TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

AKReP 23 ekim-22 kasim

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Paz Haz. 21, 2009 1:44 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Akrepler saat 12:29 itibariyle başlayacak enerjileriniz, gerek yakın çevrenizle olan irtibatınızda gerekse başkalarının duygularını algılamanızda, değerlerinizi korumanızda size yardımcıdır. Sevdiklerinize gelebilecek her türlü kötülüğe karşı, koruyucu bir kalkan vazifesi görebileceğiniz bugün, güven içinde yaşamaları için, onların üstüne titreyebilirsiniz. Günlük bu etkiler altında bu ruh hali, kimi zaman fazlasıyla abartılı bir hal alabilir. Denetimin elinizde bulunmasına özellikle önem vereceğiniz için, çevrenizdeki herşeyi bu işiniz veya özel ilişkiniz olabilir, kontrol etme ihtiyacınızın yükselmesi anlamına gelebilir. Durum böyle olunca en ufak bir şeyde hesap sormaya kalkışabilirsiniz.

Fakat bu enerji bir Akrep için pek yabancı değildir, yeri geldiğinde kendinizi denetleyebilir, olayların önemli bir hal almasına izin vermeyebilirsiniz. Saat 16:29 itibariyle oluşacak enerjiler, elinizde mevcut olan herşeyi korumanızı sağlayıcıdır. Etrafınızdaki insanların sizi onaylaması, saygı ve sevgi göstermesi, izlediğiniz yolda başarılı olacağınızı söylemeleri cesaretinizi perçinleyici olabilir. Ayrıca bu etki altında, cinsel istekliliğiniz fazlasıyla yoğundur. Sevginizi ve tutkunuzu bu yolla hissettirmeye çalışabilirsiniz.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:50 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Akrepler, bugün hem ruhsal hem de mantıklı bakış açınızı aynı süzgeçten geçirerek ilerleyebilirsiniz. Bu sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Gün içinde sakin olmak gayet önemli. Çünkü içinizdeki ses, güçlü olmanız gerektiğini söylerken, yaşanan olaylar nedeniyle bunu başarmakta zorluk çekmeniz mümkündür. Ayrıca, güçlü olmak güzel bir şeydir fakat bu, başkasını dize getirmek veya kontrolünüz altına almaksa eğer, oldukça risklidir. Göremediğiniz bazı detaylar kafanızı bulandırabilir veya karşınıza çıkabilecek bazı engeller, ilk kararınızdan sizi döndürebilir. Bu durum sizler açısından, sıkıntı yaratıcıdır. Burada yapılması gereken öncelikle kendi içinizdeki sese kulak vermek ve ne durumda olursanız olun dimdik ayakta durmayı bilmektir. Çünkü doğan her yeni gün, hepimiz için yeni umutlar demektir. Neden böyle düşünmek dururken, moralimizi bozalım ki?

Gün içindeki bir başka enerji yukarıdaki durumlara benzer bir yansıma yaratabilir. Hani demin içinizdeki olumsuz duygulardan söz etmiştim. İşte bu duygular iş hayatınızla ilgili konularda sizi yanılgılara sürükleyebilir. İyi düşünmelisiniz. Biraz daha beklemede kalmak ve durumları gözden geçirmek faydalı olabilir. Şu an, hızlıca bir karar vermeyin, her zamanki gibi sakin bir şekilde sonuçları gözden geçirin. Belki de bugüne dek farkedemediğiniz bir ayrıntı gözünüze takılabilir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Cuma Mayıs 15, 2009 10:57 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Akrepler bugün, ruhsal olarak kendinizi sert bir şekilde ifade etmeye zorlandığınız alan evinizin sınırları olabilir. Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında, başta duygusal meseleler olmak üzere geleceğe dönük konularda yuvanızın gereksinimlerini karşılamak üzere bazı kaygılar yaşamanız gayet doğaldır. Hatta kimi anlarda kendinizi oldukça yalnız hissedebilirsiniz. Nasıl bir gelecek sizi beklemekte ve ileriki yıllarda yine tek başınıza mı mücadele etmek zorundasınız. İşte bu soruların cevabı, maddi güvenliğiniz adına yeni bir şeyler yapmak gerekliliğini size hatırlatıcı olabilir. Dışarıdan kulağınıza gelebilecek en ufak bir söz veya gördüğünüz ters bir davranış, sizin için yuvanız adına bir tehdittir. Yuva, anladığınız anlamda evinizin sınırları olduğu gibi, yüreğinizin derinliklerindeki gizli mabediniz de olabilir.

Aşk konusundaki son günlerdeki gelişmeler, size hep geçmişi düşündürüyor ve eski anıları hüzünlü bir şekilde hatırlamanızı sağlıyor olabilir. Şimdi ileriye bakmak istediğinizde ise, sanki yine geçmişin bir tekrarını yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ya aynı şeyler yine olursa ve siz bu kadar sağlam hareket ettiğiniz halde tuhaf durumlarla karşılaşırsanız veya şu anda bulunduğunuz noktada sabitlenip kalırsanız ne yaparsanız gibi sorular gün boyu sizi düşündürebilir. Oysaki sizi dönüşümün altın anahtarına sahip bir burcun temsilcisisiniz. Yani isterseniz hayatınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece istemek ve kendinize inanmak. Gerisi inanın çok kolay.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Mayıs 14, 2009 9:18 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Akrepler bugün, yüreğinizdeki inancı ve sabır gücünüzü ayakta tutmaya çalışmalısınız. Gün boyu süren koşuşturmaların çoğunluğunda, kendi isteğiniz dışı gelişen durumlar ön planda olabilir. Siz kendi planlarınız dahilinde ilerlemek istersiniz, başkaları onlara uymanız gerektiğini söyleyebilir. Doğal olarak bütün bunlar zamanınızı fazlasıyla alabilir. Bu arada çevrenizdeki bazı kişiler, sizi öfkelendirecek hareketlerde bulunabilirler. Bu ise, daha fazla yorgunluğa sebep olabilir. Aslında, dokunmasalar hiçbir şeyden şikayetçi olmazsınız. Ama nedense rahat vermezler.

Günlük enerjiniz altında, eşiniz kaynaklı veya bizzat kendi kazancınızla ilgili konularda gecikme ve terslikler yaşanması mümkündür. Böyle durumlarla karşılaştığınızda öncelikle sakin olmalı, durumları tekrar gözden geçirmeye çalışmalısınız. Böylece alternatif bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Benim tavsiyem, yılmamanız ve pes etmemenizdir. Merkürün geri hareketiyle nedeniyle oluşan bu durumlarla başedebilmenin yolu, bütçenizi, girişimlerinizi ve ilişkinizi kısaca şu anki durumunuzu yeniden ele alarak neler aksaklık yaratmakta bunları tespit etmenizdir.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Cuma Mayıs 08, 2009 9:31 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Akrepler, kendiniz ve çevrenizi daha iyi anlamanızı sağlayan aktiviteler, ilk karşılaşmada başkaları üzerinde bıraktığınız etkiler, kişisel görünümünüz, vücut yapınız, hayatiyet içeren her türlü meseleniz, kendiniz ifade biçiminiz ve ortaya koyma gücünüz, insanlara yaklaşım tarzınız, yeni girişimleriniz(başlangıç yapmak istediğiniz durumlar), davranışlarınızdaki kararlılığınız, kimlik duygunuz, cesaretiniz, yaşam bilinciniz, eğilimleriniz, egonuz, genel sağlık durumunuz, baskın davranışlarınızla ilgili her konuda etkili olacak, Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında cuma gününe adım atmaktasınız. Bu oluşum altında güç ve kontrol arzunuzun yükselmesi gayet mümkündür.

Buraya kadar bir sorun yok gibi görünse de, bu arzunuz eğer hırsa ve ardından insanlar üzerinde baskın olmaya yönelik tavırlara dönüşürse tabi ki ilişkileriniz açısından zorlayıcı olabilir. Oysaki bugünkü enerjiniz altında yapılması gereken, kendinize yönelerek gözlemde bulunmanızdır. İşte o zaman, daha gerçekçi ve olumlu yönde kendinizi geliştirebilirsiniz. Önemli bir diğer nokta ise, yukarıdaki konularda ani karar anlamındaki girişimlerden uzak durmak ve eksiklerinizi gözden geçirmektir. Böylece daha kalıcı değişimler için kendinizi hazırlamanız mümkün olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Mayıs 07, 2009 11:06 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Akrepler, eviniz, büyüklerinizle olan ilişkiniz, satın alma-kiralama mevzularınız, ev içinde yapmayı düşündüğünüz yenilikler ve çok önceden yapılmış planları, özellikle sabah saatlerinde gerçekleştirmeniz, yürürlüğe koymanız mümkün olmayabilir. Her ne kadar aktif olmaya çalışsanız da, şartlar gereği beklemeniz icap edebilir. Bütün bunların nedeni, iş hayatınızın gündelik temposunun yoğunluğu veya işinizdeki sorunların yarattığı güvensizlikten kaynaklanabilir. Şu an için, gayet olumlu gördüğünüz planlar, uygulandığı takdirde daha sonra bazı aksamalar meydana gelebilir. Benim önerim yukarıdaki konularda bugün için beklemede kalmanızdır. Saat 13:00-19:48 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, iç dünyanızda sizi tedirgin eden, ilişki, iş veya sağlık konularındaki sorunlarınızı gergin bir şekilde ele almanız veya düzeltmek için girişimde bulunmaya çalışmanız faydalı olmayabilir.

Ne yapsanız da, bazı insanları etkilemeniz mümkün olmayabilir. En doğru hareket, sakin kalmak ve düşündüğünüz yenilikleri tekrar gözden geçirmektir. Başka bir gün, bu konularda gayet olumlu enerjilere sahip olduğunuzda, hepsi kendiliğinden yoluna girebilecektir. Saat 19:48 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayan Ay gezegeni, aradığınız taze kuvveti size getiricidir. Bu güçle, ertesi güne çok daha olumlu uyanabilir, her sorunun altından, aktifliğiniz sayesinde kalkabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Çarş. Mayıs 06, 2009 11:01 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Akrepler, iş veya özel ilişkilerinizdeki dengenin yeniden sağlanması adına geri planda yapılacak değerlendirmelerin işareti olan bugünkü enerjiniz, zihinsel ve bedensel yönden huzura duyduğunuz ihtiyacın da göstergesidir. Kimileriniz çalışma hayatı, bazılarınız ise yakınlarıyla olan her türlü alışverişte, desteklenmek ve takdir edilmek isteyebilirsiniz. Uyum, sevme-sevilme ve dengeli paylaşım, sizin için gün boyu en önemli olgular arasında yer alır. Çünkü bu değerler hayatınızda olmadığı sürece başarılı olmanız, kendinizle yüzleşmeniz ve mutlu bir yaşam sürmeniz mümkün değildir. Bugün bazı ilişki sorunlarınız için, bencil düşünmek yerine ortak hareket etmeniz gerektiğini biliniz. Yani ne kadar haklı da olsanız, alttan almak mecburiyetiniz vardır. Çünkü tam tersi hareket edilmesi halinde, vicdanen kendinizi rahatsız hissetmeniz mümkündür.

Sizin elinizde olmayan bazı durumları çözüme kavuşturmak için bugün elinizden geldiğince ılımlı ve hoşgörülü davranmaya çalışınız. Gücünüzü toplayınız ve ne yapmanız gerekiyorsa ona göre bir planlamada bulununuz. Ayrıca hiç kimsenin duygu sömürülerinin etkisi altında kalarak yanlış kararlar vermeyiniz. Bu sizin hayatınız ve en doğrusunu yine siz bilirsiniz. Sakin olunuz, herşeyi etraflıca ele alınız. Geçmişte yaşananları göz önüne alarak düşünmeye çalışınız. Akşam saatlerinde baş ağrısı veya ateşlenme gibi ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bunların sebebi günlük hayatta yaşadığınız stres yüzünden olabilir. Dinlenmeye özen gösteriniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Salı Mayıs 05, 2009 11:52 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Akrepler haftanın ikinci gününe saat 04:32-12:52 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum, girişimlerinizle alakalı mevzularda, görüşmelerinizde sakin olmanız gerektiğinin işaretidir. Yenilikte bulunma arzunuz ne kadar yoğun olsa da, yapılması gereken, inceden inceye araştırmada bulunmaktır. Çünkü bu saatler arasında, olanı muhafaza etmek çok daha yararlıdır. Ayrıca bu zaman dilimi içinde, içsel dürtülerinizin tabanında çelişkiler yer alabilir. Bir çelişkiden diğerine doğru salınıp gitmeniz sizi stres altına alabilir. Üzerinizdeki sorumluklar fazlasıyla yoğundur. Gün boyu yapılması gereken işlerde birilerine hesap vermek zorunluluğunuz vardır. Bu zorunluluk ise zaman kaybı anlamına gelebilir.

Siz ne kadar çaba sarfetseniz de, dışarıdaki dünyanın kuralları baskın haldedir. Bu durumda yapılması gereken yavaşlamak hatta beklemede kalmaktır. Bu bekleyişte aklınıza ilginç fikirler ve çıkış yolları gelebilir. Saat 12:52 sonrası Ay gezegeni Terazi burcunda ilerlemeye başladığında, kendi içinizde belirli bir denge sağlanması mümkün hale gelebilir. Böylece gündüz saatlerindeki mevzuları gözden geçirirken, daha esnek düşünebilir, sağ duyulu hareket edebilirsiniz. Bu hareket tarzı sizi hem stresten koruyacak hem de işlerinizi yoluna koymanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu saatlerde detaylar üzerinde vakit kaybedilmez. İyice odaklanıldığında bütünü görmek mümkündür.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:44 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Akrepler yeni bir haftaya Ay gezegeninin Başak burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, disiplinli ve hareketli bir şekilde planlarınızı uygulamanız adına yararlıdır. Belki kimi zaman evdeki hesabın çarşıya uymadığı durumlar yaşamanız mümkündür. Fakat şu var ki, bugün hem durumlara hakim olmayı bilmeniz hem de ılımlı düşünmeye çalışmanız şarttır. Kafanızın içindeki işleri dağılmadan yapabilmeniz için sabah itibariyle planlamada bulunmanız faydalıdır. Böylece vaktinizi olumlu bir şekilde değerlendirmiş olursunuz. Herhangi bir projenin ön çalışmaları veya daha önce kararlaştırılmış işlerin yürürlüğe sokulması açısından da etkili olan bugün, kendi başınıza buyruk davranmanız zor olabilir.

Etrafınızdaki insanlarla ortak hareket etmek mecburiyeti kimi zaman sizi gerginleştirebilir. Liderlik gücünüzü veya çevrenizdeki insanlardan farklı olan yönlerinizi öyle hoş bir şekilde göstermeye çalışmalısınız ki, sizin kibirli biri olduğunuzu düşünmesinler. İşte bunu yapabilmenin yolu, herşeyi baştan konuşmak ve görev dağılımını iyi düzenlemektir. Böylece hiç kimse diğerinin işine karışmaz ve herşey düzgün bir seyirde ilerler. Akşam saatlerindeki enerjiler, özellikle iş hayatı veya sağlıkla alakalı bir konunun ev sınırları içinde görüşülmesi anlamına gelir ki, kimi zaman gerilimli tepkiler vermeniz mümkündür.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:10 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Yaylar, gündelik iş hayatının sorumluluklarının bir çoğumuz için geride kaldığı Cumartesi gününe Ay gezegeninin Aslan burcu seyri altında girmektesiniz. Gün boyu sürecek güçlü enerjiler altında, daha önceden yaptığınız planlamaya göre gününüzü geçirmeniz mümkün olduğu gibi, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sevdiğiniz kişiyle alışveriş yapmak, birlikte güzel bir gün geçirmek arkadaşlarınızla bir araya gelmek gibi aktivitelerde de bulunabilirsiniz. Bazılarınız ise, güç toplamak maksadıyla günü dinlenerek geçirmek isteyebilirler.

Günlük enerjinizin gün boyu etkili oluşu sayesinde duruşunuzla ve tavırlarınızla çevrenizde bulunan insanları hem meraklı gözlerle süzer hem de etkin silahınız olan pozitifliğinizle kendinize hayran bırakabilirsiniz. Hiç susmadan saatlerce bir konuda konuşabilir, aynı anda iki işi birden yapabilir, sizi meşgul edecek birşeylerle uğraşabilirsiniz. Evde bile olsanız kendinizi rahatlıkla oyalayabilirsiniz. Elinizden telefon düşmez desek yeridir. Kim nerede, ne yapıyor diye düşünmenize bile gerek yoktur. Siz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bilginizden ve tecrübelerinizden yararlanmaları için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Nis. 30, 2009 3:46 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Akrepler dünden bu yana devam eden Ay gezegeninin Yengeç burcu seyriyle güne devam etmektesiniz. Bugünkü enerjiler her burç mensubunun sakin olmasını gerektirici olduğundan güne başlarken öncelikle bunun bilincinde olmanız faydalıdır. Bugün, eğitim, iş, hukuk, yasalar, medya yayıncılık faaliyetleri, dünya görüşünüz kısaca yaşamınızı ilgilendiren konularda, kimlik duygunuzu dışarıdaki insanlara ifade etme, kabul ettirme ve başarılı olma ihtiyacınız fazlasıyla ön plandadır. Yenilikçi bir bakış açısıyla hayatınızı düzene koymak güven içinde yaşamak istediğiniz için doğal olarak sahip olduğunuz değerlere sıkı sıkıya sarılabilir, bunlar üzerinde kimsenin kontrol kurmasına izin vermeyebilirsiniz. Bugün sizin için değerleriniz ve maneviyatınız gayet önemlidir.

Öğle saatlerindeki enerjiler altında, özellikle hayatın güzelliklerinin tadına varma, yeni bir aşkla kendinizden geçme veya evlenerek toplum içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme, eğer ilişkinizde sorunlarınız varsa bunları elbirliğiyle çözüme kavuşturma ihtiyacınız yoğunlaşabilir. Bu yoğunluk ise doğal olarak üzerinizde bir baskı oluşmasına nedendir. Eğer bu baskıyı kendi içinizde dindiremezseniz ilişkinizde çatışmalar yaşamanız mümkündür. Benim önerim ne olursa olsun bugün sakin ve pozitif düşünmeye çalışarak, hassasiyetinizi belli bir dengede tutmanızdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Çarş. Nis. 29, 2009 10:34 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Akrepler bugün burcunuzla uyumlu görünüm yapacak Ay gezegeni yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi güçlendiricidir. Bu etki altında hayata karşı pozitif bir gözle bakmak gerektiğini düşünebilirsiniz. Yakınlarınız özellikle kardeşlerinizle aranızdaki sevgi bağını güçlendirmek ihtiyacınız bugün yoğun olabilir. Çalışkanlığınız ve aktif kimliğinizle işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Arta kalan zamanda da elinizden geldiğince yardıma ihtiyacı olan kişilere destek sunabilirsiniz. Bugün sizin için sevdiğiniz her kişinin önemi büyük. Sahip olduğunuz herşeye önem vererek, koruyucu ve kollayıcı davranmak niyetiyle hareket edebilirsiniz.

Tavırlarınız, diğer kişiler tarafından takdir görmenizi sağlayabilir. Para konularında son zamanlarda oluşan sorunları bile bugün dert etmeden çözümlemekten yanasınız. İyi bir planla bunların üstesinden geleceğinizi düşünebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak duruşunuz her zamanki gibi sorunların büyümeden halledilmesini sağlayıcıdır. Duygusal güvence konusunda çevrenizdeki dostların ve ailenizin varlığı kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Bugün herşey yolunda ve herşey kendi akışında düzenli bir şekilde gidebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Salı Nis. 28, 2009 10:53 am

Salı , 28.04.2009

Sevgili Akrepler bugün parasal konularda iki seçenek arasında kalmanız dolayısıyla ne yönde karar vermeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Siz kendinizce bir yöntemle hedefinize varmak niyetindesinizdir fakat bazı kişiler buna izin vermeyebilir. Bu durum, sabah saatlerinde gerilime yol açabilir. Bir yandan irtibatta bulunduğunuz insanlara bir şeyler anlatmaya çalışırsınız, diğer yandan ise başkalarına uymak zorundasınızdır. Bu durumda kendinizi sürükleniyormuş gibi hissetmeniz, sizin gibi güç ve kontrol olgusuna düşkün bir kişi için hakikaten zor olabilir. Size tavsiyem birkaç saat sürecek bu etki altında daha önceden verdiğiniz kararlar üzerinde bir kez daha düşünmeniz, olabilecek belirsizlikleri hesaba katmanız ve sabırlı olmayı sürdürmenizdir. Çünkü, başka bir yol izlemeye çalıştığınız takdirde sorunlarla karşılaşmanız mümkündür.

Saat 19:24 itibariyle Ay gezegeni boşluğa gireceğinden, yukarıdaki konular iki misli önem taşımaya başlar. Yani bu durumda sakinlik kesinlikle şarttır. Herhangi bir konuda birilerine laf anlatmak, parasal meselelerde kendi bildiklerinizi kabul ettirmeye çalışmak neredeyse imkansız hale gelebilir. En iyisi beklemeye çekilmektir. Çarşamba 01:39 saatlerine kadar sürecek bu etki altında akşam saatlerini sakin bir şekilde bitirmek gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Ptsi Nis. 27, 2009 10:05 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Akrepler yeni güne, Ay gezegeninin İkizler burcu seyriyle başlamaktasınız. Yenilenmek, tazelenmek, canlanmak isteğinizin yüksek olduğu bugün, eğer kafanızın içinde sizi rahatsız eden konular varsa, bu enerji altında iki şekilde tepki gösterebilirsiniz. Ya tümüyle mantıklı ve olumlu şekilde düşünür elinizden geleni yaparak olayları çözüme kavuşturursunuz veya endişeli, kuruntulu hatta kimi zaman oldukça bencil bir şekilde hareket ederek hem etrafınızdaki kişileri hem de kendinizi tedirgin edebilirsiniz. Peki sorunlar karşısında en doğru hareket ne olmalıdır. Öncelikle tarafsız olmaya gayret göstermeli, gerçekçi bir şekilde olan biteni ele alarak derinlemesine düşünmeye çalışılmalıdır. Bazı konuların düzene kavuşması, belli bir sisteme girmesi ve bundan sonrasında problem çıkarmaması için gerek ilişki gerek parasal ve gerekse mesleki konularda mantıklı hareket edilmelidir.

Kaldı ki İkizler burcunda ilerleyen Ay günlerinde, duygular geri plandadır ve bu çözüm bulmanız açısından gayet olumludur. Bugünün bir başka etkisi, tek başınıza hareket etmenizin mümkün olmadığı durumlarla karşılaşmanıza neden oluşudur. İster maddi isterse manevi anlamda birilerine ihtiyacınız mutlaka olabilir. Böyle durumlarda işbirliğinden kaçınmak veya kendi bildiğiniz şekilde hareket etmek, çıkarlarınız açısından uygun düşmeyebilir. Onun için bugün başkalarıyla olan her türlü alışverişinizde uzlaşmadan yana hareket etmenizi önerebilirim.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   C.tesi Nis. 25, 2009 10:34 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Akrepler, saat 06:22 itibariyle karşıt burcunuzda meydana gelecek Yeniay etkisi altında, gerek dış dünyada gerekse ilişkinizle alakalı konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, yeni başlangıçlarda bulunarak toplum içinde belirli bir alanda yüksek bir konuma gelebilirsiniz. Yaşama karşı inancınızı ve kendinize olan güven duygunuzu yükselten bu enerji, yüreğinizde filizlenen yeni duygular sayesinde, devam eden veya yeni başlayabilecek bir ilişkide kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koymanızı sağlayabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kendinizden emin olmak, hedeflerinizin peşinden cesaretle gitmek ve başarmaya kararlı bir insan olarak amacınıza erişmeden yolunuzdan dönmemektir.

Bu enerji birçok olumsuzluğun düzelmesini ve yeniden hayata sarılmanızı sağlayıcı olabilir. Şimdi başlangıçlar zamanıdır. Yaratıcı gücünüzü açığa çıkartan bu güçlü oluşum, alacağınız yeni kararlar sayesinde size maddi ve manevi anlamda güç sağlayabilir. Herşeyden önemlisi, ilişkisinde problemler olan çiftler bu güçlü enerjinin desteğiyle sorunları çözüme kavuşturabilirler. Ayrıca bazı çiftler evlilik kararı alırken, kimileri yeni bir ilişkiye ilk adımı atabilirler.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Cuma Nis. 24, 2009 10:51 pm

24.04.2009

Sevgili Akrepler güne hızlı ve aktif bir şekilde başlamanızı sağlayan Ay gezegeni saat 15:12 olana dek Koç burcundaki seyrini sürdürecektir. Bu saate kadarki ilk dilimde, gündelik iş hayatınızla ilgili mevzularda başkalarının size olan ihtiyaçlarının farkında olarak özverili hareket etmeniz mutlaka şarttır. Bencil ve gerilimli tepkilerde bulunmak yerine, herkesin yararına olacak şekilde kararlar vermeniz faydalıdır. Liderlik yönlerinizin ön planda olacağı bu saatlerde, kimsenin sizin gibi düşünmesinin mümkün olmadığının bilinci içinde hareket etmeniz gerekmektedir. Yani birileri size karşı ters davranabilir, aşırı istekleriyle sizi bunaltabilir veya gerilmenize neden olabilirler.

Arzuladığınız işler umduğunuz gibi gitmeyebilir, yetiştirilmesi gereken görevleriniz aksayabilir. Bütün bunların görülebileceği gerçeğini göz ardı etmeden ayarlamalarda bulunursanız stresten uzak kalabilirsiniz. Saat 15:12-21:47 zaman diliminde boşlukta olacak Ay gezegeni, yarım kalan işlerinizi bitirmeniz, daha önceden söz verdiğiniz konular üzerinde düşünmeniz ve eksiklerinizi tamamlamanız açısından destekleyicidir. Saat 21:47 sonrası karşıt burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, partnerinizle olan her türlü paylaşımınızda inatçı davranmak yerine, daha esnek düşünmeye çalışmanızın faydalı olduğunu göstermektedir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Nis. 23, 2009 8:28 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Akrepler, bugün yakın çevrenizle olan iletişiminiz ve diğer insanlarla olan temasınızda duygularınızı geri planda tutarak düşünmek niyetindesiniz. Yalnız bu durum sizin kötümser olduğunuzu göstermediği gibi bilakis gayet açık, dürüst ve yalın davranmaya çalıştığınızın göstergesidir. Sizin isteğiniz, farkedilmek ve yaptıklarınızın takdir edilmesi. Hedefiniz gayet belli. Belli bir konumda belli bir tecrübe edinmiş kişi olarak girişimlerinizden sonuç almak ve düzenli bir hayatın içinde yer almak istiyorsunuz. Şu an durduğunuz yer her ne kadar güvenli olsa da, aslında yarınlarınızı düşündüğünüzde tam olarak yeterli değil. Hani günün birinde bir terslik olduğunda elinizdeki herşeyi kaybedebilirsiniz. O nedenle hiçbir şeyin garantisi olmadığını biliyorsunuz. Öyle bir şey olmalı ki, siz artık arkanıza yaslanarak evet işte şimdi rahatım ve herşeye daha güvenle bakabilirim diyebilmelisiniz.

Başardıklarınızı söyle bir düşünürseniz, aynı işi bir başkasının aynı kalitede yapması mümkün değil. Kendinize ne kadar özen gösteriyor ve saygı duyuyorsanız karşınızdaki insana da, altına imza attığınız herşeye de aynı değeri veren bir kişisiniz. Günlük enerjiler altında daha önce girişimde bulunduğunuz bazı işlerle alakalı haber bekleyebilirsiniz. Seyahat, turizm, yayıncılık ve felsefe konularında başarılı çalışmalarınız diğer kişilerin gözünden kaçmadığı gibi kısa bir zamanda bu alanlarda kendinizi gösterebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bugün bildiğiniz gibi 23 Nisan. Çalışmak zorunda olmayan bir kişi iseniz, farklı bir plan yaparak gününüzü aktif bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Çarş. Nis. 22, 2009 10:59 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Akrepler, ikinci yöneticiniz Mars ile aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs saat 02:19 itibariyle gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Bu oluşum gayet kısa süreli olup, sosyal ilişkilerinizi yardımseverlik olgusu içinde sürdürmeniz anlamına gelebilir. Bazılarınız bu etki altında ihtiyacı olan kişilere gizli bir yardımda bulunabilir, kimileriniz ise sosyal kulüpler aracılığıyla yapılacak bir aktivitede görev alabilir. Maddi ve manevi açıdan sevdiklerinize destek vermek, haz duygusu yaşamanızı sağlayabilir. Ayrıca sevdiğiniz kişiye olan derin hisleriniz fazlasıyla yoğunlaşır. Kendinizden ziyade başkalarını düşünmeniz mümkündür. Liderlik gücünüzü diğer insanların yararına olacak şekilde yönlendirebilirsiniz. Organize faaliyetlerde bulunurken, bunların kimse tarafından bilinmesinden hoşlanmazsınız.

Değer verdiğiniz kişilerin yanlışları veya hatalarını görmezden gelir, kendinizce mazeretlerde bularak örtbas etmeye çalışabilirsiniz. Bağımlılık duyduğunuz konularla ilgilenmenin ön planda olduğu bugün, ilişkinizi güzelleştirmek adına elinizden geleni yapabilirsiniz. Karşı cinsten etkilenme oranınızın yükselmesini sağlayan bu oluşum, kısa seyirli fakat sürdürülmesi mümkün olmayan beğeni ölçüsünde kalan bir flörtün simgesi olabilir. Saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, geriye çekilerek, gün boyu yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz anlamına gelebilir. Tutkularınız yoğunlaşır ve kendinize ait bazı gerçekleri gizlemek taraflısı olabilirsiniz.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Salı Nis. 21, 2009 9:07 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Akrepler, sosyal ilişkileriniz ve ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı konularda etkili olması muhtemel bugünkü enerjiniz, ufkunuzu genişletmeniz ve yaşamı geniş açıdan görebilmeniz konusunda da destekleyicidir. Sizler için her zaman belirli bir bakış açısı vardır. Kimsenin yönlendirmesiyle hareket etmekten veya başkalarının sözüyle değişimlerden pek hoşlanmazsınız. Çünkü yanılmaktan hoşlanmazsınız. Eğer değişim ve dönüşümde bulunmaya karar verirseniz, bu ancak kendi bildiğiniz yöntemlerle yapılmalıdır. Bugünkü enerjiniz ise, gayet ılımlı ve esnek düşünmenizi sağlayıcı olduğundan rahatlatıcıdır. Üstünüzdeki gerilimi atmanızda sizi destekleyicidir. Bu yönüyle düşünürsek pozitif bir gün anlamı taşıyabilir.

Yine bugünkü enerjiniz altında, yaratıcı gücünüzü ortaya çıkarmanızı sağlayan deneyimler yaşamanız mümkündür. Bugüne dek farkedemediğiniz bazı özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Yardım, şefkat ve sevgi duygunuz yükselebilir. Karamsar gerçekler yerine olabilirlik oranı yüksek hayallere yaşamınızda yer vermeye başlayabilirsiniz. Yersiz korkularınız veya gereksiz yüklerinizden manevi anlamda güçlenerek kurtulabilirsiniz. Tabi ki dikkatli olmanız gereken durumlar da vardır. Size söz verilen işlerle ilgili tarihler tutmayabilir, aynı anda iki konuyla birden uğraşmanız gerekebilir veya kafanızın içinde iki hedef saptamanız mümkündür. Ayrıca sadece para kazanmaya yönelik girişimler değil, zevk alacağınız bazı aktivitelere de yönelebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Ptsi Nis. 20, 2009 10:30 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Akrepler, 08:56 itibariyle Balık burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, yeni haftaya, yargılayıcı olmadan, şefkat ve merhamet duyguları içinde başlamanızı sağlayıcı özel bir kuvvettir. Bugün aşkla büyümek, gelişmek ve kendinizden geçmek isteğiniz yükselebilir. Endişelerinizden sıyrılma arzunuzun yoğun olduğu bugün, hangi gelişmenin sizi mutlu edeceğinin gayet iyi farkına varabilirsiniz. Siz bir taraftan güven ve huzur bulmak diğer taraftan da yaşamınıza yeni bir yön çizmek niyetindesiniz. İşte bu konularda aşk en büyük yardımcınız. Hayatınızda bir heyecan olmadığında, kendinizi bir robot gibi hissetmektesiniz.

Oysa sevgilinizin günaydın diyen sesi veya uyandığınızda okuduğunuz mesajı sizi öylesine mutlu edebilir ki, İşte o zaman keyfinize diyecek olmaz. Gün boyu daha hırsla çalışabilir, yaşama daha bir istekle sarılabilirsiniz. İşte bugünkü enerjiniz, bütün olumsuzluklardan sıyrılarak, değişimin rüzgarına kendinizi bırakmanızı, saplantılardan endişelerden uzak bir şekilde gününüzü gayet olumlu geçirmenizi sağlayabilir. Bugün paylaşıma açık olunuz, maddi dünyanın olumsuzlukları yerine güzelliklerini düşününüz. Karamsarlıktan uzak durarak, bugün çok mutlu olacağınızı hayal ediniz.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Paz Nis. 19, 2009 9:36 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Akrepler, toplum içindeki yeriniz konusunda kendinizce saptamalarda bulunabileceğiniz ve hangi yönde karar alırsanız sizin açınızdan olumlu olur, bunları tespit edebileceğiniz bir güne adım atmaktasınız. Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında bunları tespit etmeniz kolay olabilir. Çünkü mantık ve analiz gücünüz bugün yükseliştedir. Aslında şöyle bir düşündüğünüzde sizi üzen bazı meseleler nedeniyle çevrenizdeki kişilere, hayata karşı kırgınlık hissediyor olabilirsiniz. Bu denli çalışkan ve özverili çalışmanıza veya iyi niyetinize rağmen bazı kişilerin sizi maddiyatçı veya çok fazla inatçı görmelerini anlayabilmiş değilsiniz. Sizin arzunuz, sadece kendiniz adına değil, tüm sevdikleriniz için, kalıcı ve geleceği olan seçimlerde bulunmak. Bu nedenle, bazı konularda beklemekten yanasınız.

Çünkü sonradan pişman olmaktansa böyle davranmak size daha mantıklı geliyor. Gün içinde, otorite konumunda bulunan aileniz veya evliyseniz eşinizle ilgili sizi üzen durumlar yeniden gün yüzüne çıkabilir. Aslında çok iyi niyetli düşündüğünüz konularda birilerinin olayları farklı yönlere çekmeye çalışması üzücüdür. Bir de bütün bunlara şu anda içinde bulunduğunuz durumu ekleyince genel anlamda sorunlarınıza çare bulmak biraz daha güç olabilir. Öncelikle bugünkü enerjinin yarattığı bu halin, her zaman sağlam adımlar atmak ve güçlü olmaktan yana olan sizleri yolunuzdan döndürmeyeceğini düşünmekteyim. Siz isterseniz her türlü güçlüğün altından kolayca kalkabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   C.tesi Nis. 18, 2009 3:41 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Akrepler cumartesi gününe, Ay gezegeninin Kova burcu etkinliği altında adım atmaktasınız. Gün içinde, güç mücadelelerinin görülmesi mümkündür. Üzerinizde baskı kurarak isteklerini elde etmeye çalışanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz veya siz başkaları üzerinde denetim uygulayabilirsiniz. Bugünkü enerjiniz, duyarlılığınızı yükseltici olabilir. Güçlü olma arzunuz fazlasıyla ön plana çıkabilir. Bu nedenle, duygularınızı kontrol altında tutarak günü geçirmekte fayda var. Çevrenizdeki insanlar bugün sizi takdir etmiyorsa size muhalefetmiş gibi davranıyorsa, bu durumun sizi gerginleştirmesine izin vermeyin. Zor olsa da, siz gününüzü keyifli bir şekilde geçirmeye çalışın. Ayrıca bugünkü enerjiler altında acil kararlardan uzak durmalısınız.

Sorunları ele alırken aşırı kuruntulu veya moralinizi bozacak şekilde karamsar düşünmemeye çalışınız. Yani bakış açınızı ılımlı hale getirmek yararlı olabilir. Önemli bir konuda karar vermeniz gerekiyorsa, durumu tek bir noktadan görmek yerine geniş bir zamanı hedef alarak düşünebilirseniz hem ileriye dönük hareket etmiş olursunuz hem de kendinizi garantiye alabilirsiniz. Hatta güvendiğiniz bir dostunuzla konuşarak bu konudaki fikrini sorabilirsiniz. Bazen bizim göremediğimiz önemli bir detayı dışarıdan bir göz rahatlıkla saptayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Cuma Nis. 17, 2009 12:23 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Akrepler bugün düşüncelerinizi belirli bir noktada odaklayarak, farklılıklarınızı dış dünyada göstermek niyetinde olabilirsiniz. Saat 16:37 de, Güneş ve Ay gezegenleri arasında meydana gelecek son dördün etkisi altında, hem sağlam girişimlerinden yanasınızdır hem de farklı ve sıradışı bir şeyler yapmak niyetinde olabilirsiniz. Eğer her iki isteğinizi de belirli bir güven duygusu içinde çevrenize ve dışarıdaki insanlarla sunabiliyorsanız herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Bunun için öncelikle hangi yönde hareket etmek istediğinizi saptamanız gerekecektir. Ya geleneksel kurallara bağlı olarak girişimlerde bulunacak ve belirli bir konuda odaklanarak hayatınızı yönlendireceksiniz veya hiçbir şeyin sizin üzerinizde denetim uygulamasına izin vermeden sadece dış imajınızı güçlü kılmak adına gönlünüzden geldiği gibi yaşayacaksınız.

Son yıllarda yaşanan bazı sıkıntılı durumların altında yatan en önemli sebeplerden biri de bu zaten. Çünkü sizin sabit bir düşünce yapınız vardır ve inandıklarınızdan pek ödün vermek niyetinde değilsinizdir. Yıllardır bu kişilik yapısıyla hareket etmektesiniz. Fakat öyle sınavlardan geçiyorsunuz ki, yaşadığınız bazı tersliklerin, maddi ve manevi problemlerin altında yatan en önemli sebebin, iyi niyetinizden kaynaklanan durumlar olduğunun artık gayet net farkındasınız. Evet haklı olabilirsiniz. O zaman yapmanız gereken çevrenizi, ailenizi, ilişkinizi, dostlarınızı ve inandığınız herşeyi şöyle gerçekçi bir şekilde gözden geçirmek. Belki de bazı ayıklamalarda bulunmanız zamanı gelmiştir. Ne dersiniz ?

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Nis. 16, 2009 10:07 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Akrepler, gün boyu ciddiyet ve temkinlilik veren Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Dış dünyadaki tepkilerinizle aynı paralelde olan mantıklı düşünceleriniz kendinizle barışık bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Enerjinizi yönlendirme gücünüz sayesinde günlük temponuz içinde başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Zihniniz berrak, algılama gücünüz yüksek ve karar verdiğiniz konularda ileriye doğru hamleler yapabilirsiniz. Çoktandır yapmayı düşündüğünüz bir girişimi başlatabilir ve hedefinize kitlenerek istediğinizi elde edebilirsiniz.

İnancınızın yüksek oluşu sayesinde kendinize olan güven duygunuzla altından kalkamayacağınız sorun yok gibidir. Sizi görenler ne kadar sağlam ve dayanıklı bir insan olduğunuzu düşünebilirler. Öğrenim hayatınız veya işinizle alakalı konularda daha temeli sağlam işlere imza atmak isteyebilir, yönlendirilmiş ve sağlama alınmış projelerde yer almak isteyebilirsiniz. İleriye dönük konularda hiçbir şeyin riske atılmaması gerektiğini bildiğiniz için, sonunu göremediğiniz hiçbir olgunun içinde yer almak istemezsiniz. Herşeyin çerçevesi belli olmalı ve adım atılan herşey uzun ömürlü olacaksa savaşmaya değer diye düşünebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Çarş. Nis. 15, 2009 7:17 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Akrepler güne, Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, yeni düşünce akımlarından ziyade geleneksel ve denenmiş yöntemlerle çalışmayı tercih etmeniz anlamına gelebilir. Etrafınızda bulunan otoritelerle kurallar çerçevesinde iletişimde bulunabilirsiniz. Disiplinli bir şekilde sorumluluklarınızı yerine getirir, ast-üst ilişkisini önemseyerek işlerinizi yapabilirsiniz. İş hayatının gündelik temposu bugün son derece ön planda olabilir. Bazı işlerinizi düzene koymanız veya bitirmeniz gerektiğini söylenebilir. Eğitim hayatınızda kurallara uymanız, iş hayatınızda patronlarınızın isteklerini yerine getirmeniz mutlaka şart koşulabilir. Meraklılığınız, zihinsel aktiviteniz ve girişimleriniz tamamen sorumluluklarınızla birebir alakalı olarak gün boyu devam edebilir. Problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz son derece önemlidir. Yani bugün duygusallığa hayatınızda pek yer yok gibidir.

Saat 13:00 itibariyle ikinci yöneticiniz Mars gezegeni ile Uranüsün gökyüzündeki kavuşumunun sizler açısından anlamı, kendi bireyliğinizi ve özgün yanlarınızı kuvvetli bir şekilde ifade etmeniz, yeteneklerinizi ortaya koyabilecek girişimlerde bulunmanız, tasarlama, uygulama ve keşif konularında girişimlerde bulunmanız, ne kadar sıradışı ve özel bir kişi olduğunuzu ifade edebilmeniz yolunda sizi destekleyicidir. Aşk hayatınızla ilgili konularda da sizi destekleyen bu enerji, ansızın karşınıza çıkabilecek çok özel bir kişinin göstergesi olduğu gibi, devam eden ilişkinizin daha güçlenmesi ve sıradışı gelişmelerle değişime uğraması ve bunun sizin açınızdan gayet hoş bir etki yaratmasını sağlayabilir. Ayrıca çocuk sahibi olmayı düşünenlerin son teknolojiler sayesinde beklenmedik bir sürprizle sevinmeleri anlamına da gelebilir. Sanatsal konularda da başarılı eserler ortaya çıkabilir. Olumsuz kullanımı: aniden başlayan ve biten aşk ilişkileri, cinselliğin aşırı uçlarda yaşanması, çocuklarla alakalı sorunlar, istenmeyen bir hamilelik, aşkta sadakatsizlik, hiçbir şeyle mutlu olmama, doyuma ulaşmama şeklinde sıralanabilir.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Salı Nis. 14, 2009 10:34 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Akrepler günü iki bölüm halinde ele alırsak özellikle sabah saatlerindeki enerjiler maddi konularda gayet dengeli ve tutarlı hareket etmeniz gerektiğini göstermektedir. Birikimlerinizi ve harcamalarınızı bilinçli bir şekilde ele almanız ve sorumluluklarınız çerçevesi içinde düzenlemelerde bulunmanız lazımdır. Yani para ile alakalı her türlü konuda tasasız bir şekilde hareket etmeniz mümkün olmayabilir. Alacak veya borç konuları günün bu saatlerinde ön planda olabilir. Başkalarıyla işbirliğinde bulunmanız kolay olmayabilir. Karşılaştığınız zorluklar ve mücadeleler, güvencenizi kendi başınıza sağlamanız lazım geldiğini söylüyor gibidir. Maddi konulardaki ihtiyaçlarınızda önce kendinizi düşünmek istediğiniz halde, sizin dışınızdaki gelişmeler nedeniyle beklemek durumunda kalabilirsiniz. Bütün bu yansımalar özellikle gündüz saatlerinde zorlayıcı olabilir.

Akşama doğru başlayan etkiler altında ise, farklı ve sıradışı çözüm yolları bulmanız kolay olabilir. Yani durumunuzu sabit bir bakış açısı altında ele almamanız gerekiyordur. Belki de şu an yaptığınız iş veya kazancınızı sağladığınız alanda bazı değişimlere gitmeniz, yeniliklerde bulunmanız lazımdır. Yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılar, bu değişimi ertelemeniz ve bir türlü kabul etmeyişiniz nedeniyle yaşanıyor da olabilir. İşte bütün bunları gerçekçi bir şekilde düşünmeniz halinde, kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Ve bu yol sorunlarınızın yavaş yavaş geride kalmasını sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Ptsi Nis. 13, 2009 1:46 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Akrepler yeni bir haftaya gayet dinamik ve heyecanlı bir enerji olan Ay gezegeninin Yay burcu etkinliği altında girmektesiniz. Odak noktanızda para ve parayla alakalı işlerin yer alacağı bugün, yatırım konularında fazla coşkulu ve iyimser düşünmeden önce dikkatli olmayı ihmal etmemek gayet faydalıdır. O nedenle sonunu tam olarak kestiremediğiniz işlere hem olur yanıtı vermemek gerekir. Yabancılarla olan her türlü temas bugün ön planda yer alabilir. Kültürel konular, uzun yolculuklar, eğitim ve ticaretle alakalı meseleler finansal açıdan size güç kazandırabilir. Önceliklerinizi kafanızın içinde iyice oturtmanız halinde, hem dağılmadan ilerleyebilir hem de nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilerek yol alabilirsiniz. Gerçek yaşamdan ve uygulamadan kopuk, hoşgörüsüz ve sadece etrafındakilere akıl veren bir kişi gibi davranmamalı, insanları yargılamamalı, dinlemeye anlamaya çalışmalısınız.

Çünkü bazen farklı bir görüş, insana zaman kazandırabilir daha başarılı işler çıkarmasını sağlayabilir. Gün içinde bir önemli konu, savurganlıktan uzak durmak gerektiğidir. Gerek ayın başı oluşu gerekse bu enerjinin verdiği iyimserlik paranızı gereksiz yere harcamanıza sebep olabilir. Ruhunuzun ateşlendiği bugün, farklılıklar yaşama dürtünüz yoğunlaşabilir. O nedenle maddi konularda dengeli hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Yani bütçenizi zorlayabilecek hareketlerden kaçınmak yararlıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Paz Nis. 12, 2009 7:48 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Akrepler, üzerinizde kontrol kurulmasına karşı çıkacağınız veya herkesin sizi güçlü görme arzunuzu ön planda tutabileceğiniz etkiler altında pazar gününe adım atmaktasınız. Ay gezegeni her ne kadar burcunuzda seyrediyor olsa da, bugün aileniz veya yakınınızda bulunan kişilerin size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekebilir. Çünkü ne kadar hümanist düşünceler için de olsanız da ani tepkiler gösterme özelliğiniz de arka planda durmaktadır. Başarılı kararlar vermek, daha sonra bunlardan pişmanlık duymadan uygulamak için dikkatli olmanız gerektiğinin farkındasınız. Çünkü bazı şeylerin geriye dönüşü olmadığının gayet bilincinde olduğunuzdan, duygusal hayatınız ve ardından iş yaşamınızda tümüyle kontrolü ele geçirmek niyetindesiniz.

Bunun yolu ise öncelikle ne kadar bağımsız olduğunuzla ilintili. Ancak bu sayede kafanızın içindekileri gerçekleştireceğinizi bilmektesiniz. Saat 21:02 itibariyle Ay gezegeni Yay burcunda ilerlemeye başladığında biraz önce sözünü ettiğim bağımsız hareket etme olanağına özellikle hedeflerinizle alakalı konularda ulaşabilirsiniz. Böylece sosyal yönden aktif hale gelebilir ve pazar akşamını arzuladığınız gibi geçirebilir, haftaya da daha enerjik başlama olanağı bulursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   C.tesi Nis. 11, 2009 11:54 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Akrepler cumartesi gününe burcunuzda ilerleyen Ay enerjisiyle adım atmaktasınız. Bugünkü diğer oluşumları da göz önüne alırsak, ilişkinizle alakalı konularda gerek partneriniz gerekse siz daha duyarlı tepkiler verebilir, bir yandan birbirinizle bütünleşmeye çalışırken diğer yandan garip bir şekilde birbiriniz üzerinde hakimiyet kurmaya çalışabilirsiniz. Bu tuhaf duyguların altında yatan en önemli neden aslında birbirinize olan ihtiyacınızın farkında olduğunuz halde bunu kendi içinizde kabul edemeyişinizdir. Sanki biriniz daha anlayışlı olsa diğeri onun bu hislerinden yararlanacakmış gibidir.

Bütün bunlar Venüs gezegeninin hala devam etmekte olan geri hareketi nedeniyledir. Böyle bir durumda yapılması gereken, geçmişte olanların üzerinde durmak yerine, güç birliğinde bulunarak sorunlarınız adına çıkar yolları bulmaktır. Bu ise ancak iki kişinin de isteğiyle gerçekleşebilir. Ama nedense tam tersini uygulayabilirsiniz. Şüphe ve kuruntularınız birbiriniz üzerinde kimi zaman baskı kurmanıza kimi zaman ise sert ve taviz vermez bir görüntü içinde olmanıza nedendir. Sakin olmaya çalışılmalı ve mutlaka inatçılıktan uzak durulmalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Cuma Nis. 10, 2009 5:32 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Nis. 09, 2009 8:13 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Salı Nis. 07, 2009 7:11 pm

07 nisan 2009 bugün

Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün, kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli,elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz. Finans konularına temkinli yaklaşmanızın nedeni, maddi kayıplardan korkuyor olmanız.
Bugün duygu ve düşünce yönünden oldukça zenginsiniz. En imkansız görünen şey bile gerçek olabilir. Size yapılan destek ve yardımları fazla düşünmeden kabul etmeli ve gerektiği zaman karşılığını vermekten de çekinmemelisiniz. Aranızda fazla yakınlık olmayan bir kişiyle yapacağınız görüşme şansınızı iyiye doğru döndürecek.
Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Ptsi Nis. 06, 2009 9:50 am

06 nisan 2009 bugün

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Nis. 02, 2009 10:40 am

02 nisan 2009 bugün

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Çarş. Nis. 01, 2009 9:52 am

01 nisan 2009 bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Salı Mart 31, 2009 9:51 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Tasarruf yapın. Sonra çok sıkıntı çekersiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Ptsi Mart 30, 2009 10:01 am

30 Mart 2009 - Bugün

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle baş ağrılarına dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   C.tesi Mart 28, 2009 9:44 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Cuma Mart 27, 2009 12:23 pm

27 Mart 2009 - Bugün
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Mart 26, 2009 12:56 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin. İşleriniz sizi yoracak ama başarının tadını çıkaracaksınız. Beklediğiniz para dışında ummadığınız bir kısmet olacak. Sevgiliniz varsa veya evliyseniz başbaşa kalacağınız yerlere gitmeli sorunları çözmelisiniz. Ruhsal durumunuza dikkat edin
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Çarş. Mart 25, 2009 8:18 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin. İşleriniz sizi yoracak ama başarının tadını çıkaracaksınız. Beklediğiniz para dışında ummadığınız bir kısmet olacak. Sevgiliniz varsa veya evliyseniz başbaşa kalacağınız yerlere gitmeli sorunları çözmelisiniz. Ruhsal durumunuza dikkat edin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Salı Mart 24, 2009 12:53 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Ptsi Mart 23, 2009 10:35 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz. Sonradan bunun telafisi daha zor oluyor. Sakinleşmenize yardımcı olacak, deniz ve güneşin tadını çıkarın. Sevdiğinizle tatil planları yapın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Paz Mart 22, 2009 2:24 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle herşey yoluna girebilir. Sevdiğiniz her konuda sizin yanınızda. Gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   C.tesi Mart 21, 2009 3:23 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem. Şu sıralar tanışacağınız yeni insanlarla kalıcı dostluklar kurmanız mümkün. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle güneşe dikkat.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Cuma Mart 20, 2009 2:46 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız. İş hayatınızda herhangi bir tatsızlık olmaması için gayet özenli davranıyorsunuz. Bu da iş arkadaşlarınızın dikkatinden kaçmıyor. Bir yakınınızın bir sorununa çözüm getireceksiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: AKReP 23 ekim-22 kasim   Perş. Mart 19, 2009 3:41 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız. İş hayatınızda herhangi bir tatsızlık olmaması için gayet özenli davranıyorsunuz. Bu da iş arkadaşlarınızın dikkatinden kaçmıyor. Bir yakınınızın bir sorununa çözüm getireceksiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: AKReP 23 ekim-22 kasim   Çarş. Mart 18, 2009 5:22 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz. Eğer bir sevdiğiniz yoksa yeni tanışacağınız biri size ummadığınız kadar yakın olacak ve destek çıkacak. Yaratıcılığınız sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz. Sağlığınız iyi. Sorun yok.
Kullanıcı profilini gör

AKReP 23 ekim-22 kasim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 Ekim RAW Sonuçları
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Cena Barda