TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

YaY 23 kasim-22 aralik

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Paz Haz. 21, 2009 1:45 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Yaylar, pazar gününe saat 12:29 da, Ay gezegeninin Yengeç burcundaki duyarlı enerjisi altında başlamaktasınız. Gün boyu kişisel değerleriniz ve sahip olduklarınızın niteliği ve kalitesiyle ilgili düşünürken parasal konular gayet ön plandadır. Yani cebinizdeki para, gerek ailenizin ve gerekse yuvanızın huzuru ve selameti açısından belirleyici tek faktördür. Yeteneklerinizi değerlendirerek geçiminizi sağlamak ve kimseye muhtaç olmadan ayaklarınızın üzerinde sağlam bir şekilde durabilmek için öncelikle önem verdiğiniz olgu, gelir düzeyinizdir. Ayrıca bu enerjinin desteği sayesinde, parasal gelir kaynaklarınızla ilgili konularda yenilik, değişim veya eski konuların sonuca bağlanması gibi istekleriniz olabilir.

Kimileriniz menkul değerler, ticaret, yatırım konularında daha dikkatli hareket edebilir aileniz veya bizzat kendi geleceğiniz adına daha olumlu girişimlerde bulunabilir, para kazanabilirsiniz. Sahip olduğunuz en ufak bir varlığın bile büyüyüp gelişmesini arzuladığınız için doğal olarak girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Saat 16:09 itibariyle meydana gelen etkiler altında, daha rahat yaşamak adına paranızı belirli yatırımlarda kullanabilirsiniz. Özellikle emlakla ilgili konularla daha yakından ilgilenenleriniz olabilir. Bu dönemde maaşınıza göre yaşama, bütçenizi ailenizin güvenliği adına düzenlemek gerekliliğini hissedebilirsiniz. Bu ailenizden görebileceğiniz yardımları gösterdiği gibi, bizzat siz aileniz adına yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:51 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Yaylar, cumartesi gününe, maddi kazanımlarınızla alakalı konularda sakin ve kontrollü bir şekilde hareket etmenizi sağlayan enerjiler altında başlamaktasınız. Kısaca paranızı korumanın ve gerekli yerde kullanmanın günüdür diyebiliriz. Dikkatli olmak ve gereksiz şekilde harcamalar yapmamak gerekir. Çıkarlarınızı düşünme zamanıdır. Gün içinde dışarıyla temasınız gayet olumludur. Duygularınızı ciddi bir şekilde ifade etme enerjiniz mevcuttur. Etrafınızdaki insanlarla kontak kurma konusunda sorununuz yoktur sadece özel ilişkinizle alakalı mevzularda, ortak paydalar doğrultusunda hareket etmek faydalıdır.

Günlük etkiler altında, hedeflediğiniz ve kararlı olduğunuz mevzularda, size destek vermeyen veya vermeyecek kişilerin aklınızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Bilirsiniz dışarıdaki dünya çoğu zaman acımasızdır, hem destek olmazlar hem de en ufak bir yanlışınızda üstünüze gelebilir. Bu durumda güçlü olmayı, ne yaptığınız ve hangi yolda ilerlediğinizin bilincinde olmalısınız. Eğer sizden kendinizden emin değilseniz, en hafif rüzgarda bile devrilebilirsiniz. Onun içindir ki, insan ayakları üzerinde sağlam durmalı der büyüklerimiz. O zaman gelin bugün, ileriye yönelik her türlü amacınız için kendinize söz verin. Başaracağım demeye çalışın. Buna öyle inanın ki, sizi kimse yolunuzdan döndürmesin.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Cuma Mayıs 15, 2009 10:57 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Yaylar bugün, tam size uygun enerjilere sahip olmanın avantajını kullanabilirsiniz. Sözel gücünüzü çevrenizdeki insanlara göstererek, arzu ettiğiniz konularda liderliğinizi ilan edebilirsiniz. Gün boyu etkili olacak Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında, kafanızın içinde yer alan planlarınızı hayata geçirirken süslü kelimeler kullanabilir, karşınızdaki insanları, istekleriniz doğrultusunda yönlendirebilirsiniz. Aşk konusunda özellikle karşı cins üzerinde etkili olabilir ve dilediğiniz kişiyi cezbedebilirsiniz. Her yalanı mazur gösterme gücüne sahipsiniz. Sonuç önemli diyorsanız, sonuca götürecek her yolu uygulayabilirsiniz. Kendi içinizdeki doğrularla çatışmadan, yüreğinizin git dediği yere kolayca ulaşabilirsiniz.

Maddi konularda geçmişe ait olan sorunları tekrar ele almak için uygun etkiler altındasınız. Yeter ki, mantıklı düşünmekten bir adım bile uzaklaşmayın. Bazı durumları gözden geçirmek için geriye dönün ve düşünün. Nerelerde hata yaptınız. Belki de o günlerde, çok yüzeysel düşündünüz veya kararsızdınız. Önünüzde duran asıl gerçeği görmezden gelmiş, nasılsa hallederim demiştiniz. Şimdi bu problemleri çözmek adına adımlar atabilirsiniz. Tekrar bir şans elinize geçeceği için bu sefer daha net görmeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Mayıs 14, 2009 9:20 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Yaylar bugün, olayları ciddi bir şekilde ele alabilir, duygusal ve maddi konularda bağımlılıklarınızı gözden geçirebilir, hangi konularda korku veya sıkıntı duyuyorsanız bunları ciddiyetle ele alabilirsiniz. Satürn idaresindeki Ay enerjisi genel anlamda sorumlulukları hatırlatıcıdır. Bu saat itibariyle başkalarıyla ortak olarak paylaşımda bulunduğunuz konularda agresif tepkiler vermeden önce dikkatli düşünmek gerekebilir. Bazı konularda karşınızdaki insanla anlaşmaya varmanız zorlaşabilir. Böyle bir durumda alttan almak akıllı bir hareket olabilir.

Bu sayede çıkarlarınızı korumuş ve kendinizi de koruma altına almış olursunuz. Hani bazen köprüyü geçene kadar arzu etmediğimiz durumlara katlanmamız lazımdır işte bu enerjinin tam olarak ifadesi budur. Günlük etkiler altında, herhangi bir konuda başvuru yapmak, kontratlara imza atmak, anlaşmaya varmak kısaca son kararı vermek gibi durumlarda beklemede kalmanız faydalıdır. Gün boyu algılamanız yüksek olacağından adım atmayı düşündüğünüz mevzularda hem karşınızdaki kişiyi hem de yapacağınız işi daha ayrıntılı olarak incelemeniz kolaylaşabilir.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Cuma Mayıs 08, 2009 9:32 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Yaylar, gizli ilişkiniz, bastırılmış öfkeleriniz, seçimleriniz, geçmişe ait deneyimleriniz, bilinçaltınızdaki tüm meseleler, dünyadan uzaklaşma isteğiniz, kaçışlarınız, kaçamaklarınız, gizli işleriniz, gizli düşmanlarınız, yüzleşmekten kaçındığınız konular, geçmiş hayatınızla ilgili tecrübeler, edebiyatla ilgili çalışmalar, yaşamsal istekleriniz ve zorunluluklarınız, sizi hakimiyet altına alan güdüleriniz, fizikötesi deneyimleriniz, şefkat ve merhametiniz, gizlilik içinde yaptığınız iyilikleriniz, hapishane, hastahane ile ilgili durumlar, gizli görüşmeleriniz, ruhsal sınır ve sınırsızlıklarınız, sırlarınızla alakalı konularda etkili olacak Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında güne uyanmaktasınız. Bu enerji ve günün diğer oluşumları altında yapılması gereken kendi içinize dönerek gözlemde bulunmanız, şu an durduğunuz noktayı gerçekçi bir şekilde gözlemleyerek yapmanız gerekenleri tespit etmenizdir.

Bugün güce ve kontrole olan ihtiyacınız sizin üzerinizde fazlasıyla baskın olabilir. Fakat ortam şartları nedeniyle bu konularda yeni bir kararlar almak ve uygulamaya dökmek sakıncalı olabilir. Otorite konumundaki hayat, sizi bir kez daha düşünmeniz, eksiklerinizi gözden geçirmeniz adına çepeçevre sarabilir. İşte bu durum ne kadar sevimsiz gibi dursa da, ilerisi adına gayet olumludur. Belki şimdi durup beklemektesiniz. Fakat bu mola, bundan sonrasında daha güçlü değişimlerde bulunmanızda size ışık ve rehber olabilir. Bugün size tavsiyem bu yazılanlar üzerinde düşünmenizdir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Mayıs 07, 2009 11:06 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Yaylar, yakınlarınızla aranızdaki her türlü iletişimde, eğitim hayatınızla alakalı konulardaki ilerleme ve düzenlemelerinizde, iş hayatınızla ilgili mevzulardaki girişimlerinizde aktif bir şekilde harekete geçerek, önceden düşündüğünüz yenilikleri uygulamanız özellikle sabah saatlerinde mümkün olmayabilir. Yaşadığınız baskılar, hayatınızın gündelik temposunu, istediğiniz şekilde düzenlemenizin önünde engeller oluşturabilir. İşte bu yüzden hayatı eğlenceli ve güzel yanlarıyla hissetmeniz zorlaşabilir. Bu durumda yapılması gereken herşeyi kendi oluruna bırakmak, bunları yerine getiremiyorsunuz diye gerginleşmemek, yapabileceklerinizi yoluna koymaktır. Hani herşeyde bir hayır var derler ya. Siz de bu bakış açısıyla günü geçirmeye çalışırsanız rahat edebilirsiniz.

Saat 13.00-19:48 arasında Ay gezegeni Terazi burcunun son derecelerinde boşluğa gireceğinden, bazı planlarınızı şu an için, beklemede tutmanız, organize faaliyetlerinizi tekrar gözden geçirmeniz, sosyal hayatınızla ilgili mevzularda yaşanabilecek durgunlukları normal karşılamanız yararlıdır. Bugün sadece siz değil, tüm burç mensupları olarak yavaşlamak durumundayız. Yani hepimiz farklı alanlarda sakinliğimizi korumalıyız. Saat 19:48 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, ertesi günkü işlerinizi veya genel olarak bazı konulardaki planlarınızı derin bir şekilde ele almanızı sağlayıcıdır. Aklınıza takılan ufak tefek mevzuları, dışa kapalı bir şekilde kendi içi dünyanızda gözden geçirebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Çarş. Mayıs 06, 2009 11:02 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Yaylar bugün, kendi özel işleriniz harici durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu ister partnerinizle alakalı, isterse ailenizi ilgilendiren konularda olsun farketmez, önce başkalarına kulak vermeniz, onlarla ortaklaşa hareket etmeye gönüllü olmanız lazımdır. Tarafsız bakış açısı, günlük aktivite içinde gayet değerli olup, küskünlüklerin sona ermesi ve uyumun tekrar sağlanması adına mutlaka gerekli olan bir unsurdur. Çünkü huzursuzluk hem gelişiminiz hem de hedeflerinizi gerçekleştirme gücünüzün olumsuz yönde etkilenmesine yol açabilir. Ay gezegeninin Terazi burcundaki seyrinin ikinci gününde, seçkin bir hayat yaşamak, sıradışı güzellikleri paylaşmak arzunuz daha fazla büyüyebilir. Aşkta seçicilik kavramı sizin açınızdan değerlidir.

Yani sıradan ve kendi içinde rutin bir ilişki yerine, özgürce paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir kişinin varlığı size ilaç gibi gelebilir. Başkalarının sandığının aksine siz bağlanmaya hazırsınız. Fakat sizin bir ilişkiyi uzun süreli devam ettirmeniz için, karşınızdaki kişinin herşeyden önce ilginizi çekebilecek kadar özelliklere sahip olması lazımdır. Örneğin, partnerinizin doğal hareketleri, güven duygusu ve kendinden taviz vermeyişi size çekici gelse de, yeri geldiğinde sizi yüceltmesi, takdir etmesi, yaptıklarınızla övünmesi lazımdır. Böylece dengeli bir ilişki yaşanabileceğini ve hatta bir ömrün beraberce geçirebileceğini düşünebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Salı Mayıs 05, 2009 11:52 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Yaylar güne, saat 04:32-12:52 arasında boşlukta olacak Ay gezegeninin etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum güvence arzunuzun yoğunlaşması anlamına gelebilir. Geçmişte yaşanan bazı konular tekrar ön plana gelerek sizi düşündürmeye, tedirgin etmeye başlayabilir. Kırılganlığınız yüksektir fakat bunu çevrenizdeki insanların bilmesi halinde daha fazla rahatsız olacağınızı düşünebilirsiniz. Hayallerinize uymayan şartlarda yaşıyor olmanız ve hala halledemediğiniz sorunlar özgüven duygunuz üzerinde aksi bir tesir yaratabilir. Mesleki konularda özellikle otoritelerin sürekli haklı çıkmaya çalışmaları, kendi istekleri konusunda dayatmaları yüzünden, zaman kaybetmeniz mümkündür. Benim önerim boşluktaki saatin bitimine kadar politik hareket etmeyi bilmeniz ve çevrenizle uyum içindeymiş gibi davranmanızdır.

Yeni iş başvuruları, toplantı veya özel görüşmeler için uygun olmayan bu zamanı, yarım kalan işlerinizi bitirerek değerlendirmeniz gayet yararlıdır. Saat 12:52 sonrası Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, hayatın zorlukları yerine keyifli ve rahatlatıcı yanlarını yaşamak isteğinizi yoğunlaştırıcıdır. Kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlarda bulunmaya çalışabilir, dostlarınızla bir araya gelerek gün boyu olan bitenleri paylaşabilir, yarın için yapılacak işleri gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca popülerliğiniz ve çevrenizdeki etkinliğinizle ilgi uyandırmanız

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:45 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Yaylar pazartesi gününün ilk saatlerinden itibaren gerek çalışma hayatınız ve gerekse evinizle ilgili konular ön planda olabilir. Eksiklerin saptanması, hızlı bir şekilde yoluna konması, aksayan noktaların tespit edilmesi mutlaka gereklidir. Haftaya yoğun bir hareketlilikle başlamanızı sağlayan enerjiler, planlı bir şekilde hareket edilmediği takdirde dağılmanıza yol açabilir. Otorite konumunda bulunan kişilerle, iletişim trafiğiniz artabilir. Sizden istediklerini karşılamanız ve ayrıca kendi düşündüklerinizi uygulamanız mevzularında karşılıklı konuşmalar yapılması mümkündür. Böyle durumlarda ılımlı yaklaşımlar içinde olmak, yoğunluk dolayısıyla yaşanabilecek gerginliklerin önüne geçilmesinde etkili olabilir. Gün içinde tamamlanması gereken işleri aynı anda yapmak yerine, tek bir konuya odaklanmak onu bitirdikten sonra diğerlerine geçmek yararlı olabilir.

Detaylar arasında kaybolmamak için size kolaylık getiren bu çalışma şekli, duygusal konularda da rahatlamanızı sağlayabilir. Bugün eleştirel bakış açınız ön planda olabilir. Bir yandan kendinizi diğer yandan çevrenizdeki insanları suçlayıcı tarzda tavırlar içinde olabilirsiniz. Gereksiz yere tedirgin olmamak için sakinlik şarttır. Ayrıca bugün sağlık, diyet, kişisel bakım gibi konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise, aşk hayatınızla ilgili konularda iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir. Telefon veya internet yoluyla görüşmelerde bulunabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:10 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Yaylar, gündelik iş hayatının sorumluluklarının bir çoğumuz için geride kaldığı Cumartesi gününe Ay gezegeninin Aslan burcu seyri altında girmektesiniz. Gün boyu sürecek güçlü enerjiler altında, daha önceden yaptığınız planlamaya göre gününüzü geçirmeniz mümkün olduğu gibi, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sevdiğiniz kişiyle alışveriş yapmak, birlikte güzel bir gün geçirmek arkadaşlarınızla bir araya gelmek gibi aktivitelerde de bulunabilirsiniz. Bazılarınız ise, güç toplamak maksadıyla günü dinlenerek geçirmek isteyebilirler.

Günlük enerjinizin gün boyu etkili oluşu sayesinde duruşunuzla ve tavırlarınızla çevrenizde bulunan insanları hem meraklı gözlerle süzer hem de etkin silahınız olan pozitifliğinizle kendinize hayran bırakabilirsiniz. Hiç susmadan saatlerce bir konuda konuşabilir, aynı anda iki işi birden yapabilir, sizi meşgul edecek birşeylerle uğraşabilirsiniz. Evde bile olsanız kendinizi rahatlıkla oyalayabilirsiniz. Elinizden telefon düşmez desek yeridir. Kim nerede, ne yapıyor diye düşünmenize bile gerek yoktur. Siz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bilginizden ve tecrübelerinizden yararlanmaları için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Nis. 30, 2009 3:46 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Yaylar güne Ay gezegeninin dünden bu yana etkili olan Yengeç burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bugünkü enerjiler farklı titreşimler taşıdığı için öncelikle sakin olmanız kesinlikle önemlidir. Sabah saatlerinde, maddi ve manevi konularda yakınlarınız ve sevdiğiniz kişinin desteğine fazlasıyla ihtiyacınız vardır. İşlerinizin düzgün bir seyirde gelişmesi ve ortaklaşa yapılan tüm aktivitelerde başarılı olmanız için, duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmeniz son derece önemlidir. Hangi konuda olursa olsun olumlu bir sonuç almak, sağlamlaştırmak, bitirmek, başarılı bir şekilde nihayete erdirmek gibi olgular ön planda olabilir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz adına değişimde bulunmak ihtiyacınız yükselebilir.

Öğle saatlerindeki enerjiler altında, eviniz alanı, ailenizle ilişkiniz, duygusal ve ruhsal olarak kendinizi güven içinde hissetme arzunuz yoğun olduğundan gerilimli tepkilere müsaitsinizdir. Yani iş hayatınızla ilgili konularda aksilikler yaşamanız halinde veya çevrenizdeki insanlar size karşı anlayışsız davrandıklarında kolayca sinirlenebilir, istemeden de olsa ters konuşmalar yapabilirsiniz. Öncelikle benim size önerim, ne olursa olsun belli bir plan içinde ilerlemeniz, sakin olmanız, dağılmamak için dikkatinizi kaçırabilecek durumlardan uzak kalmaya çalışmanızdır. Böylece beklenmedik durumlarla daha kolayca başa çıkabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Çarş. Nis. 29, 2009 10:35 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Yaylar bugün, sosyal yönden aktif olmanızı sağlayan enerjilere sahipsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı geniş görüşlü ve anlayışlı davranabilirsiniz. Onlar da size aynı şekilde ilgi ve sempati ile yanaşabilirler. Dostlarınıza duyduğunuz ihtiyaç davranışlarınıza yansıyabilir. Onlar da sizin gibi biriyle oldukları için doğal olarak kendilerini rahat hissedeceklerdir. Bugün yaşanacak bir olay esnasında sizin bulduğunuz bir çözüm bağlı olduğunuz grubun güçlenmesini sağlayabilir. Bu durumda kendinizle ne kadar gurur duysanız yeridir. Popülerliğiniz her zamanki gibi etkin bir şekilde devam edebilir. İyimser ve pozitif bir gün olacağını söyleyebiliriz.

Hemcinslerinizle anlaşmanız bugün daha kolay olabilir. Birbirinizin sıkıntılarının aynı olduğunu biliyorsunuz. Bir araya gelerek hem hoş sohbet imkanı bulabilir hem de canınızı sıkan olaylarda ne yapmak gerektiğini düşünebilirsiniz. İdeallerinizin peşinden giderken yaşam karşısında nasıl bir tavır içinde olmak gerektiği yolunda görüş birliği yapabilirsiniz. Önemli bir konu için bugün ortak bir karar alarak harekete geçebilirsiniz. Bu konu ev, iş veya aile üzerine odaklı olabilir. Yapıcı kimliğinizle oluşan sorunların üstesinden gelebilir ve faydalı bir adım atmanın hazzını duyabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Salı Nis. 28, 2009 10:54 am

28.04.2009

Sevgili Yaylar, gerek kişisel girişimleriniz, gerekse toplu halde hareket edilmesi gereken durumlarda ön saflarda yer almanızı, yeniliklerde bulunmanızı sağlayan enerjiler altında güne adım atmaktasınız. Bu oluşumlar altında, yabancı dilinizi geliştirmeniz ve ülkeniz dışındaki insanlarla irtibata geçmeniz günlük aktiviteniz içinde gayet kolaydır. Uzun bir seyahat için çok fazla etkili olmayan enerjiniz, iş için yapılacak kısa görüşmeler açısından olumludur. Bu görüşmelerde, bilgilenme, kendinizi tanıtım baş sırayı alabilir. Ayrıca kültürel birikiminizi diğer insanlarla paylaşmak açısından faydalı bir enerjidir. Hem çevrenizdeki kişilere yardımcı olabilir hem de kendinizi geliştirebilirsiniz. İletişim ve haberleşme konularındaki yoğunluğun arttığı bir gündür. Daha önce başvurduğunuz bir işle ilgili haber alabilir, gerekli kişilerle irtibata geçebilirsiniz.

Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında, Ay gezegeni İkizler burcunda boşluğa gireceğinden, size ters gelen ve hayat felsefenize uymayan konularda fikirlerinizi içinizde saklayarak, eksik kalan işlerinizi tamamlayınız ve düzeltilmesi gerekenleri yoluna koyarak günü bitirmeye çalışınız. Özellikle kararlarınızda değişime gitmeyiniz, karşınıza çıkacak zorlamaların etkisi altında kalıp kendinizi tedirgin etmeyiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Ptsi Nis. 27, 2009 10:06 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Yaylar yeni haftaya gayet dinamik ve oldukça aktif enerjiler altında adım atmaktasınız. Ay gezegeninin İkizler burcu seyri siz Yaylar için özgürlük kelimesinin her alanda etkin hale gelmesi anlamını taşımaktadır. Akıl ve zeka, yargı gücü ve mantık hemen hemen her konuda ön planda olmalıdır. Özellikle ilişkinizle ilgili mevzularda siz ne kadar derin düşünmeye çalışsanız da, partnerinizin tam tersine yüzeysel hareket etmesi, olayları hafife alarak alaylı konuşması canınızı fena halde sıkabilir. Jüpiter insanı olarak siz, elinizden geldiğince gelişmek ve büyümek adına düşünürken, onun böylesi delişmen halleri, tutarsızlıkları karşısında ne yapacağınızı bilemez hale gelebilirsiniz.

Çünkü tek başınıza altından kalkamayacağınız sorunlar vardır. Bunların konuşulup bir şekilde çözüme kavuşması gerekmektedir. Fakat sizin bakış açınızla, onunki arasındaki bu uçurum, hevesinizin kaçmasına neden olabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken en azından bugün için olayları zorlamamak ve kendi haline bırakmaktır. Çünkü bugün partnerinizin sizinle ortak bir şekilde hareket etmesi pek mümkün olmayabilir. Siz zorladıkça, o daha fazla uzaklaşmayı tercih edebilir. Bu durumda benim tavsiyem, böyle bir etkiye tepki göstermek yerine, kenara çekilerek beklemede kalmanızdır. Bu durum onun dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   C.tesi Nis. 25, 2009 10:35 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Yaylar saat 06:22 de, Boğa burcunda oluşan yeniay enerjisi, çalışma hayatınızla ilgili konularda yapmayı düşündüğünüz yenilikler adına etkili olduğu gibi, maddi ve manevi değerlerinizi çoğaltmanız adına da sizleri destekleyicidir. Güvencenizi sağlamak, sürekli kılabilmek için, hem kendiniz hem de başkalarına yararlı olacak düzenlemelerde bulunacağınız bu güçlü oluşum sayesinde, yenilikler yavaş fakat sağlam şekilde hayatınızda yer almaya başlayabilir. Atacağınız güçlü adımlar bundan sonrası için size finansal anlamda da yararlar getirebilir. Direnmesini ve diretmesini öğreneceğiniz bu oluşum sayesinde, endişelenip telaşlanmanıza gerek kalmadan akılcı planlamalarda bulunabilirsiniz. Değişen koşullara uyum sağlama yeteneğinizi güçlendirecek yeniay enerjisinin desteği altında yeteneklerinizi yeni bir platformda ifade edebilir, ustalaşabilir hatta siz de diğer kişilere öğretebilecek hale gelirsiniz.

Sağlık sorunu uzun zamandır devam edenleriniz, yeniayın güçlü enerjisi sayesinde sıhhatinize kavuşabilir, bundan sonrası adına daha huzurlu bir hayat sürebilirsiniz. Ayrıca her yeniay bir değişim adına toprağa atılan tohum anlamına gelebilir. Böyle güçlü enerjiler altında atılan bu tohumlar zamanla filizlenir ve hayatınızda yeni bir çiçek açabilir. Tabi ki kimileriniz için bu sabırlı olmayı gerektirebilir. O zaman şimdi gelin, bu güçlü oluşumu arkanızda hissederek kararlılıkla yürümek için ilk adımı atmaya çalışınız. Başarı kısa bir zaman sonra sizin yanınızda olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Cuma Nis. 24, 2009 10:52 pm

24.04.2009

Sevgili Yaylar, cuma gününe, Ay gezegeninin Koç burcu enerjisi altında başlamaktasınız. Saat 15:12 olana dek etkisi devam edecek bu oluşum, tutkularınızı yoğunlaştırıcı ve özgürlük dürtünüzü yükselticidir. Bu yükseliş, istekleriniz konusunda bencil davranmanıza neden olabilir. Düşünmeden fevri davranmak veya her konuda kendinizi göstermek hevesiyle olur olmaz tepkilerde bulunmazsanız herhangi bir sorun çıkmaz. Bu enerjinin sizler için faydalı olan yanlarını şöyle sıralayabilirim. Kendinize olan güveninizi yükseltmesi, ruhsal anlamda tazelenmenizi sağlaması ve girişimleriniz konusunda cesaret aşılamasıdır. Aşırıya kaçmadan verici ve cömert yanlarınızı diğer kişilerle paylaşmanız, yapıcı olmanız, kendinizin farkında olarak hareket etmeniz size çok şey kazandırabilir. Aşk konusunda tutkularınızı alevlendiren bu enerji nedeniyle ihtiraslı davranabilir, kaybetmekten hiç mi hiç hoşlanmazsınız.

Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, ilk buluşmalar konusunda her zaman olduğu gibi dikkatli hareket etmenizi öneriyorum. Eğer ani bir yakınlaşma söz konusu olursa karşınızdaki kişi hakkında hemen karar vermemeli, beklemede kalmaya çalışmalısınız. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, hafta sonuna girerken özellikle başkalarının beslenmesi, büyütülmesi veya genel olarak ihtiyaçlarınızın giderilmesi konularında yoğunlaşacağınızın simgesidir. Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili hassas düşünmeniz mümkündür. Ayrıca özel bir durum nedeniyle pek özgür hareket etmeniz mümkün olmayabilir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Nis. 23, 2009 8:29 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Yaylar bugün geleceğiniz adına düşündüğünüzde iki önemli olgunun hayatınızdaki yerini daha net fark edebilirsiniz. Bunlardan birincisi sosyal ilişkileriniz, ikincisi ise maddi güvenceniz. Herhangi bir sıkıntı hissettiğinizde yakın bir dostla konuşmanın size ne kadar iyi geldiğinin farkındasınız. Çünkü biliyorsunuz ki sevgi denilen olgu zamanla bağımlılık ve hüzün getirmekte. İşte bu yüzden de tam olarak kendinizi bir beraberlikte rahat hissedemiyorsunuz. Çünkü bir zaman sonra rutinlik başlıyor. İşte bu durum sizi rahatsız ediyor. Eğer düşündüğünüz planlar umduğunuz gibi sonuçlanırsa, hayatınıza yepyeni beyaz bir sayfa açacağınızı biliyorsunuz. Yalnız bu sefer daha büyük bir grubun içinde yer almaktan yanasınız.

Bir yandan değişik insanlar temas etmeli diğer yandan özgür hareket etmelisiniz. İşte şimdi bu gelişimler adına beklemedesiniz. Fakat içiniz umut dolu. Günlük enerjiler altında bir diğer önemli konu, maddi güvenliğiniz demiştik. Bu yüzden de elinizden geldiğince dikkatli olmak zorunda olduğunuzun farkındasınız. Sağlam bir temelin yeniden inşa edilmesi ve dayanıklı hale gelmesi için öncelikle iş hayatınızın bir düzene kavuşması gerekiyor. Zaten tüm çabanız da bunun için. Bugün çoğunluğumuz için tatil anlamı taşıyor. Eğer çalışmak zorunda değilseniz gününüzü aktif bir şekilde geçirmenizi sağlayan plan yapabilirsiniz. Böylece üzerinizde biriken streste kurtulmuş olursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Çarş. Nis. 22, 2009 11:01 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Yaylar, Venüs ve Mars gezegenleri saat 02:19 itibariyle gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Bu oluşum, birlikte çalıştığınız insanlarla ilgili düşüncelerinizi gizleme taraflısı olmanız anlamına geldiği gibi, iş hayatınızla ilgili konularda hırs ve şevkinizin azalması demek de olabilir. Fakat bu durum sizi etkilemesin. Çünkü bu enerji akşam üstüne kadar etkilidir. O yüzden de bu pasif haliniz pek büyük bir soruna yol açmadan kendiliğinden düzelebilir. Başka ne gibi yansımalar yaratır derseniz, işinizle ilgili sorunları görmezden gelmenize, kafanızın içindeki planlar doğrultusunda hareket etmenize neden olabilir. Patron konumundaki kişilerin veya etrafınızdaki bazı insanların iyi niyetinizi suistimal etmelerine karşı dikkatli olmanızı gerektirebilir. Ailevi konularda daha hassas düşünmenize yol açabilir.

Sorumluluk duygunuz nedeniyle, gününüzü istediğiniz gibi planlayamamanıza neden olabilir. İş ilişkilerinizde yardım duygusunu ön planda tutmanız gerekebilir. Yani kendinizden ziyade başkalarına destek olma mecburiyeti doğabilir. Özel veya iş anlamındaki bazı durumlar akşamüstü saatlerine kadar aktif şekilde hareket etmenizin önüne geçebilir. Dediğim gibi çok etkileyici ve uzun soluklu bir durum değildir. Nitekim saat 17:09 itibariyle Ay gezegeninin Koç burcunda ilerlemeye başlamasıyla bütün bunlar geride kalır. Kişisel açıdan gayet canlı, sosyal hayatınız bakımından oldukça hareketli bir akşam geçirebilir, arkadaşlarınızla bir arada olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır
.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Salı Nis. 21, 2009 9:08 pm

21.04.2009

Sevgili Yaylar mesleki konularda iki seçenek arasında hangisini tercih edeceğinize karar vermeniz gereken bugün, şefkat, yardım ve destek gibi olgular günlük yaşamınızda ön planda olabilir. Ayrıca bazı mevzularda mantığınız ve sağduyunuz arasında kalabilir, kimi zaman aklınızla karar verirken kimi zaman duygularınızı ön planda tutabilirsiniz. Tabi ki, dağılmadığınız sürece tercihinizi yine gerçekçi şekilde hareket etmekten yana kullanacağınızı düşünüyorum. Zaten yapılması gereken de budur. Günlük enerjiniz altında, yaratıcılık gücünüz yükselebilir, mesleki konularda ilginç ve oldukça sıradışı, bugüne dek işlenmemiş konularda ürünler vermeye başlayabilirsiniz. Örneğin psikolojik çalışmalar, edebi konular, şairler, yazarlar hakkında bilgi toplama ve yayma, eğer mesleğiniz medya ve yayıncılıkla alakalı ise veri toplama, dosyalarınızı tekrar kontrol etme açısından sizin için gayet verimli bir gün olabilir.

Yaptığınız işlerde doyuma ulaşmak isteğiniz ön planda olduğundan, bir işe adım atarken size ne gibi katkısı olduğu konusunda düşünmeniz mümkündür. Ayrıca yine mesleki alanda iç çekişmeler veya rekabet hisleri içinde değil, yetenekli olduğunuz konularda sadece kendinizle yarışmayı tercih edebilirsiniz. Kısaca, aşırı ihtiras içinde davranmamanız mümkündür. Tabi ki dikkat etmeniz gereken konular da var. Örneğin değişkenlik göstermeniz yine mümkün. Bir konuda karar verirken, aynı anda başka bir projeyle uğraşabilirsiniz. Bilirsiniz bu konuda hep sorunlarınız vardır. O zaman bugün tek bir konuda odaklanarak ilerlemeye çalışmanız yararlı olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Ptsi Nis. 20, 2009 10:31 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Yaylar yeni haftaya hayallerimizi gerçeğe dönüştürme isteğimizin yükseldiği etkiler altında başlamaktayız. Saat 08:56 itibariyle Balık burcunda seyrine başlayacak Ay gezegeni,egonuzun esiri olmadan, endişeli davranmadan, kimlik duygunuzun farkında olarak günü geçirmeniz gerektiğinin göstergesidir. Bugün huzur ihtiyacınızın en yoğun alan, ailenizle olan ilişkinizdir. Maddi yönden güvence arayışınız yükselebilir. İçinden çıkamadığınız sorunların bir kısmını görmezden gelmeye çalışabilir, gerçeklerin incitici taraflarını düşünmemeye gayret edebilirsiniz. Çünkü size göre, ne yapsanız da, değişmesi mümkün olmayan durumlar içindesinizdir. Bu yüzden de, böyle gelmiş böyle gider mantığınız ön planda olabilir.

Hayatınıza şekil vermeye çalışırken, kendinizi yalnız ve tek başınıza mücadele vermek zorunda olan bir kişi gibi hissedebilirsiniz. Duyarlılığınız ön planda olduğundan, birilerinin moralinizi yükseltmesini, sizi samimi bir şekilde sarıp sarmalamasına, güven duygunuzu yükseltmesine ihtiyacınız vardır. Bunu dile getirmek yerine, siz istemeden size sunan kişi başınızın tacıdır. Yani bugün dışarıdan gelebilecek bir destek, size ilaçtır. Bu ister ailenizden isterse çevrenizdeki kişilerden veya birlikte olduğunuz insandan gelsin farketmez. Yeter ki birileri size, iyi ki varsın diyebilsin. İşte bu, tüm gününüzün iyi geçmesini sağlayabilir.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Paz Nis. 19, 2009 9:36 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Yaylar bugün kendinizi, eğitsel çalışmalarda bulunarak, organize faaliyetler içinde ifade ederek güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ay gezegeninin burcunuzla oluşturacağı olumlu görünüm hem ideallerinizi şekillendirmeniz hem de yaşamınızla ilgili ortaya koymak istedikleriniz adına size gerekli olan desteği sağlayıcıdır. Ayrıca bugün inancınız ve yaşama bakış şeklinizle alakalı konularda çevrenizdeki bazı kişilerle görüşerek onların fikirlerini almak ve ortak bir nokta oluşturmak adına hareket etmek isteyebilirsiniz. Fakat nedense, bu dürüst yaklaşımınız kimileri tarafından onaylanmayabilir. Bu sizi yolunuzdan geri çevirir mi? tabi ki hayır. Çünkü bugünkü enerjiler, ne olursa olsun özgür düşünmenizi ve hareket etmenizi, kimsenin engellememesi adına size şans tanıyıcıdır.

Onun için önünüze çıkabilecek duvarları umursamayın. Bir birey olarak durduğunuz yeri ve gitmek istediğiniz hedefin farkında olarak ilerlemenizi sürdürün. Bir gün ne kadar haklı olduğunuzu bu insanlar gördüklerinde sizinle gurur duyacaklardır. Ayrıca siz, kendi yaşamınızın çizgisini çoktan oluşturmuş veya oluşturmaya çalışan bir kişiyseniz, tabi ki izlediğiniz yoldan siz sorumlusunuz. Sadece yapmanız gereken, bunu ılımlı bir şekilde ifade etmeye çalışmaktır. İster ilişkiniz isterse tüm yaşamınızla ilgili konularda bugün elinizden geldiğince başkalarıyla çatışmamaya özen gösteriniz. Sizi dinlemelerini için bunun şart olduğunu biliniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   C.tesi Nis. 18, 2009 3:42 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Yaylar cumartesi günü Ay gezegeninin Kova burcu etkisi altında başlamakta. Bu enerji sizin gibi özgür ruhlu kişiler için gayet olumlu. Adım attığınız her yere kolayca uyum sağlayabileceğiniz bugün, doğallığınızla göz doldurabilirsiniz. Sizinle birlikte olan kişilerin kendilerini gayet mutlu hissetmesi mümkündür. Kimsenin huzurunuzu kaçırmasına müsaade etmez, içinizden geldiği gibi hareket etmekten hoşlanabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla temasınızın güçlü olacağı bugün, sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz. Hatta bu karşılaşmada bazı kişiler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kimsenin aklından geçmeyen konularla ilgilenebileceğiniz bugün, özellikle doğaüstü olaylar dikkatinizi çekebilir. Kardeşleriniz ve yakınlarınızla olan temasınız, günlük aktiviteniz içinde yoğun bir şekilde yer alabilir. Dilediğiniz gibi yaşama ihtiyacınız bugün yine ön planda olabilir. Düşündüğünüz bazı yeniliklerin olumlu bir şekilde sonuçlanması halinde, hayatınızı istediğiniz gibi şekillendireceğinizi hayal edebilirsiniz. Bazılarınız bugün ansızın bir yolculuğa karar verebilir, sevdiğiniz kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Kimileriniz ise, hobilerinizle uğraşmayı, yaratıcı çalışmalarda bulunmayı tercih edebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Cuma Nis. 17, 2009 12:24 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Yaylar, bugün Güneş ve Ay gezegenleri arasında oluşacak son dördün etkisi altında güne adım atmaktasınız. Bir yandan parasal konularda dikkatli olmak gerekliği, diğer yandan özgür olmak isteğiniz psikolojik olarak sizi zorlayabilir. Doğanız gereği disiplin altına alınmaktan hoşlanmayan bir kişi olarak, sorumluluklarınızın sizi belirli bir çerçeve içinde hareket etmeye zorlaması canınızı sıkabilir. Aslında siz özgürce yaşamaktan ve kendi istekleriniz doğrultusunda yaşamınızı sürdürmekten yana bir kişisiniz. Bugünkü enerjiler altında ise bu pek istediğiniz doğrultuda gelişmeyebilir. Disiplinli hareket etmeniz gerektiren şartlara isyan edebilir hatta bu konuda üzerinize gelinmesi halinde sert tavırlar gösterebilir kimi zaman da bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz.

Yaşamak için paranın gerekli olduğunu ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğinin siz de farkındasınız. Fakat dışarıdan gelen bir baskıyla bunu yapmak niyetinde değilsiniz. Bugünkü enerjilerle başa çıkabilmenin ve kendinizi bağımsız hissedebilmenin yolu, bireylik duygunuzdan uzaklaşmadan, birileri istiyor diye değil, kendi arzunuzla düzenlemelerde bulunmaktır. Bunu yaparken, çevrenize sert tepkiler göstermek yerine kararlılığınızı daha ılımlı ve olgun bir şekilde ifade etmektir. Böylece hem kendinizi tekrar gözden geçirmiş olursunuz hem de güvencenizi sağlamak adına daha ciddi ve tutarlı adımlar atmış olabilirsiniz. İşte o zaman arzuladığınız özgürlüğe kavuşmanız mümkündür.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Nis. 16, 2009 10:07 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Yaylar gün boyu Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni, mesleki ve maddi konularda daha dikkatli hareket etmeniz ve sorumluluklarınıza sahip çıkmanız gerektiğinin işaretidir. Çünkü elbirliği ile çözülmesini düşündüğünüz işlerde tek başınıza mücadele etmek zorunda kalmanız kolay değildir. Ayrıca evdeki hesabın çarşıya uymaması hali gibi, gün boyu engelleyici durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı projeleriniz için zamana ihtiyaç olduğunun bilincindesiniz. İşte bu nedenle, sakin olmak ve size destek olabileceğini düşündüğünüz kişilerle bağınızı koparmadan gündelik yoğunluğunuzun altından kalkmaya çalışmalısınız.

Duygusal açıdan ise, bugün bazı noktalara dikkat etmek gerekliliği oluşabilir. Çünkü sorunlarınızın üstesinden gelmenin yolu tamamen buna bağlıdır. Ayrıca günlük enerjiniz, sorumluluğunuz altında olan kişilerle ilgili her konuda, kendinizi yeniden yapılandırmanız gerektiğinin de işaretidir. Bazı olaylar sizi gerçeklerle yüzyüze getirebilir. Böyle bir durumda bugüne kadar takındığınız tavırları ve davranış biçiminizi gözden geçirmeniz icap edebilir. Belki de çok hassas veya çok yüzeysel düşünerek hareket etmiştiniz. O zaman bugün tekrar bir düzenlemede bulunmanız faydalı olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Çarş. Nis. 15, 2009 7:18 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Yaylar güne, Ay gezegeninin Oğlak burcu etkinliği altında başlamaktasınız. Bu enerji, parasal konularda içinizde hafif bir korku yaratabilir. Elinizdeki miktarla ay sonunu getirmekte zorlanabileceğinizi veya bazı ödemelerinizi yapmak için ekstra bir paraya ihtiyacınız olabileceğini düşünebilirsiniz. Bütün bunların nedeni, Satürn idaresinde ilerleyen Ay gezegeninin hissettirdiği güvence ihtiyacındandır. Yani insan ister istemez parayla alakalı mevzuları odak noktası haline getirebilir. Bütçesinin sınırlarını aşmamaya gayret gösterebilir. Paranızın az olduğunu düşünerek başkalarıyla paylaşımda bulunmamanız veya aşırı tutumlu davranmanız mümkündür. Kimilerinizde bu durum tam tersine sıkıntı verici olabilir. Gereksinimleriniz vardır fakat elinizdeki miktar yeterli değildir. Bu yüzden de ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Saat 13:00 itibariyle gökyüzü önemli bir kavuşuma ev sahipliği yapacaktır. Mars ve Uranüs gezegenlerinin aynı derecede bir araya gelişlerinin sizler açısından anlamı, aileniz, ev yaşamınız, güvenliğiniz konularında daha özgür bir şekilde hareket etmeniz, kendi geleceğinizi şekillendirecek yeni girişimlerde bulunmanız, mesleki konularda meydana gelen değişimler sayesinde hayatınızı garanti altına almanız, ailenizle aranızdaki geçmişe ait sorunları daha çağdaş bir bakış açısı altında çözüme kavuşturmanız, ailenize yeni bir üyenin katılımı, iç dünyanızda kendinizi yeniden keşfedişiniz anlamına gelebilir. Olumsuz kullanımı: Ailenizle aranızdaki sorunlar nedeniyle yuvanızda yaşanabilecek gerilim, asi tavırlar ve isyan duygusu içinde bireyliğinizi ifade etmeye çalışmanız, sağlıksız iletişim, aile birliğinin bozulması ve tarafların inatlaşmaları, büyüklerinizle ilgili önemli bir sorunda ortak hareket etmek yerine herkesin kendini düşünmesi, üçüncü şahısların aile işlerinize karışmasına müsaade etmeniz şeklinde özetlenebilir. Bu konularda dikkatli olmanızı öneriyorum.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Salı Nis. 14, 2009 10:35 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Yaylar günü başlarken özellikle sabah saatlerinde, gelişen bazı durumlar hayatınızı kararlı bir şekilde yönlendirmeniz ve fırsatları iyice düşünerek değerlendirmeniz gerektiğinin göstergesidir. Fakat, kendinize güvenmekte zorluk yaşadığınızdan dolayı, duygusal açıdan gerilimler altında kalabilirsiniz. Bir yandan sizi değişime zorlayan şartlar diğer yandan mantıklı düşünmenizin önüne geçen bazı olaylar ve kişiler nedeniyle, sağlıklı karar vermeniz zor olabilir. Oysaki yapılması gereken, güven duygunuzu asla yitirmeden önünüzde beliren yeni yola adım atmanız ve değişime gönüllü olmanızdır. Çünkü artık dengeli ve gayet mantıklı bir şekilde hareket etmek durumundasınız. Her geçen gün zamanın ilerlediğini ve eğer fırsatları değerlendiremezseniz belki de bir daha yenilikte bulunmanın zor olabileceğini mutlaka hesap etmelisiniz.

Akşam saatlerindeki enerjiler, tam da bu noktada sizi destekleyici olabilir. Sıradışı ve farklı şekilde durumları ele alabilir. Daha yenilikçi bir bakış açısı altında kendinizi gözden geçirebilir, rahatsız olduğunuz her konuya mantıklı bir şekilde yanaşarak gerçek çıkış yolunu bulabilirsiniz. Burada önemli olan, yaratıcı düşünmeye çalışmanızdır. Ayrıca kendinizle çelişmemeli, ne yapmanız gerektiğinin tam olarak farkına varmalısınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Ptsi Nis. 13, 2009 1:47 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Yaylar haftaya en aktif ve en olumlu enerjiler altında başlayan burç mensubu olarak bugün dilediğiniz şekilde hareket etme isteğiyle dolu olabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek engelleri akıllı bir şekilde aşmaya çalışırsanız, günü gayet olumlu değerlendirmiş olursunuz. Ay gezegeninin gün boyu burcunuzda seyredecek oluşu size, hem pozitif düşünme hem de etrafınızdaki insanlarla güçlü bağlar kurabilme gücü sağlayabilir. Bu gücün size vereceği destekle, yarım kalan işlerinizin üstesinden gelebileceğiniz gibi, yeniliklerde bulunmanız da mümkündür. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta, abartılı davranmamaktır. Çünkü bilinçaltınızdaki enerji öylesine coşkunluk doludur ki, siz iradeli davranmadıkça bu enerji olmayacak yerde açığa çıkabilir ve yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Bu yüzden benim tavsiyem, sistemli hareket etmeniz ve ne yaptığınızı, hedefinizin ne olduğu, nereye varmak istediğiniz iyi düşünmenizdir.

İşte o zaman gerçekten günü yararlı bir şekilde değerlendirmiş olursunuz. Günün enerjileri sizin burcunuzdan yana olduğu için, fırsatların ayağınıza gelmesi gayet kolaydır. Bu fırsatları değerlendirmek için öncelikle sözlerinizin bir anlamı ve hareketlerinizin bir amacı olması gerekmektedir. Yani sizi dinleyen kişiler, gerçekten işinizin ehli olduğunuzu hissetmelidirler. İlişkinizle ilgili konularda da partnerinize söz hakkı tanımanız, birlikte kararlar almaya çalışmanız yararlıdır. Kalabalık ortamlarda kendinizi gayet iyi ifade edebileceğiniz bugün, motivasyon gücünüzün yükselişi size, farklı keşiflerde bulunmanız adına destek olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Paz Nis. 12, 2009 7:48 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Yaylar, pazar gününe Ay Akrep burcu seyrinin devamıyla başlamaktasınız. Tatil günü olmasına rağmen gündelik aktivitenizde zorunluluklar size pek rahat vermeyebilir. Kafanızın içindeki planları uygulamanızın önünüzde duran engeller nedeniyle ileri bir atabilmeniz zor gibidir. Bu durumda hayatı kendi akışı içinde ve size getirdikleriyle değerlendirmek çok daha mantıklı olacaktır. İçinizdeki güven arzunuzu başkalarının desteğiyle hissetmeniz pek mümkün olmasa da, pozitif düşüncelerinizle kendinizi sakinleştirmeyi başarabilirsiniz. Birilerinin değerinizi anlamasını beklemek yerine kendinizi mutlu edecek şekilde gününüzü planlayabilirsiniz.

Saat 21:02 itibariyle Ay gezegeninin Yay burcuna girişi, odak noktanızı ilişkinizle alakalı konulara çektiğinde, aranızdaki uyum ve dengenin kurulması adına birbirinizle veya diğer insanlarla daha iyimser tavırlar içinde hareket etmeye başlayabilirsiniz. Aslında çevrenizdeki insanlar da bu iki gün boyunca gerilimli günler geçirdiklerinden dolayı, Pazar akşamında kimsenin kimseyle çekişmeye hali yok gibidir. Bu durumda sevdiğiniz kişiyle veya diğer insanlarla bağlantı kurmaya çalışırken ortak zevk aldığınız konuları gündeme getirmeniz ve paylaşımda bulunmanız akıllıca bir yöntem olabilir. Zaten enerjiler de bu saat itibariyle pozitif yönden hayatı algılamanızda size destektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   C.tesi Nis. 11, 2009 11:55 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Yaylar bugün, maddi konular gündeminizi epey bir meşgul edebilir. Bir değişim ve dönüşüm isteği içinde olmanıza rağmen gün içindeki kontrol hissiniz yüksek olduğundan kaybetmek, risk almak hoşunuza gitmeyebilir. Elinizdeki mevcut durumu her ne pahasına olursa olsun korumak sizin için oldukça önemlidir. Gayet hırslı ve istekli bir ruh hali içinde nerelerden nasıl bir fayda elde edebileceğinizi planlamak veya gün içinde hangi konular ileride size yarar getirebilir düşüncesi içinde hareket etmek odak noktanız olabilir. Bunun altında yatan en önemli sebep ise güvende olmaktır.

Günlük bu enerji çerçevesi içinde, telkin gücünüz oldukça yüksektir. Size karşı fikirde olan insanlarla konuştuğunuzda veya bir araya geldiğinizde kendi tarafınıza yönlendirdiğinizi fark edebilirsiniz. Başkalarına karşı hafif sert tepkiler verseniz de, kayıp kazanç ilkesini önemseyeceğiniz için durmanız gereken noktayı da bilirsiniz. Bazı sıkıntı yaratan sorunları dışarıya belli etmeden kendi içinizde hapsederek güçlü görünmekten yana bir tavır alabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekebilir, bastırdığınız öfke hiç beklemediniz bir anda ufak bir şey nedeniyle yüzeye çıkabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Cuma Nis. 10, 2009 5:32 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Nis. 09, 2009 8:14 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Salı Nis. 07, 2009 7:13 pm

07 nisan 2009 bugün

Ay’ın bulunduğu konum’ın etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Partnerinizle bazı ortak kararlar alacaksınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor.
Bugün duygusal hayatınızda olumlu gelişmelerle karşıkarşıya gelebilirsiniz. Eğer beğendiğiniz ve gelişme seviyesinde olan karşı cins ilişkileriniz varsa bugün sonuca ulaşabilir. Belki de o kişiyle uzun sürecek bir beraberliğin ilk adımlarını atabilirsiniz. Ayrıca bugün alınganlığınız üzerinizde ve düşüncesiz sözler sarfetmeye eğilimlisiniz.
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Ptsi Nis. 06, 2009 9:50 am

06 nisan 2009 bugün

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Nis. 02, 2009 10:41 am

02 nisan 2009 bugün

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Çarş. Nis. 01, 2009 9:57 am

01 nisan 2009 bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Salı Mart 31, 2009 9:51 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp sevdiğinizle tartışmayın. Nasıl olsa herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek. Siz kısmetlisiniz. Aşkta yenilik olacak. Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın. Böbreklerinize dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Ptsi Mart 30, 2009 10:02 am

30 Mart 2009 - Bugün

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   C.tesi Mart 28, 2009 9:45 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Cuma Mart 27, 2009 12:39 pm

27 mart 2009 Bugun

Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Tasarruf yapın. Sonra çok sıkıntı çekersiniz

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Mart 26, 2009 12:57 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız. Bu sevginizi daha da pekiştirecek. Ara ara ufak hediyelerle onun gönlünü almayı unutmamalısınız. Unutmayın hayat sadece işten ibaret değildir. Düzenli bir iş hayatı ve spor sizi hedefinize daha kolay ulaştırır. Sağlığınızı ve sevdiğinizi ihmal etmeyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Çarş. Mart 25, 2009 8:19 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız. Bu sevginizi daha da pekiştirecek. Ara ara ufak hediyelerle onun gönlünü almayı unutmamalısınız. Unutmayın hayat sadece işten ibaret değildir. Düzenli bir iş hayatı ve spor sizi hedefinize daha kolay ulaştırır. Sağlığınızı ve sevdiğinizi ihmal etmeyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Salı Mart 24, 2009 12:54 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Ptsi Mart 23, 2009 10:36 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Paz Mart 22, 2009 2:24 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir tatil düşünüyorsunuz. Bu sizin için iyi olacak. Zira son günlerde ailenizin geçirdiği kötü olaylar sizi bir hayli yıpratmış. Bir an önce kendinizi deniz kıyısına atın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   C.tesi Mart 21, 2009 3:23 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin. İşleriniz sizi yoracak ama başarının tadını çıkaracaksınız. Beklediğiniz para dışında ummadığınız bir kısmet olacak. Sevgiliniz varsa veya evliyseniz başbaşa kalacağınız yerlere gitmeli sorunları çözmelisiniz. Ruhsal durumunuza dikkat edin.

Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Cuma Mart 20, 2009 2:47 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz. Sonradan bunun telafisi daha zor oluyor. Sakinleşmenize yardımcı olacak, deniz ve güneşin tadını çıkarın. Sevdiğinizle tatil planları yapın.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: YaY 23 kasim-22 aralik   Perş. Mart 19, 2009 3:41 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz. Sonradan bunun telafisi daha zor oluyor. Sakinleşmenize yardımcı olacak, deniz ve güneşin tadını çıkarın. Sevdiğinizle tatil planları yapın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: YaY 23 kasim-22 aralik   Çarş. Mart 18, 2009 5:23 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle herşey yoluna girebilir. Sevdiğiniz her konuda sizin yanınızda. Gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Kullanıcı profilini gör

YaY 23 kasim-22 aralik
1 sayfadaki 1 sayfası