TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

ASLaN 24 temmuz-23 agustos

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Paz Haz. 21, 2009 1:42 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Aslanlar, saat 12:29 itibariyle etkisini hissedilmeye başlayacak enerjiler, pazar günü boyunca, hangi alanda olursa olsun, kendinizi sınırlanmış gibi hissetmenize neden olabilir. Elinizden geleni yaptığınız halde, sanki çevrenizde bulunan kişiler, işiniz, maddiyat, geçmişiniz rahat vermiyor gibidir diyebiliriz. Özellikle iş ortamınızdaki belirsizlik, ailenizle sevdiklerinizle aranızdaki bir duvar oluşmasına neden olabilir. Aslında çalışma güdünüz son derece yüksektir. Şöyle bir düşünürsek aslında gayet azimlisiniz. Lakin karşınıza çıkan işler veya şu anda görev aldığınız ortam, kendinizi tekrar alfabeyi öğrenmeye çalışan yüksek okul mezunu biri gibi hissetmenize yol açabilir. Sizin isteğiniz ise becerilerinizin ön planda tutulması, saygı görmeniz ve değerli bulunmanızdır.

Saat 16:09 itibariyle meydana gelen diğer bir etki altında, hedefleriniz ve girişimleriniz konusundaki belirsizliklerin neden olduğu hassasiyet daha fazla hissedilmeye başlayabilir. Size önerim geçmişte olanları bir kenara koyarak ilerlemenizdir. Evet şartlar zordur ve bütün bunların çoğu sizin hatanız nedeniyle oluşmamıştır. Fakat şu an önemli olan tabi ki bu değil. Kalıcı bir çözüm yolu bulmak gerekiyor. Bunu sağlamanın yolu ise inatçı davranmamak, önünüzde duran gerçeği görebilmekle mümkündür.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:46 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Aslanlar, bugün huzurlu ve sakin bir şekilde gününüzü geçirmek istiyorsanız, öncelikle kendinizi sabah itibariyle ılımlı davranmaya alıştırınız. Bu sizi başta eviniz ve iş yerinizde gerginliklerden koruyacaktır. Kendinize şu şekilde bir cümleyi gün boyu ilke edinmeniz faydalıdır. Ben bugün kimsenin dolduruşuna gelmeden kendi bildiğim doğru yolda ilerleyeceğim dışarıdan birilerinin beni yönlendirmesi durumunda kibarlıkla idare etmeye çalışacağım. Cümle bu olmalıdır. Gelelim ikinci önemli konuya. Bildiğiniz gibi son zamanlarda güç ve kontrol arzusu içinde hayatınızla ilgili önemli kararlar almak istiyorsunuz

Günlük enerjiler işte tam da bu noktada, sizi hırsla ileriye doğru iterek bir an evvel çözüm bulmak yönünde bir baskı yaratmakta. Bu ilişkilerinizle alakalı konular başta olmak üzere, kendinizle olan yüzleşmelerde de geçerli. İlerlemek tabi ki herkesin istediği bir durumdur. Bunun için atak olmak şarttır. Fakat bu demek değildir ki, önünüze çıkan herşeyi yıkıp geçeceksiniz. Yapmanız gereken kendinizde bulunan üstün özellikleri başarınızla kanıtlamak, doğru seçimlerde bulunmak, doğru insanlarla görüşmek ve detayları gözden geçirerek kararlar almaktır.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Cuma Mayıs 15, 2009 10:54 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Aslanlar, bireyliğinizden taviz vermek niyetinde olmadığınız, özgürce hareket ederek kendinizi ifade etmek istediğiniz yeni bir güne adım atmaktasınız. Gün boyu karşıt burcunuzda ilerleyecek Ay gezegeni, kendinizi mutlu hissetmediğiniz, doyuma ulaşmadığınız hiçbir olgunun içinde yer almamanız adına sizi destekleyicidir. Eğer mutsuz bir ilişkiniz varsa veya rutin bir yaşam sürüyorsanız, gün boyu yeni çıkış yolları bulabilmeniz adına enerjiler sizi destekleyici olabilir. Bugün, duygularınızı soğukkanlı ve gerektiğinde mesafeli bir tavır içinde ifade etmenizin en önemli nedeni, partnerinizin vereceği tepkiyi anlamak içindir. Değişimde bulunma arzunuzun yüksek olduğu bugün, kimseden onay almadan, kurallarla çerçevelenmeden, özgür bir şekilde hareket etmeyi tercih edebilirsiniz.

Aslında beraberliğinizi düşündüğünüzde bazı durumların asla düzelmeyeceğini, onu değiştirmeden olduğu gibi kabullenmeniz gerektiğinin farkındasınız. Fakat sizi asıl tedirgin eden, partnerinizin ne yapmaya çalıştığını bir türlü anlayamamanız. Kimi zaman samimi ve oldukça sıcak davranırken, çoğu zaman size karşı mesafeli davranması, kendi bildiğini okuması, sizi tedirgin ediyor olabilir. İşte bugünkü enerjiler altında çatışmak ve sorgulamalara gitmek yerine geri çekilerek tepkisini görmeyi tercih edebilirsiniz. Benim önerim ise, ortak bir noktada buluşacak şekilde hareket etmeniz ve iletişimi kesmemenizdir.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Mayıs 14, 2009 9:14 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Aslanlar, bugün enerjileriniz, işinizle ilgili konularda, detaylara dikkat etmenizi ve keskin gözlem gücünüzle her zorluğun altından kalkmanızı sağlayıcıdır. Bütün bunlara engel olacak tek şey, özgürlük konusundaki inadınız ve mesleki konulardaki aşırı sorumluluğun yarattığı gerilim olabilir. Bu durumla baş edebilmek için, mantıklı olmalı, sizi bunaltan veya tedirgin eden durumları sevdiklerinizle paylaşımdan çekinmemelisiniz. Ebeveynleriniz veya sizin üzerinizde hakimiyet kurması mümkün kişilerle elinizden geldiğince iyi kontak kurabilirseniz sorun çıkması mümkün değildir.

Ayrıca, yaşamsal konulardaki güven arayışınızı, sabırlı ve azimli davranarak, kendinize inanarak yeniden herşeyi gözden geçirerek oluşturmaya çalışabilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenizdeki kişilere ifade ederken, kendinizle çelişkiye düşmemeye gayret gösterirseniz, size inanmalarını sağlayabilirsiniz. Yalnız bunu yaparken sert tavırlar içinde olmak, uyumsuz davranmak, illaki ilgi ve alaka beklemek çözüm değil bilakis sorun yaratıcı olabilir. İşinizi sahiplenmeli, duygularınızla istekleriniz arasındaki dengeyi korumaya çalışmalısınız.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Cuma Mayıs 08, 2009 9:28 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Aslanlar, eviniz, aileniz, ailenizin üzerinizdeki psikolojik etkisi, çocukluğunuz, köklerinize olan bağlılığınız, ailenizin varlıkları, özel hayatınız, herhangi bir konuda gelinen son nokta, değerleriniz ve kayıplarınızla ilgili konular ve duygusal güvenliğinizle alakalı meseleler üzerinde derinlemesine düşünmenizi sağlayan, Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında güne uyanmaktasınız. Korunma ve sahip olunma ihtiyacınızın yoğun olduğu bugün, hayatınızda temel olarak önem arzeden mevzular üzerinde de düşünceli olabilirsiniz. Nerden geldiniz nereye gitmektesiniz. Hangi konular sizi tedirgin etmekte ve güvensiz hissetmenize neden olmakta.

Yarınlarınız garanti altında mı, yoksa sadece gündelik zorunluluklarınızı karşılamaya dönük bir yaşam mı sürmektesiniz. İşte bütün bunları gerçekçi bir şekilde ele aldığınızda belki bazı durumlar can sıkıcı olabilir, hatta üzerinizde baskı yaratabilir. Bu baskı sakın ola ki, sizi pes ettirmesin. Her doğan gün, yeni bir umudun içinizde doğmasına vesile olabilir. Bugünkü enerjiniz altında dikkat edeceğiniz bir başka husus, yukarıdaki konularda ne kadar hassas olsanız da, şimdilik kaydıyla sakin olmanız, uygulamayı düşündüğünüz yenilikleri tekrar gözden geçirmenizdir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Mayıs 07, 2009 11:04 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Aslanlar sabah saatlerinde, ilişkiniz, sözleşme ve kontratlarınız, yasal davalarınız, elbirliği içinde yapılması gereken işlerinizle alakalı mevzularda, arzu ettiğiniz yenilikleri, planları gerçekleştirmeniz, harekete geçmeniz kolay olmayabilir. Bu konularda, kontrol dışı gelişen olaylar veya içinde bulunduğunuz şartlarınız aktif olarak harekete geçmenizin önünde engeller oluşturduğundan, hayal kırıklığı yaşamanız, yalnız bırakıldığınızı düşünmeniz mümkündür. Aslında bütün bunların sebebi birlikte olduğunuz kişinin sizinle aynı yönde düşünmemesi veya iş ortaklarınızın garip tutumudur. Yapılması gereken tepkisel davranışlardan uzak durmak ve durumları sakin bir şekilde incelemeye çalışmaktır. Çünkü siz tek başınıza karar vermeye kalksanız da, karşınızdaki kişiler size uymayabilirler. Saat 13:00-19:48 arasında, Ay gezegeni boşlukta olacağından iletişimsel konularda, yolculuk, girişim, ulaşım, eğitim hayatınızla ilgili mevzularda düşündüğünüz yenilikleri tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ani kararlardan uzak durmak, herşeyi sakin bir şekilde ele almak gerekir. Ajandanızı kontrol etmeli, bu saat dilimi içinde sözler vermemeye çalışmamalısınız.Ayrıca önemli bilgilerinizi saklamalı, çevrenizle olan iletişiminizi güçlü tutmalısınız. Saat 19:48 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, eviniz ve aileniz, kendinizi huzurlu hissettiğiniz ortamlarda yaşanabilecek gelişmeler karşısında sabit fikirli hareket etmemek, uyum sağlamaya çalışmak en doğrusudur. Ayrıca akşam saatlerini dinlenerek geçirmeniz, ertesi güne daha moralli başlamanızda etkilidir. Demek oluyor ki, sakin bir gün bizleri bekliyor. Buna göre kendinizi ayarlamanız faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Çarş. Mayıs 06, 2009 10:59 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Aslanlar gün boyu etkili olacak, Ay gezegeninin Terazi burcu seyri altında, çevrenizde bulunan kişiler ve yakınlarınızla, nezaket, uyumluluk ve huzur duygusu içinde paylaşımda bulunmaktan yanasınızdır. Cesaret duygunuz ve ateşli gücünüz sayesinde iletişim, haberleşme, yolculuk, ilişkiler konusunda gayet aktif ve amaçlarınızın farkında olarak hareket etmeniz kolaydır. Yani siz bugün, huzur ve güvenliğe her zamankinden daha fazla önem verebilirsiniz. Çatışmak veya kimseyle karşı karşıya gelmek gibi bir niyetiniz yoktur. Cazibenizi, çekiliciliğinizi, cömert yüreğinizle harmanlayarak dışarıya güçlü bir şekilde sunabilir, her insanla ortak bir noktada buluşmayı arzularsınız. Bugün içsel yönden barışa, kardeşliğe, aşka, güzelliklere olan yatkınlığınız nedeniyle, son zamanlarda yaşanan bazı zorlu durumları kulak arkası yapabilir, size de bu çerçeve içinde yanaşılmasını beklersiniz.

Çünkü bilirsiniz ki, çekişme ve kavgaların şu anki durumunuza bir çare bulabilmeniz açısından hiçbir yararı yoktur. Günlük bu enerjiniz altında, gerek kendi eksiklerinizi gerekse sevdiğiniz kişinin yanlışlarını ortaklaşa çözmek, onunla tek bir ruh ve tek bir vücut haline gelerek bütünleşmek istersiniz. Böylesine güzel niyetler içinde başladığınız gün, karşınızdaki kişinin de aynı dilekler içinde olmasını hayal edebilirsiniz. Akşam saatlerindeki enerjiniz iletişimsel konularda mücadeleci, girişimci, ifadeye dönük hareket edebileceğinizin göstergesi gibidir. Yeni kararlar alma arzunuz yoğundur. Fakat bunun için sevdiğiniz kişinin desteğine ve onayına ihtiyacınız vardır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Salı Mayıs 05, 2009 11:48 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Aslanlar saat 04:32-12:52 arasında Ay gezegeni boşlukta olacaktır. Bu etki altında, sahip olma hissiniz son derece ön planda ve değerlerinizi koruma içgüdünüz ise yükseliştedir. Kendinizi güçlü ve güvende hissetme arzunuz, parasal konularda acil kararlar vermenize neden olabilir. Taşınabilir değerler, kişisel varlıklar, gelir ve giderler konusunda fazlasıyla hassas olacağınız bu zaman diliminde, daha çok kazanmak adına risk altına girmeniz mümkündür. Ayrıca duygusal konularda, özel ilişkinizde, farkındalık yaratmak, partneriniz üzerinde baskın olmak arzunuz yoğunlaşır. Hatta kimi zaman, sizi rahatsız eden ve oldukça endişelendiren durumlarda gereğinden fazla, gergin tepkilerde bulunmanız mümkündür. Aslında söylemek istemediğiniz birçok söz ağzınızdan çıkabilir.

Bütün bu durumların tümü veya bir kısmı boşluk etkisi altında hissedilebilir, yaşanabilir ve gayet doğaldır. Çünkü güvenlik ihtiyacınız yoğundur. Fakat dikkat etmeniz gereken konu, bu etkilerin size, sonradan rahatsız olacağınız, hatta düzeltmek için fazlasıyla yorulacağınız kararlar aldırmasına neden olmamasıdır. Öncelikle sağduyulu düşünmeniz gerektiğini biliniz ve bu saatler arasında gerek parasal ve gerekse manevi konularda yenilik anlamındaki kararlardan uzak durunuz. Saat 12:52 sonrası Terazi burcunda ilerlemeye başlayan Ay gezegeni sabah saatlerinde yaşanan bütün endişelerin ortadan kalkmasını, belli bir dengeye oturmasını sağlayıcıdır. Alacağınız bir haber veya yaşanabilecek bir gelişme sayesinde rahatlayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:43 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Aslanlar yeni hafta, mali konular, ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve yapılması gerekenlerin tespit edilmesi yönündeki çalışmalarla başlıyor diyebiliriz. Gün boyu sürecek enerjiler altında, sadece parasal mevzularda değil, manevi açıdan da sizi rahatsız eden konular üzerinde düşünebilir, nasıl hareket etmeniz gerektiğini tespit edebilirsiniz. Analiz yönünüzün güçlü olduğu bugün, üzerinizde garip bir huzursuzluk hakim olabilir. Hızlı bir şekilde bitirilmesi gereken işler tüm vaktinizi alabilir. İş hayatı ve sorumluluklarınız özellikle kendinizle alakalı konuları halletmenizin önünde yer alabilir. Yani önce başkalarının sizden beklediklerini yerine getirmeli, daha sonra kendinize zaman ayırmalısınız. Gün içinde yanlışlıklar veya eksik kalan işlerin tamamlanması için iletişimsel açıdan hızlı olmak zorunluluğunuz vardır.

Yani işleri ağırdan almanız halinde bitirmeniz mümkün olmayabilir. Duygusal konularda ise, hassas düşünmek yerine herşeyi bir kez daha analiz etmeniz gerekebilir. Belki de gözünüzden kaçan bir ayrıntı, kafanızın içindeki tüm soruların zincirleme bir şekilde çözümlenmesini sağlayabilir. Akşam saatlerindeki enerjiniz ise, uzak yollar, ilişkiniz, özgürlük ihtiyacınız gibi konularda hızlı düşünmenize ve ani tepkiler göstermenize neden olabilir. Sakin olmanızda fayda var. Hangi durum içinde olursanız olun, öncelikle dürtüsel davranmamaya gayret gösterin.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:07 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Aslanlar cumartesi gününe, burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Bugün doğal bir çekiciliğe sahipsiniz. Çevrenizdeki insanlar kolaylıkla etkiniz altına girebilirler. Görünüşünüz ve giyim tarzınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda merkez haline gelebilir insanları kolaylıkla kendinize çekebilirsiniz. İlginç ve sıradışı düşünceleriniz yakınınızda bulunan insanlar tarafından beğeniyle karşılanabilir. Ayrıca çevrenizde size ihtiyaç duyan herkese elinizden geldiğince yardımcı olabilirsiniz. Doğal liderliğiniz, bulunduğunuz ortamlarda güçlü görünmenizi ve karar verdiğiniz konularda daha cesur davranmanızı sağlayabilir.

İşte bütün bu olumlu durumlar gün boyu kendinizi gayet canlı ve zinde hissetmeniz anlamına gelebilir. Bugün ayrıca başka insanları yönetme meyliniz yükselebilir. Hükmetme arzunuzun istenmeyen sonuçlar doğurmaması için abartılı davranışlarınızı da kontrol etmeniz gerekecektir. Güçlü arzularınız, zihninizi de harekete geçirebilir. Böylece ihtiyaçlarınızı çok daha kolay yoldan elde etme fırsatı yakalayabilir ve mantığınızla hareket ederek ele geçirebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Nis. 30, 2009 3:43 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Aslanlar günlük enerjiler her birimiz için öncelikle sakin olmayı gerektirici gözüküyor. Sizlere olan yansımasını beraberce gözden geçirelim. Bugün kendinizi aşmak, yaşamın her türlü olumsuzlukları veya tuhaflıkları karşısında güçlü olmak, bir an önce hayatınıza çeki düzen vermek ihtiyacınız yoğun olabilir. Duygusal ve ruhsal düzeyde huzur ve güvenlik arzunuz ön plandadır. Kendinizle ilgili konularda karmaşaya düşmeden, planlarınızı gerçekleştirmekten yanasınızdır. Yani ne istediğinizi bilen bir kişi iseniz ve ona göre programınızı yaptıysanız, bütün bunları düzgün bir şekilde uygulamak sizin için son derece önemlidir. Öğle saatlerine doğru etkili olacak bir başka enerji altında maddi ve manevi paylaşımlarınız, iş hayatınız, ailevi ilişkileriniz, otoritelerle aranızdaki sorunlar, partnerinizle olan bütünleşme ihtiyacınız ve cinsel yaşamınızla ilgili konularda üzerinizde büyük bir baskı oluşabilir.

Bu konularda bir an önce çözüm bulmak isteğiniz yoğundur. Bu yoğunluk ise doğal olarak tepkisel davranmanıza neden olabilir. Yapılması gereken öncelikle sakin düşünmeye çalışmak ve en azından bugün kendinize fazla yüklenmeden olayları kendi akışı içinde değerlendirmektir. Akşam saatlerinde ise, yalnız kalma, sakinleşme ihtiyacınız ve geçmiş sorunlarınız nedeniyle hassaslaşmanız mümkündür. Hatta güçlü bir insan olmanıza rağmen kendinizi garip bir şekilde çaresiz hissedebilirsiniz. Benim önerim geceyi dinlenerek geçirmeniz, kendinizi daha fazla üzmemenizdir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Çarş. Nis. 29, 2009 10:32 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Aslanlar güne, Ay gezegeninin hassas Yengeç burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji altında, duygusal reaksiyonlarınızı belli bir dengede tutmak konusunda zorlanabilirsiniz. Alınganlık ve aşırı duyarlılık sonucu çevrenizle olan iletişiminiz bozulabilir. Kalabalıklar içinde bile kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Özgürlüğünüzün en temel gereksiniminiz olduğunu düşündüğünüz için, sevdiğiniz kişiyle bile aranıza mesafeler koyabilirsiniz. Bu sevmediğinizden değil, sadece tek başınıza kalarak olan biteni sakin bir şekilde düşünmek ihtiyacınızdandır. Size göre kafanızın içindeki çıkmazlardan kurtulmak için bu geri çekilme oldukça işe yarayacaktır. Çünkü güçsüz görünmekten hiç mi hiç hoşlanmazsınız. Olayların üstüne giderseniz, daha fazla gerilim altına gireceğinizin bilincindesinizdir.

Bugün çalışma hayatınızda verimlilik gücünüz azalabilir ve sorumluluk konusunda çekimser kalabilir, sadece gönlünüzün istediklerini yapmaktan keyif alabilirsiniz. Küçük anlaşmazlıklarda ne olursa olsun taviz vermemeye çalışırsınız. Kim olursa olsun sizin istekleriniz daha önemlidir. Bu durum, karşınızdaki insanların, bencil biri olduğunuzu düşünmelerine yol açabilir fakat bu durum sizin umrunuzda olmayabilir. Kimseye ihtiyacınız olmadığını düşünür ve tek başınıza birçok güçlüğü yeneceğinizi zannedebilirsiniz. Gücünüzü yeniden toplamanızı sağlayacak sessiz halinizin üzerinde fazla durmayınız. Bazen böyle tepkiler vermek içimizdeki negatif enerjilerin boşalmasını ve rahatlamamızı sağlayabilir. Sadece dikkat etmeniz gereken konu, ailenizle olan ilişkinizde sakin olmaya çalışmanızdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Salı Nis. 28, 2009 10:47 am

Salı , 28.04.2009

Sevgili Aslanlar, yakın çevrenizle irtibatta bulunmak sizin için, günün en keyifli aktiviteleri arasında yer alabilir. Tanıdıklarınız başta olmak üzere herkesle dostane bir şekilde anlaşmak, hatır sormak, gönül almak hoşunuza gidebilir. Çevrenizdeki olaylara karşı ilginiz yüksektir, kim nerede ne yapıyor bilmek isteyebilirsiniz. Bu gayet olağan bir meraklılık halidir, nefes aldığınız ortamlara renk ve heyecan katabilirsiniz. İletişiminiz güçlüdür, insanlarla bir arada olmak sizi keyiflendirebilir. Haberleşme açısından etkili bir zamandır. Gün içinde her konuya aydınlık getirmek ve sorunları çözmek rahatlatıcıdır. Eğitimini sürdürenler bilgilerini çoğaltmak, sergilemek, kendileri göstermek isteyebilirler. Böylece zayıf oldukları derslerinde başarılı olmak adına daha bir şevkle çalışabilirler. Eğitmenlerimiz için bu okul çevrelerindeki her zamankinden yoğun bir iletişim trafiğini gösterebilir. İş hayatında olanlar yeni girişimler için hız kazanmışlardır. Yeni iş başvuruları, görüşmeler bugün daha olumlu geçebilir.

Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında Ay gezegeni İkizler burcunda boşlukta olacağından, önceden düşünüp karar verdiğiniz konularda yön değişikliğinde bulunmak sakıncalıdır. Herşeyi, kendi rutini içinde değerlendirmeli, sakin bir şekilde geri kalan programınızı uygulamalısınız. Bazı konularda ne kadar haklı olsanız da bunu kabul ettirmek için kimseye baskı uygulamayınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Ptsi Nis. 27, 2009 10:03 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Aslanlar yeni bir iş gününe, İkizler burcunda ilerleyen Ay etkisi altında girmektesiniz. Arkadaş çevrenizle olan ilişkinizi ön plana getiren bu enerji, birbirinize destek vererek girişimlerde bulunmanız, başarılı olmanız açısından gayet olumludur. Seyahat, iletişim ve haberleşmenin yoğun olacağı bugün, ancak sizin liderliğinizde gerçekleşebilecek işler nedeniyle başkaları tarafından aranabilir, tercih edilebilirsiniz. Yardım etme veya ortaklaşa bazı amaçlar için bir araya gelme konuları bugünkü etkiler altında mümkündür. Becerikli oldukça pratik davranmanız, bir çok işin altından kolayca kalkmanızı sağlayabilir. Çoğunluğunuz için bilmek, öğrenmek, meraklılık olgularında aktif bir gün anlamına gelebilir. Eğitsel mevzularda diğer kişilere yol göstermek amaçlı toplantılara katılabilir, sizinle aynı amacı veya aynı hedefi paylaşan kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Önemli bir problem konusunda esnek ve tarafsız düşünmeniz gereken bugün, karmaşık ve içinden çıkılmaz hale gelen, dolambaçlı işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bugün başarılı olmak istiyorsanız herşeyden önce yenilikçi düşünmeniz, hızlı hareket etmeniz, beklenmeyen durumlar karşısında panik olmamanız lazımdır. Bencil düşünmekten ziyade, grubun faydasına olacak şekilde hareket edilmesi gereken bugün, fırsatçı, kurnaz ve kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmanız gayet önemlidir. İyi niyetiniz ve cömertliğinizden yararlanmaya kalkışabilirler.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   C.tesi Nis. 25, 2009 10:31 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Aslanlar güne gayet güçlü bir oluşumun etkisi altında başlamaktasınız. Saat 06:22 itibariyle Boğa burcunda meydana gelecek yeniay enerjisi, mesleki yaşamınız başta olmak üzere, toplumsal hayatınızla ilgili konularda başarılı adımlar atabilmek için kararlı davranmanızı, güven duygunuzu yükseltmenizi ve otorite konumundaki(aile veya işveren) kişilerle ılımlı bir şekilde anlaşmanızı destekleyicidir. Bu oluşum altında, maddi ve manevi konularda sabırlı davranabilir, sağlam bir temel üzerinde yaşamınızı kurabilmek için temkinli hareket edebilirsiniz. Böylece gereksiz yere enerjinizi sarfetmemiş olursunuz. Belki uzun ve gayet zahmetli yollardan geçebilirsiniz ama bütün bunları göze alamazsanız büyümeniz imkansızdır. Bu yeniay büyümeniz için size fırsat tanımakta.

Yapmanız gereken tek şey, hayatınıza yeni bir yön çizmeye istekli olmanız. Buraya kadar diyerek geçmişe bir sünger çekmeniz ve geleceğiniz adına cesur davranmanız. Sağlık, aşk, iş ve para anlamında huzur ve güvende yaşamak için, kendinizi şöyle bir gözden geçirerek planlarınızı yürürlüğe sokmayı unutmayınız. Bu enerji bir çoklarınız için, yeniliklerde bulunmak adına yaşamınızı gözden geçirmeniz anlamına gelmekte. Nerde kendinizi rahat hissedecekseniz, o alana doğru yönlenmeniz mümkün olabilir. Dikkat edeceğiniz nokta değişim
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Cuma Nis. 24, 2009 10:48 pm

24.04.2009

Sevgili Aslanlar saat 15:12 olana dek Koç burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, fikirlerinizi büyük bir ateşlilikle savunmanız, bilinçli olarak hareket etmek yerine içinizden geldiği gibi davranmanız anlamına gelmektedir. Kısa yolculuklar konusunda da destekleyici olan bu enerji sayesinde hafta sonunu hızlı ve aktif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yaşamınızı yakından ilgilendiren mevzularda, özgüven duygunuzu ön planda tutacak şekilde hareket etmenin önemli olduğu bu enerji altında, önemli işlerinizi bu saate kadar halletmeniz faydalıdır. Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, önceden planlanmamış, karar verilmemiş seyahatlere çıkılmamalı, girişimlerde bulunmamalı, fevri davranmamaya dikkat etmelisiniz.

Öfke patlamaları veya uzlaşmaya direnmek, çevrenizle olan her türlü irtibatınızda bencil hareket etmek son derece yanlıştır. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, maddi ve manevi konularda sorumluluklarınızın bilinci içinde hareket etmeye çalışmanız gayet faydalıdır. Sadece kendi bildiğinizin doğru olduğunu düşünmek yani inatçı davranmak, başkalarının görüşlerine ve değişime direnmek, başka bir yoldan gitmek dururken daha zor olanı tercih ederek zaman kaybetmek sakıncalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Nis. 23, 2009 8:25 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Aslanlar bugünkü etkiler altında bir yandan iş hayatının içindeki zorlu mücadeleler, diğer yandan ilişkinizdeki çekişmeler canınızı sıkmakta. Belki de bu yüzden bu kadar çok çalışmakta ve çaba sarfetmektesiniz. Çünkü bu sizin kendinizi oyalamanıza ve bazı durumları unutmanıza destek olmakta. Hatta kimi zaman sırf birileriyle çatışmamak için herşeyi kendi akışı içinde değerlendiriyorsunuz fakat çevrenizde öyle şeyler dönüyor ki, kim olsa çileden çıkabilir. İlişkinizde ise ilginç durumlar söz konusu. Aslında ortada pek bir sorun yok gibi, ama her ikiniz de garip bir özgürlük dürtüsü içinde hareket etmektesiniz. Bu duruma uzaktan baktığınızda veya yaşadıklarınızı şöyle bir düşündüğünüzde aslında büyütülecek bir şey olmadığının siz de farkındasınız.

Ne kadar iyi niyetli düşünmeye çalışan biri olsanız da, size göre ters giden bir şeyler var. Fakat kafanızı bu duruma takmaya devam ederseniz bu sefer de dışarıdaki mücadesiniz. Günlük bu etkiler altında yapılması gereken her iki konuda da öncelikle sakin olmak. Bugün 23 Nisan olması dolayısıyla çoğunluk için tatil günü anlamına geliyor. Eğer çalışmıyorsanız benim tavsiyem güzel bir plan yapmanız ve zevk alacağınız aktivitelerde bulunmanızdır. Böylece hem dinlenmiş hem eğlenmiş olursunuz.lenizde yenik düşebilirsiniz. Çünkü rekabetin fazlasıyla olduğu ve aslında ne kadar çaba sarfetseniz, akıllı olsanız da, bazı insanların kolayca yerinizi alabileceğinin farkındasınız. Bu yüzden de konumunuzu güçlendirmek niyetinde

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Çarş. Nis. 22, 2009 10:55 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Aslanlar saat 02:19 itibariyle aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs ile istek gücümüzün astrolojik temsilcisi Mars gökyüzünde kavuşmuş olacaklar. Bu enerji gün boyu, yeteneklerinizi güce dönüştürmenizi sağlayacak konularda girişim ve yenilenme isteği getirse de, kısa süreli olduğundan açıkçası çok etkili olmayabilir. Eş veya aile destekli paralar konusunda umutlanmanızı sağlayabilir. Bunlar pek yüksek meblağlar değildir fakat bir parça olsun rahatlamanızı sağlayabilir. Yaptığınız bir çalışmanın karşılığını almanız mümkündür. Bu enerji altında günlük aktivitenizde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İyimser düşünmek sıkıntılara yol açabilir.

İhtiyacınız olsun veya olmasın bütçenizi sarsacak alışverişler yapmamanızı önerebilirim. Ayrıca bu enerji altında, kendinizi güzel veya çekici gösterme arzunuz yoğunlaşabilir. Cinselliğe bakış açınızda, sevginin önemi oldukça yüksektir. Sevmediğiniz veya sizin için bir anlam ifade etmeyen bir insanla yakınlaşmanız mümkün değildir. Saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni fikirlerinizi dış dünyada ifade edebilmeniz açısından etkileyicidir. Yolculuklar, girişim ve her türlü aktivitede liderlik gücünüzü göstermeniz kolaylaşabilir.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Salı Nis. 21, 2009 9:05 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Aslanlar, finansal konularda dikkatli hareket etmeniz gereken bugün, özellikle gerçekçi düşünmeniz, hayale kapılmamanız son derece önemlidir. Ayrıca size emanet edilen veya sizin denetiminiz altında olan paralar konusunda da temkinli olmak gerekebilir. Bunun yanısıra, ortaklarınızla ve parasal paylaşım içinde olduğunuz insanlarla iş yaparken güvenliğinize azami özen gösteriniz. Sizi yanıltmamaları için, takibinizi iyi yapınız. Siz cömert yüreğinizle pek kötülük nedir bilmezsiniz. Fakat insandır şaşar da, beşer de atasözünü unutmamak gerekir. Özgürce hareket etmek isteğiniz yoğun olacağı bugün, olmayacak işler peşinde koşmanız mümkündür. Birilerine güven duyarak veya bizzat kısa yoldan para sahibi olmak için borç altına girebilirsiniz.

Eşiniz veya ailenizin desteğini almakta zorlandığınızda, bu borçlar yüzünden sıkıntıya düşmeniz mümkündür. O yüzden lütfen para hesabınızı dikkatli yapınız. Vergi, sigorta, kefil, miras, hisseli paralar, bankacılık işlemleri, aracı kişilerle alakalı her türlü finansal konuda işinizi sağlam kazığa bağlamayı unutmayınız. Değerli evrakları kontrol ediniz, her yaptığınız işi, imza atmadan önce tekrar inceleyiniz. İlişkinizle ilgili konularda ise, partnerinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Gelir geçer bir aşkın peşinde koşmaktan veya sizin hiçbir sıkıntınızda yanınızda olmayan bir insana özveride bulunmaktan sakınınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Ptsi Nis. 20, 2009 10:28 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Aslanlar yeni haftaya saat 08:56 itibariyle etkisi hissedilmeye başlayacak Ay gezegeninin Balık burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bu oluşum, yaşamın gerçeklerinin farkında olmanızı ve hayatınızla ilgili konularda güçlü bir özgüvenle ilerlemeniz gerektiğinin işaretidir. Haftaya başlarken, maddi güvenlik arzunuz fazlasıyla yükselebilir. İster dışarıdan birilerinin desteği ile isterseniz bizzat kendiniz, değişik yollar deneyerek, yeni kazançlar elde etmek niyetindesinizdir. Çünkü güvende yaşamak için, para kesinlikle gerekli hatta son derece önemli bir araç haline gelmiştir. Eğer bu gücünüz yoksa, aynı hayatın dar sınırları içinde kaybolup gideceğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi aşmak, vizyon sahibi olmak, sınırsız bir şekilde özgür olmak için gelir düzeyinizin yüksek olması gerekmektedir.

Sizi rahatsız eden hatta kimi zaman karamsar düşünmenize neden olan, başarısızlık korkunuzu muhakkak aşmalısınız. Çünkü bu korku eğer sizi çevrelerse o zaman girişimde bulunmanız, hayatınıza bir yön çizmeniz mümkün olmaz. Buna izin vermemelisiniz. Maddi dünyanın olumsuzluklarını yenmek için, güven duygunuzu sürekli olarak yüksek tutmanız gerektiğini unutmayınız. Nedensiz endişeler, hatta kuruntulardan uzak durmaya çalışınız. Bugün kendinizi ve yaratıcı gücünüzü açığa çıkarabilmek için sezgilerinize ve iç sesinize önem veriniz. Maneviyatınızı yüksek tuttuğunuz sürece, hiçbir şeyden korkmadan ilerleyeceğinizi biliniz. Paylaşım içinde olduğunuz insanlarla ilişkinize dikkat ediniz. Çıkarlarınızı iyi kollayınız.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı, burcunuzun yöneticisi Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Paz Nis. 19, 2009 9:33 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Aslanlar, gün boyu karşıt burcunuzda ilerleyecek Ay gezegeni, partnerinizle uyum içinde hareket etmenin huzurunuz açısından önemli olduğunu göstermekte. Birlikteliğinizle alakalı konularda, değişime açık bir şekilde düşünmeniz, hem geleceğinizi şekillendirmenizde hem de sorunlarınıza çözüm bulmanızda destekleyici olabilir. Geçmiş mevzuların üstünde durmak yerine bundan sonrasında neler yapmalısınız bunların üzerinde düşünmek çok daha faydalıdır. Benim çiftlere bugün için önerim, her zamankinden daha değişik bir şekilde günü geçirmenizdir. Özellikle beraberce zevk alacağınız aktivitelerde bulunmak, sizi hem hem birbirinize yaklaştırır hem de ortaklaşa hareket etmenin tadına varabilirsiniz. Bugünkü enerji, birbirinize ayna olmanız anlamına gelebilir. Yani nasıl davranırsanız, sevgilinizin de aynı şekilde karşılık vereceğinden şüpheniz olmasın. Bu durumda, her iki tarafın da elinden geldiğince saygı ve sevgi dolu olması son derece yararlıdır.

Bugünkü enerji yeni buluşmalar için gayet faydalıdır. Birbirinizden fazlasıyla etkilenmeniz mümkündür. Fiziksel açıdan kuvvetli bir çekim gücü oluşturabilir. Bilirsiniz ilk karşılaşmalarda erkek ve kadın öncelikle dış görüntüye fazlasıyla önem verirler. Karşıt burçta ilerleyen Ay günlerinde, çekiciliğiniz oldukça yüksektir. Böyle günlerde, ortaklaşa düşünmenin, hareket etmenin, ılımlı davranmanın inanılmaz bir gücü vardır. Bunu her zaman çiftlere önermekteyim. Tabi, anlaşmak istiyorsanız. Yok eğer amacınız tartışmaksa, böyle bir enerji altında birbirinizle kolayca kavga etmeniz mümkündür. O zaman gelin bu yansımayı, çatışmak yerine kaynaşmak, sevgiyle sarılmak için kendinize güç eyleyin. Böylece günü mutluluk içinde geçirmiş olursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   C.tesi Nis. 18, 2009 3:38 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Aslanlar karşıt burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında, birlikte olduğunuz kişiyi şaşırtmaktan hoşlanabilirsiniz. Genelde huzurlu bir ortam sevmenize rağmen, onu sinirlendirmek ve tepkisini görmek size heyecan verebilir. Bunu yapmanızın nedeni, yeri geldiğinde size karşı çıkabilmesi ve kendini savunabilmesidir. Çatışmaya gönüllüsünüz ama bunun altında yatan neden, birlikte olduğunuz kişinin ne kadar güçlü olduğunu anlamak amaçlıdır. Gün içinde karşınıza çıkabilecek her olayda mükemmel bir zihin kabiliyetinize sahipsiniz. Karşınızdaki kişinin ne diyeceğini gayet iyi tahmin edebilir, ona göre kafanızın içinde bir strateji geliştirebilirsiniz.

Günlük enerjiniz sayesinde, ilişkinizle ilgili geçmiş olayları, yaşananların tümünü hatırlayabilirsiniz. Konuşmanız o denli akıcıdır ki, partneriniz sizi yönetimi altına aldığını düşündüğü bir anda siz hakimiyeti kolayca ele geçirebilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu, bilinçli olarak düşündüğünüz herşeyin, iç dünyanızda çatışma yaratmamasıdır. Yani ne amaçlıyorsanız, adımını attığınız anda, kararsızlık göstermeden hedefinize kitlenmeyi bilmelisiniz. Unutmayın ki, başarı için sabırlı olmak ve kendinize olan güveninizi yitirmemek gerekir. Ayrıca ne olursa olsun bugün partnerinize karşı ılımlı hareket etmeyi ihmal etmeyiniz. Size karşı agresif davranması mümkün olabilir. Böyle anlarda onu sakinleştirmeye çalışınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Cuma Nis. 17, 2009 12:21 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Aslanlar, saat 16:37 de, yöneticiniz Güneş ile Ay gezegeni arasında oluşacak son dördün etkisi altında Cuma gününe adım atmaktasınız. Sizin gibi özgür yaradılışta olan bir kişinin, gününü kendi istediği şekilde planlamaya hakkı olduğu halde, birilerinin üzerinde baskı kurmaya kalkması can sıkıcı olabilir. Bu baskı kimileriniz için, aile büyüğünüzün rahatsızlığı nedeniyle onunla ilgilenmek zorunda kalışınızdır, bazılarınız için çevredeki tuhaf insanların kibirli hallerine katlanmaya çalışmaktır veya hiç istemediğiniz şartlarda yaşamak zorunda kalışınızdır. Şöyle bir düşündüğünüzde aslında hayatınız, birileri veya bir şeyler tarafından yönetiliyor gibidir.

Oysaki siz, o kadar farklı ve sıradışı bir insansınız ki, şu an yaşadıklarınızın, hayal ettiklerinizle hiçbir alakası yok. Siz kafanıza göre bir yaşam sürmek istiyorken, birlikte olduğunuz kişiler veya hayatın bizzat kendisi sizi bir kalıba sokmaya çalışıyor. Bu siz değilsiniz ve böyle olmak zorunda değilsiniz fakat gelin görün ki elinizden bir şey gelmiyor. Bu durumda isyan etmeniz gayet doğal. Geleneksel kuralların çerçevelemeye çalıştığı bir insan nasıl nefes alabilir, nasıl doyuma ulaşır, bunu kimsenin düşündüğü yok. İşte bugün bütün bunlara isyan ederken benim size önerim, ne olursa olsun kendinize birkaç saat olsa da zaman ayırmanızdır. Gerginlikten elinizden geldiğince uzak durunuz. Çünkü böyle bir durumda sağlıklı düşünmeniz pek mümkün olmayabilir.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Nis. 16, 2009 10:05 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Aslanlar gün boyu Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni, iş hayatınızla ilgili konuları odak noktanız yapmakta. Siz, toplum içindeki konumunuzu fazlasıyla önemseyen bir kişisiniz. Ama sizin dışınızdaki insanlar baskıcı tutumları veya dar bakış açıları nedeniyle sizi engellemeye çalışabilirler. Gelir durumunuzun geleceğe güvenle bakmanız konusunda yetersiz oluşu veya arzulamadığınız bir ortamda çalışıyor oluşunuz, bugün düşüncelerinizin ağırlık noktanızı oluşturacaktır.Bu bakış açısı doğal olarak size bir hırs ve atak olma cesareti getirdiği gibi, tam tersine gerginleşerek etrafınızdaki kişilere sert davranışlar göstermenize de neden olabilir.

Mücadele etmeniz gereken konuların başında bugün iş hayatınız ön sırada yer alabilir. Yaşamınızla ilgili her konuyu, yeniden gözden geçirerek atılımda bulunabilir veya şikayetçi olduğunuz bazı konularda tepkisel davranabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken, yetenekli olduğunuz alanlarda bilgi sahibi olmak ve kendinizi hangi alanlara yönlendirmeniz gerektiğine karar vermektir. Siz yaratıcı gücünüzü, toplum içindeki yerinizi belirlemek adına kullanırsanız hem psikolojik açıdan moral bulur hem de liderlik gücünüzü göstermiş olursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Çarş. Nis. 15, 2009 7:15 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Aslanlar yeni bir güne Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında başlamaktasınız. İş hayatınızla ilgili görevlerin disiplinli bir şekilde yerine getirilmesi ve uygulanması, etrafınızdaki insanlara karşı saygılı bir şekilde davranılması, ast-üst ilişkisi içinde hareket edilmesi gereken bugün, zorunluluklarınız nedeniyle özgür bir şekilde hareket etmeniz mümkün olmayabilir. Kronik sağlık sorunlarınız iş hayatınızla ilgili mevzularda zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Düzenli çalışmanız bugün son derece önemlidir. İş sorumluluklarınız herşeyden önce gelmelidir. Planlı ve programlı bir şekilde hareket etmeniz son derece önemlidir. Bu enerji altında sizden, içinde bulunduğunuz ortam ve birlikte çalıştığınız insanlara saygıda kusur etmemeniz, küçüklerinizi sevmeniz, başkalarına iyi örnek olmanız beklenebilir.

Saat 13:00 itibariyle mücadele ve istek gücünün temsilcisi Mars ile özgür düşünme ve hareket etmenin astrolojik simgesi Uranüs gezegeninin gökyüzündeki kavuşumunun sizler açısından olumlu anlamı, ortak değerleriniz, cinsellik, parasal konularda nasıl hareket etmeniz ve düşünmeniz gerektiğini size öğreterek, kendi bireyliğinizi keşfetmenizi sağlayabilir. Durum böyle olunca, kendinize özgü gerçeğin daha fazla farkında olursunuz. Bu oluşum, içsel gücünüzün yükselmesini, kendi ayaklarınızın üzerinde duracak şekilde hayatınıza yeni bir yön vermenizi de mümkün kılabilir. Olumsuz kullanımı: evlilik kazançları konusunda eşinizle aranızda oluşabilecek görüş farklılıkları, cinsel konularda anlaşmazlıklar, ani kararla yüksek borçların altına girmek, eşiniz veya iş ortaklarınız nedeniyle oluşabilecek maddi sıkıntılar ve bütçenizi aşan harcamalar nedeniyle maddi krizler yaşamak şeklinde özetlenebilir. Bu konularda özellikle dikkatli olmak gerekmektedir.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Salı Nis. 14, 2009 10:32 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Aslanlar günü iki değişik bakış açısı altında ele almak gerektiğini söyleyerek yorumunuza başlamak istiyorum. İlk enerjiniz sabah saatlerinde etkili olup, sorumluluklarınızın baskısı nedeniyle kendinizi rahatsız hissetmeniz anlamına gelebilir. Yaratıcılığınız bloke olabilir, kendinize güven duymakta zorlanabilirsiniz. Sizi başarıya götürebilecek olanaklardan mahrum kalabilir, özellikle aşk hayatınızla ilgili konularda kendinizi kısıtlanmış, şartlarınız gereği hayatın güzelliklerini yaşamaktan uzak bırakılmış bir kişi gibi hissedebilirsiniz. Size keyif veren ortamlardan bulunmadığınız için hayatınızda pek hoşnut olmadığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde cesaretle hareket etmeniz pek mümkün değildir. İşte bütün bu durumlar, sizde içsel yönden baskı yaratabilir ve paylaşımsızlık anlamına gelebilir.

Akşam saatlerinde ise enerjileriniz ise, güven duygunuzu kendi içinizde yeniden oluşturmak adına farklı ve sıradışı bir şekilde düşünmeniz gerektiğinin göstergesidir. Kendinizi açıklamanızı sağlayacak yeteneklerinizi ortaya çıkarmalı, hayattan zevk almanızı aktivitelere zaman ayırmalı, sizi rahatsız eden konuların ne olduğunu gerçekçi bir şekilde saptayarak çözüm aramaya çalışmalısınız. Devam eden ilişkinizdeki gerçeklerle yüzleşmeli, aranızdaki farklılıkları net bir şekilde görerek kabul etmeye çalışmalı, boş yere kendinizi tedirgin etmemelisiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Ptsi Nis. 13, 2009 1:44 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Aslanlar pazartesi gününe gayet pozitif, deneyimsel ve enerjik bir şekilde hareket edeceğiniz Ay gezegeninin Yay burcu etkisi altında başlamaktasınız. Özgürce yani içinizden geldiği gibi düşünmenin ve ilişki kurmanın mümkün olduğu bu etki altında, coşku, maceracılık, neşeli bir ruh hali fazlasıyla ön planda olabilir. Çevrenizdeki insanlara veya partnerinize karşı gayet iyi niyetli davranacağınız bugün, farklı deneyimleri birlikte yaşama arzunuz yükselebilir. Hayata karşı açık yüreklilik içinde olacağınız gün boyu, yenilikte bulunmak arzunuz her zamankinden daha fazla olabilir. Her ne kadar iş günü olsa da, hobilerinizle alakadar olmayı başarabilir, hatta önem verdiğiniz, sizi mutlu eden konularla ilgili bilgilerinizi genişletebilirsiniz. İlişkilerinizde heyecan arzunuz yükselebilir, hayatın anlamını farklı yollarla keşfetmekten zevk alabilirsiniz.

Açık kalplilikle iletişimde bulunacağınız bugün, çevrenizdeki durumlar ne kadar olumsuz gelişirse gelişsin, iyi niyetle her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Hevesliliğiniz, diğer insanlara iyi bir örnek olmanızı sağlayabilir, aşk hayatınızla ilgili konularda daha cesur tavırlar gösterebilirsiniz. Yolculuklar, farklı kültürlerle bağlantı kurmak, yeniliklerde bulunmak arzunuz oldukça fazladır. Fanatik görüşlerinizin yüksek olacağı bugün, herhangi bir konuda değerlendirmede bulunurken, ölçünüzü ayarlamakta zorluk çekebilirsiniz. Uzman olduğunuz konularda kendinizi gayet rahat ifade edebileceğiniz bugünün sizler açısından gayet olumlu geçeceğini söyleyebiliriz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Paz Nis. 12, 2009 7:44 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Aslanlar, güne başlarken parasal konularda tam olarak arzuladığınız gibi hareket etmeniz zor olabilir. Kafanızın içindekilere kavuşmak veya ihtiyacınız olanları elde etmek için çok daha iyi koşullar içinde yaşamanız gerektiği konusu sizi rahatsız edebilir. Etrafınızdaki bazı insanların hiç hak etmedikleri halde bu kadar rahat oluşuna karşın sizin böylesi zevk sahibiyken idareli olmak zorunluluğunuz nedense bugün daha fazla canınızı sıkabilir. Bütün bunların altında yatan en önemli neden, huzur ve güven içinde yaşama arzunuzdur. Yaşamınızın kontrolünü ele geçirmek için çaba sarfederken, sahip olduğunuz herşeyin size sağlayacağı güce ne kadar çok ihtiyacınız olduğunun farkındasınızdır. Yani ne kadar paranız varsa o denli güçlü olurum düşüncesi bugün de üzerinizde hakimdir. Bütün bu düşünceler günün enerjileri altında gayet normal olup, şöyle bir etrafınıza baktığınızda göreceksiniz ki herkes bugün biraz içine kapanık ve biraz agresiftir.

Saat 21:02 itibariyle Ay gezegeni Yay burcunda ilerlediğinde, gündüz saatlerindeki sıkıntı ve durgunluklar yerini neşeli bir akşama ve pozitif düşüncelere bırakmaya başlar. Çünkü Yay enerjisi genel doğası icabı insanların tümünde coşkunluk yaratıcıdır. Doğal olarak Ay, içinden geçtiği bu burca uygun bir şekilde siz Aslanları atak hale getirebilecek, yakın çevrenizle temasınızda iletişiminizi güçlendirecek bir etki yaratacaktır. Onun için gün içindeki rahatsız şartları kafanıza takmayınız akşamı güzel karşılamaya hazırlanınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   C.tesi Nis. 11, 2009 11:50 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Aslanlar cumartesi gününe, Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında başlamaktasınız. Duygusal ve ruhsal güvenlik bulma ihtiyacınız yüksek olacağı için, bu etki altında çevrenizdeki insanlarla veya size her zaman destek olan kişilerle bütünleşmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu durum bir Aslan için oldukça sıkıntı vericidir. Çünkü o bir başkasının tamamlayıcı olduğu olgular içinde yer almak veya başka birinin varlığıyla ayakta durmaktan yana değildir. Fakat var olan sorunlar veya içinden çıkılması mümkün olmayan problemler kimi zaman böyle bir ihtiyaç doğurabilir.

Ayrıca bugünkü etkiler altında, tutkular fazlasıyla yoğundur. Hatta bu yoğunluk kimi zaman elinizde olmadan, kendi hayatınızın kontrolünü mutlak elinizde tutmak ihtiyacına dönüşebilir. O nedenle, sevilmek, sevginizin karşılığını görmek, sevdiğiniz kişiyle bütünleşmek sizin için nefes almak kadar önemli hale gelebilir. Bugün kafanızın içini kurcalayan her türlü takıntılı düşünceden uzaklaşmak, sınırsızca özgürlüğünüzün tadını çıkarmak niyetinde olabilirsiniz. Parasal konularda da durum buna benzerdir. Kimseye muhtaç olmadan ayaklarınızın üzerinde durmak ve kimseye hesap vermeden yolunuzu çizmek.
İşte bu nedenle, güçlü olmayı daha hırslı bir şekilde

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Cuma Nis. 10, 2009 5:30 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Nis. 09, 2009 8:11 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Salı Nis. 07, 2009 7:07 pm

07 nisan 2009 bugün

İşiniz konusunda son derece hakim bir görüntü sergiliyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, sonucuyla ilgili belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz Güveneceğiniz kişileri iyi seçmeli, yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. Bugün, güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır
Bugün, ileride meydana gelebilecek olumlu gelişmelerle ilgili büyük fedakarlıkları göze alabilir ve bazı şeylerden feragat edebilirsiniz. Ama bugün kaybedecekleriniz, gelecekte kazanacaklarınızın yanında hiç kalacak. Aşk anlayışınızda da bir yükselme var. Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir.
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.
Aldığınız her işareti dikkatli inceliyorve üzerinde düşünülmesigerekenleri çok iyi yorumluyorsunuz.İçiniz coşku ve huzurdolu. Partnerinizle uyumlusunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Ptsi Nis. 06, 2009 9:47 am

06 nisan 2009 bugün

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Nis. 02, 2009 10:38 am

01 nisan 2009 bugün

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Çarş. Nis. 01, 2009 9:48 am

01 nisan 2009 bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Salı Mart 31, 2009 9:50 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız. İş hayatınızda herhangi bir tatsızlık olmaması için gayet özenli davranıyorsunuz. Bu da iş arkadaşlarınızın dikkatinden kaçmıyor. Bir yakınınızın bir sorununa çözüm getireceksiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Ptsi Mart 30, 2009 9:58 am

30 Mart 2009 - Bugün

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   C.tesi Mart 28, 2009 9:38 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Cuma Mart 27, 2009 12:19 pm

27 Mart 2009 - Bugün

İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklar ve kaprislerle onu üzmeyin. Onun değerini sonradan anlarsınız. Ruhsal durumunuza dikkat edin. Depresyonlardan kaçının.
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Mart 26, 2009 12:53 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Duygularınız kabaracak. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuşku ve kuruntulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Çarş. Mart 25, 2009 8:17 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Duygularınız kabaracak. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuşku ve kuruntulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Salı Mart 24, 2009 12:51 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Ptsi Mart 23, 2009 10:33 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız. O bu davranışa şaşıracak ama yeniden görüşmeyi teklif etmekten de geri kalmayacak. Etrafınızdakiler değerinizi gün geçtikçe daha çok takdir ediyor. Size yapılacak öneriler karşısında ailenizin ve dostlarınızın fikrini alın. Para konusunda geçici bir daralma söz konusu. Bir diş bakımı yaptırmanın zamanı geldi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Paz Mart 22, 2009 2:22 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi bitmeyecektir. Sevgilinizle aranızda olan bütün olumsuzluklar sona erecek. Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   C.tesi Mart 21, 2009 3:21 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz paraya nihayet kavuşacaksınız. Bu parayı parti parti alacaksınız. Harcarken de tutumlu davranın. Sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacaksınız. Bunu dert etmeyin. Onların sağlıkları için çaba göstermeniz gerekebilir
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Cuma Mart 20, 2009 2:45 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İleride yaratıcı yeteneğinizi arttıracak resim veya heykel kursuna kaydolmalısınız. Başarılı olacaksınız. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedeceksiniz. Ve bu moraliniz çevrenizdekileri de şevklendirecek.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Perş. Mart 19, 2009 3:39 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: ASLaN 24 temmuz-23 agustos   Çarş. Mart 18, 2009 5:20 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek. Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.
Kullanıcı profilini gör

ASLaN 24 temmuz-23 agustos
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 15 Temmuz RAW Maç Anonsları (Hepsi Normal Maç)
» 03 Temmuz'da Maltepe Carrefour'da İyi Dileklerle, asdfghjk.