlü bağlantınızda tarafsız bir şekilde düşünmeye çalışmanız gayet yararlıdır. Bu sayede olayları hassas bir şekilde ele almak yerine, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz mümkün olabilir. Ayrıca maddi ve manevi konularda, değişim ve dönüşümde bulunmanız için, dışarıdan onay beklemek yerine, ne istediğinizi tam olarak ortaya koymanız, belirmeniz faydalıdır. Eğer siz istekleriniz konusunda kararlılık gösterirseniz, bazı kişilerin sizi etkilemesi veya yolunuzdan döndürmesi mümkün olmayacaktır. Artık kendinizi düşünme vaktidir. Bugün ilişkinizi tekrar gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz.

Aranızdaki farklılıkları ve bu farklılıkların yarattığı durumları ele alınız. Bu ele alış sonrasında mutluyum, huzurluyum diyebiliyorsanız o zaman sorun yok. Fakat tam tersi bir durum söz konusu ise, o zaman her ikinizin de bazı durumları masaya yatırma vaktiniz gelmiş demektir. Sadece beraberlik anlamında değil, yaşamanızı ilgilendiren diğer konularda da bugün gözden geçirmelerde bulunmanız yararlıdır. Eğer farklı bir şeyler yapmak niyetindeyseniz bugünkü enerjiniz sayesinde yeni ve sıradışı çıkış yolları bulmanız gayet kolaydır. Böylece bağımsız bir şekilde hayatınızı yönlendirebilirsiniz.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Mayıs 14, 2009 9:13 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Yengeçler bugün, ilişkinizle alakalı konularda yaşanan bazı sorunlar, içsel çatışmalar yaşamınıza neden olabilir. Son gelişmeler doğrultusunda olaylara daha mantıklı bakmak gereği doğmuştur. Karşınızdaki insanın ince eleyip sık dokumaları, davranışlarındaki değişkenlik ve aranızdaki duygusal iletişimsizlik rahatsız edici olabilir. Aslında sorunların çoğu, kendi istekleri konusunda oldukça baskın, tarafsız algılamadan yoksun ve sizin isteklerinizi ve duygularını önemsemiyormuş gibi tavırlar gösteren partnerinizden kaynaklanmaktadır.

Önce yaşama bakış açınızdaki farklılıklar şimdi de, fikirsel olarak zıt düşüyor olmanız sizin açınızdan düşündürücüdür. Burada her ikinizin de yapması gereken, isteklerinizi ve ne düşünüyorsanız tüm gerçekleri karşılıklı olarak konuşmak ve beraberliğinizi dengeye kavuşturmaktır. Fakat onun soğuk duvarlar ardına gizlenmesi veya sizin de artık konuşmaktan yorulmanız nedeniyle problemlerin düzeltilmesi bugün mümkün olmayabilir. O zaman yapılması gereken, herşeyi kendi akışı içinde değerlendirmek ve sizi tedirgin edebilecek durumlardan elden geldiğince uzak durmaya çalışmaktır.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Cuma Mayıs 08, 2009 9:26 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Yengeçler bugün, kendinizi yaratıcı biçimde ortaya koyma ve ifade etme, keyif ve zevk, eğlence ve oyunlar, oyunculuk, tüm eğlence, sportif faaliyetler, sanatsal faailiyetler, hobiler, spekülasyon, cinsellik, erotizm, gönül maceraları, hamilelik ve doğum, çocuklarla ilişkimiz, zengin ve lüks şeyler, dikkat çekmeyi istediğiniz her konuda derinlemesine düşünmenizi, gözlemde bulunmanızı sağlayan Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında güne uyanmaktasınız. Bu gözden geçirmede içsel yönden hassasiyet içinde olmanız gayet doğaldır. Hayatınızı yakından ilgilendiren her alanda güce olan ihtiyacınız fazlasıyla yoğunlaşabilir. Kimi zaman bu ihtiyaç sizi öylesine hakimiyet altına alır ki, ister istemez herşeyde merkez olmak, liderliğinizi kabul ettirmek arzusuyla hareket edebilirsiniz.

Eğer kendinizi frenlemeniz gerekirken, haddinden fazla sertleşirseniz bu durum gerek aile gerekse ilişkiler konusunda kopma noktasına gelmenize neden olabilir. Tabi ki siz, kafanızın içindeki dünya görüşünüze göre hareket etmek istersiniz. Yeniliklerde bulunmak ve bunları uygulamak niyetindesinizdir. Fakat gelin görün ki, şu an için yapılması gereken sakinlik ve ortama göre hareket etmektir. Çünkü uygulamalar için enerjileriniz yeterli değildir. İç gözlemde bulunmanız ve durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele almanız en doğrusudur.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Mayıs 07, 2009 11:03 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Yengeçler, cinsellik, doğum, başkalarından elde ettiğiniz veya etmeyi düşündüğünüz mali kaynaklar, bankayla alakalı her türlü işiniz, cerrahi müdahaleleriniz, yenileştirmeyle alakalı her türlü konuda özellikle sabah saatlerinde işlerinizi düzgün bir şekilde yoluna koymakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu zorluklar nedeniyle işlerinizi düzgün bir seyirde yapmanız kolay olmayabilir. Bir yandan yukarıdaki konularda etkili olmak isterken diğer yandan sorumluluklarınızla ilgilenmek zorunda kalışınız kolay değildir. En iyisi sakin olmak ve akışa göre önlemler alarak ilerlemektir. Saat 13:00-19:48 arasında Ay gezegeni Terazi burcunun son derecelerinde boşluğa gireceğinden, gerek evinizde yapılacak düzenlemeler, gerekse duygusal yaşamınızla ilgili mevzularda acil kararlar almamak, yenilik anlamındaki uygulamalardan kaçınmakta fayda vardır.

Henüz yerine oturmamış şartlar, belirsizlikler nedeniyle evdeki hesaplar çarşıya uymaz misali aksilikler yaşanabilir. Bütün bunlar gayet doğaldır. En iyisi bu konulardaki planlarınızı yeniden gözden geçirmektir. Daha sonra bunları yürürlüğe koymanız kolay olacaktır. Saat 19:48 sonrası Ay gezegeni Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, çocukları olanlar yavruları, aşıklar partnerleri, sanatçılar aktiviteleriyle ilgili konularda derin gözlemlerde bulunabilirler. Güç ve kontrol arzunuz yükselir, şans ibresi sizden yana dönmeye başlar. Kuşkularınız sona erer, tutkularınız yoğunlaşır. Bu sayede ertesi güne zinde, güçlü ve moral yüksekliği içinde başlayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Çarş. Mayıs 06, 2009 10:58 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Yengeçler güne, Ay gezegeninin Terazi burcu seyri altında devam etmektesiniz. Aileniz ve sevdiğiniz insanlar tarafından takdir edilmek ve başarılı bulunmak arzunuzun yoğunlaştığı bugün, kararlarınızın onaylanması, destek verilmesi sizin için son derece önemlidir. Huzur ve güvenliğiniz için, kuvvetli bir iradeyle amacınıza ulaşma isteğiniz bugün ön plandadır. Genellikle cazibenizi veya çekiciliğinizi hedeflerinize ulaşmak adına kullanabileceğiniz bugün, eğer izlediğiniz yöntemler bir işe yaramazsa gerginleşmeniz mümkündür. Bazı anlarda davranışlarınızda değişkenlikler görülmesi muhtemeldir. Hatta doğanıza hiç uymayan şekilde sert tavırlar gösterebilirsiniz.

Böyle durumlarda, çevrenizde bulunan kişiler, ister aileniz, isterse partneriniz olsun size anlayış göstermeleri halinde kolayca toparlanabilirsiniz. Siz sadece anlaşılmak ve değerinizin takdir edilmesini istemektesiniz. Bunu bulamadığınızda ne dengeniz kalıyor ne de hayata olan inancınız. Akşam saatlerindeki enerjiniz ise, parasal ve mesleki konularda iyi bir konuma yükselmek adına verdiğiniz mücadelenin ve kendinizi ortaya koyma ihtiyacınızın yoğunlaşması anlamına gelir ki, sizin gibi hassas kişiler bu etki altında güçlenebilir, güven duygularını tazeleyebilirler. Fakat dozunu iyi ayarlamanız gerekmektedir. Çünkü kontrolsüz bir güç sorunlara neden olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Salı Mayıs 05, 2009 11:46 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Yengeçler güne, 04:32-12:52 saatleri arasında boşlukta olacak Ay gezegeninin etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum, önyargılı düşünmemeniz, olayları ve içinde bulunduğunuz durumu daha pozitif açıdan görmeniz gerektiğinin göstergesidir. Herhangi bir konuda problem yaşıyorsanız özellikle bu saat dilimi içinde kesin kararlar vermemeye çalışınız. Yeniliklerde bulunmak adına aceleci davranmayın. Öncelikle kafanızın içindeki projelerin hangilerinin sağlıklı hangilerinin boşa zaman kaybı olabileceğini düşünün. Yakın çevrenizde bulunan kardeş, arkadaş, tanıdık gibi kişilerle olan ilişkinizde, iletişimsel açıdan yanlış anlaşılmalar meydana gelebileceğini düşünerek hoşgörülü şekilde düşünmeye çalışınız.

Bazen problemlerimiz gözümüzde öylesine devleşir ki, mantıklı düşünmemiz mümkün değildir. İşte bu saat dilimi içinde de böyle bir durum söz konusudur. Kendinizle ilgili mevzuları, istemeden de olsa, hep ters yönüyle görmeye eğilimli gibiyizdir. Oysaki yapılması gereken kendimize güvenmek ve herşeyin üstesinden gelebileceğimize inanmaktır. Saat 12:52 sonrası Terazi burcunda ilerlemeye başlayan Ay gezegeni, ailevi konularda uzlaşı içinde davranmanın önemine işaret etmektedir. İç dünyanızda sizi baskı altına alan her konuyu, bizlik duygusu içinde çözebilmenin kolay olacağını biliniz. İlişkinizle alakalı konularda da, işbirliğinden uzaklaşmak yerine, sağduyulu bir şekilde ele almaya çalışırsanız ruhsal açıdan rahatlamanız mümkün olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:42 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Yengeçler yeni haftaya Ay gezegeninin Başak burcu seyri altında girmektesiniz. Bu enerji verimli bir şekilde çalışma, düzgün bir iletişim kurma, kusursuz olana kavuşma arzunuzun yoğunlaşması demektir. Değerlendirmelerde bulunacağınız bugün, kimle hangi konuda irtibat kurmanız lazım veya hangi konuya öncelik tanımanız gerekiyor gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Kafanızın içi oldukça meşguldür. Bir yandan iş hayatının kendi içindeki mücadelesi diğer yandan ödemeler, ihtiyaçlar derken günü iyi bir şekilde planlamak mutlaka şarttır. Bunu yaptığınız takdirde dağılmamış ve zamanı en iyi şekilde kullanmış olursunuz.

Bugün duygusal konularda ve yakın çevrenizle olan temasınızda hizmet olgusu yoğunlaşabilir. Yani kendinizle ilgili mevzulardan ziyade, başkalarının ihtiyaçlarını öncelik tanımanız gerekebilir. Bunlar kimi zaman ailenizle ilgilidir, bazen de yakın dostlarınızı kapsayabilir. Akşam saatlerinde oluşan enerjiler altında, mesleki açıdan veya ailevi konularda desteğe ihtiyacınız fazlalaşabilir. Gerek yakınlarınız veya gerekse ailenizin maddi ve manevi anlamda arkanızda olduklarını bilmek isteyebilirsiniz. Yalnız burada dikkat edeceğiniz husus onlarla ılımlı bir şekilde konuşmak ve ayrıca parasal mevzuları fazla hiddetli veya umutsuz bir şekilde ele almamaktır.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:06 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Yengeçler bugün, sosyal ilişkiler açısından renkli, neşeli, dışa dönük bir ruh hali içinde gayet iyimser bir şekilde kendinizi ifade etmekten yanasınız. Arkadaşlık ilişkileriniz ister internet isterseniz reel dünyada olsun gayet keyifli sürdürmekten yanasınız. Kendinizi rahat ve huzurlu hissettirecek insanlarla bir araya gelerek, güzelliklerinizi fark etmelerini arzulayabilirsiniz. Olumlu bu dış görünümün yanında, iç dünyanızda daha farklı bir ruh hali hüküm sürebilir. Bazı konulardaki belirsizliklerin yarattığı kaygılı durum, gerilimli ailevi ilişkiler tam olarak kendinizi iyi hissetmenizin önünde engel oluşturabilir.

Kafanızın içinde birçok hayal, istek söz konusu olduğu halde, birlikte yaşadığınız kişilerin sürekli olarak size sorumluluklarınızı hatırlatmaları sizi doğal olarak dışarıda mutluluk aramaya yöneltiyor gibi. Kendinizi en fazla güven içinde hissetmek istediğiniz alan, huzurlu bir ev ortamı. Bunun sağlanması halinde iş veya özel sorunlarınızı aşabileceğinizi biliyorsunuz. Sizin bir şeyler oluşturmak için desteklenmeye ihtiyacınız var. Benim önerim, bunları kafanıza takmadan, cumartesi gününüzü aktif ve hoşunuza gidecek şekilde geçirmeniz. Herşey zamanla yoluna girecektir. Lütfen kendinizi üzmeyiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Nis. 30, 2009 3:43 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Yengeçler güne, burcunuzda ilerlemesini sürdüren yöneticiniz Ay etkisi altında girmektesiniz. Bu enerji kendinizle ilgili her konuda hassas bir tavır içinde olacağınızı göstermektedir. Sahip olduğunuz değerleri koruma içgüdünüz bugün oldukça yüksektir. Zorlukla elde ettiğiniz herşeyi kollamak ve dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı kol kanat germek isteyebilirsiniz. Amacınız yolunuzda ilerlemek ve güçlü görünmek, hiçbir neden yüzünden baskı altında çökmeden gününüzü olumlu yönde geçirmektir. Duygusal yoğunluğunuz oldukça ön plandadır. Güven ve huzur ihtiyacınız ön plandadır. Öğle saatlerine doğru meydana gelecek enerjiler tüm burçlarda olduğu gibi sizin de, fikirlerinizi, inandıklarınızı özgür biçimde dünyaya sunma ihtiyacınızı yükseltebilir.

Ülkeniz veya bizzat kendi dünyanız sınırları içinde yaşanan zorluklar, baskılar nedeniyle, üzerinizde garip bir huzursuzluk hali vardır. Bu huzursuzluk, ileriye yönelik düşündüğünüz planlarınızı gerçekleştirmeniz konusunda sizi umutsuzluğa sürüklüyor gibidir. İşte bütün bunlar asi tepkilerde bulunmanıza ve çevrenizle aranızda belli bir mesafe oluşmasına neden olabilir. Yapılması gereken elinizden geldiğince ılımlı hareket etmeye çalışmanız ve bu enerjilerin çevrenizdeki diğer insanlar üzerinde de etkili olabileceğini düşünerek sakin olmanızdır. Yani bugün hepimiz bir yanımızla hassasiyet içindeyiz. Birbirimize anlayış göstermek durumundayız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Çarş. Nis. 29, 2009 10:31 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Yengeçler gün boyu burcunuzda seyredecek Ay etkisi altında, partnerinizin size olan ilgisini ve sevgisini yüreğinizde hissetmek isteğiniz yoğundur. Her ne kadar kendinize olan güvenli duruşunuz sizi dışa karşı güçlü gibi gösterse de, siz her zaman sahiplenilmeye ve korunmaya ihtiyaç duyan kişilersiniz. Sadece şu aralar beraberliğinizle ilgili durumun hala netliğe kavuşmaması canınızı sıkıyor. Kendi iç dünyanızda, genel olarak ilişkiler konusunda herşeyi olduğu haliyle kabul etmeye çoğu zaman hazırsınız.

Fakat layık olmadığınız durumlarla karşılaşmak sizde hayal kırıklığı yaratıyor. Bugün, ne parasal sorunlar nede başka birşey umurunuzda değil. Bugünkü enerjiler altında sizin için en önemli şey sağlıklı bir ilişki yaşamak. Herkesin bildiğinin aksine siz bu konuyu her zaman önemseyen bir insansınız. Başarı veya yükselmek yerine, güven dolu bir ilişkinin size yaşatacağı huzuru ne para ne de şah şöhretin veremeyeceğinin farkındasınız. Uzun zamandır ilişkisinde sorun yaşayanlar, bugün karşılıklı bir konuşma yaparak uzlaşma zemini yaratmaya çalışabilirler. Yalnız siz yine de dikkatli olun. Eğer yürümüyorsa ve eğer yine aynı şeyler yaşanacaksa biraz daha düşünmekte fayda var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Salı Nis. 28, 2009 10:45 am

Salı , 28.04.2009

Sevgili Yengeçler bugünkü enerjiler altında, yaşamınızla ilgili konularda ve sosyal hayatınızı yakından ilgilendiren meselelerde bireysel yaklaşımlar sergilemeniz mümkündür. Kimsenin üzerinizde baskı uygulamasına izin vermeden, iletişimsel olarak kendi bildiğiniz çerçeve içinde hareket etmekten yana olabilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi kaynakları, kafanızın içindeki plan doğrultusunda değerlendirmek, bağımsız ve farklı bir biçimde gününüzü geçirmek niyetindesinizdir. Size göre beklenmedik bazı gelişmelere dur diyebilmenin yolu, maddi yönden güçlü olmaktan geçtiği için, şöyle bir kendinizi gözlemlediğinizde henüz yeterince buna sahip olmadığınızın farkındasınızdır. O zaman yapılması gereken, sisteme ayak uydurmaktır.

Çünkü günlük bu etkiler altında isyan etmek veya değişimde bulunmak sakıncalı olabilir. Benim size önerim ne olursa olsun, elinizdekileri korumaya çalışmak ve kararlarınızda ani değişimlere gitmemektir. Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında, Ay gezegeni İkizler burcunda boşlukta olacağından, değişim ve yenilikler uygulamak, güvenli olmayan yöntemlere başvurarak üzerinizdeki yüklerden kurtulmaya çalışmak yanlış olabilir. Kendinizi yeterince yaratıcı ve keyif verici bir durumda hissetmeseniz de, rutin hayatınızın gereklerini yerine getirerek sakin bir şekilde akşamı karşılamak en doğrusudur.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Ptsi Nis. 27, 2009 10:02 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Yengeçler yeni haftaya, İkizler burcunda seyreden Ay etkisi altında girmektesiniz. Bu enerji, sizin için önemli olan bazı konularda geri planda kalarak çalışmayı tercih etmeniz anlamına gelebilir. Bugün duygusal meselelerde, kimileriniz tarafsız bir şekilde düşünüp karar verirken, bazılarınız ruhsal yönden sinirli ve huysuz tepkilerde bulunabilirsiniz. Oysaki böyle bir enerji altında, olayları gereğinden fazla büyütürseniz, içinden çıkılmaz hale getirebilirsiniz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken konu, durumları mantıklı bir şekilde gözden geçirmeden, tarafsız bir şekilde incelemeden yargılamada bulunmamaktır. Gizli düşmanlarınız konusunda dikkatli olmanız gereken bugün, eğer büyük bir problem içindeyseniz, geri planda kalarak ortalığın yatışmasını bekleyebilirsiniz.

İş veya özel ilişkileriniz konusunda sakin ve sabırlı olmanız gereken bugün, eleştirel bir şekilde hareket etmekten ziyade akılcı bir biçimde gözden geçirmelerde bulunmanız gayet faydalıdır. Ayrıca birkaç gün sonra girişimde bulunacağınız konular üzerinde gayet akıllı planlamalarda bulunacağınız bugün, hızlı bir zihinsel faaliyet içinde olabilirsiniz. Algılama gücünüz gayet yüksek olduğundan normal zamanlara göre çok daha rahat bir şekilde problemlerinizi çözebilirsiniz. Gizli bazı görüşmeler bugün son derece önemli olabilir. Öğrendiğiniz bilgiler işinize fazlasıyla yarayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   C.tesi Nis. 25, 2009 10:31 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Yengeçler, saat 06:22 de Boğa burcunda meydana gelecek Yeniay enerjisi, başta ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı konular üzerinde etkili olup, projelerinizi sağlam temeller üzerine oturtmanızı, çizdiğiniz yolda güvenle ilerlemenizi, yapmayı düşündüğünüz yenilikler adına kendinizi hazırlamanızı sağlayabilecek bir güçtür. Maddi ve manevi yönden güven içinde yaşamak adına alınması gereken tedbirler konusunda da sizi destekleyen bu kuvvet, dostluk kavramını bir kez daha gözden geçirmenizde aydınlatıcı bir rol oynayabilir. Ayrıca kendinizi güvende hissetmediğiniz konularda belirli ayarlamalar yapabilmeniz açısından da olumlu olacağını söyleyebiliriz. Bilirsiniz siz yengeçler için güvenlik son derece önemlidir. Boğa burcunda meydana gelen bu Yeniay enerjisi, direkt olarak güvenceyle ilişkili bir nitelik taşıdığından, siz Yengeçler bu oluşumun güçlü yansıması altında, kendinize duyduğunuz güvenin yükseldiğini hissedebilirsiniz.

Bu enerjiyi olumlu anlamda değerlendirmek için yapmanız gereken, bireysel hareket etmekten ziyade sosyal ilişkilerinize önem vermeniz, gruplar içinde faaliyet göstermeye çalışmanız, kendi kabuğunuzdan çıkarak yeni dünyalar keşfetmenizdir. Bu belki kolay olmayabilir fakat eğer siz gelişmek, büyümek ve rahatlık içinde yaşamak istiyorsanız bunu denemek durumundasınız. İşte yeniay enerjisi size bu konuda da destektir. Tabi ki yine sağlam düşünmeye çalışacaksınız ama gerektiğinde cesaretle girişimde bulunmayı da ihmal etmeyiniz. Burada önemli olan yeteneklerinizi değerlendireceğiniz alanlarda kendinizi gösterebilmenizdir. Bu şekilde hareket etmeniz, eski yaşanmış bazı olumsuz tecrübelerin izlerini üzerinizden atmanızı sağladığı gibi, yeni bir oluşumun içinde yer almanız açısından da sizi destekleyicidir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Cuma Nis. 24, 2009 10:47 pm

24.04.2009

Sevgili İkizler cuma gününe, Ay gezegeninin Koç burcu seyriyle adım atmaktasınız. 15:12 saatine dek devam edecek bu etki altında, sosyal faaliyetlerde öncü kimliğinizle yer alabilir, liderlik gücünüzle bulunduğunuz ortamı hareketlendirirsiniz. Grup çalışmalarında yönetimi ele geçirme beceriniz oldukça yüksektir. Kafanızın içindeki planları başarılı bir şekilde yerine getirmek isteyebilirsiniz. Bu enerji altında çevrenizde bulunan kişilerin ne dediğinden ziyade sizin ne düşündüğünüz çok daha önemlidir. Haksız çıkmaktan, eleştirilmekten pek hoşlanmazsınız. Bütün bunlara rağmen bu enerji sizler açısından gayet destekleyicidir. Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni boşluğa gireceğinden biraz önce sözünü ettiğim konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir.

Ayrıca ani ve yenilik anlamı taşıyan girişimlerden uzak durmak faydalıdır. Sizinle aynı düşüncede, ortak hedef ve gaye birliği içinde olduğunuz kişilerle ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmeniz son derece önemlidir. Saat 21.47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni ruhsal açıdan sakinleşmeniz, bitirilmemiş işler için geriye çekilmeniz ve gizliliklerinize özel önem vermeniz anlamına gelmektedir. Bu saat itibariyle ne geçmiş ne de gelecek önemli değildir. Önemli olan nefes aldığınız andır. Yani içinde bulunduğunuz durum ve ihtiyaçlarınız değerli hale gelir. Geriye çekilerek maddi ve manevi açıdan kendinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Nis. 23, 2009 8:22 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Yengeçler, bugünkü etkiler altında, mesleki ve ailevi durumunuz istediğiniz gibi olmasa da hassasiyetinizi belli bir sınırda tutabilirseniz her türlü olumsuzluğun üstesinden gelebilirsiniz. Şu an yaşamınız açısından en önemli konu kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir işe sahip oluşunuz. Yeni kendinizi güvende hissetmek. Patron konumundaki kişilerle ne olursa olsun iyi geçinmek durumundasınız. İçinde bulunduğunuz şartlar belli ve artık duygularınızla değil mantığınızın sesine kulak vermeniz gerekiyor. Daha önceden atım attığınız bazı girişimlerin sonuçlarını bir an önce almak niyetindesiniz. Öyle bir dönem geçiriyorsunuz ki, şu aralar gerek mesleki ve gerekse duygusal konularda eğer yeni bir gelişme olmazsa bu rutinlik içinde isyan etmeniz içten bile değil.

Sevgili Yengeç, öncelikle yapmanız gereken en önemli şey, ne olursa olsun moral duygunuzu kaybetmemek. Dünyanın sonu gelmiş gibi düşünmekten vazgeçiniz. Her doğan günün yeni bir umut olduğunu asla unutmayalım. Ayrıca insan, son derece güçlü bir varlıktır. Eğer içimizdeki gücün farkında olursak, yeteneklerimizi değerlendirebileceğimiz seçimlerde bulunursak ve ne olursa olsun kendimize inanmaya devam edersek, bizi kimsenin veya hiçbir şeyin yıkması mümkün olamaz. O zaman bugün eğer çalışmıyorsanız, 23 Nisanı fırsat bilerek sevdiklerinizle beraber olmaya çalışınız. Eğer çalışıyorsanız akşam için bir planlamada bulunun. Örneğin cebinizdeki paraya göre, kendinizi minik bir hediyeyle sevindirin. Güne gülümseyerek başlayın. Çünkü hayat herşeye rağmen çok güzel.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Çarş. Nis. 22, 2009 10:51 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Yengeçler, saat 02:19 itibariyle aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs ile aktivite gezegeni Mars gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Bu enerji, hayatın lezzetini, güzelliklerini, başarısını ve mutluluğunu hissetmenizi ve diğer insanlarla kaynaşmanızı sağlayıcıdır. Saat 16:45 olana dek sizleri etkisi altında tutacak olan bu enerji, inancınızı yükselttiği gibi, çevrenizle kucaklaşmanızı da sağlayabilir. Bu oluşum altında, merhamet duygunuz daha da fazla yoğunlaşacağından, çevrenizdeki insanları kardeşçe kucaklamanız, sadece kendi görüşleriniz doğrultusunda düşünmek yerine, diğer fikirlere de saygı duymanız, tahammül etmeniz mümkündür. Hassas ve romantik hisleriniz ilişkinizdeki paylaşımı güçlendiricidir. İlişkisi olmayanlar açısından yeni tanışmalar mümkün olsa da, bu enerji kısa süreli olduğundan sağlam bir temel kurmak zor olabilir.

Hatta bazı kişiler hakkında yanıldığınızı düşünmeniz bile mümkün olabilir. O yüzden, yeni tanışmalarda hemen umuda kapılmamanızı, karşınızdaki kişiyi iyice incelemenizi öneriyorum. Bunun dışında, zihinsel açıdan dinlendirici, sanatsal becerilerinizi güçlendirici, hayatı daha farklı bir şekilde hissetmenizi sağlayan bu oluşum sayesinde gündüz saatlerini hoş bir şekilde geçirmeniz mümkündür. Saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, ailevi konularda ve sorumluluklarınızla ilgili olarak daha dikkatli davranmanızı gerektiricidir. Kimi anlarda üzerinizdeki baskı nedeniyle agresif tavırlar gösterebilirsiniz. Sakin olmakta fayda vardır.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdı
r.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Salı Nis. 21, 2009 9:04 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Yengeçler, yakın çevrenizdeki dostlarınızla güçlü paylaşımlar içinde olmaya özen göstereceğiniz bugün, sempatik tavırlarınızla takdir edilir ve çekiciliğinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Gün boyu duyarlı, bazen gizemli, hatta şairane bir şekilde kendinizi ifade etmeniz mümkündür. Yalnız baştan belirteyim ki bugün, gerçek dostlarınızla sahte olanları arasındaki ayrıma çok dikkat ediniz. Yani iyi niyetinizi kimlere karşı göstermeniz gerektiğini iyi saptamaya çalışınız. Yanılmamak için tetikte olmayı ihmal etmeyiniz. Olayları iki yönlü düşünmeyi tercih edeceğiniz bugün, çevrenizdeki insanlara karşı yardımseverlik hisleriniz oldukça yükselebilir. Bugün, yeni projeleriniz konusunda daha istekli olacağınız için, hayatınıza yeni bir yön çizme konusunda gerçekçi düşünmekten ziyade hayallerinize sığınabilirsiniz.

Bugün bağımlılıklarınız konusunda daha tedbirli davranmanız gerekebilir. Bazı alışkanlıklarınız özellikle aşk konusunda sizi etki altına alabilir. Karşınızdaki kişinin yanlışlarını ve size hiç uymayan yönlerini bildiğiniz halde, kendinize söz geçirmeniz zor olabilir. İletişiminizin ana temasında rüyalarınız ve hayallerinizle ilgili konular ön planda olabilir. İlham gücünüz yüksektir, aşırı duyarlılık içinde hareket etmeniz mümkündür. Sezgileriniz oldukça yoğundur. Kısaca bugün, her türlü ilişkinizde ne olursa olsun dikkatli olmanız, gerçeklerden uzak durmadan hareket etmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Ptsi Nis. 20, 2009 10:27 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Yengeçler saat 08:56 itibariyle Balık burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme, sınırlardan kurtularak kendinize yeni bir dünya kurma isteğinizi yükselten bir enerjidir. Siz bu enerjinin güçlü yansıması altında bir yandan hayatınızı güvence altına almayı düşlerken diğer yandan önünüze çıkabilecek engellerle nasıl savaşmanız gerektiğini açık ve net bir şekilde saptamaya çalışabilirsiniz. Hassasiyetiniz nedeniyle yüreğinizde bir miktar karamsarlık veya güvensizlik yaşamanız doğaldır. Kolay değildir, her cephede savaş vermek ve insanlarla uğraşmak. İyiler ve kötüler, çirkinlikler ve güzellikler bu dünyanın içindedir. Sizin özünüzde ise asla kimsenin ekmeğiyle oynamak veya kimse için kötülük düşünmek yoktur.

Siz kendi kabuğunuzdan çıkmak ve yeni dünyalar keşfetmek istersiniz. Fakat gelin görün ki, belirsizlikler, iki yüzlü oyunlar, dost görünen düşmanlar, hatta en yakınınızda bulunan can bildiğiniz insanlar hep sizi yaralamaya çalışmaktadır. Tabi ki bunların hepsi hayata dair gerçekler. Yani bunlar oluyor diye, kabuğunuzda yaşamanız gerekmiyor. O zaman gelin bugünkü Ay ışığının gücünü arkanıza alarak büyük düşünmeye, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye kendi içinizde söz verin. Başarılı olacağınıza yürekten inanın. Unutmayalım ki, her doğan gün yeni bir umudu içinde barındırır. Siz de bugün yüreğinizdeki umudu kaybetmeden ilerlemeye çalışınız.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Paz Nis. 19, 2009 9:33 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Yengeçler, maddi konularda ılımlı hatta özverili davranabileceğiniz etkiler altında pazar gününe adım atmaktasınız. Bu konuda duyarlılığınız fazlasıyla yükselebilir. Çünkü güvenliğinizin risk altına girmesini istemezsiniz. İşte bu düşünce biçimi gün boyu, sahip olduğunuz her konuda daha titiz davranmanıza neden olabilir. İlişkinizde pürüzler varsa, onarmaya çalışmanız, birlik ve beraberlik duygusu içinde hareket etmeniz gayet doğaldır. Hoş sürprizlere açık olduğunuz bugün, sevgiliniz veya eşinizin, ilginizi çekebilecek güzel bir ortam hazırlaması sizi gayet mutlu edebilir. Böyle bir davranışla karşılaştığınızda, aranızdaki bağı güçlendirmek adına elinizden geleni yapabilirsiniz. Sizin isteğiniz, karşınızdaki kişinin de en azından kendini geliştirmesi ve birlikteliğiniz adına adımlar atmasıdır.

Beraberliğinizdeki cinsellik ve fiziksel yakınlığın gelişmesinin, ancak bu adımlar sayesinde güçleneceğini düşünmektesiniz. Böyle düşünmekte de çok haklısınız. Çünkü tek taraflı bir fedakarlıkla bir ilişkiyi ayakta tutmak tabi ki kolay değil. Ayrıca siz, sadece aşk anlamında değil, her şeyinizi onunla paylaşmaktan yanasınız. Eğer birlikteliğinizde kendinizi huzurlu ve güvende hissederseniz, varınızı yoğunuzu onunla paylaşmaya hazır bir kişisiniz. İşte bugünkü enerjiler altında tek isteğiniz, bu düşüncelerinizin gerçeğe dönüşmesi ve bizzat oluşmasıdır. Bu durum tüm günü gayet mutlu geçirmenizi sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   C.tesi Nis. 18, 2009 3:37 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Yengeçler cumartesi gününe Ay gezegeninin Kova burcu seyriyle adım atmaktasınız. İş ve öğrenim hayatının çoğunluğumuz için geri planda kaldığı bugünü, sevdiğiniz kişilerle birlikte yapacağınız aktivitelere ayırmanız gayet hoş ve dinlendirici olabilir. Birlikte sinemaya gitmek, oyun oynamak, tiyatro izlemek veya kısa bir seyahate çıkarak, uzun zamandır görmediğiniz tanıdıklarınızla bir araya gelmek moral duygunuz üzerinde olumlu bir tesir yaratabilir. Bugün haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz adına gayet etkili enerjileriniz bulunmakta. İster sabah bir plan yapın isterseniz spontan şekilde hareket etmeyi tercih edin, önemli olan günü, en iyi şekilde değerlendirmektir. İlgi duyduğunuz kişiye olan aşkınızı değişik jestlerle gösterme isteğiniz de bugün yoğunlaşabilir.

Ayrıca yeni bir tanışma için de uygun bir gün olabilir. Orjinal fikirleriniz, karşınızdaki kişide hayranlık hisleri uyandırabilir ve sizi yakından tanıma isteği duyabilir. Günlük enerjiniz, sevdiğiniz kişiye duyduğunuz ilgiyi, arzuyu değişik yollarla ifade edebilmeniz açısından da oldukça destekleyicidir. Tensel duyarlılığınızın yükselmesi, özel paylaşımları daha anlamlı kılabilir. Sıradışı hisleriniz adına uygun bir gündür. Partnerinizi mutlu edebilmeniz ve onun da aynı şekilde mutlu olmasını sağlayabilecek enerjileri doğru manada kullanmaya çalışmak faydalıdır. İlişkinizdeki sorunları bugün bir yana koyun ve birbirinizin arkadaşı olmaya çalışarak günü keyifli geçirmeye bakın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Cuma Nis. 17, 2009 12:20 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Yengeçler bugün, yaşama bakış açınız, düşündükleriniz ve hedeflerinizle, yaşadığınız ilişki ve içinde bulunduğunuz durum, birbiriyle çelişkili olabilir. Siz, hayatınızı bir düzene koymak ve bundan sonrasında güvence içinde huzurlu bir hayat sürmekten yanasınız. Saat 16:37 de, yöneticiniz Ay ile Güneş arasında meydana gelecek son dördün etkisi en yoğun biçimde sizleri etkilemekte. Bu oluşum altında, sahip olduğunuz değerlerle ilgili en ufak bir tersliğe tahammülünüz olmayabilir. Tüm isteğiniz yaşamınızı belirli bir noktaya getirmek, güvencenizi sağlamak ve ilerlemek. Fakat şöyle bir düşündüğünüzde yaşadığınız ilişkinin kendi içindeki tutarsızlığı nedeniyle canınız oldukça sıkkın. Bir yandan öyle bir hayat kavgası içindesiniz ki, kesinlikle bir şeyler yapmanız gerekiyor. Yenilenmek, değişmek için çok çalışmanız gerektiği ortada.

Bundan dolayı bir şikayetiniz yok. Fakat sizi asıl tedirgin eden konu hayatınızda şöyle tutarlı, dengeli bir beraberlik olmayışı. Karşınıza çıkan kişiler veya şu anki beraberliğinizde partnerinizin tavırları bazen öyle garip ki, onu hayatınızın neresine koymanız gerektiğini bilemez haldesiniz. Bir bakıyorsunuz sizinle aynı doğrultuda düşünüyor bir bakıyorsunuz bir anda farklı tepkiler veriyor. Bütün bunlar karşısında ne kadar mantıklı düşünmeye çalışıyor olsanız da gerilmemek elde değil. İşte bugünkü etkiler altında, iyi niyetli davranmanın, onu anlamaya çalışmanın ne kadar doğru ve yerinde bir karar olacağını tekrar gözden geçirebilirsiniz. Her seferinde üzülen taraf siz olacaksanız ve o değişmemekte bu kadar kararlıysa bu beraberlik nereye kadar sürebilir diye düşünebilirsiniz.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Nis. 16, 2009 10:04 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Yengeçler içinizde biriken enerjiyi duygusal olarak ifade etmenizi zorlaştıran, Ay oğlak burcu enerjisi gün boyu etkisini sürdüreceğinden dikkatli olmakta fayda var. Bu durumun aslında en önemli nedeni, arkanızda bıraktığınız, yaşanmış ama size üzüntü veren bazı olayların etkisidir. Duyarlı bir kişi olmanız nedeniyle, içinden bir türlü çıkamadığınız bazı mevzular sizi insanlardan uzaklaştırabilir. Bugün, kendinize yüklenmekten çok, günü akışına bırakınız. Çalışan bir kişi de olsanız yemek arasında yürüyüş yapın, olanağınız varsa doğaya çıkın veya sporla uğraşın. Evinizde veya çalışma ortamınızdaki masanızın üstüne taze çiçekler koyun, sevdiklerinizi arayın ve sizi güldürebilecek olaylardan bahsedin. Kendinizi olabildiğince şımartın.

Bugüne kadar başardıklarınızı düşünün. Özgürlüğünüzü denetim altına alan sorumluluklar nedeniyle kendinize yüklenmeyin. Bunları yaşamın bir parçası olarak görmenizde fayda var. Dostlarınızın veya çok güvendiğiniz insanların size yapmış oldukları yanlışları bir tecrübe olarak görmeye çalışın. Sinirlerinizi kontrol altında tutabilirseniz sonradan pişman olacağınız sözler etmemiş olursunuz. Evde yaşayan birisi iseniz, örgü örmek, tamirat yapmak, sizi düşüncelerden uzaklaştıracak internette oyunlar oynamak iyi gelebilir. Çalışan bir kişi iseniz kendinize kahve molaları verin, suni havayı solumak yerine bahçeye inin veya iş yerinde pencerenizi açarak içeri oksijen girmesini sağlayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Çarş. Nis. 15, 2009 7:15 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Yengeçler güne karşıt burcunuzda ilerleyen Ay gezegeninin etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji, evlilik, uzun süreli birliktelik ve iş ortaklığı konularında disiplinli hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Bu enerji, olgun, ciddi ve oldukça anlayışlı, sizden yaşça büyük kişilere ilgi duymanızı veya eşiniz olacak kişiden anlayış, sevgi, şefkat beklediğinizi, size karşı müşfik ve ilgili olmasını arzu ettiğinizi gösterebilir. Yine bu enerji altında, yaşamınızı tam anlamıyla kurmadan, evliliğine pek sıcak bakmamanız mümkündür. Bu oluşum, sağlam bir ilişki kurabilme, sevgiyi ciddi şekilde üretip muhafaza etme ve devamlılığı için ilişkide kendi sorumluluğunuzu üstlenmek konusunda size destek sunabilir.

Saat 13:00 itibariyle Mars ve Uranüs gezegenlerinin gökyüzündeki kavuşumunun sizler açısından olumlu anlamı, adalet ve yasalar, inancınız, hayata bakış açınız konularında özgürlük, eşitlik ve kardeşlik ilkeleri doğrultusunda hareket etmenizi, yüksek eğitiminize önem vermenizi, yaşama dair kendi kişisel felsefenizi oluşturmanızı sağlayabilir. Ayrıca bilgilenme ve bilginizi genişletme yolunda özgün hareket ederek kararlarınızı vermenizi, sağlıklı seçimlerde bulunmanızı da destekleyebilir. Olumsuz kullanımı: her türlü inanca karşı çıkma, ütopik fikirlere saplanıp kalma, her türlü yasaya, kurallara isyan etme, suça meyilli olma, eksantrik fikirleri kibirli bir şekilde etrafına kabul ettirme, geleneksel ahlaki değerleri kabul etmeme, kuralsız ve oldukça uçuk hareketlerde bulunma şeklinde özetlenebilir.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Salı Nis. 14, 2009 10:31 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Yengeçler günü iki farklı enerjinin etkisi altında ele almamız gerekiyor. Sabah saatlerindeki oluşum, çalışma hayatınızla ilgili konularda üzerinizde bazı baskıların oluşabileceğinin göstergesidir. Etrafınızda bulunan kişiler, size nasıl davranmanız gerektiğini zorla kabul ettirmeye çalışabilirler veya görevleriniz öylesine zorludur ki, ister istemez kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Eğer bir öğrenciyseniz eğitmenleriniz daha sistemli çalışmanız ve ödevlerinizi kusursuz bir şekilde yapmanız gerektiğini söyleyebilirler. Eğer rutin bir sağlık probleminiz varsa, doktorunuz bazı kısıtlamalara gidebilir. Çalışan bir kişiyseniz, patronunuz sizi disiplin altında tutabilir, denetlemede bulunabilir. Bu gibi durumlarda kendinizi çerçevelenmiş gibi hissetmeniz mümkündür. Etrafınızdaki dünya kendi kurallarıyla karşınızdadır ve size düşen bütün bunlara uymaktır.

Akşam saatlerinde ise, bütün bu baskılar karşısında farklı ve sıradışı yöntemler bularak kendinizi rahatlatmanız mümkün olabilir. Aslında yapılması gereken de budur. Yani olayları fazla duyarlı ele almanız halinde gerilmeniz gayet kolaydır. Oysaki bazen gündelik hayatın içindeki gerçeklerle başedebilmek için, durumlara değişik bir pencereden bakmak gerekir. Bu bakış açısı size pek uymasa da, hatta ters gelse de, en azından rahatlatıcıdır ve gerilimi en az seviyeye indirerek düzenlemelerde bulunmanızı sağlayabilir. Amaç, günü stressiz geçirmek ise, bu şekilde düşünmek işe yarayacaksa neden denemeyesiniz ki?

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Ptsi Nis. 13, 2009 1:39 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Yengeçler yeni hafta, Ay gezegeninin Yay burcu etkinliği altında başlamakta. Bu enerji, sizin gibi hassas kişiler için fazla ateşleyici ve coşku dolu olabilir. Fakat olumlu tarafından düşündüğümüzde gayet pozitif bir yansımadır. Bu enerjiyi nasıl kullanabilirsiniz. Şimdi birlikte ele alalım. Öncelikle iş hayatınızla ilgili konularda deneyimlerde bulunarak pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca son derece önemli bir nokta, detayları asla boş vermemenizdir. Çünkü bu, bütüne ulaşmanızı sağlayabilir ve işlerinizi daha kolay bitirmeniz anlamına gelir. Herşeyin en doğrusunu sadece sizin bildiğinizi düşünmek yerine, çevrenizdeki diğer insanların görüşlerine de yer vermeniz halinde, farklı açılardan ilerlemenin yollarını keşfedebilirsiniz.

Belki de hiç ummadığınız bir yöntem sayesinde, bugüne dek çözemediğiniz bir sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Gün boyu devam edecek bu enerji, girişimde bulunma gücünüzün yükselmesi anlamına gelebilir. Cesaretinizi toparlayarak belli bir noktaya odaklanmanız halinde, elinizden hiçbir işin kurtulması bugün mümkün değildir. Yeter ki, kabuğunuzdan çıkın ve bulunduğunuz ortamda kendinizi ifade ederek yeteneklerinizi göstermeye çalışın. Ne önünüzde engel kalır ne de rakipleriniz sizi durdurabilir. Bugün cesaretin, deneyimin ve pozitif düşünmenin günüdür. Bundan faydalanmak ise tamamen size kalmıştır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Paz Nis. 12, 2009 7:43 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Yengeçler, gün boyu devam edecek, Akrep burcundaki Ay pozisyonu sizler için olumlu gibi dursa da bu enerji, kuruntu ve kuşkuların artmasını mümkün kılabilir. Tabi ki hal böyle olunca, pazar gününe aşk yaşamınız veya genel anlamda sıkıntılı başlayabilirsiniz. Bu sıkıntının en başlıca nedeni gerek hayat görüşünüz ve gerekse yaşam stiliniz olarak arzu ettiğiniz şekilde gününüzü planlayamıyor oluşunuzdur. Bazılarınız bu etkiler altında, yaşamınızdaki bazı belirsizliklerle mücadele ederken, kimileriniz hayatın genelindeki tutarsız durumları anlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Mesela, yeni bir yaşam kurmaya çalışırken, karşısına çıkan bir başka insan nedeniyle şu anki ilişkisine bir yön veremeyenler veya herşeyi boşverip olanı yaşamaya çalışırken gereksiz durumlar nedeniyle özveride bulunmak zorunda kalanlar. Biliyormusunuz ki, bugün bütün bunların garip bir şekilde özellikle gündüz saatlerinde oluşması sadece size ait bir şanssızlık değil.

Gün içinde her burç mensubu bazı durumları derin bir şekilde gözden geçirmek zorunda kalabilir. Onun için saat 21:02 olana dek böyle hisler içinde olmayı astrolojik bir etki sayıp mümkün olduğunca kendinizi sakinleştirmelisiniz. Bu saat itibariyle, Ay Yay burcuna geçtiğinde, haftanın kendi içindeki koşuşturmasını ve yoğunluğunu hissetmeye başlayabilirsiniz. Detaylar, hizmet konularındaki zorunluluklar, iyimser yaklaşımlar içinde olmanız gereken durumlar adına benim tavsiyem akşam saatlerini sevdiklerinizle beraber geçirmeniz veya size kendinizi iyi hissettirecek aktivitelerde bulunmanızdır. Böylece pazartesi gününe iyi bir moralle başlamış olursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   C.tesi Nis. 11, 2009 11:49 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Yengeçler bugün kendinizi insanlara ifade ediş şeklinizden girişimlerinize kadar her konuda olumlu etkiler altındasınız. Her ne kadar Ay Akrep burcunda zorlu bir enerji olsa da, bir Yengeç bununla nasıl baş edebileceğinizi gayet iyi bilir. Ayrıca duygusal yaşamınızla ilgili gelişmeler açısından da olumludur. En azından olayların altında yatan nedenlerini kolayca çözümlemenizi sağlayacak içgüdünüz yükselebilir. Bu enerji, farklı konularda araştırma hevesinizi yükselticidir. Öğrenme ve öğretme kapasitenizi yükselticidir. Böylece herhangi bir bilgiyi istediğiniz alanda kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

İnancınızı yükselticidir böylece zorlu problemlerin kolayca kalkabilecek manevi gücü içinizde hissetmenizi sağlayabilir. Yeni insanlarla tanışmanızı sağlayıcıdır. Bu kişilerin geri planda sizi desteklemeleri mümkündür. Aslında böyle günlerde tecrübeli insanlarla iletişimde bulunmak ve bunu yaparken de daha geniş bir çerçeveden olaylara bakmak faydalı olabilir. Ay akrep enerjisinin, tedirginlik yaratan özelliğinin yanısıra ilginç bir yanı da şudur. Sorularınız yüreğinizin derinliklerinde sizi rahatsız etse de, dışa karşı güçlü bir imaj sergilemeniz bir o kadar kolaydır. Bu enerjiden olumlu yararlanmak için inatçılıktan uzak durmalı, çok fazla hassasiyet içinde kararlar alınmamalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Cuma Nis. 10, 2009 5:29 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Nis. 09, 2009 8:10 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Salı Nis. 07, 2009 7:06 pm

07 nisan 2009 - Bugün

Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir gün. Siz, sessiz kalarak karşı tarafı sınamak isterken, onlar da, sizin adınıza karar vermekten çekiniyor.İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendirebilirsiniz.Bugün iştahınız oldukça açık. Formunuzu korumalısınız.
Bugün başkalarını ilgilendiren bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Basit gibi görünsede bu gibi şeylerden kaçmalısınız, çünkü kimseyi memnun edemeyip, başınıza dert alabilirsiniz. Durmadan engeller çıkan ve sizi bezdiren bir konu bugün çözülebilir. Davranışlarınız biraz daha ölçülü olmak zorunda.
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Ptsi Nis. 06, 2009 9:46 am

06 nisan 2009 - Bugün

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Nis. 02, 2009 10:37 am

02 nisan 2009 - Bugün

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Çarş. Nis. 01, 2009 9:47 am

01 nisan 2009 - Bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Salı Mart 31, 2009 9:49 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklar ve kaprislerle onu üzmeyin. Onun değerini sonradan anlarsınız. Ruhsal durumunuza dikkat edin. Depresyonlardan kaçının.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Ptsi Mart 30, 2009 9:57 am

30 Mart 2009 - Bugün

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   C.tesi Mart 28, 2009 9:37 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Cuma Mart 27, 2009 12:18 pm

27 Mart 2009 - Bugün

Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız. O bu davranışa şaşıracak ama yeniden görüşmeyi teklif etmekten de geri kalmayacak. Etrafınızdakiler değerinizi gün geçtikçe daha çok takdir ediyor. Size yapılacak öneriler karşısında ailenizin ve dostlarınızın fikrini alın. Para konusunda geçici bir daralma söz konusu. Bir diş bakımı yaptırmanın zamanı geldi.
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Mart 26, 2009 12:53 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz paraya nihayet kavuşacaksınız. Bu parayı parti parti alacaksınız. Harcarken de tutumlu davranın. Sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacaksınız. Bunu dert etmeyin. Onların sağlıkları için çaba göstermeniz gerekebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Çarş. Mart 25, 2009 8:16 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz paraya nihayet kavuşacaksınız. Bu parayı parti parti alacaksınız. Harcarken de tutumlu davranın. Sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacaksınız. Bunu dert etmeyin. Onların sağlıkları için çaba göstermeniz gerekebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Salı Mart 24, 2009 12:50 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Ptsi Mart 23, 2009 10:32 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İleride yaratıcı yeteneğinizi arttıracak resim veya heykel kursuna kaydolmalısınız. Başarılı olacaksınız. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedeceksiniz. Ve bu moraliniz çevrenizdekileri de şevklendirecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ALTIN_DAMLA
basarili uye
basarili uye

cizgi resim :
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 543

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Paz Mart 22, 2009 2:35 pm

off offf bu zorlu günler bitecek gibi degil.. *o ....demek kii mutlulugum icin daha cok ugrasmam gerekiyormus.. :shock:

insallah sonradan ektigimi bicerim(bekleyip ,görecegim)..yok yok icimi ferrah tutayim ben..baksaniza ASKta gelismeler olacakmis. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Paz Mart 22, 2009 2:21 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek. Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   C.tesi Mart 21, 2009 3:20 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Değmeyecek insanları gözünüzde fazla büyütüyor, onlara hak etmedikleri anlamlar yüklüyorsunuz. Doğru insanı bulmak için bekleyeceksiniz. Acele etmeyin, sabırlı olun. Karşılığını alacaksınız.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Cuma Mart 20, 2009 2:44 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Perş. Mart 19, 2009 3:38 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: YeNGeC 22 haziran-23 temmuz   Çarş. Mart 18, 2009 5:19 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin, dolaşın, spor yapın ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.
Kullanıcı profilini gör

YeNGeC 22 haziran-23 temmuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 03 Temmuz'da Maltepe Carrefour'da İyi Dileklerle, asdfghjk.