TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

TeRaZi 24 eylul-22 ekim

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Paz Haz. 21, 2009 1:43 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Teraziler saat 12:29 itibariyle Ay gezegeninin Yengeç burcunda seyrine başlaması, kendinize ait duygularınız kadar, ailevi ilişkilerinizdeki samimiyetiniz açısından da önemlidir. Bu enerji altında dış dünyadaki mücadeleniz veya ev yaşamınızdaki durumunuz açısından, en fazla ortaya çıkan olgu güvenliktir. Bu ister parasal isterse manevi değerleriniz olsun sizin için baş planda yer alabilir. Kimileriniz için bunun anlamı, masraflarınız, ödemeleriniz, ihtiyaçlarınızla ilgili mevzularda bütçenin tekrar gözden geçirilmesi, bazılarınız için ailenizi yakından ilgilendiren bir koşuşturma olabilir. Malum okullar kapandı, yüksekokul sınavları yapıldı.

Yıllık iznini kullanmayı düşünenler, yurtdışında bulunup anayurduna tatil için gelmeyi planlayanlar ve şöyle bir hava değişikliği için dışarıya gitmeyi isteyenler kısaca yaza adım attığınız bugün itibariyle herkes karınca kararınca kafasını dinlendirecek birşeyler yapmak istiyor. Saat 16:29 itibariyle başlayacak enerjiler altında, bütün bunları yapmak için, mali durumun ne kadar önemli olduğu gerçeği bir kez daha anlaşılabilir. Öyle bir ayarlama yapılmalıdır ki, hem bütçeniz sarsılmasın hem de rahatlamış olun. Benim önerim tabi ki sizi zor durumda bırakmayacak şekilde hareket etmeniz, sınırlarınızı aşmamanızdır.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:49 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Teraziler gün boyunca etkili olacak enerjiler altında, yaşamınızı ilgilendiren konularda kendi içinizde çelişkiler yaşamanız mümkündür. Fakat bunun nedeni, değerlerinize sahip çıkmak isteğinizdir. Risk altına girmek yerine ılımlı düşünmek ve sessiz kalmak son derece mantıklıdır. Bu sizi olabilecek ters durumlardan da koruyabilir. Diğer yandan bugün, hedeflerinizle alakalı konularda öne atılmaya hazır ve birçok insanla temas halinde olmanızı sağlayan enerji desteğiniz mevcuttur. Bu durum ortak paylaşım konularında güçlendirici bir rol oynayabilir. Fakat yine de kimlerle görüşüyorsunuz kimlerle işbirliği yapmaya çalışıyorsunuz iyi incelemenizi öneririm. Bu etki altında gözden kaçabilecek bazı durumlar sonradan problem yaratabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Gün içindeki bir başka etki altında, hayallerinizi gerçekleştirmeniz ve ideallerinizi uygulamaya koymanızla ilgili olarak, tecrübeli kişilerle danışmanın yararlı olduğunu göstermektedir. Böylece yanlış yolda ilerlememiş ve yanılmamış olursunuz. Güvendiğiniz insanlardan destek isteyiniz ve sözel açıdan güçlü bir şekilde kendinizi tanıtınız. Böylelikle cumartesi gününü genel olarak olumlu bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Cuma Mayıs 15, 2009 10:56 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Teraziler bugünkü enerjiniz altında, sizi en çok neyin mutlu ettiğini bulmaya çalışmanız yararlı olabilir. Söz gelimi, yaratıcılığımızı kullanmak mı? Çocuklar mı? cinsellik mi ? Romantik ilişkiler mi? yoksa hobileriniz mi? Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında, bir yandan gündelik hayatın içinde koşuşturmaya çalışırken, diğer yandan istediğiniz gibi bir yaşam sürmediğinizi, artık farklı bir şeyler yapmak zamanınızın geldiğini hissedebilirsiniz. Söz gelimi, bir günü nasıl geçirdiğinizi düşününüz. Nelerle uğraşıyorsunuz. Bunca stresi üzerinizden atmak adına neler yapıyorsunuz. İşte bu sorulara cevap ararken belki de sadece çalıştığınızı, ihtiyaçlarınız adına ter döktüğünüzü, birileri mutlu olsun diye kendi isteklerinizden vazgeçtiğinizi farkedebilirsiniz. İşte bugünkü enerjiniz sizi bireysel manada hareket etmeye, düşünmeye sevkedicidir. İlişkinizde sorun mu var?

bugün problemlerinizi net bir şekilde ifade edebilir, sizi rahatsız eden konuları partnerinize iletebilirsiniz. Hayatınızda şu aralar birisi yoksa, karşı cinsle daha sıcak ve sempatik bir şekilde bağlantı kurmanızı sağlayan aktivitelerde bulunabilirsiniz. Evden işe, işten eve bir yaşam sürüyorsanız bu akşam dışarıda yemek yiyebilir, sevdiğiniz arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Kimileriniz bugünkü enerjinin güçlü desteği sayesinde, beklenmedik bir tesadüf sonucu yeni biriyle tanışabilir, zevkli bir akşam geçirebilirsiniz. Günlük enerjinizin hayattan zevk alabilmeniz adına sizi destekleyici olduğunu söyleyebiliriz.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Mayıs 14, 2009 9:17 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Teraziler bugün, mesleğinizi ilgilendiren konularda, özellikle işyeri ortamında, sinirli tepkiler göstermenizin en önemli sebebi, zorunluluklarınızı biran önce yerine getirmek isteğinizdir. Fazla sorumluluk almak zorunda oluşunuz ve ayrıca hepsini yetiştirmek mecburiyetiniz doğal olarak size gerilim yükleyebilir. Yakınınızda olan kişilere, bu durumunuzdan bahsederseniz en azından sizi anlayışla karşılaşmaları mümkün olabilir. Siz de elinizden geldiğince kendinizi dizginlemeyi veya sakinleştirmeyi başarabilirseniz, büyük bir sorun çıkmadan, zorlu enerjinizi olumlu bir şekilde kullanmış olursunuz.

Liderlik gücünüzü çevrenizdeki insanlara gösterme hevesinizin yoğun olduğu bugün, hiçbir şeyin sizi yıldıramayacağını çevrenizdekilerin bilmesini isteyebilirsiniz. Yüksek eğitim görenler, yurtdışı bağlantılı işleri olanlar, seyahate çıkmayı düşünenler, iş girişimde bulunacaklar ve ev hayatıyla ilgili koşuşturması olanlar planlı bir şekilde ilerlemek durumundadırlar. Kendinizi doğru bir şekilde yönlendirmeniz halinde, başarılı sonuçlar almanız mümkündür.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Cuma Mayıs 08, 2009 9:30 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Teraziler, kişisel değerleriniz, maddi-manevi kaynaklarınız, refah düzeyiniz, mali konular, tüm taşınabilir mallar, borç verilen para (alacaklar), kazançlar ve kayıplarınız, harcama tarzınız, güvenlik ihtiyacınız, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında takdir edip saygı gösterdiğiniz unsurlar, hayatınızı kazanmanızı sağlayan yetenekleriniz, becerileriniz, zenginlik, hırsınız, menkul değerler, ticaret gelirleri, parasal sorunlarınızla ilgili mücadele gücünüz konularında, derin düşünmenizi sağlayan, Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında güne uyanmaktasınız.

Bu oluşum, yukarıdaki mevzular üzerinde güçlü olmanız ve kontrol kurabilmeniz adına size belli bir ego üstünlüğü sağlayabilir. Bu üstünlük sayesinde sizler de, hakimiyeti ele geçirmek için hiç düşünmeden ani kararlar verebilir, uygulamaya kalkışabilirsiniz. Oysaki günlük enerjiniz, iç gözlemde bulunmanız adına gayet olumlu fakat tedbirli olmayı gerektiricidir. Yani bugün, sakin, temkinli ve olgun bir yaklaşım içinde hareket etmeli, yenilikler konusunda iç gözlemde bulunmalısınız. İşte bu gözlem bugüne dek farkemediğiniz ayrıntıları keşfetmenizde, daha güçlü çıkış formülleri bulmanızda destekleyici olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Mayıs 07, 2009 11:05 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Teraziler, aşk hayatınız, sanatsal faaliyetleriniz, çocuklar, kısaca yaşamın güzellikleri ve estetik değerleriyle alakalı konularda özellikle sabah saatlerinde kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koymanız, hedeflediklerinizi gerçekleştirmeniz, planladıklarınızı yürürlüğe koymanız mümkün olmayabilir. Kimileriniz eşi, bazılarınız iş ortakları veya yasal sorunları nedeniyle önündeki engellere tek başına mücadele etmek zorundadır. Böyle durumda sakin olmak gayet faydalıdır. Durumları daha soğukkanlı bir şekilde ele almanız mümkün olur. Saat 13:00-19:48 arasında boşlukta olacak Ay gezegeninin etkisi altında, başta ilişkinizle alakalı konularda olmak üzere kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenizin önünde engeller oluşabilir. Yavaşlamanız ve olan biteni tekrar gözden geçirmeniz yararlıdır.

Bu saatler içersinde ertesi günü yapılacak işlerinizi ele almanız, eksiklerinizi tamamlamanız gayet olumludur. Sakin tavırlarınız ve olgun bakış açınız, sorunlarınızı daha mantıklı bir şekilde ele almanızı sağlayabilir. Saat 19:48 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, maddi konulardaki girişimlerinizde, dışarıdan gelebilecek desteklerin işareti olarak değerlidir. Böylece ertesi güne daha aktif bir şekilde başlamanız mümkün olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Mayıs 06, 2009 11:00 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Teraziler gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay gezegeni, sevgi dolu paylaşımlar içinde çevrenizle irtibat kurmanızı sağlayıcıdır. Takdir edilmek ve dikkatleri üzerinize çekmek isteğiniz oldukça yüksektir. Herhangi bir konuda uzun vadeli ve sizi bağlayıcı kararlar vermekten ziyade, günü kendi akışı içinde hoş bir şekilde yaşamak ve değerlendirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın kalitesi ve birlikte olduğunuz insanların ılımlı, huzur dolu tavırları sizin için bugün son derece önemlidir. Tadınızı kaçıracak herhangi bir şeye müsaade etmeniz mümkün değildir. Çünkü bugün her konuda kazançlı çıkmaktan yanasınızdır.

İlişki konusunda aksayan, rahatsız eden durumları çözüme kavuşturmak için kendinizden ödün vermeye razı olmayabilirsiniz. Çünkü size göre, partneriniz eğer size değer veriyorsa, ılımlı ve olgun davranması lazımdır. Ay ışığının üzerinizde parladığı bugün, erkekler karizmatik bir görünüme sahip olurken, bayan burç mensupları masumiyet ve cazibenin güçlü karışımı altında fazlasıyla ilgi uyandırabilirler. Akşam saatlerindeki enerjiniz, ilişkinizle alakalı mevzularda partnerinizin aktif kimliğinin fazlasıyla ön planda olmasını, sizin de ilişkinizle alakalı konularda dengeyi muhafaza etmek adına daha dikkatli davranmanızı gerektiricidir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Salı Mayıs 05, 2009 11:51 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Teraziler saat 04:32-12:52 arasında boşlukta olacak Ay gezegeninin etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum sessizce bazı gelişmeleri takip etmeniz, henüz üstünde bir karar veremediğiniz konuları gözden geçirmeniz ve kendinizi moral yönünden güçlü tutmanız adına son derece önemlidir. Hesapta olmayan hatta aklınıza bile gelmeyen sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Ne durumda olursanız olun, çaresiz olduğunuzu lütfen düşünmeyiniz. Başınıza gelenleri şanssızlık olarak görmek yerine bundan sonrasında neler yapılması gerekiyor bunları tespit etmeye çalışınız. Şimdi önünüzde uzun bir yol var. Bu yolun sonundaki ışığa ulaşmak için yapmanız gereken en önemli şey, moral gücünüzdür. Bu saatler arasında algılama gücü fazlasıyla yüksektir ve bu size direnç, sabır ve güç kazandırabilir. Dostlarınızdan uzaklaşmayınız. Geri planda sakin bir şekilde beklemede kalınız.

Bu sakinlik size gayet iyi gelebilir ve sabah saatlerini olumlu bir şekilde değerlendirmenizi sağlayabilir. Saat 12:52 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, biraz önce sözünü ettiğimiz beklemenin olumlu sonuçlarını alabilmeniz açısından faydalıdır. Sıkıntı yaratan konularda içsel yönden dengenizi sağlamanız kolaylaşır ve öncü gücünüz açığa çıkarak sizi pozitif anlamda cesaretlendirebilir. Bu cesaret sayesinde hayatı olumlu yönleriyle ele almaya başlar, kendinizi toparlayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:44 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Teraziler, pazartesi gününe, geri planda yapılması gereken işler ve düzeltmeler adına etkili enerjiler altında başlamaktasınız. Bu düzenlemeler ister duygusal isterse iş anlamındaki konularda olsun farketmez, sizin açınızdan gayet olumludur. Böylece aksamalar ortadan kaldırılır, daha rahat ilerlemeniz kolaylaşır. Gün boyu hangi mevzuda olursa olsun analiz gücünüz yüksektir. Önemli çalışmalarınızı bu güç sayesinde detaylı bir şekilde gözden geçirir, inceler, eksiklerinizi tespit eder ve tamamlarsınız. Yine bugünkü enerjiniz sayesinde çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizi veya özel yaşamınızda sizi tedirgin eden durumları mantıklı bir şekilde düşünerek, neler yapılırsa daha huzurlu ve mutlu olursunuz sorusuna cevap bulabilirsiniz. Başak burcunda ilerleyen Ay günlerinde iç sesiniz sürekli olarak sizi yönlendirebilir.

Bu ses, mükemmeli bulmanız veya elinizdekileri güzelleştirmeniz, doyuma ulaşmanız gerektiğini söylüyor gibidir. Belki bu yüzden biraz huzursuzluk duyabilirsiniz. Fakat şu var ki, sahip olduğunuz veya olmayı düşündüğünüz herşeyi, kafanızın içinde oturtmanız adına gayet etkilidir. Akşam saatlerindeki enerjiniz, ilişkinizle alakalı konularda partnerinizin egemenlik tutkusunu körükleyicidir. Sizin üzerinizde hakimiyet kurmaya kalkarken, aslında ne kadar abarttığının farkına bile varmayabilir. O, kendisine göre doğru davrandığını düşünmektedir. Bu durumda yapmanız gereken onunla ılımlı bir şekilde konuşmaktır. Böyle yaşanabilecek gerilimin önüne geçilmiş olur.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:09 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Akrepler bugün, partnerinizin sizden farklı görüşleri nedeniyle biraz canınız sıkılabilir. Yapılması gereken, sizi rahatsız eden konuları gerilimli bir şekilde ifade etmek yerine, bu durumun sizi üzdüğünü ılımlı bir şekilde izah etmeye çalışmanızdır. Bu sayede sorunlar kendiliğinden çözüme kavuşabilir. Örneğin ona, -sen farklı düşünüyorsun ben de öyle. O zaman gel, birbirimize saygı duyalım ve anlaşamadığımız konularda birbirimizi daha fazla rahatsız etmek yerine neler yapılabilir birlikte saptayalım- derseniz benim kanımca çok daha yararlı olabilir. Günlük enerjilerin etkisi altında bir diğer konu ise iki önemli yaşam alanınızla ilgili değişim ve yenilenme ihtiyacınızdır.

Bunlardan birincisi maddi kazanımlarınız diğer ise içinde bulunduğunuz durum nedeniyle biraz geri planda kalmak ihtiyacınız. Aslında her ikisinin de temelinde yatan duygu şu aralar herşeyin yolunda gitmesini beklerken garip bir sessizliğin hüküm sürüyor oluşu. Herşeyi kendi içinde planlayarak adım atmak isterken, belirli bir düzen içinde temel kurmayı düşünürken ve kendinizi de buna son derece hazır hissederken sanki ağırlaşmış bir filmi seyrediyor gibisiniz. Yavaşlık can sıkıcı gelmekte hatta rutinlik bezginlik yaratıyor gibi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Nis. 30, 2009 3:45 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Teraziler güne, tüm burçlar üzerinde etkili olacak hassas enerjiler altında başlamaktayız. Sizlere olan etkisini şimdi birlikte gözden geçirelim. Bugün, meslek yaşamınız, toplum içindeki konumunuz, otoritelerle olan ilişkiniz, başarı, kariyer, güç, güvenlik konularında kendinizi huzurlu, güvenli ve geleceği garanti altına alınmış bir kişi olarak görme ihtiyacınız yoğun olabilir. Kendinizi toplum içinde kuvvetli bir şekilde ifade edebilme arzunuz oldukça yüksektir. Bu ise ancak güvenli ve sürekli bir iş hayatına sahip olmakla mümkündür. Eğer mesleki konularda sorunlarınız varsa bugün daha hassas tepkiler vermeniz normaldir. Çünkü yarınlarınız önemlidir. Öğle saatlerinde meydana gelecek enerjiler altında ise çalışma hayatınızla ilgili konularda kendinizi baskı altına alınmış, özgür davranamayan bir kişi olarak gördüğünüz için tepkisel davranmanız mümkündür.

Maddi açıdan da desteğe fazlasıyla ihtiyacınız vardır. Borçlarınız nedeniyle belli bir karamsarlık duymanız mümkündür. İşte bütün bunlar bir araya geldiğinde gerilim kaçınılmaz olur. Yapılması gereken ne olursa olsun öncelikle sakin olmaya çalışmak, etrafınızdan gelebilecek her türlü terslik karşısında olgun davranmaya çalışmak ve inancınızı korumaktır. Akşam saatlerinde ise, gün boyu yaşananlar veya geçmişle alakalı bazı durumlar nedeniyle gereğinden fazla hassas davranabilirsiniz. Lütfen sakin olunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Nis. 29, 2009 10:34 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Başaklar bugün, duygusal konularda beklenmedik güzellikler yaşabilirsiniz. Açık ve oldukça tarafsız bir ifade şeklini benimseyebilirsiniz. Sizin için dostluk ve sosyal ilişkiler bugün çok önemli bir yer tutacaktır. Arkadaşlarınızın sizi sahiplendiklerini ve koruduklarını hissetmek güç verecek ve birçok işin altından bugün rahatlıkla kalkabileceksiniz. Ayrıca arkadaşça size yanaşan bir kişi dikkatinizi çekmeyi başarabilir ve size karşı farklı duygular hissettiğini söyleyebilir.

Bu arkadaşlığın yakın bir zamanda aşka dönüşmesi muhtemeldir.Bugün, kimseyi eleştirmek veya mükemmel olmasını beklemek gibi bir niyetiniz yok. Herkesi olduğu gibi kabul etmek ve tartışmalardan uzak kalmak gerektiğini düşünmektesiniz. Sevimli, çekici ve sıradışı görüntünüzle etrafınızdaki insanların sizdeki değişimi farketmelerini istiyorsunuz. Yüzeysel ilişkilerin sıradanlığından sıkıldığınız için, böyle davranan dostlarınızdan uzak durmak isteyebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Salı Nis. 28, 2009 10:51 am

Salı , 28.04.2009

Sevgili Teraziler, isteklerinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade etmenizi, duygusal konularda mantıklı gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlayan enerjiler altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Bugünkü görüşmelerde, yenilik anlamında düşündüğünüz planlarınızdan yetkili kişilere bahsedebilir, işlerinizi düzgünce yoluna koyabilirsiniz. Gecikme ve problemlere çözümler üretmenin kolay olduğu gün içinde bazı kişiler önemli konularda size danışma gereği duyabilirler. Ayrıca işlerinizin yoğunluğu dolayısıyla olabilecek aksamaların önüne geçmek için sabah itibariyle iş planlaması yapmanızda fayda vardır. İlişkinizle alakalı konularda arkadaşça paylaşımın ön planda olduğu bugün, birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız, zihinsel açıdan bağ kurmaya çalışmanız gayet yararlıdır.

Herhangi bir konuda birbirinizin fikrini sormanız, ne düşündüğünüzü öğrenmeniz aranızdaki iletişimin kuvvetlenmesini sağlayabilir. Siz bugün bilginizle, hareketliliğinizle ve zekanızla çevrenizdeki insanları etkilemekten hoşlanabilirsiniz. Farklı insanlarla iletişimde bulunmak hoşunuza gidebilir. Saat 15:09-Çarşamba 01:39 arasında, beraberliğinizle ilgili mevzularda sorun çıkmaması için daha itinalı davranmanız gerekebilir. Başka şeylere sinirlenerek partnerinize karşı ters davranmayınız. Eğer bir sorun varsa birlikte kafa kafaya vererek çözüm bulmanız çok daha faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Ptsi Nis. 27, 2009 10:05 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Teraziler güne, Ay gezegeninin İkizler burcu seyri altında başlamaktasınız. Bugün seyahat, iletişim ve haberleşme konularında gayet yoğun enerjilere sahipsiniz. Yüksek öğretim, hukuk, yasalar, yabancı ülke ve kültürlerle birebir alakalı işlerin ön planda olduğu bugün, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz son derece önemlidir. Yüzeysel düşünmekten ziyade durumları etraflıca ele alarak gözden geçirirseniz, hem sorunlarınızı üst konumda bulunan kişilere anlatabilir hem de ne kadar kararlı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Tarafsızlık ilkesinin şart olduğu bugün, sadece kendi bildiğinizin doğru olduğunu iddia etmek yerine, gerektiğinde başkalarının da görüşlerini almalısınız. Ayrıca bugün düşündüğünüz bazı eylemler için toplantılar yapabilir, ne yönde ilerleyeceğinize, nasıl hareket edeceğinize karar verebilirsiniz.

Yalnız bu konularda yasalara uymanız ve hukuk kurallarına riayet etmeniz gerekebilir. Yani başınıza buyruk düşünmemeli, etraflıca bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Çünkü bunun tam tersi bir durum, haklı olduğunuz konularda, haksız duruma düşmenize neden olabilir. Çevrenizle koordine halinde olmalı, dağılmamalı, belli bir nokta üzerinde yoğunlaşarak zekice hareket etmelisiniz. Aynı anda iki veya üç işi birden yapmanız gereken bugün, liderlik yeteneğinize ve güçlü bir planlamaya fazlasıyla ihtiyacınız olabilir. Amaca yönelik faaliyetleriniz için kısa bir gezi veya yoğun bir haberleşme gün boyu sizi fazlasıyla meşgul edebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   C.tesi Nis. 25, 2009 10:33 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Teraziler saat 06:22 itibariyle Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay enerjisi, parasal konularda sizler açınızdan son derece olumlu bir etki. Girişimde bulunmayı düşündüğünüz diğer konularda da faydasını görebileceğiniz bu güçlü oluşum sayesinde, özgüven duygunuzu, öncü gücünüzle birleştirerek, maddi ve manevi konularda yaşamınızı düzene sokabilir, girişimlerinizi paraya çevirebilirsiniz. Finansal hayatınızı düzene sokabilecek bu enerjiyi olumlu anlamda kullanabilmek için dikkat edeceğiniz en önemli husus, riskli işlerden uzak durmanız, sabırlı, mantıklı bir şekilde hareket etmeniz, kazandığınız her bir kuruşun değerini bilmenizdir. Teraziler genelde hayatın lüks ve konforlu olan güzelliklerine hayrandırlar. Hoşlandıkları bir şey olduğu zaman para harcamaktan pek çekinmezler. Oysaki bu enerjinin size vereceği destekle elde edeceğiniz kazancınızı çoğaltmak sizin elinizde. Örneğin yatırım konusunda uzmanlara danışabilirsiniz veya belli bir bütçeniz varsa harcamalarınız konusunda temkinli davranabilirsiniz.

Yeniay enerjisinin siz Teraziler için olumlu bir diğer yanı, ortak gelirler konusunda sizi desteklemesidir. Yani eş, aile veya iş bağlantınız olan kişilerden destek görmeniz mümkün. Benim önerim önümüzdeki iki hafta süresince hedeflerinizi gözden geçirmeniz, kendi geliriniz dışında elde edebileceğiniz paralar hususunda akıllı bir incelemede bulunmanızdır. Bankalarla alakalı işler, hukuk yoluyla elde edilebilecek gelirler, aracılık yaparak alınacak komisyonlar, boşanma nedeniyle bağlanabilecek nafaka veya işletimi size ait mülk v.b yerlerden sağlanabilecek paralarla rahatlamanız mümkün. Ayrıca rutin olarak ödenen kira veya kredi borçlarının bir şekilde azalması ve sona ermesi nedeniyle elinizde kalan meblağları da hesaba katarsak yeniay enerjisinin sizler açısından gayet olumlu bir yansıma yaratacağını düşünmekteyim.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Cuma Nis. 24, 2009 10:50 pm

24.04.2009
Sevgili Teraziler, saat 15:12 olana dek karşıt burcunuzda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni partnerinizle olan paylaşımınızda, gerek hayata bakış ve gerekse önemli konularda fikir ayrılıkları yaşayabileceğinizin göstergesidir. Bu durumda her ikiniz de kendi ilkeleriniz doğrultusunda hareket edebilir, uzlaşmaya yanaşmayabilirsiniz. Size göre o yanlış yapmaktadır. Ona göre de siz fazla rahat davranmaktasınızdır. Aslında böyle bir durumda kutuplaşmanın her iki tarafa da bir faydası olmadığı halde, inatla bu halinizi sürdürebilirsiniz. Oysaki yapılması gereken, ben merkezci davranmamak, bu enerjiler altında yanlış kararlar verilebileceğinin farkında olarak ılımlı düşünmeye çalışmaktır.

Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından biraz önce sözünü ettiğimiz konularda çok daha fazla dikkatli olmak ve uyumlu hareket etmek gerekecektir. Öfke patlamalarının fazla görülebileceği bu saatler arasında birbirinizi kırabileceğinizin bilincinde olursanız, ayarlamalarda bulunmanız da kolaylaşır. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, parasal mevzularda dikkatli ve ölçülü hareket etmeye çalışmalı, alacak-verecek konularında bilinçli bir düzenlemede bulunmalısınız.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Nis. 23, 2009 8:27 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Teraziler bugün moral açısından güçlenmenizi sağlayacak en önemli olgunun düzenli bir para geliri olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat öyle bir tuhaf bir durumlar içindesiniz ki, hani herkese eyvallah demek zorunluluğu var ya, o sizi çileden çıkarıyor. Ne garip ama, yolda görseniz dönüp selam bile vermeyeceğiniz insanların, bugünkü konumlarına nasıl gelebildiklerine şaşırıyorsunuz. Karşınıza geçip iki kelime bile edemeyecek bu kişilerin, dudaklarından çıkabilecek birkaç cümleye ihtiyacınız olması sizde büyük bir gerilim oluşturmakta. İşte o zaman yüreğinizin içindeki cömert duyguları, insanlığınızı, doğal gücünüzü, hayat felsefenizi düşündüğünüzde, yerim burası olmamalı diye düşünebilirsiniz.

Bugün bu etkiler altında yaşamınızı böylesi bir hassasiyet içinde ele alışınız gayet normal. Çünkü fark edilmek istiyorsunuz, içinizdeki tüm iyi niyetin ve bugüne dek yaptıklarınızın karşılığını beklemektesiniz. Şu an oturduğunuz yerde elinizde bir ayna alıp kendinize bakacak olsanız hakikaten ne kadar sıradışı biri olduğunuzu fark edebilirsiniz. Fakat biliyor musunuz ki, çevrenizde herkes hemen hemen bu durumda. Yani parasal sorunlar, duygusal problemler, ortak kaderimiz gibi. Benim bugün için size tavsiyem, 23 Nisan bayram tatilini fırsat bilerek, eğer çalışmıyorsanız şöyle bir dışarı çıkmanız veya kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak aktivitelerde bulunmanızdır. Böylece gücünüzü yeniden toplayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Nis. 22, 2009 10:58 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Teraziler, saat 02:19 itibariyle yöneticiniz Venüs ile Mars gezegeni gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Balık burcunda gerçekleşecek bu oluşum, aşk hayatınızla ilgili konularda, göz önünde olmaktan ziyade, gizlilik içinde hareket etmeye özen göstermeniz anlamına gelebilir. Bu oluşum altında kısa süreli platonik bir aşk yaşama hevesiniz yükselebilir. Sevgi olgusu gözünüzde oldukça değerlenebilir. Size hayatı renkli ve güzel gösterebilecek bir aşka özlem duyabilirsiniz. Yasak ilişki yaşama hevesi veren bu enerji, kısa süreli fakat son derece masum bir kaçamağın göstergesi olabilir. Sevgi ve güzellikleri kendi içinizde hissedip, bunu karşınızdaki kişiye sıcak bir biçimde sunmanız gayet kolaydır. Romantik hisleriniz yoğunlaşabilir. Aşk hayatınızla ilgili mevzularda hassas davranmanız mümkündür. İlişkisi sağlam temellere dayanan çiftler, birbirlerine karşı gayet şefkatli, ilgili davranabilirler.

Sanal aşklar yaşanmasına da neden olabilecek bu enerji, saat 17:09 itibariyle Ay gezegeninin karşıt burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla, ilişkinizle alakalı konularda bencil davranmaktan ziyade paylaşım içinde olmanın önemini göstermektedir. Bu saat itibariyle kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuz ön planda olmaya başlar. Enerjiniz normalin üstünde seyredebilir.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Salı Nis. 21, 2009 9:06 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Teraziler bugün çevrenizdeki insanları anlamakta zorluk çekebilir ve onlardan ne kadar farklı düşündüğünüzü hissedebilirsiniz. İki yönlü hareket etmeniz veya bir konuda iki ayrı şekilde düşünmeniz mümkün olduğu gibi, mantığınızla duygularınız arasında bir tercih yapmak zorunda da kalabilirsiniz. Gerçek dünyanın rutinliği yerine iç dünyanıza çekilerek kendinizi gözden geçirmeniz mümkündür. Duygusal konularda daha şefkatli ve özverili davranabilirsiniz. Bazen çok kolay üzülebilir, bazense hiç olmadığı kadar dayanıklı olabilirsiniz. İlham duygusunun yükselişe geçeceği bugün, sanatla uğraşan meslek sahipleri adına etkili enerjiler mevcuttur.

Ayrıca romantizm duygunuzun yoğunluğu Ay gezegeninin Balık burcu enerjisiyle birleştiğinde hislerinizi yazıya dökmeniz mümkün olabilir. Günlüğünüze minik notlar düşebilir, duygularınızı samimi bir şekilde dile dökebilirsiniz. Bu sizi oldukça rahatlatabilir. Bugünkü enerjiniz, gizli bir çalışma için ön bilgiler edinmenizi ve araştırmalarda bulunmanızı sağlayabilir. Önemli bir konu üzerinde sessizce çalışmak, geri planda olayları analiz etmek fazlasıyla işinize yarayabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek iç sesinizi bugün dinlemenizde fayda var diyebiliriz. Zihinsel olarak arınmanızda da destekleyici olan günlük enerjileriniz, kendinizi geliştirmeniz yolunda gayet etkileyicidir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Ptsi Nis. 20, 2009 10:30 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Teraziler yeni hafta, Ay gezegeninin 08:56 itibariyle Balık burcundaki etkinliğiyle başlamakta. Bu enerji, çevrenizle olan irtibatınızda gereğinden fazla özverili davranmanızın sizi oldukça yorabileceğinin işaretidir. Yani sizin de bir dayanma gücünüz olduğunu ve sizin de isteklerinizin önemli olduğunu unutmamalısınız. Tabi ki bunu yaparken, işlerinizi planlamaktan kaçının veya herşeye karşı aşırı duyarlılık gösterin demiyorum. Ama sizi hafife almalarına da izin vermeyin. Çünkü böyle bir şey yaptığınızda kurban durumuna düşmüş olursunuz. Günlük enerjiniz, karmaşık durumlarda yöneliminizi kaybetmeden işlerinize odaklanmanın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Siz her zaman yaptığınız şekilde görevlerinizi düzgün bir şekilde yerine getirmeye çalışın. Otorite konumunda bulunan kişilerin veya dışarıdaki dünyanın üzerinizde baskı kurması halinde, tepki göstermeden, endişeli davranmadan, ölçülü ve ılımlı şekilde işlerinizi düzenleyin. Yapamadığınız veya üstesinden gelemediğiniz durumlar oluştuğunda ne çevrenizi ne de kendinizi suçlamaya kalkmayın. Sezgilerinize kulak vermeyi ihmal etmeyin. Bugün gösterdiğiniz çabanın yarınlarınız adına size getireceği artıları düşünün. Bu maneviyatınızın yükselmesini sağlayacaktır.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Paz Nis. 19, 2009 9:35 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Teraziler pazar gününe, yaşamınızı yakından ilgilendiren konularda yoğun düşünceler altında başlamaktasınız. Aslında kafanızı karıştıran, hangi yöne gideceğinize karar veremiyor oluşunuz. Bir yandan herşeyi bırakıp farklı bir hayatın içinde yer almak, diğer yandan ise, benden bu kadar arkadaş, elimden gelen bu diyerek tavrınızı koymak niyetinde olabilirsiniz. Sevgili Teraziler gün içindeki enerjiler bazı burçlarda böylesi bir hassasiyet oluşturmakta. Siz Venüsün özel insanları olarak, uyum ve huzurdan yana olduğunuz için, pek kimseyle dertleşmek, içinizi dökmek istemezsiniz. Güçlü olmak, güçlü görünmek, sıcak, cömert ilişkiler kurmak ve etrafınızdaki yeniliklerin tadını çıkarmaktan yanasınız.

Fakat içinde bulunduğunuz maddi şartlar buna son zamanlarda izin vermediğinden garip bir ürkeklik sizi sarmış durumda. Bir kere ne olursa olsun, ne durumda olursanız olun biliniz ki siz, her güçlüğün altından kalkabilecek ve dimdik durabilecek kadar özgüvenli insanlarsınız. Bu özelliğinizi asla kaybetmeyiniz. Ayrıca beraberlik konusunda hangi kararı alacak olursanız olun, bu sizin tercihinizdir, kimsenin karışmaya yönlendirmeye çok sevseniz bile sizi fikirlerinizden vazgeçirmeye hakkı yoktur. Yalnız günlük etkiler altında eğer ilişkiniz sizin için değerliyse ve gerekliyse karşılıklı olarak sorunları konuşarak çözümlemeye çalışmak en doğrusudur. Ayrıca hayati konularda bugün kimsenin etkisi altında kalmadan düşünmeye çalışınız. Gerekirse güvendiğiniz insanlardan destek istemeniz de gayet yararlı olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   C.tesi Nis. 18, 2009 3:40 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Teraziler, bugün güvenli duruşunuz ve kendinize has havanızla çevrenizdeki herkesi etkileyebilecek güce sahipsiniz. Düşünceli ve kibar davranışlarınızla takdir ve beğeni toplayabilirsiniz. İlişkisi olanlar bugün sevdikleri kişiye veya yaşama karşı daha pozitif baktıklarını daha enerjik olduklarını hissedebilirler. Bayanlar, ilişkilerinde verimli, eğlenceli ve güzelliklerle dolu, baylar ise karizmatik ve nezaketli davranışlarıyla sevdikleri kişiyle mutlu bir gün geçirmenin tadına varabilirler. Bugün, görünümünüze dikkat etmek, çevrenizdeki kişileri etkilemeye çalışmak konusunda, üstünüze yok doğrusu. İsteğiniz huzurlu ve kendi içinde dengesi kurulmuş bir şekilde günü geçirmek olacaktır. İşte bugün bunları hissetmenin tam sırasıdır. İlk buluşmalar açısından gayet olumlu bir gündür. Arkadaşça yanaşım içinde olmanız, karşınızdaki kişi üstünde epeyce ilgi çekmenizi sağlayabilir.

Bugün, konforlu, lüks ve seçkin olan herşeye sahip olmak veya böyle ortamlarda bulunmak isteğiniz yükselebilir. Seçkinliği olan herşeye özel önem vererek kendinizi mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Hayata pozitif yönden bakabilen ruh halinizle çevrenizdeki kişileri kolayca etkileyebilirsiniz. Kısaca aşk ilişkinizde uyum ve güzellikler sizinledir diyebiliriz. İlişkisinde sorun olanlar bugün, herşeyin üstesinden gelerek anlaşma sağlarken, İlişkisi olmayanlarda aşık olma dürtüsü yükselebilir. Kimileriniz, bugün ev içindeki aktivite nedeniyle günü yoğun geçirebilirsiniz. Taşınma veya onarım işleri sizi oldukça yorabilir. Bu durumda olanların kendilerini çok fazla yormamalarını tavsiye ediyorum.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Cuma Nis. 17, 2009 12:22 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Teraziler, güne önemli bir oluşumun etkisi altında başlamaktasınız. Saat 16:37 de, Güneş ve Ay gezegenleri arasında meydana gelecek son dördün enerjisi güne damgasını vuracağa benziyor. İlişkinizle alakalı konularda, çatışmak veya hakimiyet kurmak gibi bir niyetiniz olmamasına rağmen, farklı bakış açınız nedeniyle, gerilimli tepkiler vermeniz mümkündür. Aslında siz, düzgün bir ilişki yaşadığınızda gayet uyumlu ve huzurlu bir kişi olarak kendinize düşen özveriyi gösterebilirsiniz. Fakat sürekli olarak yaşanan çekişmeler nedeniyle, hem ileriye yönelik düşünemiyor hem de en ufak bir şeyde kopma noktasına geliyorsunuz. Çünkü sizin isteklerinizle onun beklentileri veya sizin hayata bakış açınızla onun inandıkları arasında sürekli bir zıtlık oluşabiliyor. İşte bütün bunlar fazlasıyla kafanızı yormakta.

Hatta bugünkü etkiler, çoğunluğunuza göre değişik yansımalar doğurabilir. Örneğin, anlaşmazlıklar nedeniyle, bir arada yaşamaları mümkün olmayan bazı evli çiftler, çocuk nedeniyle ilişkilerini devam ettirirken, kimi çiftler tam tersine çocukları olmadığı için ayrılmayı düşünüyor olabilirler. Bazılarınız özgür yaşamak istediği halde, aile veya bir takım baskılar nedeniyle erken bir yaşta evlendirilmiş olabilirsiniz veya bir kısmınız hala yerleşik bir düzen kurabilecek güce sahip olmadığınızdan bekar yaşıyor olabilirsiniz. Bunun yanısıra farklı nedenlerle, hala boşanma davaları devam edenler veya geçmişte yaşanan yanlış bir ilişkini nedeniyle güvenini kaybedenler. Bunların hangisi olursa olsun farketmez burada önemli olan sağlıklı bir ilişkinin insana kazandıracağı artıların ne denli önemli olduğudur. İşte bugünkü etkiler altında beraberlik konusu kafanızı oldukça kurcalayabilir. Kendinizi ve yaşamınızı gözden geçirme gereği duyabilirsiniz.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Nis. 16, 2009 10:06 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Teraziler, bugün daha ciddi bir iletişim ve daha fazla sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmenizi sağlayacak Ay gezegeninin Oğlak burcu etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu enerji haberleşme ve iletişim konularında her ne kadar yavaşlamalar getirse de, sizin bazı durumları daha net olarak algılamanız açısından faydalı olabilir. İçinizdeki duyguları sözel olarak ifade ederken ciddiyet içeren kelimeler kullanmanız çevreniz tarafından net olarak fark edilebilir. Kuşku ve kuruntularınızı bir kenara bırakarak, kötümser düşünmeden bazı olayları ele alabilirseniz, bir sorun çıkmayacaktır.

Olan biten ne varsa, girişimde bulunmayı düşündüğünüz konular da dahil olmak üzere, çevrenizdeki olgun ve hoşgörülü insanlarla paylaşmaya özen gösterirseniz size destek olmaları mümkündür. Kendinizi bazı mevzularda sorguladığınızda yanlış hareket ettiğinizi düşünebilirsiniz. Ayrıca bilgi birikiminizle bugün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve sezgileriniz o denli güçlü ki, kim size bir şey anlatsa sonunda neler olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Esprili olmaktan ziyade ciddi konulardan söz etmek isteyebilir, ileriye dönük hedefleriniz, ailenizle ilgili geçmişte yaşadıklarınız ve bugüne kadar yaşadıklarınızdan öğrendiklerinizi yakın bulduğunuz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Nis. 15, 2009 7:17 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Teraziler Çarşamba gününe gayet önemli enerjiler altında başlamaktasınız. Bunlardan ilki Ay gezegeninin Oğlak burcundaki seyridir. Bu etki, eviniz sınırları içindeki sorumlulukların artışı, iş ve ev arasındaki koşuşturmanın, görevlerin neredeyse aynı yoruculukta oluşu, dinlenmeye pek fırsat bulamamanız anlamına gelebilir. Kendinizi güvende hissetme arzunuz yükselebilir. Ailenizle bağınızın güçlü olması mecburiyeti ön plandadır. Ailevi sorumluluklar üzerinizde baskınlık oluşturabilir. Yaşamınızla ilgili konularda, herşey yolunda diyebilmeniz zorlaşabilir. Geçim sıkıntısı veya farklı nedenlerle maddi ve manevi desteğe fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşiniz, aileniz size görev ve sorumluluklarınızı sürekli hatırlatmaya çalışabilir. Ev sınırları içindeki değişimlerin belli bir disiplin içinde halledilmesi gerekebilir. Problemlerinizin çoğu, sizi ve bizzat ailenizi yakından ilgilendirebilir.

Saat 13:00 itibariyle Mars ve Uranüs gezegenlerinin gökyüzündeki kavuşumunun sizler açısından olumlu yansıması, çalışma yaşamınız, günlük gereklilikleriniz, hizmet anlayışınız konularında yeniliklerde bulunmanız, farklı ve sıradışı mesleki alanlarda kendinizi gösterebilmeniz, yeteneklerinizi ifade edebileceğiniz bir alanda ustalaşmanız, daha bireysel ve özgür bir şekilde kararlar vermeniz, sağlığınız konusunda tıbbın son olanaklarından yararlanabilmeniz, ileri teknolojileri işinizde kullanabilmeniz, karşınıza çıkabilecek yeni iş fırsatları sayesinde yaşamınıza yeni bir yön çizmeniz anlamına gelebilir. Olumsuz kullanımı: Çalışma şartlarınıza isyan ederek otoritelerle anlaşmazlığa düşmeniz, üstünlük taslayarak kendi fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmanız, sabırlı olmanız gerekirken asi tavırlar göstermeniz, iş konusunda müşkülpesent davranarak önünüze çıkan fırsatları ciddiye almamanız, sağlığınızı hiçe sayacak kadar çok çalışmanız şeklinde özetlenebilir. Bu konularda dikkatli olmanızı öneriyorum.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Salı Nis. 14, 2009 10:33 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Teraziler bugünkü enerjiler altında özellikle sabah saatlerinde, kendinizi yakın çevrenizdeki insanlara ifade etmekte zorlanabilir, gündelik hayatın içindeki durumlar nedeniyle kimi anlarda karamsar düşünmeye meyilli olabilirsiniz. Eğitim, iş veya günlük uğraşılarınızda beklenmedik görevlerle karşılaşabilir, yarım kalan işlerinizi tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar ve bazı problemlerle bizzat ilgilenmeniz gerekebilir. Zihinsel açıdan hızlı düşünmeniz ve olaylara hemen el koyarak çözüm bulmanız son derece önemlidir. Bu durumda yavaş hareket etmeniz, nasılsa hallederim şeklinde düşünmeniz sakıncalı olabilir.Yakınlarınız veya iş hayatınızla ilgili konularda detaylarla uğraşmak zamanınızı alabilir.

Akşam saatlerindeki enerjiniz, geniş düşünmeniz ve yaratıcı bir biçimde olayları ele almanız açısından etkileyicidir. Kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayacak gücü içinizde oluşturabilir, yakınlarınızdan destek görebilir, yavaş fakat emin adımlarla ilerlemeniz gerektiğine karar verebilirsiniz. İyimserlik gücünüz bu saatlerde yükselişe geçtiğinden gündüz saatlerinde yaşanan baskıların yarattığı sıkıntıların üstesinden gelmeniz mümkün olabilir. Bazı durumları tekrar konuşarak düzeltmeye çalışabilirsiniz. Burada önemli olan sıradışı ve farklı şekilde düşünmeye çalışarak problemleri halletme yoluna gitmektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Ptsi Nis. 13, 2009 1:46 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Teraziler iletişim ve haberleşmenin oldukça yoğun, hevesli bir şekilde girişimlerde bulunmanın ön planda olacağı yeni bir güne adım atmaktasınız. Ay gezegeninin Yay burcunda ilerleyeceği gün boyu, girişimlerinizde daha aktif ve kendinize güvenli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Yakın akrabalarınızla ilişkinizin güçlü olduğu bugün, onlardan destek gördüğünüz gibi siz de gerektiği anlarda onlara yardımcı olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla fanatik görüşlerinizi paylaşmanın mümkün olduğu bugün, sizin gibi düşünmeyen kişilerle ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız son derece önemlidir. Böylece olayları tarafsız bir şekilde inceleyebilir, son kararı verebilirsiniz. Bugün sizin için konuşmak, iletişimde bulunmak ve derdinizi anlatmak gayet kolaydır. Kendinizi ön planda tutmak, ilgi görmek, sevilmek ihtiyacınız gayet yüksektir.

Fikirlerinizi herkesin beğenmesini ve takdir etmesini bekleyebilirsiniz. İlişkinizle alakalı konularda partnerinize karşı heyecanlı tavırlar içinde olabilir, kimi zaman coşkunluğunuza mani olamayabilirsiniz. Sevginizi değişik yollarla ifade etmeye çalışabilir, sürprizlerde bulunmaktan hoşlanabilirsiniz. Bugün eğitim hayatınız, girişimleriniz konusunda sözel cesaretiniz, başarılı olmanızı sağlayan en önemli yedek kuvvetinizdir. Bu enerji altında dikkat etmeniz gereken en önemli konu, dağılmamak, planlı hareket etmeye çalışmaktır. Çünkü aynı anda birçok işi başarmak isterken, zamanı iyi değerlendirmeniz mümkün olmayabilir. Bunun önüne geçmek için, yapmanız gereken işleri maddeler halinde not almak faydalı olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Paz Nis. 12, 2009 7:46 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Teraziler, pazar gününe Ay Akrep burcu seyrinin ikinci gün etkileri altında başlamaktasınız. Bugünkü enerjiler herkes için belirli bir yönde ilerlemenin güç olabileceğini göstermekte. Sizin açınızdan ise bu durum yakın çevrenizle ilgili konularda gelişebilir. Dönüşümde bulunma arzunuz doğal olarak etrafınızda bulunan insanlarla olan her türlü temasınızda sizi titiz düşünmeye ve hassas davranmaya itebilir. Yani ister istemez, çok dikkatli olmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklamaya çalışırken, tam olarak anlaşılıp anlaşılmadığı üzerinde analiz yapabilirsiniz.

Kimi zamansa, insanların ne anladığından ziyade sizin istediğiniz gibi düşünmeleri adına baskıda bulunmanız da mümkündür. Çünkü amacınız öncelikle kendinizi ifade etmeye çalışmak ve kuruntularınıza cevap bulmaktır. Peki bugünkü enerjiler bu sağlanabilir mi? Ancak saat 21:02 itibariyle başlayan Ay Yay burcu bu konuda size yardımcı olabilir. En azından iletişim konusunda yakın çevrenizle bağlantı kurmanız gün içinde zor olsa da, eviniz sınırları içinde veya iç dünyanızda akşam için daha pozitif düşünmeniz mümkün olabilecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   C.tesi Nis. 11, 2009 11:53 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Teraziler cumartesi gününüzü, dış dünyanın karmaşasından, insanların tuhaf hallerinden, maddi konulardaki sorunlardan uzak kalarak geçirme isteğiniz yoğundur. Fakat bugünkü enerjiniz buna pek müsaade etmeyebilir. Her ne kadar geri planda kalmaya özen gösterseniz de, güçlü olmak dürtüsü oldukça önemlidir. Görüştüğünüz insanları ister istemez inceleme altına alabilir tüm iyi niyetinize rağmen bir zarar görebilirim endişesi taşıyabilirsiniz. Geçmişe ait bazı mevzuların gün yüzüne çıkması muhtemeldir. Gelişmeleri şöyle bir gözlem altına alarak inceleyebilirsiniz. Aslında sizin isteğiniz dostunuz düşmanınız kim bunu öğrenmektir. Arkanızdan vurmaya çalışan kişilerin ikili oyunlarıdır sizi üzen. Oysaki siz kimsenin, mutluluğunu kıskanmayan, elinizden geldiğince destek olan bir insansınız.

Fakat şimdi bir düşündüğünüzde ne kadar yalnız olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bazı durumlar için muhakkak bir ayıklama yapılmasının gerektiğinin farkına varabilirsiniz. İyi niyetin de bir sınırı olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Kısaca gün içindeki enerjiler, kendi derinliklerinizle temas ve duygusal sıkıntıların nedenleri üzerine eğilmek ve nasıl insanlarla berabersiniz bunu tespit etmek adınadır. Bu enerjinin olumlu sayılabilecek en iyi yanı, bitirilmesi gereken işlerinize odaklanmanız ve dağılmadan kolayca başarıya ulaşmanızdır. Bu şekilde kullanmanız halinde hem kendinizi güçlendirmiş hem de zamanı iyi değerlendirmiş olursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Cuma Nis. 10, 2009 5:31 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Nis. 09, 2009 8:13 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Salı Nis. 07, 2009 7:09 pm

07 nisan 2009 bugün

Duygusal konularda cesur davranışlar içindesiniz.Kombinasyon burcunuz İkizler’de ilerleyen Ay, en az kendiniz kadar özgür kişilerle birlikte olmanızı sağlıyor. Bugün, partnerinizle birlikte kişisel ve özel çalışmalar içinde olmak isteyebilir ve onun fikirleri ile çarpışmak zorunda kalabilirsiniz.Kendinize her konuda güveniyorsunuz.
Bugün üzerinde çalıştığınız konuları yeniden gözden geçirmenizde fayda olabilir. Çünkü önemsiz olarak algıladığınız, ama yakında çok önem kazanacak konuları bu kez farkedebilirsiniz. Eğer yalnız biriyseniz karşı cinsle aranızda karşılıklı bir çekim olabilir. Her konuda başarı var fakat başarı sizin planladığınız ya da istediğiniz kadar çabuk olmayacaktır. Gerçekleştirmek istediğiniz şeyler için harekete geçin.
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.
Başarı konusunda çok fazlaiddialı olmasanız da, kendinizeönem veriyorsunuz. Ancakgenel olarak bakıldığında aşktaçok fazla seçici davranıyorsunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Ptsi Nis. 06, 2009 9:49 am

06 nisan 2009 bugün

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edi
n.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Nis. 02, 2009 10:39 am

02 nisan 2009 bugün

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Nis. 01, 2009 9:51 am

01 nisan 2009 bugün

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Salı Mart 31, 2009 9:50 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Ptsi Mart 30, 2009 10:00 am

30 Mart 2009 - Bugün

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir tatil düşünüyorsunuz. Bu sizin için iyi olacak. Zira son günlerde ailenizin geçirdiği kötü olaylar sizi bir hayli yıpratmış. Bir an önce kendinizi deniz kıyısına atın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   C.tesi Mart 28, 2009 9:43 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Cuma Mart 27, 2009 12:22 pm

27 Mart 2009 - Bugün
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Mart 26, 2009 12:56 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem. Şu sıralar tanışacağınız yeni insanlarla kalıcı dostluklar kurmanız mümkün. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle güneşe dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Mart 25, 2009 8:18 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem. Şu sıralar tanışacağınız yeni insanlarla kalıcı dostluklar kurmanız mümkün. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle güneşe dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Salı Mart 24, 2009 12:52 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Ptsi Mart 23, 2009 10:34 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız. İş hayatınızda herhangi bir tatsızlık olmaması için gayet özenli davranıyorsunuz. Bu da iş arkadaşlarınızın dikkatinden kaçmıyor. Bir yakınınızın bir sorununa çözüm getireceksiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Paz Mart 22, 2009 2:23 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz. Eğer bir sevdiğiniz yoksa yeni tanışacağınız biri size ummadığınız kadar yakın olacak ve destek çıkacak. Yaratıcılığınız sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz. Sağlığınız iyi. Sorun yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   C.tesi Mart 21, 2009 3:22 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Cuma Mart 20, 2009 2:46 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklar ve kaprislerle onu üzmeyin. Onun değerini sonradan anlarsınız. Ruhsal durumunuza dikkat edin. Depresyonlardan kaçının.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Perş. Mart 19, 2009 3:40 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklar ve kaprislerle onu üzmeyin. Onun değerini sonradan anlarsınız. Ruhsal durumunuza dikkat edin. Depresyonlardan kaçının.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Mart 18, 2009 5:55 pm

:) :) piki gece hayatindan uzak durayim barii. :)

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: TeRaZi 24 eylul-22 ekim   Çarş. Mart 18, 2009 5:22 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor.

Kullanıcı profilini gör

TeRaZi 24 eylul-22 ekim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 Ekim RAW Sonuçları
» 14 Ekim Perşembe RAW Sonuçları
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» WWE Fatal Four Way İlk Maçı !
» FOX'TAKİ SD VE RAW YAYINI KALKABİLİR.