TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

KoVa 21 ocak-19 subat

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Paz Haz. 21, 2009 1:46 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Kovalar bugün Ay gezegeni, hassas fakat bir o kadar güçlü enerjiler altında olduğu Yengeç burcunda seyrine başlıyor. Saat 12:29 itibariyle etkisi hissedilmeye başlayacak bu enerji altında, güvence olgusu tüm burçlar için olduğu gibi sizin için de önemlidir. Bu önem doğal olarak içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirmek üzere, dış dünyadan uzak kalmanız ve kendinizi güvenli hissettiğiniz alanlarda kalmak ihtiyacınızın da göstergesi olabilir. Gün içinde en çok arzuladığınız şey, sessizlik, güven duygusu ve kendinizle başbaşa kalmak isteğiniz olabilir. Benim önerim ise, ne olursa olsun duygularınızı çevrenizdeki insanlarla paylaşmanız, sizi tedirgin veya mutlu eden konularda net olarak tavrınızı ortaya koymanızdır. Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmanın bir diğer yolu ise, sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu kesin hatlarıyla çizmenizdir.

Saat 16:09 itibariyle başlayan etkiler altında ise, itibarınızı fazlasıyla önemsemeniz anlamına geleceğinden, girişimde bulunacağınız konularda ve insanlarla olan temasınızda bunun önemsenmediğini hissettiğinizde kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Yaşınızdan oldukça fazla ve aşırı bir ciddiyet içinde, hani pire için yorgan yakmak misali mücadele edeceğiniz yerde olmadık mevzuları kafanıza takabilirsiniz. Yapmanız gereken ne olursa olsun çevrenizle aranıza duvar örmemenizdir. Unutmayınız ki siz, toplumsal bir burcun insanısınız. Dışarıdaki dünyanın sizin fikirlerinize fazlasıyla ihtiyacı olduğunu biliniz.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:53 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Kovalar, bugün boğa burcunda ilerleyen Ay enerjisiyle cumartesi gününe başlamaktasınız. Bu etki altında özel hayatınızla ilgili konularda temkinli olmak zorunda kalışınız size rahatsızlık verebilir. Kendinizi ifade konusunda, dış dünyadaki şartlar sabırlı olmanızı gerektirebilir. Doğal olarak bu durum bir Kova için rahatsızlık vericidir. Fakat eğer tam tersi davranmanız sorun oluşturacaksa tabi ki dikkatli olmak her zaman yararlıdır. Günlük telaşınız içinde öncelikle yapmanız gereken işleri sabah itibariyle düzene koyarak sağlamlaştırmaya çalışırsanız huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Gelelim diğer etkilere. Öncelikle bugün etrafınızdaki insanlarla ılımlı ilişkiler kurmanız son derece önemlidir. Böylece gününüzü olumlu bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Günlük etkiler altında bir diğer konu ise, ilişkinizle alakalı hayal kırıklığı yaratan bazı durumlarla baş etmenin yolu öncelikle yanlış anlamalardan uzak durmanız gerektiğidir. Söylenen sözler veya olan tüm durumları ele alırken zihninizin sizi yanıltmasına izin vermeyiniz. Ayrıca olayları tek taraflı bir bakış açısıyla değil, her ikiniz adına düşünerek karar vermeniz hem şu anki ilişkinizde eğer yoksa ileride kuracağınız beraberlikte size güç kazandıracaktır. Evet artık daha dikkatli olmaya devam edin ama bunu aşırı uçlarda yapmayın. Çünkü o zaman beraberliğin tadını çıkarmanız zorlaşabilir. Ne vaktinden evvel iyi niyetli düşünmeye çalışın ne de sert düşünerek kendinizi tedirgin edin.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Cuma Mayıs 15, 2009 10:59 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Kovalar bugün, yaşama bakış açınızdaki cesaret ve isteklilik görülmeye değerdir. Gün boyu burcunuzda seyredecek Ay gezegeni sayesinde, öyle yoğun hislerle güne adım atarsınız ki, çevrenizdeki insanları kolaylıkla kendi tarafınıza çekebilirsiniz. Heyecanlı kıpır kıpır bir enerjiyle işlerinizi çabucak bitirir, zor olan herşeyin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. İçinizde bir yerlerde taptaze umutların varlığını hissedebilirsiniz.

Herşey güzel olacak şeklinde düşünmeye çalışabilir, hislerinizi ve kafanızın içindeki düşünceleri insanlarla paylaşmaktan ve onların verdikleri tepkileri görmekten zevk alabilirsiniz. Amacınıza giden yolda kararlı olmanın, değişkenliklerden uzak durmanın ne kadar gerekli olduğunu farkedebilir, hayatın keyifli yanlarından da istifade etmeye karar verebilirsiniz. Düşündüğünüz uzak bir seyahat veya uzaktaki kişilerle irtibata geçme isteğiniz fazlalaşabilir. Tanımak, anlamak, araştırmak ve bilgilenmek bu enerji altında kolay olacaktır. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu dağılmamak olmalıdır.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Mayıs 14, 2009 9:22 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Kovalar bugün, gizli dünyanıza ait her konuda, çevrenizle aranıza ciddi ve soğuk bir duvar örmeden önce şöyle düşünmeniz faydalı olabilir. Sizi bu kadar tedirgin eden asıl duygu nedir? Ebeveynlerinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle ilgili sorunlarınızın temelinde yatan duygusal problemlerinizi, sakin ve mantıklı bir şekilde ele alırsanız günü daha sakin geçirebilirsiniz. Gün içindeki enerjiler, kafanızın içindeki bazı şüphe veya kuruntuların artmasına neden olabilir. Oysaki keskin gözlem gücünüzle her zorluğun altından kolayca kalkabilirsiniz. Yapılması gereken, hedef duygunuzdan bir milim bile şaşmadan araştırmaya, çalışmaya ve azimle ilerlemeye devam etmektir.

Çünkü başarmamanız için bir neden yoktur. Aslında bugünkü enerjiniz sizler açısından gayet yararlıdır. Fakat gereksiz şeyleri kafanıza takarak, yanlış bir şekilde kullanmaya kalkarsanız kendinize haksızlık etmiş olursunuz. Öncelikle yaşamınızdan silip atmanız gerekenleri, mantıklı bir şekilde ele alınız. Kendinizi yenilemeye, pozitif düşünmekle başlayınız. İçinizdeki güven duygusunu ayakta tutmayı başardığınızda, ki bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. O zaman gerek mesleki ve gerekse özel konularda gayet verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Cuma Mayıs 08, 2009 9:33 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Kovalar, saygınlık, sosyal statü, ün, otorite, takdir, toplum hayatınızdaki yükseliş, kariyer, işverenler, itibarlı pozisyonlarda bulunan kişiler, karar-alma sürecinde önünüze çıkabilecek engeller, hali hazırdaki sorunlar, anne-babanızla olan ilişkiniz, yaşamsal hedefleriniz, güçlü yakınlarınız, girişimleriniz, mesleki sorunlarınız, mesleki ödülleriniz, profesyonelliğiniz konularında etkili olacak Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında cuma gününe adım atmaktasınız. Bu enerji, yukarıda maddeler halinde ifade edilen meselelerin tümü veya sadece sizi ilgilendiren kısımlarıyla ilgili, güçlü olma ve kontrolü ele geçirme arzunuzu körükleyici, ateşlendirici bir dürtüsellik yaratabilir.

Sizler bu dizginlenmesi zor dürtü nedeniyle, girişimlerde bulunmaya kalkışabilir, problemlerinizi ortadan kaldırmak veya yenilikte bulunmak amacıyla acele kararlar verebilirsiniz. Oysaki bugün yapılması gereken derin bir şekilde iç gözlemde bulunmaktır. Kendi istekleriniz ile önünüze engel çıkarabilecek kişi ve durumları ortadan kaldırmanın tek yolu budur. Yani yeniliklerde bulunmak yerine, durduğunuz nokta üzerinde düşünmek çok daha yararlıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Mayıs 07, 2009 11:08 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Kovalar sabah saatlerindeki durgun enerjiniz nedeniyle, kendinizi net ve açık bir şekilde ifade etmeniz kolay olmadığı gibi, cesaretle yol almanız, sağlıklı bir şekilde girişimde bulunmanız, kafanızın içindeki planları uygulamanız da pek mümkün gözükmemektedir. Bütün bunlar sadece sizin burcunuza ait bir sıkıntı değil, genel etkiler nedeniyle tüm burçlar üzerinde rahatsız edici bir yansımadır. Yani hepimizde yavaşlık, pasif olma hali görülebilir. Peki bu durumda ne yapılması gerekir. Gün boyu sakin, olgun, hoşgörülü yaklaşımlar içinde rutin hayatın gerekleri yerine getirmek ve gerilimden uzak durmak en doğrusudur.

Saat 13:00-19:48 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından biraz önceki konularda ve genel olarak hayatın içindeki her türlü koşuşturmacada, hoşgörü, esnek düşünme, sağduyulu hareket etme, özgüven duygunuzu ayakta tutma, yaşamı ne olursa olsun pozitif şekilde ele almak, maneviyatınızı güçlenmesi açısından son derece olumludur. Saat 19:48 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, mesleki konulardaki ortaklaşa çalışmalar ve işinizden elde etmeyi düşündüğünüz parasal mevzular üzerinde etkili olup, ertesi güne daha hırslı bir şekilde başlamanız anlamına gelmektedir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Çarş. Mayıs 06, 2009 11:04 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Kovalar, herşey gibi çevrenizin de uyumlu olmasını istediğiniz bugün, irtibatta bulunduğunuz insanların sevgi dolu tavırları, problemlerinizi çözebilmenizi sağlayan en önemli gücünüzdür. Çünkü ancak uyumu yakaladığınızda rahata erip, huzura kavuşacağınızın bilincindesinizdir. En ufak bir tatsızlık ve gerilimden uzak durmak istediğiniz bugün, bulunduğunuz ortamda stres yaratan kişiler karşılarında sizi bulabilirler. Ortaklaşa işler veya özel ilişkiler kanalıyla iletişimde bulunacağınız bugün, edebiyat, felsefe, güzel sanatlarla alakalı her konuda liderlik gücünüzü, yeteneklerinizi göstermekten zevk alabilirsiniz. Partnerinizin ailesiyle olan iletişiminiz ve onlara yardımcı olmanız, eşiniz üzerinde olumlu bir tesir yaratabilir.

Evli olanlar bugün, eşleriyle her türlü konuda sohbet etmekten, paylaşımda bulunmaktan zevk alabilirler. Kimileriniz, deneyimsel davranmaktan yanayken, bazılarınız ilişkisiyle alakalı her mevzuda paylaşıma daha fazla önem verebilirler. Bir çoğunuz ise özgürlüğünün tadını çıkarmak adına yalnızlığı tercih edebilir. Çünkü size göre bir insanın yaratıcı yeteneklerini ortaya çıkarması için, kimseye hesap vermeden, bildiği yolda ilerlemesi lazımdır. Oysaki bağlayıcı bir ilişkide yeterli oranda bağımsız hareket etmek mümkün değildir. Benim önerim ise bugün, bizlik duygusu içinde yardımlaşmanız ve pozitif düşünmeye çalışmanızdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Salı Mayıs 05, 2009 11:54 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Kovalar, 04:32-12:52 saatleri arasında boşluğa girecek Ay etkisi altında güne adım atmaktasınız. Bu saatlerde kendinizi ve etrafınızdaki insanları kontrol etmeye çalışabilir, başkalarıyla paylaşımda bulunduğunuz konularda kafanızın karıştığını hissedebilirsiniz. Ne kadar uyum sağlamaya çalışsanız da, birlikte olduğunuz insanlarla aranızda belirli bir mesafe duygusu oluşabilir. Parasal konularda, dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunun tam anlamıyla karşılanmasında gecikmeler yaşayabilirsiniz. Belirli bir rota üzerinde ilerlemek zor olduğu gibi, daha önceden yaptığınız planları yürürlüğe sokmanız da güç olabilir.

Bu etki altında yapılacak en iyi hareket, herşeyi kendi akışında değerlendirmek ve zorlamamaktır. Saat 12:52 sonrası Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeninin hoş etkisi altında, çevrenizdeki insanlara, sevdiklerinize karşı yardımseverlik duygularınız yükselmeye başlayabilir. Nazik, yumuşak, koruyucu ve hoşgörülü bir tarzda iletişimde bulunmaya çalışabilirsiniz. Empati duygunuz oldukça yüksektir ve sevdiğiniz kişinin içinde bulunduğu hassas durum karşısında anlayışlı olmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca ruhunuzda derin bir özgüven duygusuna sahip olacağınız için, ideallerinizi, şevk ve heyecan içinde ele alabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:47 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Kovalar yeni haftaya, Başak burcunda seyreden Ay etkisi altında başlamaktasınız. Bugün finansal konular üzerinde yoğunluğunuz daha fazla olabilir. Düşündüğünüz gelişmeler için dışarıdan kaynak bulma arayışınız yine ön plandadır. Disiplinli ve iyi bir planlamayla durumunuzu garantiye almanız mümkündür. Yalnız bugün hangi konuda olursa olsun, öncelikle sakin ve mantıklı bir şekilde düzenlemelerde bulunmanız yararlıdır. Bu ister duygusal konulardaki paylaşımlar isterse maddi mevzulardaki konuşmalarda olsun farketmeyecektir. Siz sakin olmak zorundasınız. Öncelikle şu an içinde bulunduğunuz durum, tek başınıza altından kalkabileceğiniz bir şey değildir. Yani birilerinin yardımına ihtiyacınız vardır.

Bu durumda sabit fikirli hareket etmek yerine, esnek düşünmeye çalışmak en mantıklısıdır. Bu şekilde hareket ettiğiniz zaman, hem gerilim ortadan kalkmış olur, hem de elbirliği içinde sorunu çözmeniz mümkündür. Özellikle ilişkiler konusunda ne kendinizi ne de karşınızdaki kişiyi veya kaderi suçlamayınız. Mükemmelliğin ölçüsünü tutturmak kolay değildir. Eğer içimizde doyumsuzluk varsa, ne kadar güzel bir şeye sahip olsak da, iyinin daha iyisi olduğunu düşünmeye devam ederiz. Onun için rahat olmaya çalışınız. Düşünceler veya sorunlar içinde kaybolmamak için yüreğinizdeki güven duygunuzu sapasağlam ayakta tutmaya çalışınız. Gün gelir herşey unutulur, önemli olan sizin varlığınızdır.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:12 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Kovalar bugün, partnerinizin sizinle uyum sağlamaya gönüllü olduğunu hissedebilirsiniz. Ay gezegeninin karşıt burcunuz Aslanda ilerlemesi nedeniyle, beraberliğiniz açısından daha dikkatli hareket etmeniz ve güzellikleri birlikte hissetmek adına adım atmaya gönüllü olmanız gerekebilir. Partnerinizin duygularıyla, sizin düşünceleriniz arasındaki farklılıklar konusunda mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirseniz günü gayet keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Tam tersi bir durumda ise anlaşmazlıklar, ufak tefek konularında atışmalar meydana gelebilir.

Objektif düşüncenin daha fazla hakim olacağı bugün, karşıt fikirlere bakış açınız çok daha ılımlı olmalıdır. Bu sizi gerginliklerden ve tatil gününde gerilim altında olmaktan koruyabilir. Ayrıca bugün, gizlilik içinde hareket etmek isteği bazı Kovalarda yoğun olabilir. Gözden uzak sevdiğiniz kişiyle bir araya gelerek hoş bir gün geçirebilirsiniz. Bazılarınız ise, sakin bir gün geçirmeyi ve kimseyle konuşmamayı tercih edebilir. Neden ne olursa olsun yüreğinizin içindeki duyguları gerçekçi bir şekilde ele alacağınız etkiler altındasınız diyebiliriz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Nis. 30, 2009 3:47 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Kovalar gün boyu Yengeç burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni ve diğer oluşumlar nedeniyle bugün hassas davranabilirsiniz. Sabah saatlerinde, özellikle sağlığınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda en önemli isteğiniz, verimli bir şekilde işlerinizin üstesinden gelmek, başkalarına faydalı olmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Duygusal konulardaki yoğunluğunuzun ana nedeni ise, üzerinizdeki sorumlulukların fazla oluşu ve her işin altından başarıyla kalkmak mecburiyetinizdir. Bu mecburiyet doğal olarak kimi anlarda kendinizi, güven ve huzur içinde hissetmenize engeldir. Fakat bir şekilde bütün bunların üstesinden gelmeniz gerekmektedir. Öğle saatlerindeki enerjiler daha farklıdır.

Özellikle parasal kazanımlarınız, gelir düzeyiniz, girişimde bulunarak maddi güç elde etme konusunda fazlasıyla hassas davranabilirsiniz. Çünkü eviniz, aileniz ve ödemelerinizle ilgili olarak paraya ihtiyacınız vardır. Bu ihtiyaç ise sizin üzerinizde büyük bir baskı oluşturarak gerilime sürükleyebilir. Siz daha özgür hareket etmek isterken, hayatın sizi hep zorunluluklar altında bırakması kolay değildir. Benim önerim öncelikle sakin düşünmeye çalışmanız ve elinizden geldiğince moral duygunuzu yüksek tutmanızdır. Çünkü bunu yapmadığınız takdirde daha büyük problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Çarş. Nis. 29, 2009 10:38 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Oğlaklar bugün, duygularınız ve bilinçli kararlarınız arasındaki dengeyi kurmaya özen göstereceğiniz enerjiler altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Ay gezegeninin Yengeç burcu seyri altında, aile bireyleri ve otorite konumundaki insanlara dikkat ediniz. Çevrenizle olan tüm sözel ilişkilerde, çatışma olasılığınız yüksek olabilir. Önem verdiğiniz konularla ilgili hiç istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilir ve bu durum nedeniyle gergin olabilirsiniz. Bugünkü enerjilerin burcunuzdaki yansıması sonucu ani tepkilerde bulunabilir ve sorunlar yaratabilirsiniz.

Bugün, kendi görüşlerinizi açıklamadan önce, karşınızdaki insanların da bakış açılarını öğrenmeye çalışınız. Ego çatışmalarına meydan vermemek için gayret gösteriniz. Duygularınızı yaptığınız hiçbir işe karıştırmadan sorumluluk bilinci içinde hareket ederseniz başarılı olabilirsiniz. Üzerinizde söz sahibi olan insanlar sizi yargılayabilir veya yaptıklarınızı yeterli bulmayabilirler. Sakin olunuz ve sert tepkilerde bulunmamaya özen gösteriniz. Akşam saatlerinde, toplumsal konumunuzun ve ailevi ilişkilerinizin önemini düşünerek sakin ve mantıklı davranmaya devam etmeli, ani tepkiler göstermemeye dikkat etmelisiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Salı Nis. 28, 2009 10:58 am

28.04.2009

Sevgili Kovalar, ailenizle olan ilişkiniz ve aşk hayatınızla ilgili her konuda mantıklı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlayan enerjiniz, monotonluktan uzak bir gün geçirmeniz açısından etkileyicidir. Bu etkin enerjiler altında, yuvanız sınırları içinde görüş alışverişinde bulunmak ön plandadır. Herkes kendince önemli saydığı konuları dile getirebilir veya sorunlarını halletmek adına birbirinden destek isteyebilir. Renkli ortamlarda bulunmaktan, sevdiklerinizle vakit geçirmekten, onlarla ilgilenmekten hoşlanacağınız bugün, hobilerinizle yakından ilgilenebilir, çevrenizdeki insanlarla irtibatta bulunabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hayatın eğlenceli yanlarının tadına varma arzunuz bugün oldukça yoğundur. Flört etmek, kolayca aşık olmak, beklenmedik sürpriz aşklar yaşamak bu enerjiler altında gayet kolaydır. Duygularınız coşkulu bir şekilde aktığı için, aceleci davranabilir, beğenilmekten tercih edilmekten fazlasıyla hoşlanabilirsiniz.

Saat 19:24-Çarşamba 01:39 itibariyle Ay gezegeni boşluğa gireceğinden, gün içinde yaşanılanları gözden geçirebilir, yarım kalan işlerinizle uğraşabilir, akşam saatlerini sakin ve dinlenerek geçirebilirsiniz. Sevgi hisleriniz bu saatler arasında yine yoğundur. Sahiplenici ve değerlerinizi savunucu bir bakış açısı altında hareket edebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Nis. 27, 2009 10:08 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Kovalar güne, Ay gezegeninin İkizler burcu enerjisiyle hızlı bir şekilde başlamaktasınız. İletişimle birebir alakalı her konuda aktif hareket edebileceğiniz bugün, yenilik anlamındaki her türlü konu, ilgi alanınız içinde yer alabilir. Özellikle aşk hayatınızda derin düşünmekten ziyade, yüzeysel şekilde hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Sizin için bugün en önemli konu geçmişten ziyade bugünü mutlu ve huzurlu geçirmektir. O nedenle eskiye takılmak yerine, yeniye yer açarak kendinizi tazelemek yana olabilirsiniz. Bu durum özellikle ilişkisinde sorun olanların en fazla başvurduğu yöntemdir. Yani yeni bir arayışa geçerek heyecan duymak varken, kendinizi huzursuz edebilecek şeylerle uğraşmak size göre gereksizdir.

Peki bu bakış açısıyla herşey düzelebilir mi diye sorarsanız. Ancak geçici birkaç günlük oyalanmadan başka bir şey olmayacaktır. Sorunlar ordadır ve bir şekilde kendilerini yine hatırlatacaklardır. İlişkisi olmayanlar açısından bugünkü enerji, yeni bir aşkın ilk kıvılcımı anlamına gelebilir. Neşeli, nazik ve oldukça renkli kişiliğinizle karşınızdaki kişinin hızlı bir şekilde gönlünü fethetmeniz mümkündür. Sizin sıradışı halleriniz ve uçarı fikirleriniz onun fazlasıyla etkilenmesini sağlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   C.tesi Nis. 25, 2009 10:37 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Kovalar saat 06:22 de Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay etkisi altında cumartesi gününe adım atmaktasınız. Önümüzdeki iki hafta boyunca yansımaları devam edecek bu oluşum, değişime hazır olmak ve orijinal özelliklerinizi hayata geçirmek adına sizleri itekleyici bir güçtür. Maddi ve manevi anlamda güçlenerek, yuvanız sınırları içinde yeniliklerde bulunmanız adına da teşvik edici olan bu enerji sayesinde, geçmişte yaşananları bir yana koyarak, kendinizi toparlayabilir, yeni bir düzende hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. Astrolojik açıdan tazelenme, güçlenme anlamına gelen yeniay süreçlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kendinize inanmaktır. Eğer siz ne yapmanız gerektiğini kafanızın içinde tam olarak oturtur ve bunları gerçekleştireceğinize dair inancınızı güçlü tutarsanız, hem vakit kaybetmemiş olursunuz hem de karşınıza çıkan engellerle daha kolay başedebilirsiniz.

Bugün itibariyle geçmişi artık bir kenara koyarak, ailevi ilişkilerinizden duygu dünyanıza kadar neyi değiştirmek niyetinde iseniz o yönde harekete geçiniz. Maddi ve manevi anlamda güçlenmenin yolunun ancak böyle sağlanabileceğini biliniz. Özgür hareket etmek için, özgür kararlar almanız gerektiğini biliniz. Kimsenin yönlendirmesiyle değil, bizzat kendi istekleriniz doğrultusunda kararlar vermeye çalışınız. Bu yönde hareket ettiğiniz zaman hem iş hem aile yaşamınızın düzene gireceğini unutmayınız.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Cuma Nis. 24, 2009 10:54 pm

24.04.2009

Sevgili Kovalar haftanın son iş gününe Ay gezegeninin saat 15:12 olana dek devam edecek Koç burcu etkisi altında girmektesiniz. Yakınlarınızla olan her türlü iletişiminizde aktif yanlarınızı sergilemekten hoşlanacağınız bu enerji altında, bağımsızlık duygunuz gayet ön plandadır. Cesaretle girişimlerde bulunmaya çalışırken, başkalarının hakkına özen göstermeniz, yapıcı bir şekilde hareket etmeniz gayet yararlıdır. Planlarınızı yürürlüğe koyarken, aşırılıktan uzak durmanız gayet faydalıdır. Dikkatli ve düzenli olmaya çalışmalı, isteklerinizin varabileceği sonuçları iyi hesap etmelisiniz. Yolculuklar konusunda da etkili olan bu saat dilimi, kimileriniz için hafta sonu yapılacak ziyaretlerin göstergesi olabilir.

Saat 15:12-21:47 arasında Ay gezegeni Koç burcunun son derecelerinde boşluğa gireceğinden, ani kararlardan uzak durmak, daha önceden yapılmış planları uygulamak, yarım kalan işleri sonuçlandırmak, eksikleri gözden geçirerek tamamlamak gayet yararlıdır. Karşınıza çıkabilecek yeni teklifler veya durumlar karşısında beklemede kalmanız faydalı olacaktır. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, cumartesi için yaptığınız bazı planların sekteye uğraması anlamına gelebilir. Hızlı bir şekilde bitireceğinizi düşündüğünüz bir işin gecikebileceğini öğrenebilirsiniz. Sabırlı olmak zorundasınızdır. Ayrıca ev içindeki tatsızlıklarda affedici tarzda hareket etmeniz gerekebilir.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Nis. 23, 2009 8:33 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Kovalar, bugünkü etkiler altında kafanızın içinde iki düşünce hakim olabilir. Birincisi geleceğinizle ilgili düşündüğünüz planlarınızı uygulamaya koymak ve maddi durumunuzu düzene sokarak yarınlarınızı garanti altına almak. Bunun için her şeyden önce, hedeflerinizi destekleyebilecek ve sizi bugün bulunduğunuz konumdan çok daha iyi yerlere getirebilecek insanlarla bir araya gelmeniz gerekmekte. Bunun yolu çevrenizi genişletmek ve sosyal gruplara dahil olmaktan geçiyor. Ayrıca dünyaya geniş bir açıdan bakmalı ve esnek düşünmeye çalışmalısınız. Diğer önemli bir konu ise, şu aralar gerek maddi gerekse manevi açıdan hassas bir dönem geçiriyor oluşunuzdur. Bir yandan verdiğiniz mücadeleler, diğer yandan yakın çevrenizin üzerinizdeki baskısı derken bazı zamanlar hakikaten bunalmaktasınız. Aslında sizin isteğiniz, kendi yolunuzu çizmek ve bundan sonrasında, bu yol üzerinde gerekirse tek başınıza ilerlemek.

Fakat sorumluluklarınız ve hesap vermekte olduğunuz insanlar nedeniyle bunu yapmanız şimdilik zor görünüyor. En sıkıldığınız nokta ise, bazı kişilerin kendi bildikleri şekilde yaşamanız için size baskıda bulunmaları. Bu benim hayatım istediğim şekilde yaşarım diyemiyorsunuz. Çünkü böyle bir cümle, hakikaten problemlere yol açabilir. Günlük enerjileriniz özellikle bugün hızlı ve aktif bir şekilde düşünmenizi sağlasa da, özellikle ailevi durumunuzla ilgili konularda ılımlı yaklaşımlar içinde olmanız huzurunuz açısından gayet önemli. Malum bugün 23 Nisan. Çoğunluğumuz için tatil günü. Benim önerim güzel bir plan yaparak sevdiğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya kendinizce günü değerlendirmeniz. Böylece enerji toplayabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Çarş. Nis. 22, 2009 11:05 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Kovalar, saat 02:19 itibariyle, Venüs ve Mars gezegenleri Balık burcunun son derecelerinde kavuşmuş olacaklardır. Maddi konulardaki kazanımlarınız açısından gün boyu daha ciddi bir şekilde düşünmenizi gerektiren bu enerji, banka kredisi alarak rahatlamak veya birilerinden destek umarak işlerinizi halletmeniz yolunda sizi teşvik edici olabilir. Fakat son derece kısa süreli bir enerji olduğundan benim tavsiyem kesinlikle ani kararlar vermemenizdir. Çünkü herşey tozpembe görünebilir ve siz farkında olmadan yüklüce bir miktar borcun altına girebilirsiniz. Öncelikle bu enerjinin gözünüzü boyamasına izin vermeyiniz, mantıklı düşünmeyi tercih ediniz. Ödemeleriniz konusunda dikkatli olmayı ihmal etmeyiniz.

Bu enerji altında ilişkiler konusunda da dikkatli düşünmek gerekmektedir. Şefkat hisleriniz yoğunlaştığından gerçekçi düşünmeniz mümkün olmayabilir. Birlikte olduğunuz insan veya çevrenizdekiler sizi maddi ve manevi açıdan kendilerine bağımlı hale getirebilirler. Bu durum, üzerinizde bir yük oluşturabilir. Cinselliğe bakış açınızda sınırsızlık hissi hakimdir. Fantezi dünyanız yükselişe geçebilir. Saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, fiziksel açıdan sizi güçlendirici, girişimleriniz konusunda destekleyici ve sosyal ilişkileriniz bakımından aktif hale gelmenizi sağlayıcıdır.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Salı Nis. 21, 2009 9:09 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Kovalar bugünkü enerjiler altında, maddi ve manevi konularda, çevrenizdeki kişilerden beklentileriniz artabilir veya sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine duygusal düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Mantığınız devre dışı kalabilir ve duygularınızın sesine daha fazla kulak verebilirsiniz. Farkında bile olmadan hayaller kurmaya başlayabilir finansal açıdan bu darboğazını nasıl aşmanız gerektiği konusunda gerçekçi olmayan kararlar verebilirsiniz. Örneğin durumunuz müsait olmadığı halde kredi girişimde bulunabilir veya çevrenizdeki kişilerden ne gibi yardım görebilirsiniz bunları hesaplamaya çalışabilirsiniz.

Duyarlılığınız son derece yüksek olacağı için size destek vermediklerinde en yakınınızda kişilere sitem edebilir ve kendinizi şanssız biri olarak görebilirsiniz. Eğer mesleğiniz şairlik, yazarlık veya buna benzer alanda ise, bu dönemde enteresan projeler üzerinde çalışarak ekstra paralar kazanmak veya bağlantıda bulunarak iş bağlamak mümkündür. Ayrıca bugün ilişkinizle alakalı konularda iki farklı şekilde hareket etmeniz mümkündür. Kimi zaman sevgi, şefkat, ilgi çerçevesinde davranırken, kimi zaman onu yanıltmaya ve gerçek düşüncelerinizi gizleyerek ortama uyum sağlamaya yönelik tavırlar sergileyebilirsiniz. Bunun nedeni problemlerle uğraşmak istememenizdir. Onun istediği şekilde hareket ederek, zaman kazanmaya çalışabilirsiniz. Tabii bu durumda partnerinizin dikkatli olması ve empatide bulunması şarttır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Nis. 20, 2009 10:33 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Balıklar yeni haftaya, saat 08:56 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi altında başlamaktasınız. Duygular ve düşüncelerin aynı potada eridiği bugün, kendinizle barışık, hayalleriniz güçlü, vizyonunuz yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Huzur ve güvence arayışınızın temelinde maddi ve manevi konular ön planda olabilir. İyi bir iş, sağlıklı bir ilişki ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuz bugün çok daha önemlidir. Ayrıca sevgi dolu bir paylaşım, adil bir dünya düzeni ve sorunların olmadığı, herkesin birbiriyle güçlü paylaşımlar içinde olduğu bir hayat. İşte bugün bütün bunları ruhunuzun derinliklerinde hissetmenizi sağlayan doğal bir enerjiyle çevrilisiniz.

Maneviyatınızı güçlendiren, hayata daha bir inançla sarılmanızı sağlayan bugünkü yansımalar, yaşamınızla ilgili konulardaki her türlü tersliği kolaylıkla aşabilmenizde de size destektir. Bugün karşınıza çıkabilecek sorunları, yükselen gücünüz sayesinde kolayca aşabilirsiniz. Gönlünüzü ferah tutunuz. Güzel bir güne başlamakta olduğunuzu düşünün ve pozitif bir enerjiyle hayatı kucaklayınız. Çevrenizdeki dünyayı sıcacık gülümsemenizle aydınlatınız. Sizin varlığınızın birçok insan için ne kadar önemli olduğunu sakın unutmayınız.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Nis. 20, 2009 10:32 am

Pazartesi , 20.04.2009

Sevgili Kovalar saat 08:56 itibariyle, Balık burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, maddi ve manevi konularda güven ve huzur duygunuzun ne kadar önemli olduğunu ve bu duyguyu yüreğinizin içinde hissetmek adına mantıklı düşünmeniz gerektiğinin işaretidir. Yani bugün paranıza sahip çıkmalı, özünde gerçekler bulunmayan, geleceği olmayan, sadece günü birlik yarar sağlayan tekliflere olur demeden önce düşünmelisiniz. Değişik yerlerden ve değişik projelerden para kazanma isteğiniz bugün yoğunlaşabilir. Durumunuza bir an önce aydınlık kazandırmak için sabırsız davranmanız mümkündür. Kendi işinizden gelen paralar dışında, hiç ummadığınız yerlerden de gelen kısmetleriniz olabilir. Fakat dediğim gibi, bunları iyice araştırmakta fayda vardır.

Yani bunların karşılığında nasıl bir bedel ödeyeceksiniz bunu muhakkak anlamanız lazımdır. Bazen karşımıza öyle insanlar çıkar ki, bunlar umut verici gelişmelerle aklımızı başımızdan almaya çalışırlar. Oysaki hiçbir aslı ve astarı yoktur. Onun için temkinli olmayı ihmal etmeyiniz. Günlük enerjiniz, parasal alışverişiniz olan insanlarla ilişkinizi de güçlü tutmanız gerektiğinin işaretidir. Yaşanabilecek bazı minik sorunlar ailevi veya eş kaynaklı olabilir. Sakin ve ılımlı yanaşırsanız, bunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Saat 01:45 itibariyle, Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş gezegeni Boğa burcundaki seyrine başlamış olacaktır. Bu enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Paz Nis. 19, 2009 9:37 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Kovalar pazar gününe, arzuladığınız gibi sıradışı güzellikler yaşama isteği içinde ve özgürlük kavramınızla örtüşecek enerjilerin desteği altında başlamaktasınız. Üzerinizde kimsenin baskı ve kontrolü olmadan, hayatın zevkli yanlarının tadına varmak isteyebilirsiniz. Burcunuzda iki gündür ilerlemekte olan Ay gezegeni, aşkla coşmak, aşkı yüreğinizde hissetmek, güzelliklerin keyfini çıkarmak arzunuzu yoğunlaştırmakta. İlişkiniz olsun veya olmasın bugün sorunlarla uğraşmak niyetinde değilsiniz. Evet hayat devam ediyor. Sanıldığı gibi sorunları bir yana atmış, mücadeleden kaçmış değilsiniz. Sadece güç toplamak, kendi bireyliğinizin keyfine varmak, olan biteni daha sağlıklı olarak düşünmek istiyorsunuz.

Gün içinde bazı konularda yakın bir arkadaşınızla yaşadıklarınızı değerlendirmek, bundan sonrasına yön verebilmek adına şöyle bir anıları tazelemek isteyebilirsiniz. Bu konuşmada ortaya çıkan gerçek ise şu olabilir. Sizin de kendinize göre kırıldığınız noktalar ve yüreğinizin içinde sizi yaralayan durumlar bulunmakta. Hala düşündüğünüzde içinden çıkamadığınız problemler, kafanızda sorular oluşturmakta. Ve artık bunlardan bir şekilde kurtulmak niyetindesiniz. İşte bugün bütün bunları gözden geçirebilirsiniz. Günün çoğunluğunda ise, sosyal hayatın içinde sizi mutlu edebilecek, keyiflendirecek hobilerinizle, sanatsal ve sportif faaliyetlerinizle yakından ilgilenebilir, içinizdeki coşkunluğu dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   C.tesi Nis. 18, 2009 3:44 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Kovalar burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, cumartesi gününü gayet heyecanlı ve coşkulu geçirmenizde etkilidir. Ayrıca aşık olma isteğiniz yükselebilir ve karşı cinse kolayca bağlanmanız mümkündür. İlişkisi olanlar ise, sevdikleriyle değişik bir gün geçirmek adına sürpriz planlamalarda bulunabilirler. Ciddi işlerle uğraşmaktan ziyade, güzellikler peşinde koşabilir, hatta zevk için olmadık risklere bile atılabilirsiniz. Değişiklikten hoşlanır, sizi kimsenin yönlendirmesine izin vermezsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmekten çok, kendinizi mutlu etmekten yana davranabilirsiniz. Duygusal iniş ve çıkışlarınız yüzünden kimi anlarda abartılı tepkilerde bulunmanız da mümkündür.

Günlük enerjiniz altında, çok kolay uyarılan bir yapıya sahipsiniz. Değişim ve heyecan ihtiyacınız en fazla zevkleriniz konusunda sizi atak haline getirebilir. Beğenilmek, herkesin ilgisini çekmek, sahip olduklarınızla odak haline gelmek arzusu yoğunlaşabilir. Yaratıcı enerjinizi insanların dikkatini çekmek adına kullanabilirsiniz. Doğal bir manyetizmanız vardır ve bu durumda size hayır diyecek insan pek yok gibidir ve bu durum size keyif katabilir. Cazibenizle ışıl ışıl parlayabilirsiniz. İnsanlar sizi ilginç ve heyecan verici biri olarak görürler

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Cuma Nis. 17, 2009 12:25 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Kovalar, haftanın son iş gününe, Ay ve Güneş arasında meydana gelecek son dördün etkisi altında başlamaktasınız. Güvenlik duygunuzla alakalı meseleler son derece önemli bir yer tutmakta. Kendinizi aşmak ve her türlü olumsuzlukla başa çıkabilmek için güçlü olmak zorunda olduğunuzun farkındasınız. Bu aralar en fazla yoğunluk gösterdiğiniz alan duygusal ve ruhsal anlamda ne durumda olduğunuzu net olarak saptamak. Tabi ki sorunlarınız var ve kafanızın içinde varmak istediğiniz bir hedefiniz bulunmakta. İşte bütün bunların gerçekleşmesi için farklı bir meslek arayışındasınız. Siz geleneksel kurallar içinde çalışmak niyetinde değilsiniz. Kafanızın içindeki fikirleri ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz alanda, katı kurallar ve sınırlamalar olmamalı.

Çünkü diğer insanlardan çok daha değişik düşünen bir kişisiniz ve sizin ortaya bir şeyler çıkarabilmeniz, üretebilmeniz için çalıştığınız insanların da buna müsait olması gerekiyor. İşte bugün bu duygular altında bir yandan hayatın zorunlulukları ile uğraşırken diğer yandan yapmak istedikleriniz arasında keyifsizlik yaşamanız mümkündür. Benim size önerim kendinizi hiç tedirgin etmeden, şu anki konumunuzu sürdürürken bir yandan da böylesi bir iş için araştırmalarınızı sürdürmenizdir. Fakat acil şekilde karar vermek yerine sakin ve kontrollü olursanız çok daha yararlı olacağını söyleyebilirim.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Nis. 16, 2009 10:09 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Kovalar, duygularınız ile düşünceleriniz arasında kimi zaman çelişkiler içinde kalabileceğiniz yeni bir güne Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında başlamaktasınız. Siz genel olarak, beklemekten yana değilsinizdir, oysaki bugünkü olaylar sizi sürekli aynı noktada tutmaya ve disiplinli davranmaya zorladığından sinir bozucu gelebilir. Sanki herşey tek bir habere bağlı gibi. O haber gelse herşey birdenbire düzelecek ve adım atılacak diye düşünmektesiniz. Ciddiyet ve sorumluluk gerektiren alanlara yönelmektense daha çabuk ve daha fazla değişim yakalamaktan yanasınız fakat bugünkü enerjiler pek buna fırsat vermeyebilir.

Davranışlarınız yansıyan, güçlü görünme isteğiniz ve yeniden bazı şeyleri düzenleme arzunuz nedeniyle düşünceli gözükebilirsiniz. Size tanıyanlar bugün oldukça sakin davrandığınızı fakat bir o kadar sıkıntılı olduğunuzu düşünebilirler. Aslında bu durum yapmayı düşündüğünüz işler için düşünceli oluşunuzdandır. Çevrenizdeki kişiler sizin pek yakında orijinal bir atılımda bulunacağınızı hissediyor olabilirler. Siz her zaman istediğiniz anda her konuyla ilgili bilgiye ulaşabilecek kadar zeki bir kişisiniz. Bugün ileri atımlarınızla ilgili neler yapılabilir bunları şöyle bir tasarlarsanız gayet olumlu bir şekilde günü değerlendirmiş olursunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Çarş. Nis. 15, 2009 7:20 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Kovalar güne, Ay gezegeninin Oğlak burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, kendi istekleriniz konusunda inatlaşmalardan uzak durmanız ve olayları tarafsız bir bakış açısı altında ele almanız gerektiğinin göstergesidir. Bazı konuların sizin elinizde olmadan, aleyhinize dönüşmüş olması bugün canınızı sıkabilir. Bazı insanlarla kapalı kapılar ardında görüşmeniz gerekebilir. Bu görüşmelerde kimin dost veya kimin düşmanınız olduğunu hakkında keskin bir yargıya sahip olabilirsiniz .Sakin olmanızı öneriyorum. Ayrıca bugün, otorite konumunda bulunan bazı kişilerle aranızda önemli konuşmalar geçebilir. Bu kişileri can kulağıyla dinlemeniz faydalı olabilir. Maddi veya manevi problemleriniz nedeniyle bugün kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle, kendinize olan güveninizi kesinlikle kaybetmeden, mantıklı bir şekilde düşünmeniz ve sağlıklı çözümler bulmak için herşeyi bir kez daha gözden geçirmenizdir. Bu sizi rahatlatabilir.

Saat 13:00 itibariyle yöneticiniz Uranüs gezegeni ile Mars gökyüzünde aynı derece içinde kavuşmuş olacaklar. Bu güçlü enerjinin, sizler açısından olumlu anlamı, yeteneklerinizi ifade edebileceğiniz alanlarda faaliyetlerde bulunarak maddi güç elde etmeniz, parasal konularda bundan sonrası adına daha dikkatli hareket etmeniz ve bütçenize yeni bir yön vermeniz, değişik ve sıradışı yöntemler aracılığıyla para kazanmanız, yeni trendlere açık olmanız ve orijinal düşünmeniz, kişisel zekanızı ileriye dönük yatırımlarda bulunmak adına ön planda tutmanız, beklenmedik kazançlar elde etmeniz anlamına gelebilir. Olumsuz kullanımı: Güvenlik veya maddi konulara karşı duyarsızlık, aşırı para harcama ve bu konuda kimsenin sözünü dinlememe, hayali yatırımlarda bulunma, sonunu görmediğiniz işlere kalkışma, güvenliğinizi riske atma, borç-alacak konularında dikkatsiz davranma, yanlış işlere karışma, kısa yoldan zengin olmaya çalışma şeklinde özetlenebilir. Bu konularda dikkatli olmanızı öneriyorum.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Salı Nis. 14, 2009 10:36 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Kovalar sabah saatlerindeki enerjiler tüm burçları farklı alanlarda zorlayacağa benziyor. Ne gibi yansımalar altındasınız beraberce ele alalım. Öncelikle iyimser düşünmenizin önüne geçici olduğunu görüyoruz. Yani durumları negatif bir şekilde ele almanız mümkün. Uzak görüşlü bir şekilde hareket etmek kolay olmayabilir. İleriye yönelik planlarınız konusunda kendinize güven duymakta zorlanabilirsiniz. Bütün buraya kadar yazılanlar enerjilerin size hissettirdiği olumsuz hallerdir. Oysaki kendinize olan güven duygunuzu içinizde oluştursanız ve kararlılık gücünüzü açığa çıkararak, iç sesinize kulak verseniz, yukarıdaki durumların aslında sizin kendi dünyanızda yarattığınız korkular olduğunu gayet iyi anlayabilirsiniz.

Bilakis bugünkü enerjiler bilinçli düşünmeniz halinde gayet olumludur. Projelerinizi yürürlüğe koyma konusunda yapmanız gereken, sizinle aynı amacı taşıyan insanlarla bir araya gelmek ve onlarla ortak şekilde hareket etmektir. Bu durumda sorumluluklarınız tabi ki artacaktır. Peki sizin gibi zeki bir kişi, bunlarla baş edemez mi? tabi ki edebilir. Bir Kova sıradışı düşünmeyi bilen, değişik yöntemler geliştirebilecek kadar özeldir. Yeter ki, önündeki gerçeğin, gelişimin ve değişimin farkında olsun. Akşam saatlerindeki enerjiniz, işte bütün bunları görebilmenizde ve cesaretle yol alabilmenizde sizi destekleyicidir. Lütfen kendinizle yüzleşiniz ve amaçlarınızın farkında olunuz. Unutmayınız ki size inanan birçok insan var. Onları ve herşeyden önemlisi kendinizi yanıltmamak için cesur olunuz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Nis. 13, 2009 1:49 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Kovalar yeni hafta oldukça dinamik etkiler altında başlamakta. Sıradışı adımların, yeniliklerin enerjisi olan Ay gezegeninin Yay burcu seyri altında, fanatik görüşlerinizi kitlelere açıklama ihtiyacı duyabilir, bulunduğunuz alanda şansınıza fazlasıyla güvenebilirsiniz. Bir gezgin gibi oradan oraya koşuşturabileceğiniz bugün, amacınız keşiflerde bulunmak ve geniş bir alanda söz sahibi olmaya çalışmaktır. İdeallerinize öylesine sahip çıkarsınız ki, önünüze hangi engel çıksa onu kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Cömert yüreğiniz tüm insanların iyiliği adına attığı için, kimsenin kimseye haksızlık yapmasından hoşlanmaz, yürekli bir şekilde adaleti savunabilirsiniz. Yaşamın anlamı üzerine bilgece konuşmaktan, etrafınızdaki insanları sevgiyle kucaklamaktan hoşlanacağınız bugün, kibirli insanlardan uzak durmaya çalışabilirsiniz.

Geleceğinizi ilgilendiren konularda proje ve planlarınızı ortaya koyabilir, güçlü insanlardan destek bekleyebilir, sizin için kutsal olan değerlerinize hiç kimsenin göz ucuyla dahi bakmasına tahammül göstermeyebilirsiniz. Siz inandığınız yolda ilerlemekten yanasınız. Tek ihtiyacınız özgür hareket etmek. Büyümek ve genişlemek taraflısı olduğunuz bugün, hariçten seslere kulaklarınızı tıkayabilirsiniz. Çünkü motivasyonunuzu hiçbir kimsenin ve hiçbir şeyin bozmasından yana değilsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken nokta, fikirlerinizi ancak güvendiğiniz insanlarla paylaşmanızdır. Rekabet dünyası içinde yer aldığınızı lütfen unutmayınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Paz Nis. 12, 2009 7:50 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Kovalar bugün Ay gezegeninin Akrep burcu seyrinin ikinci günündeyiz. Bugünkü etkiler altında aileniz veya partnerinizden, maddi-manevi olarak beklediğiniz desteği görmeniz zor olabilir.. Ayrıca aranızdaki görüş farklılıkları nedeniyle ufak tefek sorunlar yaşanması mümkündür. Bu durumda ortama ayak uydurmanız, huzurunuz açısından son derece önemli hale gelir. Ayrıca etrafınızdaki insanları, kendi bildiğiniz ve doğru olduğunu düşündüğünüz şekilde yönlendirmeye çalışmanız, gerilime sebebiyet verebilir. Günlük enerjinin bir diğer yansıması ise, tutkularınızı yükseltici ve hırslarınızı körükleyici bir etki yaratmasıdır.

Bütün bir haftanın yoğun koşuşturması ve zorunluluklarla uğraşmanın yarattığı stresten kurtulmak, değişik bir şeyler yapmak ve kafanızı boşaltmak ihtiyacı saat 21:02 itibariyle Ay gezegeninin Yay burcuna girişiyle mümkün hale gelebilir. Gerek sevdiklerinizle gerekse başka insanlarla olumlu iletişim kurmanızı kolaylaştırıcı bu enerji altında, düşüncelerinizi özgürce ifade edebilir, neşeli hallerinizle çevrenizi etkiniz altına alabilir, bulunduğunuz ortama yenilikler ve hoşluklar katabilirsiniz. Kısaca bu saatlerde sizinle birlikte olmak, kesinlikle bir ayrıcalık ve zevktir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   C.tesi Nis. 11, 2009 11:57 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Kovalar, cumartesi gününe Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında başlamaktasınız. Parasal konularda ve manevi destek görmek istediğiniz alanlarda fazlasıyla hassas düşünebilir, bazı kişileri affetmeme taraftarı olabilir, depresif tepkilere açık davranışlar sergileyebilirsiniz. Sabit görüş yapınız nedeniyle, sizin doğrularınız ile yakın çevrenizde bulunan insanların görüşleri arasında farklılıklar oluşabilir. Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanabilmek için, girişimlerinizde ve dış dünyadaki insanlarla olan ilişkinizde öncelikle zorlukların üstesinden gelecek şekilde ayarlamalar yapmanız gerekecektir.

Bu ayarlamada cömert yüreklilikle ve sıcakkanlı bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise içinizdeki korkuları yenmeli ve mevcut problem ne olursa olsun bunu kökünden çözmeden, bu durumların üstesinden gelmenizin imkansız olduğunu kabul etmelisiniz. Ayrıca şunu unutmayınız ki, ne aşırı gurur ne de aşırı inat size fayda getirmez. Hayatınızı sağlam bir temele oturtmak için öncelikle kendi iç dünyanızdaki sorunları çözmeye çalışmalısınız

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Cuma Nis. 10, 2009 5:33 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Nis. 09, 2009 8:16 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Salı Nis. 07, 2009 7:15 pm

07 nisan 2009 bugün

Bugün, arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu şekilde etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor.
Bugün duygusal açıdan oldukça yoğun ve zor bir gün geçireceksiniz gibi görünüyor. Karşı cins ve sosyal ilişkileriniz sizi üzebilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimseden hiç de haketmediğiniz sözler duyabilir, yerine getirmeniz çok zor olan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Bu insan size karşı yoğun bir anlayışsızlık içinde olabilir ve istekleri size son derece bencilce şeyler olarak görünebilir.
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin.
O kadar rahat bir tavır sergiliyorsunuzki, telaşsız oluşunuzdikkat çekiyor. Uzun zamandırböyle davranmamanız bir anda insanlarınmeraklanmasına neden oluyor.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Nis. 06, 2009 9:52 am

06 nisan 2009 bugün

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Nis. 02, 2009 10:43 am

02 nisan 2009 bugün

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Çarş. Nis. 01, 2009 10:04 am

01 nisan 2009 bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Salı Mart 31, 2009 9:53 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak. Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. Enerjinizi açık havaya çıkarak ve yürüyüşler yaparak dengeleyebilirsiniz. Dargın olduğunuz birinden haber alacaksınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Mart 30, 2009 10:04 am

30 Mart 2009 - Bugün

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   C.tesi Mart 28, 2009 9:47 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Cuma Mart 27, 2009 12:41 pm

27 mart 2009 bugun

Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kırıcı sözler sarfedebilirsiniz. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi bomba gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Mart 26, 2009 12:59 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli. Duygusal bağlamda da pırıltılı günlerin başlangıcı. Ancak hiçbir şey mali alanda elde edeceğiniz başarıların yerini tutmayacak. Övgüyü gerçekten hak ediyorsunuz. Siz de kendinizi şımartın ve paranızı dilediğiniz gibi harcayın. Tabiki böyle bir durumda sağlığınızın da iyi olmaması düşünülemez.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Çarş. Mart 25, 2009 8:20 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli. Duygusal bağlamda da pırıltılı günlerin başlangıcı. Ancak hiçbir şey mali alanda elde edeceğiniz başarıların yerini tutmayacak. Övgüyü gerçekten hak ediyorsunuz. Siz de kendinizi şımartın ve paranızı dilediğiniz gibi harcayın. Tabiki böyle bir durumda sağlığınızın da iyi olmaması düşünülemez.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Salı Mart 24, 2009 12:55 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Ptsi Mart 23, 2009 10:37 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp sevdiğinizle tartışmayın. Nasıl olsa herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek. Siz kısmetlisiniz. Aşkta yenilik olacak. Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın. Böbreklerinize dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Paz Mart 22, 2009 2:25 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   C.tesi Mart 21, 2009 3:25 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor. Yaşamı çok seveceksiniz. Sevdiğiniz varsa uyum içinde olacak ve birlikte mutluluğa gideceksiniz. Sevdiğiniz yoksa bir davette biriyle tanışacaksınız. Bu anlamlı bir ilişki olacak. Midenize dikkat. Abur cubur yemeyin.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Cuma Mart 20, 2009 2:48 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Tasarruf yapın. Sonra çok sıkıntı çekersiniz.

Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: KoVa 21 ocak-19 subat   Perş. Mart 19, 2009 3:42 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Tasarruf yapın. Sonra çok sıkıntı çekersiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: KoVa 21 ocak-19 subat   Çarş. Mart 18, 2009 5:24 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle baş ağrılarına dikkat.
Kullanıcı profilini gör

KoVa 21 ocak-19 subat
1 sayfadaki 1 sayfası