TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

BaSaK 24 agustos - 23 eylul

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Paz Haz. 21, 2009 1:43 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Başaklar, hassas duygularınız ön planda olacağı etkiler altında güne adım atmaktasınız. Saat 12:29 itibariyle, aradığınız güvenceyi eski ve size aşina olan herşeyde arama içgüdünüz yoğunlaşabilir. Bunun nedeni, bilinçaltınızdaki koşullanmalardır. Ruhunuz beslenilmeye, büyütülmeye ve sevgiye öylesine ihtiyaç duyar ki, kimi anlarda kendinizi anne kucağındaki bir çocuk kadar korunmaya muhtaç hissedebilirsiniz. Aslında bu enerji ne gariptir ki, hatırlamak dahi istemediğiniz hatta sizi oldukça yaralayan geçmişinizi bile özlemeniz anlamına gelebilir. Genelde Ay yengeç günleri, her insanın bağımlılıklarına olan düşkünlüğünün arttığı zamanlardır.

Saat 16:09 itibariyle oluşan enerjiler altında, iki farklı dürtünün ortasında, bir yandan hayatın tüm getirilerine açıksınızdır bir yandan size ait tüm değerleri korumaya. Gün boyu sürecek bu güçlü enerji altında yapılması gereken, gerçek duygularınızla teması kesmemeniz lakin dışarıdaki dünyanın kuralları ve zorluklarıyla da başedebilmenizdir. Ailevi ve duygusal güvencenin gayet ön planda olacağı bugün, ne olursa olsun şansın sizden yana olacağını söyleyebiliriz.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:48 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Başaklar, günlük enerjinizin bilinçaltınızı destekleyecek olan en önemli etkisi Ay gezegenin Boğa burcundaki seyridir. Bu enerji sizin çevrenizle olan diyalogunuzda kararlılık göstermenizi teşvik edicidir. Ayrıca ruh halinizi daha bir sabırlı kılabilir sizi kontrolde tutabilir ve sakin huzurlu bir şekilde hareket etmenizi sağlayabilir. Bir Başak için en zor konu, başkalarının iyiliği adına veya ne derler şeklinde düşünerek kendinden fedakarlık etmesidir. Fakat sizler bugün, bu durumdan etkilenmeden duygularınızı dengede tutabilecek güce sahipsiniz. Günün diğer etkin enerjileri ise, aktif bir şekilde ideallerinizi gerçekleştirmekten yana düşündüğünüzü göstermekte. belki de uzun zamandır ilk kez kendinizi düşünecek olmanın hazzını yaşayabilirsiniz.

Yapmanız gereken güç ve kontrolün ibresini bulunduğunuz yöne doğru çevirmektir. Aşkta gülebilmenin yolu, çıkarlarınızı korumanın sırrı, işte bu güven duygusunu dışarıya aksettirmekten geçmektedir. Siz sakin ve sessiz durdukça birileri gelip hakkınızı olanı elinizden almaya çalışmaktadır. Oysaki özveriyi gösteren siz, anlayışlı olan siz ve yıllarca susarak birilerinin haksız yere öne geçmesine göz yumacak kadar mütevazi davranan siz oldunuz. Bugün gelin, biraz daha kendinize yönelik düşünmeye çalışınız.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Cuma Mayıs 15, 2009 10:55 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Aslanlar, bireyliğinizden taviz vermek niyetinde olmadığınız, özgürce hareket ederek kendinizi ifade etmek istediğiniz yeni bir güne adım atmaktasınız. Gün boyu karşıt burcunuzda ilerleyecek Ay gezegeni, kendinizi mutlu hissetmediğiniz, doyuma ulaşmadığınız hiçbir olgunun içinde yer almamanız adına sizi destekleyicidir. Eğer mutsuz bir ilişkiniz varsa veya rutin bir yaşam sürüyorsanız, gün boyu yeni çıkış yolları bulabilmeniz adına enerjiler sizi destekleyici olabilir. Bugün, duygularınızı soğukkanlı ve gerektiğinde mesafeli bir tavır içinde ifade etmenizin en önemli nedeni, partnerinizin vereceği tepkiyi anlamak içindir. Değişimde bulunma arzunuzun yüksek olduğu bugün, kimseden onay almadan, kurallarla çerçevelenmeden, özgür bir şekilde hareket etmeyi tercih edebilirsiniz.

Aslında beraberliğinizi düşündüğünüzde bazı durumların asla düzelmeyeceğini, onu değiştirmeden olduğu gibi kabullenmeniz gerektiğinin farkındasınız. Fakat sizi asıl tedirgin eden, partnerinizin ne yapmaya çalıştığını bir türlü anlayamamanız. Kimi zaman samimi ve oldukça sıcak davranırken, çoğu zaman size karşı mesafeli davranması, kendi bildiğini okuması, sizi tedirgin ediyor olabilir. İşte bugünkü enerjiler altında çatışmak ve sorgulamalara gitmek yerine geri çekilerek tepkisini görmeyi tercih edebilirsiniz. Benim önerim ise, ortak bir noktada buluşacak şekilde hareket etmeniz ve iletişimi kesmemenizdir.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Mayıs 14, 2009 9:16 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Başaklar bugün, görüşlerinizi mantık çerçevesi içinde ele alabilmeniz gayet kolaydır. Ciddiyet içeren tüm işlerde başarı kesindir ve el atılan her konuda güvenilir oluşunuzun faydasını görebilirsiniz. Özellikle yaratıcılık gerektiren faaliyetler açısından akıl gücünüz en ön plandadır. Sizi kandırmak pek mümkün değildir. Bir bakışınızla kimin ne demek istediğini kolayca anlayabilirsiniz. Bilinçli olarak düşündüklerinizi hayata geçirebilir, hiç kimsenin sizi yoldan çıkarmasına izin vermezsiniz. İnsanları sözlerinizle etkileme gücünüzün altında yatan en önemli nokta, güvenilir bir insan oluşunuzdur.

Çevrenizdeki insanlarla bugünkü enerjiler altında, iletişiminiz belirli bir mesafe ve saygınlık ölçüleri dahilindedir ve siz buna oldukça önem verebilirsiniz. Olgun ve deneyimli insanlarla bir arada olmaktan ve kafanızın içindekileri paylaşmaktan zevk alabilirsiniz. İnancınız mantık ölçüleri dahilinde olup, fanatizm olgusundan uzaktır. Herşeyi gerçekçi gözle izleyebilir ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermezsiniz. Size karşı açık ve net davranılması bekler, karmaşık durumlardan uzak durmaya çalışabilirsiniz.

Not: Yöneticiniz, Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Cuma Mayıs 08, 2009 9:29 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Başaklar, öğrenme, öğretme, merak, veri toplama, iletişim tarzınız, kardeş, akrabalarınız, komşular, yakın çevreniz (apartman, mahalle), günlük trafik, kısa yolculuklar, periyodik olarak yapılan seyahatleriniz, ticaret, yazılı belgeler ve kontratlarınız, her tür haberleşme ve ulaştırma hizmet, eğitim hayatınız, iş yapma kapasiteniz, tüm fikirleriniz, satış işlemleriniz, günlük temaslarınız ve deneyimleriniz, kültürel yetenekleriniz, çevrenizdeki dedikodular, yayımcılıkla ilgili faaliyetleriniz, paylaşımlarınızla ilgili konularda etkili olacak Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Yukarıdaki konular üzerinde derinlemesine düşünebileceğiniz bugün, eksiklerinizi gözden geçirerek, planlarınızı tekrar ciddi bir biçimde ele alarak ilerlemeniz gayet faydalıdır.

Güç ve kontrol arzunuzun yoğun olduğu bugün, ister istemez baskın olmaya çalışabilir, liderliğinizi kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Eğer bu konularda acele kararlar vermeye kalkışır ve uygulamaya dönük hareket ederseniz, henüz olgunlaşmamış şartlar nedeniyle yanılmanız mümkündür. Bugünkü enerjiler altında yapılması gereken sadece iç gözlemde bulunmak ve eksiklerinizi gözden geçirmektir. Bunu yaparken ne kadar mantıklı düşünebilirseniz, o kadar olumlu çıkış yolları keşfedebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Mayıs 07, 2009 11:04 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Başaklar sabah saatlerindeki enerjiniz nedeniyle özellikle çalışma hayatınız içindeki aktivitelerde, parayla alakalı konularda gayet dikkatli hareket etmeye çalışınız. Hesabınızı iyi yapmanızda fayda var. Oldukça yoğun aktivite içinde gergin tepkiler vermeniz veya çevrenizdeki insanlarla işbirliğinde bulunmanız kolay olmayabilir. Maddi yönden planlarınızı uygulamanızın önünde engeller oluşabilir. Eğitim hayatında olanlar öğretmenleriyle, çalışanlar ustalarıyla, evde olanlar ailevi konularda sakin olmak ve yaşanabilecek gelişmeler karşısında sakinliklerini korumak durumundalar. Saat 13:00-19:48 arasında Ay gezegeni boşluğa gireceğinden parasal konularda bütçenizi aşabilecek harcamalardan kaçınmanız gerekmektedir.

Ayrıca kimseye kefil olmamalı, ani ve dürtüsel hareket etmemeli, kimlerle parasal ilişkiniz varsa dengeli, hakça bir paylaşım içinde olunmasına özen göstermelisiniz. Bu saat diliminde bazı ödemelerle ilgili hukuksal problemler yaşanması mümkündür. Böyle durumlar karşısında belli bir ayarlama için planlarınızı gözden geçirmenizde fayda vardır. Böylece mantıklı bir sonuca ulaşabilirsiniz. Saat 19:48 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, ifade gücünüz üzerinde olumlu bir tesir yaratarak ertesi günkü işlerinize hırslı bir şekilde başlamanızı sağlayıcıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Çarş. Mayıs 06, 2009 11:00 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Başaklar bugün parasal konularda, gelir ve gider dengenizi sağlıklı bir şekilde oturtmak isteğiniz son derece yoğundur. Çünkü böyle bir durumun sağlanması halinde ideallerinize kavuşmanız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz kolay olacaktır. Sadece maddi anlamda değil, manevi açıdan da güzelliklere sahip olma arzunuzun yükseldiği bugün, uyumlu ve huzur dolu bir hayat yaşamak için neler yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Her Başak aynı olayları yaşamayacağına göre, bugün kimileriniz, paranızı son kuruşuna kadar hatta hiç düşünmeden sevdiğiniz kişi için bonkörce harcayabilirsiniz. Sosyal yaşama düşkün olanlarınız ise finansal konularda kontrolünüzü kaybetme noktasına gelebilirsiniz. Benim önerim ise, her zaman olduğu gibi hesabınızı bilmeniz, bütçenizi aşabilecek giderlerden uzak durmanızdır.

Ortak yatırımlarda bulunmanız açısından destekleyici olan bugünkü enerjiniz, tekil hareket etmek yerine, kazancınızı belli bir iş veya amaç için eşiniz veya güvendiğiniz kişilerle paylaşmanızın doğru olacağını göstermektedir. Ayrıca bugün bazı Başaklar aileleri veya partnerleri tarafından maddi ve manevi anlamda desteklenebilirler. Burada önemli olan paranızı hangi konuda olursa olsun dikkatli kullanmanız ve aşırıya kaçmamanızdır. Akşam saatlerindeki enerjiniz, parasal konularda destek ihtiyacınızın göstergesi anlamındadır. Fakat bunu başka kişilerden borç alarak değil, bizzat iş yerinizden avans isteyerek yapmaya karar verebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Salı Mayıs 05, 2009 11:50 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Başaklar saat 04:32-12:52 arasında burcunuzun son derecelerinde boşluğa girecek Ay gezegeni, hangi konuda olursa olsun, keskin kararlar almamanızı, geçmiş mevzuların üzerinden bir daha gitmenizi ve sakin olmanızı gerektiricidir. Girişimde bulunmayı düşündüğünüz mevzularda beklemede kalmak, planlamalardan kaçınmak gayet faydalıdır. Kimlik duygunuzu güvenli bir şekilde ayakta tutmanın yolu öncelikle adım atmayı düşündüğünüz konuları gözden geçirmekle mümkündür. Bu gözden geçiriş, dışarıdan gelen baskılar karşısında yılmamanızı, ruhsal açıdan güçlü durmanızı, herhangi bir karmaşada ne yöne gideceğinizi bilmenizi sağlayabilir.

Kendinizi keşfetmek adına etkili olan bu saat diliminde, dışarıya gösterdiğiniz yüzünüz ile asıl düşünceleriniz arasındaki farkı tespit edebilir, hangi mevzularda nelere ihtiyacınız olduğunu net olarak oturtabilirsiniz. Tabi bütün bunları olumlu bir şekilde yapmak öncelikle çevrenizin sizi etkilemesine izin vermeden, kendi kararınız için kendi iç dünyanıza dönerek ayrıntılı bir şekilde düşünmenizdir. Çünkü ne olursa olsun bu sizin yaşamınızdır. Saat 12:52 sonrası Ay gezegeni Terazi burcunda ilerlemeye başladığında gerek maddi ve gerekse manevi konularda, sabah saatlerine göre kendi içinizdeki dengeyi sağlamanız, sakin düşünmeniz kolaylaşır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:43 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Başaklar burcunuzda ilerleyen Ay gezegeninin güçlü etkisi altında yeni haftaya adım atmaktasınız. Bu enerji dışarıdaki insanlarla temasınızda sizin açınızdan gayet olumlu olup, insanların dikkatini çekmenizde de size destektir. Bugün işlerinizi daha hızlı bir şekilde bitirebilir, artan zamanı eksik kalan konuları tanzim etmekle değerlendirebilirsiniz. Çalışkanlığınız ve dakikliğiniz özellikle otoritelerin gözüne girmenizde etkili olabilir. Bir durumu ve bu durumla ilgili gerçekleri görebilmeniz gayet kolaydır. Yani bir işe başlarken neler yapmanız gerektiğini kafanızın içinde net bir şekilde oturtabilirsiniz. Parlak zekanız yoldaşınız gibidir. Rehberlik gücünüz, hizmet duygunuz fazlasıyla etkilidir. Davranışlarınızın uygun olup olmadığını, dışarıdan nasıl göründüğünüzü merak edebilir, hatta kendinizi bir aynadan izliyor gibi seyredebilirsiniz.

Fiziksel açıdan bugün farklı bir havanız vardır. Hatta bazı kişiler çok hoş olduğunuzu söyleyebilirler. Titizliğiniz yine ön plandadır. Üzerinize giydiğiniz bir giyside en ufak bir lekeye bile tahammülünüz yoktur. Güzel, çekici ve hoş görünmek isteğiniz yoğundur. Duygusal konularda ise kendinize olan güven duygunuz, bazı durumları daha net görerek, hakimiyeti ele geçirmenizi sağlayabilir. Akşam saatlerinde ise, maddi konular üzerinde yoğunlaşabilir, nereden kaynak bulabilirim sorusuna cevap arayabilirsiniz. Çünkü kafanızın içinde yaptığınız bir planı uygulamanız, ödemelerden sonra elinizde kalan miktarla pek mümkün değildir. Böyle bir durumda gerginleşmeden hesabınızı yapmaya çalışmanız yararlıdır.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:07 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Başaklar bugün, sosyal ilişkileriniz açısından gayet uyumlu, huzur ve dinginlikten yana tavırlar içinde olmanızı sağlayacak enerjilere sahipsiniz. Organize halinde yapılan işler veya ekip halinde yapılan aktiviteler için olumlu etkilere sahipsiniz. İlişkinizi ilgilendiren konularda sevdiğiniz kişiye karşı daha ılımlı ve hoşgörülü yaklaşabilir sorunlarınızı çözümlemek adına gönüllü olabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar bugün dostları sayesinde veya katıldıkları bir davette yeni biriyle karşılaşabilir. Fiziksel açıdan gayet hoş etkiler içinde olmanız sizi karşı cins üzerinde bugün ilgi çekici kılabilir.

Gün içinde tartışmalardan, anlaşmazlıklardan uzak durmaya çalışabilir, karşıt düşünen insanlarla bile pozitif bir şekilde kontak kurmaya gayret edebilirsiniz. Kimileriniz bu etki altında sevdikleri kişiyle ileriye yönelik konularda anlaşma sağlayabilirler. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, yakın çevrenizle olan ilişkiniz, iletişim, haberleşme, eğitim ve internetle ilgili konularda daha dikkatli olmaya çalışmanızdır. Merkürün gölgeli günlerinin devam ettiği bugünlerde, önemli bilgilerinizi depo etmeyi, bilgisayarınızı gözden geçirmeyi ihmal etmeyiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Nis. 30, 2009 3:44 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Başaklar güne, dün olduğu gibi Ay gezegeninin Yengeç burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bugün iki farklı etki nedeniyle her burç mensubunun elden geldiğince pozitif düşünmesi şarttır. Sizler açısından günün yansımaları ne şekilde gelişebilir, birlikte gözden geçirelim. Gün boyu, arkadaşlıklar, gruplarla olan temasınız, ekip halinde yapılan çalışmalar, ileriye yönelik düşündüğünüz planlar kısaca idealleriniz konusunda hassas düşünebilir, duygusal ve maddi açıdan kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Sizin için değerleriniz gayet önemlidir. Karmaşa içinde yönünüzü kaybetmekten hiç mi hiç hoşlanmazsınız.

Öğle saatlerine doğru meydana gelecek enerjiler altında, özellikle partnerinizle aranızdaki ortak paylaşımlar konusunda eğer sorunlarınız varsa veya şu aralar dengeli ve tutarlı bir ilişkiniz yoksa dünyaya daha güvensiz bakmanız, huzursuz olmanız mümkündür. Bu huzursuzluk ise doğal olarak gerilimli bir şekilde iletişimde bulunmanıza neden olabilir. İlişkisi olanlar partnerleriyle, olmayanlar ise çevrelerindeki insanlarla çatışmaya girmeye müsaittirler. Oysaki yapılması gereken ne olursa olsun sakin olmanız ve en azından bugün ani tepkilerden uzak kalarak kendinizi rahatlatmaya çalışmanızdır. Yani olayları kendi akışına bırakmanız en doğrusudur.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Çarş. Nis. 29, 2009 10:33 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Başaklar bugün, duygusal konularda beklenmedik güzellikler yaşabilirsiniz. Açık ve oldukça tarafsız bir ifade şeklini benimseyebilirsiniz. Sizin için dostluk ve sosyal ilişkiler bugün çok önemli bir yer tutacaktır. Arkadaşlarınızın sizi sahiplendiklerini ve koruduklarını hissetmek güç verecek ve birçok işin altından bugün rahatlıkla kalkabileceksiniz. Ayrıca arkadaşça size yanaşan bir kişi dikkatinizi çekmeyi başarabilir ve size karşı farklı duygular hissettiğini söyleyebilir.

Bu arkadaşlığın yakın bir zamanda aşka dönüşmesi muhtemeldir.Bugün, kimseyi eleştirmek veya mükemmel olmasını beklemek gibi bir niyetiniz yok. Herkesi olduğu gibi kabul etmek ve tartışmalardan uzak kalmak gerektiğini düşünmektesiniz. Sevimli, çekici ve sıradışı görüntünüzle etrafınızdaki insanların sizdeki değişimi farketmelerini istiyorsunuz. Yüzeysel ilişkilerin sıradanlığından sıkıldığınız için, böyle davranan dostlarınızdan uzak durmak isteyebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Salı Nis. 28, 2009 10:49 am

Salı , 28.04.2009

Sevgili Başaklar, iletişim ve haberleşmenin, iş hayatınızın gündelik temposu içinde fazlasıyla yoğun olacağını söyleyebiliriz. Günlük enerjiler altında, cesur girişimlerde bulunmak, hızlı ve aktif olmaya çalışmak gayet mümkündür. Çevrenizde bulunan insanlarla irtibata geçebilir, kendinizi güçlü bir şekilde ifade ederek amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bugünkü enerjiniz, iş girişimleri açısından yetkili kişilerle görüşmenizi ve isteklerinizi sunabilmenizi sağlayıcıdır. Çevrenizdeki kişilerle daha candan ilişkiler kurabilir, bilgi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İşinizle alakalı eğitim ve seminerlere katılabilirsiniz. İş başvurusunda bulunabilir, yetkili kişilerden bilgi alabilirsiniz.

Kendi alanınızla ilgili pratik kazanma ve beceri elde etmenizi sağlayacak deneyimlerde bulunabilirsiniz. Bu arada evinizle alakalı konuları ihmal etmemenizi, ödemelerinizi zamanında yapmanızı ve daha sosyal olmanızı da öneriyorum. Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında İkizler burcunda boşluğa girecek Ay etkisi altında, başkalarıyla olan ortak paylaşımlarınız, ister para ister cinsellik isterse duygu anlamında olsun, sakin, mantıklı yaklaşım ve olgun bir ifade tarzı gayet faydalıdır. Bu zaman dilimi içinde, olayların üstüne gitmek yerine, rutin akışa ayak uydurmak sizi gerilimden koruyabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Ptsi Nis. 27, 2009 10:04 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Başaklar yöneticiniz Merkür idaresinde ilerleyen Ay gezegeni, yeni haftaya gayet hızlı, aktif ve pratik bir şekilde başlamanızı sağlayıcıdır. Bugün gerek iş gerekse ev yaşamınızla ilgili mevzular birbirinin içine geçebilir. Yani bir yandan görevlerinizi yapmaya çalışırken diğer yandan aklınız evde olabilir. Aksamalar oluşmaması için iyi bir planlama kesinlikle şarttır. Kimileriniz bu etki altında işiyle ilgili kısa bir seyahate çıkarken bazılarınız yine mesleki bir sınavdan geçebilirsiniz. İş görüşmelerinin yoğun olabileceği bugün, otorite konumundaki kişiler bilginizi, tecrübenizi gözden geçirerek uzmanlığınız konularında bir karara varabilirler. Yapmanız gereken kesinlikle huzursuz olmamak, kendinize güvenmektir.

Günün bir başka konusu, önemli bir probleminizle ilgili, kendinizden büyük bir kişiyle yapacağınız görüşmenin, geleceğiniz açısından taşıdığı değerdir. Çünkü bu durum çözüme kavuştuğunda önünüz açılacak ve ilerlemeniz mümkün olabilecektir. Tabi ki böyle önemli bir konuda son derece akıllı bir şekilde konuşmak, sözcükleri iyi tartmak, fikirlerinizi net bir biçimde ifade etmek size çok şey kazandırabilir. Eğer bugün ilerlemek istiyorsanız ne olursa olsun, bütünleşmekten yana düşünmeye gayret gösteriniz. Çünkü bu durum, diğer kişilerin sizin hakkınızda olumlu bir kanaat elde etmelerini sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   C.tesi Nis. 25, 2009 10:32 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Başaklar saat 06:22 itibariyle, Boğa burcunda meydana gelecek Yeniay enerjisi, toplum içinde bir birey olarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi, sağlam, kararlı ve güvenilir adımlar atarak yeniliklerde bulunmanızı sağlayıcıdır. Kimileriniz bunu eğitim yoluyla gerçekleştirirken, bazılarınız ticari anlamda girişimlerde bulunarak büyüyebilir. Bir kısmınız başka ülkelerde şansını denemek isteyebilir, bir çoğunuz ise kendi sınırları içinde yeni değişimlerde bulunarak hayatına bir yön çizebilir. Burada önemli olan gelişmek ve büyümek adına cesur olmak, akıllı davranmak ve sabırla ilerlemektir. Bir Başak doğuştan analiz ve mantık gücüyle donatılmıştır. Aslında sizlere dikkatli adımlar atmanızı söylemeye gerek yok. Siz zaten kararlarınızı vermeden önce titizlikle düşünen kişilersiniz. Fakat fazla detaylı düşünmek kimi zaman fırsatların kaçmasına neden olabilir. O yüzden yeri geldiğinde hızlı düşünmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Ayrıca hangi ortam ve şartta olursanız olun, en üst noktaya çıkmanızı sağlayacak seçimlerde bulunmaya çalışınız. Her ne kadar, elinizdeki değerlere, toprağınıza, yerleşik işinize, her şeyinize sıkıca sarılan biri olsanız da, gelişime açık olmaktan vazgeçmeyiniz. Yeteneklerini gösterebileceğiniz alanlara yönelmeyi ihmal etmeyiniz. İşte bugün oluşacak yeniay enerjisini, hayatınızı iyi bir yönde derlemek, düzenlemek adına sizlere yardımcı ek bir kuvvettir. Oturup herşeyi bir kez daha etraflıca düşününüz ve hangi konuda tercihinizi yapmanız gerekiyorsa, onunla ilgili bilgi sahibi olmaya çalışınız. Burada önemli olan başkalarının değil, sizin ne istediğinizi saptamanızdır.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Cuma Nis. 24, 2009 10:49 pm

24.04.2009
Sevgili Başaklar güne, Ay gezegeninin saat 15:12 dek sürecek Koç burcu etkisi altında başlamaktasınız. Parasal konularda işbirliğine yatkın hareket etmenizin faydalı olacağı bu enerji altında, hesabınızı iyi bilmeniz gayet önemlidir. Bencil düşünmemeli, size destek sunabilecek kişilerle iyi geçinmeye çalışmalısınız. Hisseli paralar konusunda ortak hareket etmeye çalışmak çıkarlarınızı korumanız açısından gayet faydalı olabilir. Eşiniz veya aileniz vasıtasıyla elde ettiğiniz paralarla ilgili hususlarda, sen ve ben diyerek düşünmek yerine bizlik kavramı içinde hareket etmek, bütünlüğünüzü korumanız açısından önemlidir. Saat 15:12-21:47 Ay gezegeni boşlukta olacağından, yukarıdaki mevzularda iki misli özen göstermeniz, aşırı kaygılı ve kuruntulu tarzda hareket etmemeniz son derece yararlıdır.

Partnerinizle her türlü paylaşımınızda ortak bir noktada buluşmak adına ılımlı düşünmek özellikle bu saatler arasında gayet önemlidir. Böyle davranmakla değerlerinizi korumuş risk altına almamış olursunuz. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, özdeğer duygunuzu yükseltici, kişisel görüşleriniz konusunda sağlamcı hareket etmeniz adına etkilidir. Hayata karşı inancınız yükselebilir, size yanlış yapan kişileri affedebilir, sadakat duygusu içinde sevdiklerinize sahip çıkabilirsiniz. Yaşamın güzelliklerine şükretme duygunuz çok daha fazla ön plandadır.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Nis. 23, 2009 8:27 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Başaklar bugünkü enerjiler altında, maddi kazanımlarınızla ilgili konularda iyimser düşünmeye çalışabilirsiniz. Çünkü o kadar çok cephede mücadele veriyorsunuz ki, bundan başka bir düşünce halinin en başta sağlığınıza zarar vereceğinin farkındasınız. Koç burcunda ilerleyen Ay desteği altında bu şekilde düşünürken aslında bilinçaltınızda sizin en çok istediğiniz şey, diğer insanlar tarafından fark edilmek. Tamam ben zor bir dönem geçiriyor olabilirim ama en azından çevremdeki insanlarla iyi diyalog içindeyim ve sorumluluklarımı yerine getirmeye ve kimseye zarar vermemeye çalışıyorum demektesiniz. Yaptıklarınızın bir şekilde takdir edilmesi halinde aslında gücünüzü bile aşan birçok şeyi göğüsleyeceğinizi de biliyorsunuz. İşte sevgili Başaklar bugün kimse bir şeyi anlamasa veya sizin değerinizi bilmese dahi, böyle düşünerek ve böyle hissetmeye çalışarak moralinizi yükseltebilirsiniz.

Zaten tam tersi bir durumda sorunlarınızın üstesinden gelmeniz zor olabilir. Aşk hayatınızla ilgili konularda ise, problemlerden uzak kalmak ve mutlu olmak niyetindesiniz. Hayatın güzelliklerini görmekten yanasınız ve her ne olursa olsun negatif enerjili olaylardan ve insanlardan uzak kalmaya çalışmaktasınız. Çünkü siz onların ne diyeceğini gayet iyi biliyorsunuz. Parasal mevzularda da hafif bir kıpırdanma meydana gelebilir. Tam olarak sorunlarınızı çözmeniz adına yeterli olmayabilir. Ama en azından kısa soluklu bir hareketlenme sağlayabilir. Ayrıca bugün 23 Nisan. Çoğunluğumuz için tatil anlamı taşıyor. Hafta arası gerçekleşen bu şansı değerlendirmek için kendinizce güzel bir plan yapabilir, moralinizi yükseltebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Çarş. Nis. 22, 2009 10:56 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Başaklar saat 02:19 itibariyle Venüs ve Mars gezegenleri aynı derece içinde kavuşmuş olacaklardır. Bu oluşum, karşı cins üzerinde büyülü bir etki bırakmanızı, girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayabilir. Ruhunuzun doyum ihtiyacı yükseleceği gibi, her olaydan kendinize bir ders çıkarmanız da mümkündür. İnsanları uzlaştırıcı ve uyum duygusu içinde bir araya getirici tavırlarınız, başkalarının gözünde sizi yüceleştirebilir. Siz bu enerjinin sayesinde sorunlarınızı çözüme kavuşturma konusunda daha iyimser düşünebilirsiniz. İlişkisi olmayan Başaklar, bu enerji altında, karşı cinsle olan temaslarında şefkatli, iyimser yaklaşımlar içinde olabilirler. Beraberliği olanlar ise, partnerleriyle uzlaşı içinde olmaya gayret gösterebilirler. Yeni bir ilişkinin sağlam temelli olarak kurulmasında pek etkili olmayan bu enerji, sadece günün olumlu duygular içinde geçirilmesini sağlayıcıdır. Bu yönüyle düşünürsek tabi ki moral duygunuz üzerinde iyi bir tesir yaratabilir.

Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, gerçeklerden uzak düşünmemeniz, iyi niyetinizi ne olursa olsun belirli bir sınırda tutmaya çalışmanızdır. Özellikle ilişki konusunda ani kararlar vermemeniz faydalıdır. Saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni maddi ve manevi paylaşım konularında bencil düşünmenize neden olabilir. Kendi çıkarlarınızı daha fazla önemsemeniz anlamına gelebilir. Bu durumun bilincinde olarak kendinizi ayarlarsanız büyük bir sorun çıkmayabilir.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Salı Nis. 21, 2009 9:05 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Başaklar bugün, dış dünyanın kendi içindeki karmaşa ve çıkar hesapları nedeniyle kendinizi rahatsız hissedebileceğiniz bugün, elinizden geldiğince mantıklı düşünmeye çalışmanız faydalıdır. Evlilik, ortaklık, iş birliği konularında, olmayacak hayallere kapılmak yerine, aklı başında düşünmeniz son derece önemlidir. Yaratıcı yanlarınızı ortaya çıkartan bugünkü etkiler altında, önünüze çıkacak fırsatları olumlu anlamda değerlendirmek için, analiz gücünüzü devrede tutmanız gerekebilir. Bu güç sizi yanılmaktan veya yanlış işlere kalkışmaktan koruyabilir. İster özel ilişki isterse iş ortaklığınızla ilgili konularda herhangi bir karar verirken, fikirlerinizi açıkça söyleyiniz ve neyi isteyip istemediğinizi, nelerin sizi rahatsız edeceğini en başında ortaya koymaya çalışınız.

Günlük enerjiniz altında partnerinizle ilgili konularda daha toleranslı düşünmeye çalışmanız yararlı olabilir. Kişisel özelliklerinizin farklılığı nedeniyle, bazı konularda anlaşmazlık yaşamanız mümkündür. Böyle durumda, haklı dahi olsanız, kırıcı konuşmamaya, onun davranışlarını ve isteklerini anlamaya çalışınız. Yenilikler konusunda hassas düşüneceğiniz bugün, sözleşme, kontrat veya iş anlaşmalarında bağlılık altına girmeden önce, herşeyi etraflıca gözden geçiriniz. Çıkarlarınızı korumaya özen gösteriniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Ptsi Nis. 20, 2009 10:29 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Başaklar saat 08:56 itibariyle, karşıt burcunuz Balıkta ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, partnerinizle alakalı konularda ve ilişkinizi ilgilendiren meselelerde kendinizi kandırmadan gerçekleri net görmeniz gerektiğinin işaretidir. Her ikiniz de, bugünkü enerji altında birbirinize net ve hakikatler doğrultusunda bakmaya çalışınız. Sizi birbirinize düşüren veya birbirinizle uyumsuz hale getiren nedir, bunu lütfen gerçeklerden uzaklaşmadan saptamaya çalışınız. Yani bugün sen ve ben demek yerine, biz demenin vakti olduğunu bilin. Senin hataların, senin yanlışların demek yerine, bizim eksiğimiz nedir dememin, problemlerinizi aşmanızda ne kadar önemli olduğunu farketmeye çalışın. İlişkisi olmayanlar açısından bu enerji, karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayan bir güçtür. Bugün mantığınız ve duygularınız ayrı yönde çalışabilir.

Bilinçli istekleriniz herşeyin en mükemmeline sahip olmak için aklınızı kullanmanız gerektiğini söylerken, duygularınız hayallerinizden etkilenebilir. Bu iki farklı olgu aynı anda devreye girdiğinde, çelişkiler yaşayabilirsiniz. Oysaki yapılması gereken kendinizi kandırmadan gerçeğin sesine kulak vermektir. İlişkilerde kurban olmadan, yargılayıcı düşünmeden, karmaşa içinde yöneliminizi kaybetmeden, değişime açık olmak ve aşırı endişelerden kurtularak yolunuzu çizmektir. Lütfen detayların önemini bu kadar abartmayınız. Maneviyatınızı yüksek tutunuz.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Paz Nis. 19, 2009 9:34 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Başaklar, çoğunluğumuz için, sorumluluklardan uzak bir gün anlamı taşıyan hafta sonuna, Ay gezegeninin Kova burcu etkinliği altında başlamaktasınız. Bugünkü enerjiniz, değişik bir şeyler yapmak, sıradışı aktivitelerde bulunmak adına olumlu gibi dursa da, sizler açısından birileriyle ilgilenmek veya yardımcı olmak anlamına gelebilir. Plan yaparken başkalarından fikir almak zorunda kalabilir veya başkalarına ait planları uygulamak mecburiyetinde olabilirsiniz. İşte bu durum keyifsiz veya olağandışı bir pazar geçirmenize neden olabilir. Kendinizi kısıtlanmış, aniden ortaya çıkan durumlarla ilgilenmek durumunda kalmış bir kişi olarak hissedebilirsiniz. Fakat işin ilginç tarafı, bu zorunluluklar, insani açıdan veya yardımlaşma anlamında düşündüğünüzde, kişiye ruhsal açıdan manevi bir lezzet katabilir.

Bugünkü enerjinizin bir başka yansıması, duygusal konularda daha özgür düşünmeniz ve kendinize ait değerleri kollamanız anlamına da gelmektedir. Yani eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa her ikiniz adına olabilecek en doğru kararı saptamak isteyebilirsiniz. Sonuçta zarar görecek olan beraberliğinizdir. Bunun farkında olduğunuz için, mantıklı bir şekilde düşünmeye çalışabilir, ortak bir noktada buluşmaya gayret gösterebilirsiniz. Ayrıca toplumsal aktiviteler, sosyal çalışmalar, yardım organizasyonları, başka insanlara destek olmak gibi ulvi görevler de, bugünün faaliyetleri arasında yer alabilir. Bu enerjiler altında önemli olan, kendinizden ziyade başkalarını düşünmek ve paylaşım içinde olmaktır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   C.tesi Nis. 18, 2009 3:39 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Başaklar bugün iç dünyanızda, kaygılar taşıyabilir, herşeye karşı gereğinden fazla duyarlılık gösterebilirsiniz. Üzerinizde garip bir güvensizlik hakimdir. Hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi, bazı belirsizliklerin sizi üzebileceğini düşünerek boş yere kendinizi rahatsız edebilirsiniz. Kova burcunda ilerleyen Ay gezegeninin bugün burcunuz üzerinde yaptığı sıradışı yansımalar böyle hissetmenize neden olabilir. Hedefinize ulaşmak veya kazanmak üzereyken sanki görünmeyen birşey, önem verdiğiniz değerlerinizi sarsacakmış gibi hissedebilirsiniz. Oysaki bütün bunların ne kadar bilincinde olursanız, mücadele gücünüz o kadar yüksek olur.

Geleceğinizi ilgilendiren konularda asla pes etmemeyi ve kendi ruhsal dünyanızdaki kontrol duygunuzu yitirmemeyi özellikle başarmalısınız. Gün içinde övgüler duymayı veya birilerinin sizi şımartmasını beklemek yerine bizzat kendi moralinizi kendiniz yükseltmeye çalışmalısınız. Başka insanlar sizin öneminizi görmezden gelebilirler. Bu durumda kendinizi kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Uyumsuzluk özellikle sizden büyüklerle veya bizzat ilişkinizle alakalı konularda yoğun olabilir. Başarısızlık korkusuna yakalanmadan bu tatil gününü sessiz, sakin fakat kendi içinizde güven dolu geçirmeye çalışınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Cuma Nis. 17, 2009 12:22 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Başaklar, Güneş ve Ay gezegenleri arasında saat 16:37 de meydana gelecek son dördün etkisi altında cuma gününe adım atmaktasınız. Aşk hayatınızla ilgili konularda, tutarlı bir ilişki, dengeli bir paylaşım, yaşamınızın geneli açısından düşündüğünüzde, bulunduğunuz konumda ikincil roller üstlenmek yerine, yükselmek ve en yüksek noktaya gelmek düşüncesi bugün fazlasıyla hakim olabilir. Bütün bunlar için, yeniden bazı düzenlemelerde bulunmanız, girişimci düşünmeniz gerekebilir. Aynı konumda etliye sütlüye karışmadan görevlerinizi yapmak, her ne kadar güvenli olsa da, zaman akıp gidiyor ve geleceğinizi düşünmek zorundasınız.

Bunun gerçekleşmesi için öncelikle kendinizi şöyle bir gözden geçirerek, farklı bir bakış açısıyla hayata bakmanız lazım. Rahat olmalı, kendinize olan güven duygunuzu kesinlikle yitirmemeli ve gerekirse risk almayı bilmelisiniz. Hayat yavaş yavaş baskısını arttırıyor. Hani bazen karşınıza yol ayrımları çıkar ve siz direndikçe hayat bir şekilde oraya doğru sizi yönlendirir. İşte bugünkü etkiler altında değişimin ayak seslerini daha net duymaya başlayabilirsiniz. Hazırlanmanızı gerektiren şartlar oluşmaya başlayabilir. Artık farklı ve sıradışı ortamlara girmeye hazır olmalısınız. İşte o zaman bu değişime ne kadar ihtiyacınız olduğunu gayet net görebilirsiniz.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Nis. 16, 2009 10:06 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Başaklar, güne Ay gezegeninin Oğlak burcu etkinliği altında devam etmekteyiz. Bugünkü enerjiler altında, özellikle sosyal ilişkileriniz açısından kendinizi ifade etme arzunuz ön plandadır. Bilinciniz ve zihniniz arasındaki denge gayet iyidir ve siz duygularınızla mantığınız arasındaki çizgiyi gayet iyi koruyabilirsiniz. Buradaki sorun, yaşamınızdaki herşeyde aradığınız mükemmellik ve güvencedir. Kendi kafanızın içindeki kıstaslara uymayan herşey tedirginlik yarattığı için, bu dış imajınıza da etki etmektedir.

Açık, net ve doğal olan herşey ilginizi çekebilir, sevdiklerinizi sahiplenme güdünüz oldukça yoğunlaşabilir. Kimi zaman hırslanmanız mümkündür. Fakat bu daha çok iş hayatınızda başarılı olmak adınadır. Bazen de çevrenizdeki insanların yaşam tarzları ve olanaklarının sizden farklı oluşu tedirginlik yaşatabilir. Gerçek duygularınızı ifade etmektense, geri planda kalarak izlemekten yanasınızdır. Gün içindeki diğer bir enerji ise, sözel gücünüzdeki güven ve sağlamlığınızın, sizinle konuşan insanların etkilenmesini sağlamasıdır. Kimle iletişimde bulunursanız bulunun, fikirlerinizi kabul ettiremeyeceğiniz kimse yoktur.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Çarş. Nis. 15, 2009 7:16 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Başaklar güne, Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, aşk hayatınızla ilgili konulardaki bakış açınızı ciddileştirebilir. Hayatın eğlenceli yanlarından ziyade, sorumluluklarınızı daha fazla ön planda tutabilirsiniz. Aşkta ciddiyet ve güvenilirliğe önem verebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi ne kadar sadık ve size ne kadar dürüst olup olmadığıyla sınayabilirsiniz. Söylenen sözlerin ardındaki gerçekleri araştırma ve tam olarak anlamadan kesinlikle kabul etmeme gibi tavırlar içinde olabilirsiniz. Kendinizi toplum içinde saygı değer bir kişi olarak tanıtmak ve bu şekilde kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Paranıza sahip çıkar, olur olmaz yatırımlarda bulunmaktan kaçınabilirsiniz. Olgun ve sizden yaşça büyük kişilerle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Aşkta sakin ve kontrollü hareket edebilirsiniz.

Saat 13:00 itibariyle Mars ve Uranüs gezegenleri gökyüzünde kavuşmuş olacaklar. Bu enerjinin sizler açısından olumlu ifadesi, ciddi ilişki ve evlilik konusunda öncelikle kendi bireyliğinizi keşfetmenizi, eşit hak ve paylaşım konusunda taviz vermeden beraberliğinizi sağlıklı bir şekilde yaşamanızı, farklılıklarınızı saygıyla kabul etmenizi ve bu farklılıklara göre ilişkinizi kurgulamanızı, yeniliklere ve değişime açık olmanızı sağlayıcıdır. Olumsuz kullanımı: Heyecanlı fakat bir o kadar çabucak biten ilişkilere öncelik tanımak, sorunlarınızı ortak bir şekilde çözmek yerine beklenmedik bir şekilde hareket etmek hatta ayrılmaya kalkmak, birbirinize karşı sert tavırlar göstermek, eşin veya kendinizin evlilikte sadakatsizlik göstermesi, kısaca evlilik birliğine saygısızlık şeklinde özetlenebilir. Bu konularda dikkatli olmanızı öneriyorum.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Salı Nis. 14, 2009 10:32 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Başaklar güne farklı enerjilerin etkisi altında başlamaktayız. Sabah saatlerinde enerjinizde düşüşler oluşması mümkündür. içinde bulunduğunuz şartlar size yorucu ve oldukça sorumluluk yükleyici gelebilir. Elinizdeki işleri bitirmeniz kolay olmayabilir. Bir takım sorunlarla muhakkak ilgilenmeniz gerekebilir. Ev ortamınızdaki bazı durumlar huzursuzluk hissetmenize, büyüklerinizle ilgili konular güven duygunuzu sorgulamanıza yol açabilir. Yakınlarınızın desteğini üzerinizde hissetmediğiniz için, belli bir yalnızlık duygusu çekmeniz doğaldır. Kendinize zaman ayırmanız mümkün olmayabilir. Bir yandan kendi içinizde güven hissini oluşturmaya çalışırken, diğer yandan otoritelerin isteklerini yerine getirmek durumunda kalabilirsiniz. Bütün bunlar enerjilerin sabah saatlerindeki zorlayıcı baskıları nedeniyledir. Bu zaman diliminde sakin olmak gerekir.

Akşam saatlerinde ise, bireysel özgürlüğünüz konusunda yaratıcı düşünmeniz, kendinizi güvende ve huzurlu hissetmek için, her zamankinden daha değişik şekilde olayları ele almanız, kısaca kendinizi şöyle bir gözden geçirerek düzenlemelerde bulunmanız lazımdır. Yani dışarıdaki dünyayı suçlamak yerine, kendinizde ne gibi eksikler var veya sizden kaynaklanan yanlışlıklar var mı diyerek düşünmeniz faydalı olabilir. Bazen insanın kendiyle yüzleşmesi gayet ferahlatıcı olabilir. Belki de fazla kuruntulu davranıyorsunuzdur veya aşırı hassas düşünüyorsunuzdur. İşte bu yüzleşme en azından ne durumda olduğunuzu daha net görmenizi sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Ptsi Nis. 13, 2009 1:45 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Başaklar yeni bir iş günü ve haftaya, Ay gezegeninin Yay burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, aile yaşamınızın, günlük koşuşturma içinde, son derece önemli olduğunun göstergesidir. Birlikte yaşadığınız kişilerle yakından ilgilenmeniz gerektiğinden gün içinde özgür davranmanız bazı anlarda mümkün olmayabilir. Eğer halledemediğiniz bir takım sorunlarla sabah uyandıysanız, bunlar gün boyu kafanızı kurcalayabilir. İyi niyetli ve sadece kendi bildiğinizin doğru olduğu konusunda inat etmeden hareket edebilirseniz, problemleri çözüme kavuşturmanız gayet kolay olabilir. Bu enerji, samimi bir şekilde düşünmenin, sevgi birliğine zarar vermeyecek şekilde kararlar almanın önemli olduğunu göstermektedir.

O zaman size düşen ortamı germeden, hepinizin yararına olacak şekilde düşünmeye çalışmaktır. Yani iyi niyet herşeyin başında gelmelidir. Çünkü sorunlar bir şekilde çözümlenebilir, fakat kırılan kalpleri onarmak kolay olmayabilir. Eviyle alakalı bazı değişim ve yenilenmelere ihtiyaç duyanlarınız için bugünkü enerjiler gayet olumludur. Farklılıklar yaratmaktan hoşlanabilir, bulunduğunuz ortama neşe, aktivite ve renk getirmek için emek sarfedebilirsiniz. Sonuçta burası sizin yuvanız ve birlikte olduğunuz kişiler sizin canlarınız olduğuna göre uyumlu bir şekilde davranmak gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Paz Nis. 12, 2009 7:45 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Başaklar, kafanızın içindekileri tam olarak arzu ettiğiniz şekilde uygulamak isterken, pazar gününü sessiz ve sakin kimi zaman da kuruntulu bir şekilde geçirebilirsiniz. Evdeki hesapların çarşıya uymadığı atasözünde olduğu gibi, siz bugünü daha değişik planladığınız halde, diğer insanların yaptıkları plan değişiklikleri veya başka yönde düşünmeleri de bunda etkili olabilir. Günlük enerjiler altında birilerine laf anlatmak veya istediğiniz gibi onları yönlendirebilmek mümkün olmayacağından en iyisi, saat 21:02 olana dek sakinliğiniz korumaktır. Bu saat itibariyle belki geri plana çekilerek içsel manada kendinizi güçlendirmek, haftaya daha coşkulu bir şekilde başlamanızda etkili olabilir.

Yay burcunda ilerlemeye başlayan Ay etkisi altında, içinizdeki gizli saklı düşünceleriniz ve arzularınız ön plana gelebilir, fakat siz bunları göstermek yerine kendi içinizde maneviyatınızı güçlendirmek adına kullanabilir, aslında ne kadar çok şeyle baş ettiğinizi düşünerek moralinizi yükseltebilirsiniz. Hani bazen dilinizin ucuna gelse de bazı sözler bunları karşınızdaki kişiye söylemekten bile vazgeçebilirsiniz. Çünkü bilirsiniz ki ne söyleseniz de kimsenin sizin gibi düşünmesi, hissetmesi ve sizi anlaması mümkün değildir. En iyisi olgun bir şekilde sineye çekmek ve susmak

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   C.tesi Nis. 11, 2009 11:52 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Başaklar bugün parasal konularda ruhsal duyarlılığınız oldukça yükselebilir. Gerek kendi kazancınız gerekse başkaları kaynaklı maddi ve manevi destek görmeye yoğun bir ihtiyaç duyabilirsiniz. Yalnız bunu dile getirdiğiniz takdirde insanların sizi güçsüz görebileceğinden korkabilirsiniz. Kişisel olarak dış dünyada kendinizi gösterme isteğiniz yoğundur fakat bir yandan da bunun için maddi ve manevi açıdan desteklenmeniz şarttır.

İşte bu etkiler altında doğal olarak hassasiyet artabilir ve siz şu anda bulunduğunuz durum nedeniyle içsel anlamda gerilim duyabilir, bazı insanlara içerleyebilir veya bazı durumları yanlış algılayabilirsiniz. Hayatın içinde aslında ne kadar yalnız olduğunuzu bile düşünebilirsiniz. Zaman akıp geçerken şöyle bir geriye dönüp baktığınızda hiç kimseden öyle fazla destek görmediğinizi ve bugüne dek kafanızın içindekileri bir türlü tam olarak hayata geçiremediğinizi bile düşünebilirsiniz. Bugünkü enerjiler altında yukarıda yazılanların bir veya birkaçını hissetmeniz doğaldır. Benim önerim, yoğun geçen bir haftanın ardından bu güzel tatil gününüzü, sevdiğiniz aktivitelere ayırmak ve ne olursa olsun sakin davranmaya çalışmaktır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Cuma Nis. 10, 2009 5:31 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Nis. 09, 2009 8:12 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Salı Nis. 07, 2009 7:08 pm

07 nisan 2009 bugün

Güçlü gezegenlerden olumlu etki alıyorsunuz. Kişisel enerjinizi toplumsal ilişkilerinize yansıtabiliyorsunuz. Bugün kazançlar konusunda yeni planlamalar peşinde olacaksınız. Ay’ın konumundan dolayı, yaratıcılığınızla ilgili özel çalışmalar içinde olacaksınız. Bugün kendinizi iyi hissedebileceğiniz yerleri tercih edeceksiniz.
Bugün bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz. Bunu farkedip, onun gönlünü alabilirseniz ileride çıkabilecek sorunları önlemiş olursunuz. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Gözünüzü açık tutmanızdan da bir zarar gelmez. Parasal açıdan, ailenizle ilgili bazı masraflar yapmanız gerekebilir.
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.
Bugün Zodyak tablosundakien güçlü iradeye sahip burçlardansınız.Geçmişteki herşeyi hatırlıyorsunuz. Amaolumsuzlukları unutmanızda yarar var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Ptsi Nis. 06, 2009 9:48 am

06 nisan 2009 bugün

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Nis. 02, 2009 10:38 am

02 nisan 2009 bugün

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Çarş. Nis. 01, 2009 9:50 am

01 nisan 2009 bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Salı Mart 31, 2009 9:50 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz. Sonradan bunun telafisi daha zor oluyor. Sakinleşmenize yardımcı olacak, deniz ve güneşin tadını çıkarın. Sevdiğinizle tatil planları yapın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Ptsi Mart 30, 2009 9:59 am

30 Mart 2009 - Bugün

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle herşey yoluna girebilir. Sevdiğiniz her konuda sizin yanınızda. Gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   C.tesi Mart 28, 2009 9:39 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Cuma Mart 27, 2009 12:19 pm

27 Mart 2009 - Bugün
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Mart 26, 2009 12:54 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Çarş. Mart 25, 2009 8:17 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Salı Mart 24, 2009 12:51 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Ptsi Mart 23, 2009 10:33 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklar ve kaprislerle onu üzmeyin. Onun değerini sonradan anlarsınız. Ruhsal durumunuza dikkat edin. Depresyonlardan kaçının.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Paz Mart 22, 2009 2:22 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   C.tesi Mart 21, 2009 3:22 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Duygularınız kabaracak. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuşku ve kuruntulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Cuma Mart 20, 2009 2:45 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız. O bu davranışa şaşıracak ama yeniden görüşmeyi teklif etmekten de geri kalmayacak. Etrafınızdakiler değerinizi gün geçtikçe daha çok takdir ediyor. Size yapılacak öneriler karşısında ailenizin ve dostlarınızın fikrini alın. Para konusunda geçici bir daralma söz konusu. Bir diş bakımı yaptırmanın zamanı geldi.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Perş. Mart 19, 2009 3:40 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: BaSaK 24 agustos - 23 eylul   Çarş. Mart 18, 2009 5:21 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi bitmeyecektir. Sevgilinizle aranızda olan bütün olumsuzluklar sona erecek. Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.
Kullanıcı profilini gör

BaSaK 24 agustos - 23 eylul
1 sayfadaki 1 sayfası