TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

OGLaK 23 aralik-20 ocak

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Paz Haz. 21, 2009 1:45 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Oğlaklar, güne Yengeç burcunda ilerleyen Ay enerjisi altında başlamaktasınız. Bu enerji bildiğiniz gibi ilişkinizle alakalı konularda, karşılıklı dayanışma içinde olmanız, gerektiğinin işaretidir. Siz bugün gerektiği anlarda, içgüdülerinizi, cinsel isteklerinizi, fiziksel açıdan sizi rahatsız edebilecek durumlardan uzak durmaya çalışarak günü olumlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Bugün, sırlarınızı korumanız, sevdiklerinize sahip çıkmanız gayet kolaydır. Fiziksel açıdan güçlülük, cazibe ve çekicilik kazandıran bu enerji, karşı cins üzerinde etkili olmanızı da sağlayıcıdır.

Yüksek hedeflerinize varmak isteğiniz bugün ön plandadır. Saat 16:09 itibariyle oluşan etkiler altında, kendi haklılığınızdan gayet emin olduğunuz konularda fikirlerinizi savunabilir ve elinizdekilerini korumaya özen gösterebilirsiniz. Benim tavsiyem bunun sadece bugüne ait değil, sürekli teminini sağlamanızdır. Bunu sağlamanız için size en gerekli olan şey ise değişimde bulunmaktır. Eğer bulunduğunuz alanda ilerlemeniz mümkün gözükmüyorsa ve aynı çerçeve içinde kalacaksanız o zaman gelişim diye bir durum söz konusu olmayacağından, tercihlerinizi bir kez daha gözden geçirmeniz faydalı olur kanaatindeyim.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:52 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Kovalar, bugün boğa burcunda ilerleyen Ay enerjisiyle cumartesi gününe başlamaktasınız. Bu etki altında özel hayatınızla ilgili konularda temkinli olmak zorunda kalışınız size rahatsızlık verebilir. Kendinizi ifade konusunda, dış dünyadaki şartlar sabırlı olmanızı gerektirebilir. Doğal olarak bu durum bir Kova için rahatsızlık vericidir. Fakat eğer tam tersi davranmanız sorun oluşturacaksa tabi ki dikkatli olmak her zaman yararlıdır. Günlük telaşınız içinde öncelikle yapmanız gereken işleri sabah itibariyle düzene koyarak sağlamlaştırmaya çalışırsanız huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Gelelim diğer etkilere. Öncelikle bugün etrafınızdaki insanlarla ılımlı ilişkiler kurmanız son derece önemlidir. Böylece gününüzü olumlu bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Günlük etkiler altında bir diğer konu ise, ilişkinizle alakalı hayal kırıklığı yaratan bazı durumlarla baş etmenin yolu öncelikle yanlış anlamalardan uzak durmanız gerektiğidir. Söylenen sözler veya olan tüm durumları ele alırken zihninizin sizi yanıltmasına izin vermeyiniz. Ayrıca olayları tek taraflı bir bakış açısıyla değil, her ikiniz adına düşünerek karar vermeniz hem şu anki ilişkinizde eğer yoksa ileride kuracağınız beraberlikte size güç kazandıracaktır. Evet artık daha dikkatli olmaya devam edin ama bunu aşırı uçlarda yapmayın. Çünkü o zaman beraberliğin tadını çıkarmanız zorlaşabilir. Ne vaktinden evvel iyi niyetli düşünmeye çalışın ne de sert düşünerek kendinizi tedirgin edin.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:51 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Oğlaklar, cumartesi günü boyunca etkili olacak enerjiler altında sessizlik ve sakinlik içinde durumları gözden geçirebilir ve çok daha mantıklı kararlar vermeye çalışabilirsiniz. Özellikle bugünkü sakin ruh haliniz, özel hayatınızla ilgili konularda, partnerinizle ortaklaşa düşünmenin önemini göstermektedir. Böylece karamsarlık duyduğunuz konular üzerinde birbirinizle konuşabilir ve çare bulmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizde de ılımlı düşünmek gerekiyor. Günlük enerjilerin bir başka etkisi ise parasal durumunuzla alakalı mevzularda biraz daha kontrollü olmanız gerektiğini göstermekte.

Çünkü içinde bulunduğunuz maddi şartlar bir an önce çözüm bulmanız konusunda size baskıda bulunabilir. Bu baskı ister istemez, önünüze gelebilecek teklifleri incelemeden değerlendirmeye almanıza yol açabilir. Oysaki yapılması gereken sabırlı olmak ve girişimleri tekrar gözden geçirmektir. Bu etkilerin dışında genel olarak baktığımızda gün boyu sürecek enerjilerin kafanızın içindeki ayarlamalar açısından olumlu geçeceğinin simgesidir. Akşam saatlerinde güzel bir planlama yaparak dostlarınızla bir araya gelebilir. Gündüz saatlerindeki düşünceli hali üzerinizden kolaylıkla atabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Cuma Mayıs 15, 2009 10:58 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Oğlaklar bugün, finans gücünüzü destekleyen girişimlerin başarılı olması için sözel iletişiminiz son derece önemlidir. Eğer gerekli kişilerle gerektiği gibi irtibata geçebilir ve fikirlerinizden, planlarınızdan söz ederek gücünüzü ortaya koyabilirseniz başarmamanız için bir sebep yoktur. İfade gücünüzü kullanırken kendinize duyduğunuz güveni karşınızdaki kişiye hissettirmeniz lazımdır. Böylece fırsatları kaçırmamış olursunuz. Belki sizin yapınıza hiç uymayan kişilerle hiç istemediğiniz bir tarzda konuşmak zorunda kalabilirsiniz, belki de bu insanlar hiç hoşlanmadığınız kişiler olabilir.

Fakat bugünkü işlerinizin halledilmesi için bu insanlara ihtiyacınız varsa, esnek düşünmeniz faydalı olabilir. Özellikle bugün, ailenizi veya sizin bizzat kendinizi ilgilendiren güvence olgunuzu güçlendirecek eylemler günü olabilir. İçinizdeki sese kulak vererek parasal konularda gerekli atakları yapabilirseniz, bundan en fazla aileniz, değer verdiğiniz kişiler ve siz keyif alabilirsiniz. Bugün her zamankinden farklı bir gün olması için, öncelikle sizin kendi içinizdeki gücü ortaya çıkarmanız gerekecektir. Cesaretle öne atılmaya hazır olmalısınız.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Mayıs 14, 2009 9:21 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Oğlaklar gün boyu sürecek yoğun enerjiler altında, özel ilişkiniz, iş ortaklığınız veya herhangi bir konuda dengeli hareket etmek son derece önemlidir. Çünkü bugün, sadece sizin istekleriniz değil karşınızdaki muhatabınızın da görüşlerini almak ve ortak bir nokta oluşturmaya çalışmak gayet faydalıdır. Böylece, birlikten beraberlik doğar görüşü önem kazanır ve bu görüş anlaşmazlıkların da önüne geçilmesinde bir destek kuvvettir. Ayrıca bu enerji sorunların çözülmesinde karşı tarafla anlaşma zemini yaratmaya çalışmanın önemini göstermektedir.

Gün içinde partnerinizle veya bazı kişilerle aranızda, yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Yapmak istedikleriniz başkaları tarafından engellenmeye çalışılsa da, her ayrıntı göz önüne alarak sistemli ilerlenildiğinde, sorunlar en başından giderilebilir, angarya işler tümüyle ortadan kalkabilir. Ayrıca, beraber çalıştığınız veya çalışmak zorunda kalacağınız kişilerle herhangi bir konuda anlaşmazlığa düştüğünüzde sakin kalmanız ve daha sonra halletmeye çalışmanız faydalıdır. Böylece hem zaman kazanılmış olur hem de herhangi bir anlaşmazlık bertaraf edilebilir.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Cuma Mayıs 08, 2009 9:33 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Oğlaklar, arkadaşlarınız, tanıdıklarınız, sizinle aynı idealleri paylaşanlar, size doğrudan veya arka planda yardım edenler, organizasyonlar, sosyal ilişkiler, insancıl amaçları destekleyen toplumsal hareketler, siyasi görüşleriniz, özgürlüğünüz, geleceğe yönelik beklentiler ve projeleriniz, açık seçik tanımlanan öncelikleriniz, kendinizi yönlendirme gücünüz, amaçlarınız, gruplarla olan her türlü temasınız, liderlik kabiliyetiniz, karşı cinsle olan ilişkiniz, yenilikler yapma hevesliliğiniz, işvereninizin mali durumu, üvey çocuklarınız, güven ve rahatlık duyduğunuz ortamlar, temyiz davalarınız konularında etkili olacak Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında yeni bir güne adım atmaktasınız.

Bugünkü oluşum, yukarıdaki konuların tümü veya sizi ilgilendiren kısımlarıyla ilgili olarak, baskın bir ifade kullanmanıza, güç ve kontrol kurmaya dönük hareket etmenize neden olabilir. Fakat sizin isteğiniz günü olumlu bir şekilde geçirmekse, asıl yapmanız gereken, bu konularda iç gözlemde bulunmak ve eksiklerinizi tespit etmektir. Bunu yaptığınız zaman, şu an ilerlemekte olduğunuz yol aydınlanır ve iç sesiniz size rehber olarak doğru yönde gitmenizi sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Mayıs 07, 2009 11:07 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Oğlaklar, işinizden elde ettiğiniz gelir, yeteneklerinizi değerlendirerek elde etmeyi düşündüğünüz artı kazançlar, girişim ve yatırım, bankalarla ilgili mevzularınız, ailenizle aranızdaki parasal alışveriş gibi konularda uygulamayı düşündüğünüz planlarla ilgili olarak sabah saatlerinde enerjiniz oldukça düşüktür. Cesaretle kendinizi öne sürmeniz, aktif bir şekilde hareket ederek kazanç sağlamanız pek mümkün olmayabilir. İşte bütün bunlar, ev alanı içinde gergin tepkilerde bulunmanıza, bazen hiç yoktan yere agresif davranmanıza, ailenizle çatışmalar yaşamanıza neden olabilir. Bu durumda yapılması gereken, madem böyle bir enerji altındasınız. O zaman sabah saatlerinde sakinliğinizi elinizden geldiğince korumanız lazımdır.

Saat 13:00-19:48 arasında, Ay gezegeni boşlukta olacağından, mesleki konularda yeni bir planlamada bulunmaktan kaçınmak, otoritelerle iyi geçinmeye çalışmak, yarım kalan işlerinizi bitirmek gerekebilir. Rutin işlerinizi yapmanızda bir sakınca hiçbir sakınca yoktur. Sadece aniden, hesapta olmayan işlere kalkışmamak lazımdır. Saat 19:48 sonrası, planlarınızı uygulamanızı ve ertesi güne daha güçlü bir şekilde uyanmanızı sağlayan olumlu enerjileriniz sayesinde kendinizi daha rahat ve aktif hissetmeniz mümkündür.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Çarş. Mayıs 06, 2009 11:03 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Oğlaklar, diplomatik ve arabulucu, kararlı ve uygulamaya dönük şekilde hareket etmeniz gereken bugün, iş hayatınızla ilgili konularda sevilmek, üstleriniz tarafından takdir edilmek ihtiyacınız oldukça yoğundur. İşinizden elde ettiğiniz gelir veya işinizin size toplum içinde sağladığı prestij bugün sizler açısından gayet önemli olup, eğer böyle bir durum içinde değilseniz günü gerilimli geçirmeniz mümkündür. Çünkü çalışkanlığınız ve disiplinli görev anlayışınız karşılığında, çevrenizdeki insanların da bunun kıymetini bilmesi lazımdır. Siz her türlü görevin altından kolaylıkla kalkabilecek güce sahipsiniz. Yeter ki, birileri yaptığınız işleri değerli bulsun ve yeri geldiğinde bunu hem maddi ve hem de manevi açıdan ödüllendirsin. İşte o zaman olmazları olur hale getirebilirsiniz. Günlük enerjiniz altında, sorunlarla uğraşmak yerine, güven içinde yaşamak arzunuz çok daha fazladır.

Bugün güçlü birinin desteğine ihtiyaç duyabilir veya güçlü bir kişi sayesinde toplum içinde yükselmeyi tercih edebilirsiniz. Sanıldığının aksine sizin için başarı, paradan çok daha önemlidir. Çünkü başarılı olduğunuz takdirde birilerinin dikkatini çekeceğinizi gayet iyi bilirsiniz. İşte bu yüzden hedeflerinize önem vermekte, ideallerinizi gerçekleştirmek için savaşmaktasınız. Bu savaşta en önemli ihtiyacınız ise, adil ve hakça bir paylaşım. Yani kimsenin, birilerinin ayağını kaydırmaya çalışmadığı bir düzende görev almak. Bugünkü enerjiler altında bütün bu yazılan konular üzerinde düşünmeye çalışabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Salı Mayıs 05, 2009 11:53 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Oğlaklar, saat 04:32-12:52 arasında Başak burcunun son derecelerinde boşluğa girecek Ay etkisi altında, sosyal ilişkileriniz bakımından durgunluklar yaşamınız, kendinizi tam anlamıyla özgür hissederek adımlar atmanız zor olabilir. Bu saat dilimi içinde yapılacak en olumlu iş, eksik kalan işlerinizi tamamlamak, sakin olmak, dışarıdan gelebilecek baskılar karşısında kafanızın karışmasına izin vermemek, aklınıza gelebilecek orijinal fikirleri ise boşluktaki etkinin bittiği saatlere bırakmaktır. Ay gezegeninin bu zaman dilimi içindeki enerjisi altında, planlarınızı yürürlüğe koymak kolay olmayabilir. Ayrıca kendinizi ifade etmeniz zorlaşabilir.

Gün içinde arkadaşlarınızla fırsat bulduğunuz zamanlar içinde sohbet etmeniz, ortak hedefleriniz veya aktivitelerinizle ilgili konuşmalar yapmanız sizi rahatlatabilir. Saat 12:52 sonrası Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, meslek hayatınızla ilgili konularda dengeli hareket etmeye çalışmanız, etrafınızla işbirliği içinde olmanız, önceliklerinizi belirlemeniz gayet yararlıdır. Böylece zaman kaybetmemiş olursunuz. Ayrıca bu enerji sayesinde, duygusal konularda daha ciddi ve tutarlı bir şekilde düşünmeniz gayet yararlıdır. Herşey ters gidiyor diye düşünmek yerine moral gücünüzü yüksek tutmanız, ummadığınız sürprizler yaşamanız açısından etkili olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:46 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Yaylar pazartesi gününün ilk saatlerinden itibaren gerek çalışma hayatınız ve gerekse evinizle ilgili konular ön planda olabilir. Eksiklerin saptanması, hızlı bir şekilde yoluna konması, aksayan noktaların tespit edilmesi mutlaka gereklidir. Haftaya yoğun bir hareketlilikle başlamanızı sağlayan enerjiler, planlı bir şekilde hareket edilmediği takdirde dağılmanıza yol açabilir. Otorite konumunda bulunan kişilerle, iletişim trafiğiniz artabilir. Sizden istediklerini karşılamanız ve ayrıca kendi düşündüklerinizi uygulamanız mevzularında karşılıklı konuşmalar yapılması mümkündür. Böyle durumlarda ılımlı yaklaşımlar içinde olmak, yoğunluk dolayısıyla yaşanabilecek gerginliklerin önüne geçilmesinde etkili olabilir. Gün içinde tamamlanması gereken işleri aynı anda yapmak yerine, tek bir konuya odaklanmak onu bitirdikten sonra diğerlerine geçmek yararlı olabilir.

Detaylar arasında kaybolmamak için size kolaylık getiren bu çalışma şekli, duygusal konularda da rahatlamanızı sağlayabilir. Bugün eleştirel bakış açınız ön planda olabilir. Bir yandan kendinizi diğer yandan çevrenizdeki insanları suçlayıcı tarzda tavırlar içinde olabilirsiniz. Gereksiz yere tedirgin olmamak için sakinlik şarttır. Ayrıca bugün sağlık, diyet, kişisel bakım gibi konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise, aşk hayatınızla ilgili konularda iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir. Telefon veya internet yoluyla görüşmelerde bulunabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:11 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Oğlaklar güne, Ay gezegeninin Aslan burcu enerjisi altında başlamaktasınız. Parasal konularda aktif olma ihtiyacı duyabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durum karşısında kimi zaman dramatik tavırlar sergileyebilir kimi zamansa bütün bunları dışarı yansıtmak yerine çocuksu bir neşelilik içinde görünmeye çalışabilirsiniz. Sizin bugün isteğiniz, takdir edilmektir. Elinizdeki olanaklar çerçevesi içinde bütçenizi kontrolünü sağlıyor olmak hakikaten beceri isteyen bir durumdur. Etrafınızdaki insanların bunu görmezden gelmeleri halinde doğal olarak hassasiyet gösterebilirsiniz.

Gün içinde bazı zamanlar kontrol dışı patlamalar yaşasınız da, sakin kalmaya çalışabilir, bu durumu kendi içinizde düzeltmek için çaba sarfedebilirsiniz. Aslında birçok konuda liderlik etme kabiliyetiniz olmasına rağmen, sizi dar kalıpların içine sokmaya çalışan insanlara içten içe öfke duyabilirsiniz. Yeteneklerinizin fark edilmesi halinde birçok şeyin altından kolaylıkla kalkabileceğinizi bilmektesiniz. Gün içindeki enerjiler sayesinde ilişkiniz açısından yenilik, değişimde bulunmak ihtiyacınız ön planda olabilir. Maddi yönden rahatladığınız takdirde partnerinizle aranızdaki sorunların azalacağını, mutlu bir düzen kuracağınızı düşünebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Nis. 30, 2009 3:47 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Yaylar güne Ay gezegeninin dünden bu yana etkili olan Yengeç burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bugünkü enerjiler farklı titreşimler taşıdığı için öncelikle sakin olmanız kesinlikle önemlidir. Sabah saatlerinde, maddi ve manevi konularda yakınlarınız ve sevdiğiniz kişinin desteğine fazlasıyla ihtiyacınız vardır. İşlerinizin düzgün bir seyirde gelişmesi ve ortaklaşa yapılan tüm aktivitelerde başarılı olmanız için, duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmeniz son derece önemlidir. Hangi konuda olursa olsun olumlu bir sonuç almak, sağlamlaştırmak, bitirmek, başarılı bir şekilde nihayete erdirmek gibi olgular ön planda olabilir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz adına değişimde bulunmak ihtiyacınız yükselebilir.

Öğle saatlerindeki enerjiler altında, eviniz alanı, ailenizle ilişkiniz, duygusal ve ruhsal olarak kendinizi güven içinde hissetme arzunuz yoğun olduğundan gerilimli tepkilere müsaitsinizdir. Yani iş hayatınızla ilgili konularda aksilikler yaşamanız halinde veya çevrenizdeki insanlar size karşı anlayışsız davrandıklarında kolayca sinirlenebilir, istemeden de olsa ters konuşmalar yapabilirsiniz. Öncelikle benim size önerim, ne olursa olsun belli bir plan içinde ilerlemeniz, sakin olmanız, dağılmamak için dikkatinizi kaçırabilecek durumlardan uzak kalmaya çalışmanızdır. Böylece beklenmedik durumlarla daha kolayca başa çıkabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Çarş. Nis. 29, 2009 10:37 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Oğlaklar bugün, duygularınız ve bilinçli kararlarınız arasındaki dengeyi kurmaya özen göstereceğiniz enerjiler altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Ay gezegeninin Yengeç burcu seyri altında, aile bireyleri ve otorite konumundaki insanlara dikkat ediniz. Çevrenizle olan tüm sözel ilişkilerde, çatışma olasılığınız yüksek olabilir. Önem verdiğiniz konularla ilgili hiç istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilir ve bu durum nedeniyle gergin olabilirsiniz. Bugünkü enerjilerin burcunuzdaki yansıması sonucu ani tepkilerde bulunabilir ve sorunlar yaratabilirsiniz.

Bugün, kendi görüşlerinizi açıklamadan önce, karşınızdaki insanların da bakış açılarını öğrenmeye çalışınız. Ego çatışmalarına meydan vermemek için gayret gösteriniz. Duygularınızı yaptığınız hiçbir işe karıştırmadan sorumluluk bilinci içinde hareket ederseniz başarılı olabilirsiniz. Üzerinizde söz sahibi olan insanlar sizi yargılayabilir veya yaptıklarınızı yeterli bulmayabilirler. Sakin olunuz ve sert tepkilerde bulunmamaya özen gösteriniz. Akşam saatlerinde, toplumsal konumunuzun ve ailevi ilişkilerinizin önemini düşünerek sakin ve mantıklı davranmaya devam etmeli, ani tepkiler göstermemeye dikkat etmelisiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Salı Nis. 28, 2009 10:56 am

28.04.2009

Sevgili Oğlaklar bugün, meraklı ve iletişime hazır bir ruh hali içinde, gerek iş gerekse yakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, uzakta iseler haberleşebilirsiniz. Bilgi ve deneyimlerinizi rakiplerinizle yarışarak gösterme ve öne geçme gücü bulabileceğiniz bugün, işinizde ustalaşmak için herşeyden önce planlı ve programlı çalışmanız, üst konumda bulunan kişilerle ilişkinizi ılımlı tutmanız çıkarlarınız açısından gayet yararlıdır. Hızlı bir iletişim sayesinde çabucak organize olmanızı sağlayan enerjileriniz, düşüncelerinizi yetkili kişilere iletmeniz ve kabul ettirmeniz açısından da destekleyicidir. Gösteri, medya ve yayıncılık alanındaki çalışmalar konusunda da yardımcı olan enerjileriniz, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi ve başkaları tarafından tercih edilmenizi sağlayabilir. İş çevresinde yeni insanlarla tanışabilir, ekip halinde hareket ederek başarılı çalışmalar çıkarabilirsiniz. Kıvrak zekanızla kendinizi kolayca sevdirmeniz, duygusallıktan ziyade akılcı bir tavır içinde olmanız dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayabilir.

Saat 19:24-Çarşamba 01:39 arasında Ay gezegeni boşluğa gireceğinden gün içinde yaşananları ve yapmayı düşündüklerinizi şöyle bir gözden geçirmeniz, yarınki işlerinizi programlamanız faydalıdır. Her zaman olduğu gibi, ciddi konulara odaklanmak yerine, size keyif veren aktivitelerle uğraşmak, yakın bir dostla konuşmak, müzik dinlemek, kitap okumak size kendinizi iyi hissettirebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Ptsi Nis. 27, 2009 10:07 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Yaylar yeni haftaya gayet dinamik ve oldukça aktif enerjiler altında adım atmaktasınız. Ay gezegeninin İkizler burcu seyri siz Yaylar için özgürlük kelimesinin her alanda etkin hale gelmesi anlamını taşımaktadır. Akıl ve zeka, yargı gücü ve mantık hemen hemen her konuda ön planda olmalıdır. Özellikle ilişkinizle ilgili mevzularda siz ne kadar derin düşünmeye çalışsanız da, partnerinizin tam tersine yüzeysel hareket etmesi, olayları hafife alarak alaylı konuşması canınızı fena halde sıkabilir. Jüpiter insanı olarak siz, elinizden geldiğince gelişmek ve büyümek adına düşünürken, onun böylesi delişmen halleri, tutarsızlıkları karşısında ne yapacağınızı bilemez hale gelebilirsiniz.

Çünkü tek başınıza altından kalkamayacağınız sorunlar vardır. Bunların konuşulup bir şekilde çözüme kavuşması gerekmektedir. Fakat sizin bakış açınızla, onunki arasındaki bu uçurum, hevesinizin kaçmasına neden olabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken en azından bugün için olayları zorlamamak ve kendi haline bırakmaktır. Çünkü bugün partnerinizin sizinle ortak bir şekilde hareket etmesi pek mümkün olmayabilir. Siz zorladıkça, o daha fazla uzaklaşmayı tercih edebilir. Bu durumda benim tavsiyem, böyle bir etkiye tepki göstermek yerine, kenara çekilerek beklemede kalmanızdır. Bu durum onun dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Nis. 25, 2009 10:36 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Yaylar saat 06:22 de, Boğa burcunda oluşan yeniay enerjisi, çalışma hayatınızla ilgili konularda yapmayı düşündüğünüz yenilikler adına etkili olduğu gibi, maddi ve manevi değerlerinizi çoğaltmanız adına da sizleri destekleyicidir. Güvencenizi sağlamak, sürekli kılabilmek için, hem kendiniz hem de başkalarına yararlı olacak düzenlemelerde bulunacağınız bu güçlü oluşum sayesinde, yenilikler yavaş fakat sağlam şekilde hayatınızda yer almaya başlayabilir. Atacağınız güçlü adımlar bundan sonrası için size finansal anlamda da yararlar getirebilir. Direnmesini ve diretmesini öğreneceğiniz bu oluşum sayesinde, endişelenip telaşlanmanıza gerek kalmadan akılcı planlamalarda bulunabilirsiniz. Değişen koşullara uyum sağlama yeteneğinizi güçlendirecek yeniay enerjisinin desteği altında yeteneklerinizi yeni bir platformda ifade edebilir, ustalaşabilir hatta siz de diğer kişilere öğretebilecek hale gelirsiniz.

Sağlık sorunu uzun zamandır devam edenleriniz, yeniayın güçlü enerjisi sayesinde sıhhatinize kavuşabilir, bundan sonrası adına daha huzurlu bir hayat sürebilirsiniz. Ayrıca her yeniay bir değişim adına toprağa atılan tohum anlamına gelebilir. Böyle güçlü enerjiler altında atılan bu tohumlar zamanla filizlenir ve hayatınızda yeni bir çiçek açabilir. Tabi ki kimileriniz için bu sabırlı olmayı gerektirebilir. O zaman şimdi gelin, bu güçlü oluşumu arkanızda hissederek kararlılıkla yürümek için ilk adımı atmaya çalışınız. Başarı kısa bir zaman sonra sizin yanınızda olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Cuma Nis. 24, 2009 10:53 pm

24.04.2009

Sevgili Oğlaklar, 23 Nisan bayram tatilinin ardından yine sorumluluklar kendini baskın bir şekilde hissettirebilir. Saat 15:12 olana dek ev-iş arası mekik dokumanız mümkündür. Bir yandan haftanın son iş günü oluşu diğer yandan ihtiyaçlarınız derken, çok iyi bir planlamada bulunmanız gerekebilir. Kimileriniz evde düzenleyeceğiniz bir davet için bugünden alışveriş yapmanız gerekirken, bazılarınız ev içindeki bakım, onarım konularıyla ilgili görüşmelerde bulunabilirsiniz. Taşınmak veya yeni yapılacak düzenlemeler de yine bu enerjinin etkisi altında planlanabilir. Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, biraz önce sözünü ettiğim değişimler bu zaman dilimi içinde gerçekleştirebilir.

Eksikler için, iş çıkışı alışverişte bulunabilir, yarım kalan işler tamamlanabilir. Yarın yapmanız gereken bazı hazırlıklar bu saatler arasında gerçekleştirebilir. Hızlı ve pratik bir biçimde hareket edilebilir. Ailenin en aktif üyesi olarak her işin üstesinden gelme sorumluluğunuz artabilir. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, çocuklarınızla ilgilenmek, bazı düzenlemelerde bulunmak mümkün olduğu gibi, aşk hayatınızla ilgili konularda da yükselen öz değer duygunuz sayesinde beş duyunuzun zevkine varmanız kolaylaşır. Aşkı teninizde hissetmek, sevgi birliği içinde hareket etmek moral duygunuz üzerinde olumlu tesir yaratabilir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Nis. 23, 2009 8:30 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Oğlaklar bugün iki konuda kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz. Birincisi ilişkiniz ikincisi ise ailevi konular. Sizin isteğiniz, her ikinizin de, birbirinizin kimliklerine saygı duyması. Fakat nedense, karşınızdaki kişinin kimi zaman inişli çıkış ruh hali ve sizi ikilemde bırakan tavırlarını anlayabilmiş değilsiniz. Kısaca kafanız oldukça karışık. Aslında beraberlik konusundaki durumlarla bir şekilde başa çıkabilir nasılsa halledebilirsiniz ama asıl sizi tedirgin eden geleceğinizle alakalı konularda kendinizi bir türlü tam olarak güvencede hissetmeyişiniz. Hayat öyle çabuk akıp gidiyor ki ve siz elinize geçen bu miktarla fazlasıyla çabalamanıza rağmen iki yakanızı bir araya getirmekte zorlanıyorsunuz. İki seçenek arasında kalmış durumdasınız ve hangisine karar vereceğinizi bilemiyorsunuz. Şu an elinize geçen miktarla, bir şekilde aile düzeninizi sağlıyorsunuz ama bunun böyle sürmesi halinde belirli bir standart hayatın içinde kaybolup gideceğiniz farkındasınız. Sizin için değerleriniz oldukça önemli ve bu belirsiz ortam bu gidişat sizi tedirgin etmekte.

Sevgili Oğlak, öncelikle bugünkü enerjiler altında her iki konuyu da aynı anda çözüme kavuşturmanın zor olacağını biliniz. Bugüne dek verdiğiniz mücadeleleri düşünürseniz, şimdiki sıkıntılarınızı aşmamanız diye bir şey olabilir mi? tabi ki hayır, yine iyi bir planlamayla, mantıklı bir bakış açısıyla bütün bu durumların üstesinden gelebilirsiniz. Bugün bildiğiniz gibi 23 Nisan ve bayram olması dolayısıyla çoğunluğumuz için tatil günü. Benim diğer burçlara olduğu gibi size de tavsiyem, hoşlanacağınız şekilde gününüzü değerlendirmeniz. Böylece gücünüzü yeniden toplayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Çarş. Nis. 22, 2009 11:02 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Oğlaklar, saat 02:19 itibariyle, Venüs ve Mars gezegenleri Balık burcunun son derecelerinde kavuşmuş olacaklardır. Bu enerji altında, dünyayı güzellikler, barış ve sevgi olgusu içinde kucaklama ve bu yönleriyle ele almak düşünceniz yükselebilir. Size göre, çekişme ve kavgaların, kötülük ve karmaşaların bu güzelim dünyadan uzak olması gerekmektedir. Sevmek ve sevilmek, doğru insana rastlamak ve huzur bulmak, cenneti dünyada yaşamak demektir. İnanmak, güvenmek ve sırtınızı dayayabileceğiniz bir insanla olmak, düşlerinizin gerçeğe dönüşmesi gibi bir durumdur.

Siz bu oluşum altında, aşık olmak ve bu aşkla yaşamı tekrar kucaklamak ve mutluyum diye haykırmak isteyebilirsiniz. Aslında hayallerinizi süsleyen prens veya prensese bu dünyanın koşullarında rastlamak neredeyse imkansız gibidir. Fakat bu enerji altında böyle birine olan ihtiyacınız öylesine yüksektir ki, kendinizi ister istemez bu hayale kaptırabilirsiniz. Fakat bütün bu hissedilenler saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeninin etkisi altında yavaş yavaş yerini gerçeklere bırakmaya başlar. Bu durum gerginlik duymanıza yol açabilir.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Salı Nis. 21, 2009 9:08 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Oğlaklar bugün, hassasiyet içinde olduğunuz konularda, tarafsız ve gerçekçi düşünmeye çalışmanız yararlıdır. Sadece görmek istediklerinizi önemsemek yerine asıl gerçeklere odaklanmanız sizi stresten uzak tutabilir. Hislerinizle hareket etmekten yana olacağını bugün, bazı konularda yanılgıya düşmeniz mümkündür. Onun için her olayı, her durumu ve her insanı iyice gözden geçirmenizde fayda vardır. Ay gezegeninin burcunuzla olumlu görünüm yapacak oluşu, bu yazılanları önemsememeniz anlamına gelmemelidir. Çünkü enerjiler bugün gayet akışkandır. Dikkat edilmezse fazla duyarlı davranmak sorunlara yol açabilir. Günlük enerjiniz, düşüncelerinizi, duygularınızı edebi bir şekilde dile getirmenizi sağlayıcıdır.

Eğitim hayatınızla ilgili konularda ayrıntılara fazla girmeden öğrenmeyi tercih edebileceğiniz bugün, aynı anda hem iş hem öğrenim hayatınızı sürdürmek adına yeni kararlar almayı düşünüyorsanız, acele etmemenizde fayda vardır. Şartlarınızı gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenizi öneririm. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve mesleki bir kariyer elde etmek isteğiniz bugün ön plandadır. Kendinize duyduğunuz güven ve yüreğinizdeki inancın büyüdüğünü hissetmeniz günlük enerjiler altında gayet kolaydır. Bu durumdan yararlanarak, sorunlarınızla ilgili farklı çıkış noktaları keşfedebilirsiniz. Yeter ki hayallerinizin, gerçekleri örtmesine izin vermeyin. Geri kalan tüm problemler nasılsa yoluna girecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Ptsi Nis. 20, 2009 10:32 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Oğlaklar güne, 08:56 saati itibariyle etkisi hissedilmeye başlayacak Ay gezegeninin Balık burcu seyriyle başlamaktasınız. Bugün işlerinizi planlı bir şekilde yapmanın önemi büyüktür. Eğer kafanızın içinde düşündüğünüz yenilikler varsa bugün bunları şöyle bir toparlamanız ve sorumluluklarınızın farkında olarak düzenlemeniz gayet faydalıdır. Günlük enerjiniz, iyimser düşünmenizi sağlayıcı olduğu gibi, sizi karamsarlığa sevkeden sorunlarınızı da daha net anlamınızı teşvik edicidir. Bu açıdan baktığınızda gün içinde girişimde bulunma konusunda daha istekli davranabilir, cesaretle ilerleyebilirsiniz. Hedefinize erişebilmek için, karşınıza iki yol çıktığında, öncelikle uzun soluklu olanına yönelmeniz gerektiğini unutmayınız. Güvenilir ve size destek olan kişilerle bağınızı kesmeyiniz.

Bugün duyarlılığınız gayet yükselebilir ve bu duyarlılık kimi zaman çabucak yılgınlık göstermenize neden olabilir. Buna izin vermeyiniz. Sizin bir amacınız varsa, bu amaca giden yolda karşınıza çıkabilecek engellerin de farkındasınız demektir. Böyle durumda karamsarlık göstermeyiniz. Bunları doğal karşılayınız. Aklınıza eseni değil, bizzat planladıklarınızı gerçekleştirmeye çalışınız. Sizi yolunuzdan çevirmeye veya gücünüzü aşan işlerle meşgul etmeye çalışanlara izin vermeyiniz. Gerektiğinde hayır demeyi biliniz. Bugün bazı ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmelerin ne kadar gerçek olduğunu iyice araştırmadan karar vermeyiniz.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Paz Nis. 19, 2009 9:37 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Oğlaklar bugün, iç dünyanızla temasa geçmeniz ve ihtiyaçlarınızın daha fazla farkına varabilmenizi sağlayan enerjiler altında pazar gününe adım atmaktasınız. Bazı anlarda bu durum tepkisel davranmanıza neden olabilir. Bunlar sırasıyla korku, kırılganlık ve endişeli tepkiler olarak sıralanabilir. Amacınız maddi alanda güvenliğinizi ele almak ise, yeteneklerinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz alanları araştırmaya çalışınız. Ayrıca hiçbir şeyin güveninizi sarsmasına izin vermeyiniz. Geçmişe takılmak yerine, geleceği düşünerek umutla ilerleyiniz. Bugün, temel ihtiyacınız değerli bulduğunuz her şeye sahip olmak düşüncesi çerçevesinde gelişebilir.

Kendinizi maddi açıdan rahat hissetmek ve kimseye muhtaç olmamak için, parasal konulara daha fazla önem verebilirsiniz. Çünkü böyle yaptığınız zaman daha güvenli bir hayat süreceğinizi ve sahip olduklarınızın risk altında girmeyeceğini düşünebilirsiniz. Bu bir yerde doğru bir düşüncedir fakat kendi içinizdeki ikilemlere düşer ve kararlı olduğunuz konularda geri adım atarsanız biliniz ki, yine aynı problemler bir şekilde önünüze gelecek ve siz yine uğraşmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca bugün sağlığınıza özen göstermeli, stres ve yorgunluk hissettiğinizde dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Nis. 18, 2009 3:43 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Oğlaklar bugün, gayet dinamik enerjinizle birçok işin üstesinden gelebilirsiniz. Çevrenizde olan herşeye karşı tepkinizi ortaya koyabilirsiniz. Acele karar vermektense, her ayrıntıyı hesaplayarak ilerlemeyi tercih edebileceğiniz bugün, girişimde bulunduğunuz konularda olumlu sonuçlar almanız mümkündür. Girişkenliğiniz ve güçlü ön sezilerinizle olabilecekleri önceden saptadığınız için herhangi bir sorunla bugün karşılaşmanız mümkün değildir. Ayrıca bugünkü etkiler altında, üretkenliğiniz ön planda olabilir. Teknolojik konulara olan merakınızın yoğunlaşacağı bugün, sıradışı fikirlerinizi yaratıcı çalışmalarda, keşiflerde bulunarak gösterebilirsiniz.

Bu gücünüz, yeniliklerde bulunmanızı da sağlayabilir. Bugün, herşey kafanızın içinde öylesine hızlı gelişir ki, herhangi bir konuda oturup uzun zaman düşünmenize bile gerek kalmayabilir. Geleneksel yöntemlerden ziyade, daha orijinal ve herkesin dikkatini çekecek işler peşinde olabilirsiniz. Parasal konularda hakimiyet duygunuz ön planda olsa da, bugünkü etkiler altında, hoşlandığınız veya ihtiyacınız olan bir şey gördüğünüzde kendinizi dizginlemeniz zor olabilir. Ben yine de dikkatli olmanızı, bütçenizi zorlayacak şekilde hareket etmemenizi öneririm.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Cuma Nis. 17, 2009 12:25 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Oğlaklar güne, burcunuzda ilerleyen Ay gezegeni ile Güneş arasında meydana gelecek son dördün etkisi altında başlamaktasınız. Bugün etrafınızdaki insanlarla, ciddiyet ve sorumluluk dolu tavırlar içinde kontak kurmaya çalışabilirsiniz. Davranışlarınızdaki kararlılık gayet belirgindir. Kendinizi rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlayan enerjiler mevcuttur. Kafanızın içindeki fikirleriniz doğrultusunda hareket etmek isteğiniz yoğun olduğu için, şu aralar en büyük arzunuz daha büyük bir çevrede sesinizi duyurabilmek ve geleceğinizle alakalı umut dolu girişimlerde bulunmak. Bunun yolu ise öncelikle arkadaş çevrenizden başlamak üzere, yeni dostlar kazanmak, belirli bir grubun içinde yer almak ve ulaşacağınız hedefler için bir yön tayin etmenizle alakalıdır. Bu zorunluluk bugün sizi kimi anlarda biraz tedirgin edebilir.

Çünkü siz alıştığınız düzene ve alıştığınız çevrede hareket etmeye özen gösteren bir insansınız. Belirli kurallarınız var ve o kurallara kimsenin bir laf etmesini, sizi yoldan çıkarmasını istemezsiniz.Oysaki dışarıdaki dünya bilinmezlerle dolu. Tanımadığınız bir sürü insanla bir arada çalışmanız gerekiyor. Bazılarıyla anlaşmanız mümkün değil veya kimileri sizin yöntemlerinize karşı çıkabilir. Liderlik taslayanlar, kendini bir şey sananlar derken bütün bunlar karşısında eğilmek bükülmek zorunluluğu sizi keyifsiz kılmakta olabilir. Bugünün böylesi gerilimli etkilerinde benim size önerim, kendi kimlik duygunuzu her zaman olduğu gibi ciddiyet içinde sunmaya çalışırken gelişimlere de kapalı olmamanızdır. Evet aynı çevrede bulunmak tabi ki güvenliktir fakat eğer büyümek istiyorsanız bazı riskleri de göz önüne almanız gerekiyor.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Nis. 16, 2009 10:08 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Oğlaklar gün boyu burcunuzda ilerlemesini devam ettirecek Ay gezegeni, değer verdiğiniz her kişi ve yaşamınızla ilgili her konuya yaklaşım tarzınızı ciddileştirebilir. İhtiyaçlarınızı dış dünyada karşılamak ve kendi kaynaklarınızı geliştirmek amacıyla hareket edebileceğiniz gün içinde aşkı hissetme biçiminizde de bu olgular ön plandadır. Bütün bunlar sizin normal halleriniz gibi dursa da, aslında bazı durumları gözden geçirmeniz gerektiğinin de bir işaretidir. Aşkı aşk gibi yaşamak varken, olaylara kendi bakış açınızı dayatmaya çalışmanız yanlış olduğu gibi, günün tadını çıkarmanıza engel olabilir. Belki içinde bulunduğunuz durum gereği herşeyi sorguluyor olabilirsiniz veya ne kadar güvende olduğunuzu görmek isteyebilirsiniz. Kimbilir belki de, yaşadığınız ilişki veya birlikte olduğunuz kişinin daha olgun yaklaşımlar göstermesi gerekiyordur ve siz bunu bulamadığınızda kuruntulara kapıyorsunuzdur.

Durum ne olursa olsun, bugünün enerjileri altında olaylara, içerdikleri anlamın dışında bir ağırlık yüklememek gerekir. Günün akışına kendinizi bırakarak yaşadığınız anların hazzını çıkarınız. Geçmişte olanları lütfen unutun. Kuruntulu ve endişeli davranmayın. Kendinize güven duygunuzu asla kaybetmeyin. Eğer bazı şeyler pamuk ipliğine bağlıysa, siz ne kadar çaba sarfederseniz sarfedin herşey olacağına varacaktır. O yüzden öncelikle hayatı bu kadar denetlemek yerine daha spontan yaşamaya çalışınız. Ayrıca bugün enerjiler sizden yana. Neden bu gücü, gereksiz şeyler düşünerek boş yere harcayasınız ki?

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Çarş. Nis. 15, 2009 7:19 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Oğlaklar güne, burcunuzda ilerleyen Ay gezegeninin etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji kendinizi dış dünyada gayet güçlü, güvenilir, sadık ve saygıdeğer bir şekilde ifade etmenizi destekleyicidir. Toplum içindeki statünüzü ve maddi açıdan refah bir şekilde yaşama dürtünüzü yükseltici bu enerji, ani girişimlerden uzak durarak, güvenliğinize aşırı derecede önem vermenizi sağlayıcıdır. Çevrenizdeki insanlar tarafından ciddiye alınmaktan hoşlanacağınız bugün, tanımadığınız insanlarla aranıza belli bir mesafe koymanız mümkündür. Sosyal yaşamla birebir ilişkide bulunmak yerine, kendi dünyanızın sınırları içinde özgürce hareket etmekten hoşlanacağınız bugün, iş hayatınızla ilgili konularda girişimde bulunurken üzerinde en fazla durduğunuz nokta başarı, başarı ve yine başarı şeklinde özetlenebilir. Çünkü bunun size maddi ve manevi anlamda faydalar getireceğinin gayet iyi bilincindesinizdir.

Saat 13:00 itibariyle ikinci yöneticiniz Uranüs ile Mars gezegeninin gökyüzündeki kavuşumunun sizler açısından anlamı, yakın çevrenizle daha birebir ilişkilerde bulunmaya istekli hale gelmeniz, kardeşleriniz ve aile üyelerinizle aranızdaki küskünlükleri gidermeniz, eğitim faaliyetlerinize yeniden başlamanız, iş hayatınızla ilgili konularda girişimci davranmanız ve içinizdeki özgürlüğü bastırmak yerine ön plana getirerek daha hızlı ve daha sıradışı hareket etmeye çalışmanız anlamına gelebilir. Olumsuz kullanımı: kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla aranızdaki sorunların gereksiz yere büyütülmesi veya bu kişilerle ilgili konularda duyarsız davranmanız, asi tavırlar göstermeniz, kendi istekleriniz konusunda inatçı davranmanız, eğitim veya iş hayatınızda girişimci olmaktan korkmanız, bilginizi genişletmek yerine kendinizi yeterli görmeniz, güvenliğinizi önemsememeniz şeklinde özetlenebilir. Bu noktalara özellikle dikkat etmenizi öneriyorum.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Salı Nis. 14, 2009 10:35 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Oğlaklar günün ilk diliminde etkili olacak enerjiler özellikle sabah saatlerinde zorlayıcı olabilir. Bu zorlanmanın altında yatan en önemli neden, ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmeyişiniz ve ne yapmanız gerektiği hususunda hala tam olarak karar vermemiş oluşunuzdur. Yaşamınızla ilgili kurmaya çalıştığınız yeni düzenin ve çaba sarfettiğiniz bazı planların, dış dünyada sürekli birileri tarafından engelleniyor oluşu, açıkçası hırsınızı köreltmiş olabilir. Yani neye elimi atsam bir şekilde baskı altına alınıyorum veya ne yapsam arzu ettiğim sonucun tam tersi durumlarla karşılaşıyorum diye düşünebilirsiniz. Aslında haklısınız. Sürekli olarak yaşanan bu gerilimli durumlar, yeniden bir şeyler yapabilme gücünüzü kısıtlıyor olabilir. Peki bu durumda geçmişin sizi esir almasına izin mi vereceksiniz. Tam tersine mücadeleye yine kaldığınız yerden devam etmek dururken, hatta eskisinden daha cesur adımlar atmak varken neden durasınız ki. Aksine bu yaşananlar sizi yıldırmamalı, sizi körüklemeli ve daha da güçlü kılmalı. Haksızlıklara boyun eğmek yerine mücadelenizi sürdürmelisiniz. Pes etmek sizin burcunuzdaki bir kişi için çok erken ve haksız bir karar olmaz mı?

Akşam saatlerindeki oluşumlar yukarıdaki durumları daha farklı bir açıdan görebilmenizi, hatta değişik çıkış noktaları üreterek yol alabilmenizi sağlayabilir. Bunu başarmak için, öncelikle moral duygunuzu yeniden içinizde oluşturmanız yeterlidir. Olayları kontrolünüz altına alarak her türlü zorluğun altından kalkabilirsiniz. Hakkınızı kimsenin elinizden almasına izin vermeyiniz. Önünüzdeki yolda ilerlemeye kararlı olunuz ve büyük hayalinize ulaşmanıza kimsenin engel koymasına izin vermeyiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Ptsi Nis. 13, 2009 1:48 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Oğlaklar yeni haftaya, komşu burcunuz Yayda ilerleyen Ay gezegeninin etkisi altında başlamaktasınız. Sorumluluklarınız konusunda daha iyimser düşünmeniz ve problemlerinizi abartıdan uzak bir şekilde ele almanız gayet faydalıdır. Hayatın içinde herkesin başına gelebilecek sıkıntıların sizi üzmesine, tedirgin etmesine ve dış dünyadan uzaklaştırmasına izin vermeyiniz. Aksine daha istekli, daha güçlü ve daha inançlı bir şekilde hedefinize kitlenmeye çalışınız. Yani siz sorunlardan değil, sorunlar sizden korksun diyebiliriz. Yanlış değerlendirmelerin fazla olabileceği bugün, durumları geniş bir bakış açısıyla ele almanız faydalı olabilir. Böylece farklı yollar keşfedebilir, sıradışı çözüm yolları bulabilirsiniz.

Geleceğe doğru açılmak için, işinizi, hedeflerinizi başkalarının ellerine teslim etmek yerine, bizzat kendiniz durumlara el koyarak çalışmalı ve sabırla ilerlemeye gayret göstermelisiniz. Bugün iş hayatınızla ilgili konularda hızlılık ve aktivite fazlasıyla yoğun olabilir. Hatta bazen sorumluluklarınız nedeniyle kendinizi gergin ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Bazen herşeyi bir yana koyarak bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmayı bile düşünebilirsiniz. Bütün bunların tümü, bu enerji altında mümkün olsa da, işinizi parçalara ayırarak yapmaya çalışır, aynı anda hepsini bitireceğim diye kendinizi tedirgin etmezseniz, günü faydalı bir şekilde geçirebilirsiniz. Lütfen sakin olunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Paz Nis. 12, 2009 7:49 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Oğlaklar, Ay gezegeninin Akrep burcundaki ilerleyişinin ikinci günündeyiz. Bu sizler açısından biraz durgunluk verici olabilir. Ve bu sakin duruşunuz ilişkiniz açısından kimi zaman sıkıntı yaratıcıdır. Partneriniz eğer fazla ilgiden hoşlanan bir kişi ise, suskunluğunuz onu rahatsız edebilir ve bu haliniz nedeniyle, aranızdaki dengeyi sağlamakta zorlanmanız mümkündür. Aslında aktif olmak, günü pozitif anlamda değerlendirmek istediğiniz halde, bazı özel durumlar, bunu yapmanızı zorlaştırabilir. Elinizden geldiğince ortama ayak uydurmanız ve çevrenizle işbirliği içinde olmanız lazımdır. Hatta bu zorunluluk akşam saatlerine kadar devam edebilir.

Saat 21:02 itibariyle Ay gezegeni ateşli Yay burcuna geçtiğinde, gündüz saatlerindeki durgunluk yerini biraz daha iyimser düşünmeye ve hareket etmeye bırakabilir. Aslında buna zorunlu hareketlilik dersek daha doğrun bir tanımlamada bulunmuş oluruz. Geçtiğimiz hafta içinde yaşanan gelişmeleri ve önümüzdeki haftaki programınızı tekrar bir gözden geçirmeniz faydalı olabilir. İlişkinizle alakalı konularda ise, cömert paylaşımlarda bulunmak, sevdiklerinizin gönlünü almanızı sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Nis. 11, 2009 11:56 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Oğlaklar bugün kişisel hedeflerinizi arzu ettiğiniz ölçüde ve hırsla gerçekleştirme, uygulamaya hazır hale getirme ve sunumunu yapabilmek adına uygun bir gün. Tabi ki Ay gezegeninin Akrep geçişleri her zaman için kişinin kendini güvende hissetmek adına kontrolü sağlamaya çalıştığı ve güce en fazla ihtiyaç duyduğu zamanlardır. Temel ihtiyaç kendi duygu dünyanızla teması kurmak, tek başınaymışsınız gibi planlar yapmak ama bir o kadar da belirsizliklerin önüne geçmektir. Bugün herşeyi titizlikle gerek özel gerekse işinizde ele alarak çözümlemek isteyebilirsiniz. Bu enerji diğer bazı burçlarda sorun yaratıcı olsa da, sizin kendinizi ve farklı yönlerinizi ifade edebilmeniz adına fırsattır. Neler yapılabilir bu etki altında şimdi beraberce inceleyelim.

Bir projeniz varsa bunu cesaretle ortaya koymanız kolaylaşır. Bulunduğunuz alandaki aksaklıkların önüne geçebilmek adına planlar yapmanız mümkündür. Sizin açınızdan duygu dünyanızda sorun yaratan durumları bu etki altında ele alabilir, kararlılıkla hareket edebilir ve bütün aksiliklere rağmen güçlü bir imaj sergileyebilirsiniz. Hırslı çalışmanızla, kimse sizi ödüllendirmese de, izlendiğinizi biliniz. Her yaptığınızla çekicilik kazandığınızı, karşı cins üzerinde etki yarattığınızı fark etmek için etrafınıza ara sıra bakınız. Bu keyfinizi yerine getirebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Cuma Nis. 10, 2009 5:33 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Nis. 09, 2009 8:15 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Salı Nis. 07, 2009 7:14 pm

07 nisan 2009 bugün

Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Finans konularına olumlu yaklaşımlarınız var ve olayların mantıksal yönlerine yorum getirerek, gerçeğe daha fazla yaklaşıyorsunuz. Siz her zaman gizliliğe karşısınız.
Zaman bulamamaktan dolayı bir türlü el atamadığınız ve önem verdiğiniz bütün işleri bugün halletmeye çalışmalısınız. Bunu yaptığınız takdirde kafanızı gereksiz yere işgal eden işlerden kurtulacak ve daha ciddi konularla, daha rahat ilgilenebileceksiniz. Duygusal hayatınızla ilgili bazı kararlar almak zorunda olmanız mümkündür.
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Ptsi Nis. 06, 2009 9:51 am

06 nisan 2009 bugün

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Nis. 02, 2009 10:42 am

02 nisan 2009 bugün

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Çarş. Nis. 01, 2009 10:01 am

01 nisan 2009 bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Salı Mart 31, 2009 9:52 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kırıcı sözler sarfedebilirsiniz. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi bomba gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Ptsi Mart 30, 2009 10:03 am

30 Mart 2009 - Bugün

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın. Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Mart 28, 2009 9:46 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Cuma Mart 27, 2009 12:40 pm

27 mart 2009 bugun

Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp sevdiğinizle tartışmayın. Nasıl olsa herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek. Siz kısmetlisiniz. Aşkta yenilik olacak. Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın. Böbreklerinize dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Mart 26, 2009 12:58 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor. Yaşamı çok seveceksiniz. Sevdiğiniz varsa uyum içinde olacak ve birlikte mutluluğa gideceksiniz. Sevdiğiniz yoksa bir davette biriyle tanışacaksınız. Bu anlamlı bir ilişki olacak. Midenize dikkat. Abur cubur yemeyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Çarş. Mart 25, 2009 8:20 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor. Yaşamı çok seveceksiniz. Sevdiğiniz varsa uyum içinde olacak ve birlikte mutluluğa gideceksiniz. Sevdiğiniz yoksa bir davette biriyle tanışacaksınız. Bu anlamlı bir ilişki olacak. Midenize dikkat. Abur cubur yemeyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Salı Mart 24, 2009 12:54 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Ptsi Mart 23, 2009 10:36 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Tasarruf yapın. Sonra çok sıkıntı çekersiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Paz Mart 22, 2009 2:25 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle baş ağrılarına dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   C.tesi Mart 21, 2009 3:24 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız. Bu sevginizi daha da pekiştirecek. Ara ara ufak hediyelerle onun gönlünü almayı unutmamalısınız. Unutmayın hayat sadece işten ibaret değildir. Düzenli bir iş hayatı ve spor sizi hedefinize daha kolay ulaştırır. Sağlığınızı ve sevdiğinizi ihmal etmeyin.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Cuma Mart 20, 2009 2:47 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Perş. Mart 19, 2009 3:42 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: OGLaK 23 aralik-20 ocak   Çarş. Mart 18, 2009 5:24 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir tatil düşünüyorsunuz. Bu sizin için iyi olacak. Zira son günlerde ailenizin geçirdiği kötü olaylar sizi bir hayli yıpratmış. Bir an önce kendinizi deniz kıyısına atın.
Kullanıcı profilini gör

OGLaK 23 aralik-20 ocak
1 sayfadaki 1 sayfası