TüM CHaTLaQSLaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
widgeo.net
Web Counter
En son konular
» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ C.tesi Tem. 04, 2015 10:27 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından _troyaa_ Çarş. Tem. 01, 2015 11:45 pm

» www.radyocare.djop.de
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:07 pm

» yayindayim
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:05 pm

» Üsküdarda sabah oldu ,hadi kahvaltiya....
tarafından uğurradyo C.tesi Ara. 07, 2013 2:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi Cuma Tem. 28, 2017 11:59 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (5389)

DeLiYaR (3274)

BaRoNeS (2252)

ANGeLiNa (1988)

ALTIN_DAMLA (743)

GuLGuZeLi (637)

ruzgar (543)

hope (509)

GüL-PeRiSi (444)

CaT_GiRL (250)

Flatcast.fr
ONLiNe RaDYo

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Paylaş | 

BaLiK 20 subat - 20 mart

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
special_uye

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2129

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Paz Haz. 21, 2009 1:47 pm

Pazar , 21.06.2009

Sevgili Balıklar, pazar gününe saat 12:29 itibariyle etkili olacak, Ay gezegeninin Yengeç burcu etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji, sosyal hayatın içinde yaşınızdan daha olgun tavırlar göstermeniz anlamına geleceğinden, bugün çevrenizdeki insanlar için, abla, abi, baba veya anne profili çizmeniz kolaydır. Ağırbaşlılığınız ve kendi isteklerinizden ziyade başkalarının duygularına dönük oluşunuz takdir edilmenizi sağlasa da, öncelikle siz neyle mutlu olursunuz bunu saptamalısınız. Sorumluluklar evet, çalışmanız gerekiyor ona da evet, hayat kimi zaman çekilmez gayet doğru, fakat ya siz, siz gerçekten huzurlu musunuz? Bu kadar çalışmanın, çaba sarfetmenin yanında kendinize zaman ayırıyor musunuz? bunlar son derece önemli.

Saat 16:29 itibariyle başlayacak enerjinizin en olumlu yanı, duygularınız üzerinde iyi bir tesir yaratmasıdır. Fakat bu durum, başkalarıyla paylaşım içinde olmanız halinde geçerlidir. O zaman yapmanız gereken katılımda bulunmaktır yani sosyal aktivitelerin içinde yer almak, grup halinde sizinle aynı amaç birliğinde olacağınız kişilerle bir araya gelmek, paylaşımda bulunmak, istekleriniz adına yeri geldiğinde bencilleşmektir. Unutmayınız ki, siz ne kurbansınız ne de bir köle. Kimsenin sizi üzmeye hakkı olmadığı gibi, sizin de başkalarından kendinizi mahrum etmeye hakkınız yok.

Not: Saat 08:45 itibariyle Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş, Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu enerjinin burcunuza olan yansımaları Aylık yorum köşemizin Haziran bölümünde bilginize sunulmuştur. Gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   C.tesi Mayıs 23, 2009 11:54 am

Cumartesi , 23.05.2009

Sevgili Balıklar cumartesi gününe Ay gezegeninin Boğa burcundaki seyriyle devam etmektesiniz. Günün diğer oluşumlarını da göz önüne alırsak, günlük enerjinizin dikkatli olunmasını gerektiren en önemli konusu ise, geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarının geleceğinizi kurmaya çalışırken, önünüzde engel oluşturmasına izin vermemenizdir. Lütfen eskiyi ve yaşananları bir kenara koyunuz. Çünkü siz endişeli olduğunuz sürece, huzur bulmanız zordur. Kendinizden emin olunuz. Bunca yıldır emek vererek oluşturduklarınızı geçmişin gölgesi içine hapsetmeyiniz ve ben buradayım diyerek tutkulu bir şekilde yol alınız.

Günlük enerjinizin bir diğer etkisi ise, parasal konularda da aynı şekilde, evinizin güvenliği adına risk almamaya özen gösterin. Paranızı dikkatli kullanın ve elinize geçen üç beş kuruşu nasıl daha iyi değerlendirirsiniz bunu araştırın. Ayrıca hakkınız olanı istemekten çekinmeyin, kim olursa olsun parayla alakalı konularda sizi kimsenin yanıltmasına izin vermeyin. Siz neye ihtiyacınız olduğunu gayet iyi biliyorsunuz, kimsenin aklına ihtiyacınız yok. Yalnız sert davranmayın, sadece ağırlığınızı gereken yerlerde göstermeye çalışın.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

Lakap : CaRe
cizgi resim :
ReP PuaNi : 8
ReP GüCü : 7330

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Cuma Mayıs 15, 2009 11:00 am

Cuma , 15.05.2009

Sevgili Balıklar bugün, özellikle hafıza gücünüze oldukça ihtiyaç duyabilirsiniz. Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında, bugünde dek yaşadıklarınızı gözden geçirmenin faydalı olacağını söyleyebilirim. Bu gözden geçirişin en önemli faydası bulunduğunuz alanda değişimler yapabilmek içindir. Yani, eski deneyimlerinizin ışığı altında hayatınıza yeni bir pencereden bakabilirsiniz. Artık bazı şeylerin geçerliliğini yitirdiğinin gayet iyi bilincindesiniz. Ne kadar didinseniz de, çabalasanız da, o günlere dönmeniz mümkün olmayabilir. Şimdi yapmanız gereken, farklı ve gayet sıradışı bir yaşam için kolları sıvamak.

Belki çok yorulacak, hatta kimi zaman pes edeceksiniz. Fakat yine de denemeye değer diye düşünebilirsiniz. Bu yeni yolda ilerlerken, bırakın etrafınızdakiler ne düşünürse düşünsünler, bunları görmezden gelin. Çünkü başarınız nasılsa onları susturacaktır. Duygu dünyanızda ise yine gizlilik ön planda. Gözlerden uzak ve sadece kendi içinizde taşıdığınız bu hisler sizi olgunlaşmaya sevk ediyor gibi. İç dünyanızdaki kontrolü ele geçirmenin hazzını yaşayın. Belki çevrenizdekiler bu aralar sadece çalışmaya ağırlık verdiğinizi düşenebilirler. Hatta duygusuz tavırlarınız olduğu yönünde uyarabilirler. Bunları da dert etmeyin. Siz doğru bildiğiniz yolda ilerlemenizi sürdürün.

Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve
Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak için; Konustuklarimdan
çok..
Sustuklarima kulak verin..
Aklım Sukütu Sever benim..
Çünkü çok
ağir ödeştik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

Kullanıcı profilini gör http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Mayıs 14, 2009 9:23 am

Perşembe , 14.05.2009

Sevgili Balıklar bugün, genel olarak iletişim tarzınızda ciddiyet hakimdir. Çevrenizle olan birebir ilişkilerinizde güven olgusu çok değerlidir. Size sağlamlık veren, zamanla oturmuş olan herşeyi sahiplenir ve kaybetmekten korkabilirsiniz. Çalışma hayatınızla ilgili alanlarda, ciddiyet içinde görevlerinizi ele alır, duygularınızı işinize karıştırmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla paylaşım içinde bulunmak sizi rahatlatabilir.

Kimi dostlarınızla aranızdaki problemleri bugün tekrar ele aldığınızda gerçekleri daha net ortaya koyabilirsiniz. Kafanızın içindeki bazı projelerle ilgili daha detaylı çalışmak isteyebilir, sistemli ve disiplinli olmak gereği duyabilirsiniz. Kimileriniz bugün aşırı ciddiyetin getirdiği bir içsel sıkıntı yaşayabilir ve bunu gidermek amacıyla daha sosyal olmak isteyebilirler, kimileriniz ise tam tersine kendi çevrenizde çok daha huzurlu olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Not: Merkür gezegeninin, 6 -14 Mayıs İkizler ve bugün, 14 -30 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda devam edecek geri hareketinin etkilerini, Mayıs aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Cuma Mayıs 08, 2009 9:34 am

Cuma , 08.05.2009

Sevgili Balıklar, uzun seyahatleriniz, yabancı bir ülkeye yerleşim (evlilik- iş- eğitim ), yüksek eğitiminiz, akademik eğitiminiz, yabancı kültürlere duyduğunuz merak, din ve inancınızla alakalı tüm konular, fanatik görüşleriniz, gelenek ve göreneklere verdiğiniz önem, bilgelik yolundaki inanışlarınız, ithalat ve ihracatla ilgili meseleler, yasalarla alakalı görüşleriniz, yargı konuları, araştırma ve keşifleriniz, maceralarınız, gönül ilişkiniz, yabancı dil öğrenmek, felsefik görüşleriniz, ihtisaslaşma ile ilgili durumlarınız, dini kurumlar, yayıncılık, denizaşırı ülkeler, kendi içinize yolculuk (ben kimim, nerden geldim nereye gidiyorum sorularının cevaplarını arama) ve maceralarınız konularında etkili olması muhtemel enerjiler altında haftanın son iş gününe adım atmaktasınız.

Ay gezegeninin Akrep burcu seyri, yukarıdaki mevzularda derinleşerek gözlemlerde bulunmanız ve içinde bulunduğunuz durumu daha net kavramanız adına önemlidir. Gün içinde, otorite konumunda bulunan kişilerin direktifleri veya izledikleri tutum sizde hayal kırıklığı yaratıcı olabilir. Bu durumda hevesinizin kaçması mümkündür. Oysaki egonuzu geriye çekerek düşünür, yeni dönem için yapılması gerekenleri iyice analiz ederek, eksiklerinizi tamamlarsanız, bundan sonrasında çok daha başarılı olacağınız kesindir. O zaman gelin bugünü, bu şekilde değerlendirmeye çalışın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Mayıs 07, 2009 11:08 am

Perşembe , 07.05.2009

Sevgili Balıklar, duygusal ve ruhsal güvenliğinizi ilgilendiren durumlarda, geçmişinizle ilgili meselelerde, bağımlılıklarınızla alakalı her mevzuda, kontrolünüz dışı gelişen olaylarla karşılaşmak mümkün olabileceğinden, özellikle sabah saatlerinde parasal açıdan özgürce hareket etmeniz, yeniliklerde bulunmanız pek mümkün olmayabilir. Girişimlerde bulunmak için, belirsizliklerin mutlaka ortadan kalkmasını beklemek gerekmektedir. Çünkü güçlü bir akış söz konusu olmadığından, hangi yönde gitmeniz gerektiğini tam olarak saptamak zor olabilir. Bu durumlar sadece Balıklara özgün yaşanmamakta, tüm burçlar açısından pasif bir bekleyiş söz konusu olmaktadır. Nitekim saat 13:00-19:48 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, parasal ve manevi konulardaki her türlü paylaşım, istediğiniz sağlamlıkta ve tutarlılık içinde gelişmeyebilir.

İlişkilerdeki paylaşım pek lezzetli olmadığından kendi moralinizi yine kendiniz yükseltmek durumunda kalabilirsiniz. Kime ne söyleseniz de, şunu biliniz ki, herkes kendi yaşam kavgasıyla meşgul. Herkesin kendine göre bir sıkıntısı var. Bu nedenle etrafınızdaki insanların garip tutumlarını, o muhteşem empati gücünüzle çözebilecek yine sizsiniz. Saat 19:48 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağladığı gibi, gün boyu yaşanan ve üzerinizde biriken stresi atabilmenizde de etkilidir. Akşam saatlerinde herşey yavaş yavaş lehinize gelişmeye başlayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Çarş. Mayıs 06, 2009 11:05 am

Çarşamba , 06.05.2009

Sevgili Balıklar gün boyu Terazi burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, ilişkilerde uyumu korumak ve paylaşımlarda bulunmaktan yana olduğunuzun göstergesi gibidir. Yani bugün isteseniz de bireysel davranmanız mümkün olmayabilir. Eğer probleminiz parasal konularda ise, özellikle size destek sunabilecek kişilerle ilişkinize dikkat etmeniz gerekebilir. İlişki konusunda sorunlarınız varsa, partnerinizle açık açık konuşmanız yararlı olabilir. Girişim çabanız ve ifade gücünüz açısından enerjilerinizin düşük olduğu bugün, hayali projeler yerine, halledilebilir olanlara yönelmenizde fayda vardır. Sezgilerinizin güçlü sesi altında, cevapsız kalmış bir çok soruya yanıt bulmanız mümkündür.

Ender olarak sert çıkışlar yapabileceğiniz bugün, sabırlı olmanız halinde altından kalkılmayacak hiçbir sıkıntınız yoktur. Endişe ve kuruntularınızın sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Günlük enerjiniz bazılarınız için cinselliğin ön planda olduğu bir yakınlaşmanın işareti olabilir. Bu durumda anlaşıp anlaşamayacağınızdan ziyade, günü hoş geçirmeniz, sıkıntılarınızı biraz olsun unutmanız sizin için çok daha önemlidir. Şu aralar para evinizde ilerlemekte olan Venüs ve Mars gezegeninin Koç burcu seyri altında, maddi açıdan güçlü bir partnere olan ihtiyacınız yoğunlaşabilir. Bu yoğunluk bugünkü Ay enerjisi nedeniyle iki misli artabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Salı Mayıs 05, 2009 11:54 am

Salı , 05.05.2009

Sevgili Balıklar, saat 04:32-12:52 arasında boşlukta olacak Ay gezegeninin etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum nedeniyle, partnerinizin duygularıyla sizin bakış açınızda o denli farklılıklar oluşur ki, siz destek görmek ve ilgi uyandırmak isterken, o kendi farklılıklarını göstermekten yanadır. Aslında kafası oldukça karışıktır, hatta sizin gibi belirli bir yön tutturması zor görünmektedir. Arkadaşlık hissinizin daha fazla olduğu bugün, ilişkinin duygusal boyutundan ziyade ortak paylaşım alanlarınızdan konuşmak, hatta birbirinizin hoşlandığı şeylerden bahsetmek ikiniz arasında güçlü bir sempatinin oluşmasında yardımcıdır.

Bu arada eski konulardan, anlaşmazlıklardan söz etmek, bunları çözüme kavuşturmaya çalışmak güç olduğundan denememenizi tavsiye ediyorum. Saat 12:52 itibariyle Ay Terazi burcuna girdiğinde, paylaşım ve bütünleşme duygunuzda dengeli hareket etmeye çalışmak, paylaşımcı olmak son derece önemlidir. Kuşku ve kuruntuların sizi esir almasına izin vermemeniz lazımdır. Sizin istediğiniz ne çatışmak ne de huzursuzluktur. Sadece keyfinize düşkün olacağınız bu saatleri rahat bir şekilde geçirmek niyetindesinizdir. Partnerinizin gönül yapıcı tarzda hareket etmesi, olayları kendi akışına bırakarak zorlamaya çalışmaması yerinde olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Ptsi Mayıs 04, 2009 1:47 pm

Pazartesi , 04.05.2009

Sevgili Balıklar pazartesi günü, özel ilişkinizle alakalı konular üzerindeki yoğunlukla başlıyor dersek doğru bir tanımlama olur kanaatindeyim. Evet bugün tüm ilginiz partnerinizle ilgili konular üzerinde düşünmenize neden olduğun gibi, onu inceden inceye analiz etmeniz, içinde bulunduğunuz durumu kendi kendinize veya bizzat onunla konuşarak tespit etmeniz anlamı da taşıyabilir. Yaşadıklarınızdan sizde artan kalan özü keşfetmeye çalışınız. İlişkinizi yoluna koymak için onunla açık ve net bir şekilde konuşunuz. Zaten bugünkü enerjiler altında kontrol ondan yanadır. Yani siz isteseniz de durumları kendi başınıza değerlendiremezsiniz. Birbirinizle iletişim içinde olmanız mutlaka şarttır.

Bunu yaparken bazı noktalar canınızı sıkabilir. Neden ve niçin soruları kafanızın içinde dolaşabilir. Siz cevap vermeye çalışsanız da, bu soruların yanıtı zamana ve partnerinize bağlıdır. Benim tavsiyem asla kendi başınıza kuruntulu veya endişeli düşünmemenizdir. Eğer bazı şeyler kafanıza takılıyorsa, bunları açıkça sormayı ihmal etmeyiniz. Görmek istediklerinizi değil, asıl gerçekleri anlamaya çalışmanız, sizin açınızdan çok daha yararlı olabilir. En azından ileride, neden sormadım diye kendinize kızmamış olursunuz. İlişkisi olmayanlar ise bugün aşk konusunda biraz daha esnek düşünmek sayesinde rahat edebilirler.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   C.tesi Mayıs 02, 2009 12:12 pm

Cumartesi , 02.05.2009

Sevgili Balıklar bugün, geri planda kalarak sevdiklerinizin sizi merak edip etmedikleri gözlemlemek isteyebilirsiniz. Hani biraz ortalardan kaybolursam değerimi anlarlar tarzı bir yaklaşıma benzetebiliriz. Bu enerjinin bir diğer etkisi ise, üzerinde çalıştığınız bir konu için hazırlanmak ve kalan zamanı iyi değerlendirerek en iyi şekilde kendinizi ifade etmek olabilir. Kimi zaman hayatla oyun oynadığınızı bile düşünüyor olabilirsiniz. İnsanlara şöyle bir uzaktan bakarak ne kadar boş şeylerle uğraştıklarını gözlemleyebilirsiniz.

Günlük enerjilerin bir diğer etkisi ise, özellikle ilişkinizi ilgilendiren konularda zıt kutuplarda olmanıza rağmen, bu durum size bugün hoş gelebilir. İçinizden bir ses, mutlu olacağınızı söylüyor gibidir. Bundan sonra, eskisi gibi kendinizi ele vermekten yana değilsiniz. Sizin arzunuz kendinizi olduğunuz gibi ifade edebileceğiniz bir beraberlik. Farklılıkları olsun ama beni de olduğum gibi sevsin tarzı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Değişim, dönüşüm yaşama isteğiniz bugün çok daha fazla ön planda olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Nis. 30, 2009 3:48 pm

Perşembe , 30.04.2009

Sevgili Balıklar duygusal yoğunluğunuzun ön planda olduğu bir güne adım atmaktasınız. Bugün tüm burçlar farklı yaşam alanlarında hassasiyet dolu tavırlar gösterebilirler. Sizler açısından ne gibi yansımalar oluşacağını birlikte gözden geçirelim. Bugün aşk, zevk, aşık olmak, her doğan günü neşeyle karşılamak, yaratıcı yönlerinizi açığa çıkararak kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, deneyim sahibi olmak konularında fazlasıyla duygusal davranabilirsiniz. Spontan tepkilerinizin altında yatan en önemli neden, kendinizi yukarıda saydığımız konularda huzur ve güven içinde hissetme arzunuzdur.

Öğle saatlerindeki enerjiler altında ise, fiziksel yönden değişim, daha hoş görünme, kendinizi beğendirme, özgür hareket etme, başınıza buyruk davranma, kendinizi farklı gösterme ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Fakat yoğunluğunuz öylesine fazladır ki, ne yazık ki tam anlamıyla isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmayabilir. Çünkü beklenmedik durumlarla uğraşmak zorundasınızdır. İşte bütün bunlar gerilimli tepkiler vermenize, hızlıca işlerinizi bitirmeye çalışırken dikkatsiz davranmanıza neden olabilir. Benim önerim ne olursa olsun, iyi bir planlamada bulunmanız ve bu plan çerçevesinde hareket etmeye özen göstermenizdir. Böylece kendinize ayıracak zamanı bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Çarş. Nis. 29, 2009 10:39 am

Çarşamba , 29.04.2009

Sevgili Balıklar bugün Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Sağlıklı ve canlı olmanızı sağlayan bu enerji altında, kendinizden emin, duygusal olarak güven dolu bir gün geçirebilirsiniz. Kısaca, gün boyu her konuda ilerlemenizi sağlayacak etkiler mevcut diyebiliriz. Dış dünyaya gösterdiğiniz yüzünüzle bilinçli kararlarınız uyum içinde. Mutlu ve huzurlu olduğunuz her halinizden belli gibidir. Ne düşünüyorsanız onu gerçekleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Aile yaşamınız açısından da aktif enerjileriniz mevcut.

Kendinizi ve onları mutlu edecek desteği sunabilir huzurlu bir ortamda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Ruh ve beden sağlığınızın güçlü oluşu yaşama pozitif olarak bakmanızı sağlayabilir. Kendiniz adına yeni bir karar alabileceğiniz bugün, herşeyi gözden geçirerek hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Çekindiğiniz için cesaret edemediğiniz ne varsa bugün onu gerçekleştirebilirsiniz. Görünüşünüzdeki hoşluk ve kendinize olan güveniniz ilişkinizle alakalı kafanızı kurcalayan tüm sorulara bugün cevap bulmanızda etkin rol oynayabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Salı Nis. 28, 2009 11:00 am

28.04.2009

Sevgili Balıklar bugün İkizler burcunda ilerleyen Ay etkisi altında, sözlü ifadeniz dış ortamlarda pek etkili olmasa da, kendi iç dünyanızda içinde bulunduğunuz şartları kimi zaman duygusal kimi zamansa mantıklı bir şekilde ele alma taraflısı olabilirsiniz. Sizi tanıyanlar bugün sessiz ve sakin olduğunuzu düşünseler de, siz çok yakın bildiğiniz ve güvendiğiniz insanlarla temas halinde olmaktan hoşlanabilirsiniz. Bugünkü etkiler altında, kendinizi gözden geçirmeniz ve kafanızın içindeki sorulara değişik yollarla cevap arayışınız ön plandadır. Gündelik aktiviteniz içinde, yarım kalan işlerinizi bitirmeniz, yeni bir girişim için kendinizi hazırlamanız, gerekli bazı kişilerle irtibata geçerek bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ayrıca bugün sizi üzen ve rahatsız eden konulardaki sıkıntılarınızı da sakin bir şekilde ele alarak çözüme kavuşturmaya çalışabilirsiniz.

Saat 19:24-Çarşamba 01:39 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, rutin akışa ayak uydurmakta fayda vardır. Aileniz ve çevrenizle olan diyalogunuzu güçlü tutmanız gayet yararlıdır. Ayrıca olgun yaklaşımlar ve ılımlı tavırlar içinde olmanız, hem sakinleşmeniz hem de olaylara farklı bir şekilde ele almanız açısından faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Ptsi Nis. 27, 2009 10:09 am

Pazartesi , 27.04.2009

Sevgili Balıklar yeni haftaya hızlı bir enerjinin etkisi altında girmektesiniz. Ay gezegenin İkizler burcu seyrinin sizler için en başta anlamı, iş-ev arası iletişim trafiğinin yoğunlaşmasıdır. Yani bir yandan ev içi sorumluluklarınızı düzgün bir şekilde yerine getirmek için uğraşırken, diğer yandan işinizde verimli olmak zorundasınızdır. Fakat aklınız evdedir. Çünkü akşama dek evle ilgili meseleleri çözüme kavuşturamazsanız fazlasıyla dağılmanız mümkündür. Bugünkü enerjileriniz bazılarınızda, daha farklı bir yansımaya neden olabilir. Aklınızda bazı yenilikler vardır. Fakat şu anki şartlarınız gereği bunları tam olarak yürürlüğe koymanız imkansızdır. Bunların halledilmesi halinde hem iş hem yuvanızla ilgili konularda kendinizi güvende hissetmeniz kolaylaşacaktır.

Tabi ki bunların gerçekleşmesi için çok yönlü düşünmeniz, grup çalışmalarında bulunmanız ve her konuda söz söyleyecek hale gelmeniz lazımdır. Genç yaşta olan kardeşlerimiz için bugünün anlamı, eğitimle alakalı konularda ev içinde yapılan çalışmalar ve hızlı bir şekilde bitirilmesi gereken ödevleri gösterirken, orta yaşta olanlarınız için anlamı, çocuklarınızla ilgili bir yeniliğin sizi düşündürmesi şeklinde gelişebilir. Bugün ilişkilerde başarılı olmanın yolu, ılımlı şekilde hareket etmek ve akıllı şekilde kendinizi ifade etmekten geçmektedir. Seçtiğiniz kelimelerin etkili olması halinde insanlar sizi can kulağıyla dinleyebilirler.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   C.tesi Nis. 25, 2009 10:38 pm

Cumartesi , 25.04.2009

Sevgili Balıklar saat 06:22 itibariyle Boğa burcunda meydana gelecek Yeniay enerjisi sizler için, hem iletişimsel hem de girişim anlamında etkili olup, yakın çevreniz başta olmak üzere her konuda kendinizi sağlama almanız ve maddi yönden güçlenmeniz demektir. Eğer amacınız fikirlerinizi net bir şekilde ifade etmek, önyargısız bir şekilde düşünmek ve güçlü insanlarla sıkı bağlar kurarak ilerlemekse, işte bu yeniay sizlere bu konuda gayet güçlü bir ışık olabilir. Boğa burcu kökleşmek, sağlamlaştırmak ve uzun süreli kılmak demek olduğuna göre, Boğa burcunda meydana gelecek yeniay siz Balıklar için çevrenizle olan bağınız kuvvetlendirici ve sağlamlaştırıcı anlamındadır.

Eğitim hayatında olanların başarı için disiplinli çalışmalarını, iş hayatında olanların maddi güvenlikleri için yeni adımlar atmalarını, ev yaşamında olanların huzurlu bir hayat için ruhlarını dinlendirmelerini sağlayacak bu yeniay, yeni insanlar, yeni fikirler, yeni ortamlarda kendinizi ifade edebilmeniz açısından da bütünleştiricidir. Bu enerjiden daha olumlu bir şekilde yararlanmanın yolu öncelikle, öncelikle gereksiz yüklerinizden kurtulmak, hedefinize kitlenmek, sabırlı ve kararlı olmaktır. Yeniay toprağa atılan yeni bir tohum gibidir. Bu tohumun filizlenmesi ve çiçek açması için özenle büyütülmesi lazımdır. O zaman size düşen, yeni amaçlarınız adına hayallerinizi güçlü tutmak ve inançla bu yolda ilerlemek olmalıdır.
Kullanıcı profilini gör
BaRoNeS
special_uye
special_uye

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Cuma Nis. 24, 2009 10:54 pm

24.04.2009

Sevgili Balıklar güne, Ay gezegeninin saat 15:12 olana dek sürecek Koç burcu etkisi altında adım atmaktasınız. Maddi konularda bağımsız hareket etmenizi sağlayan bu enerji, kendi kararlarınızı kendiniz vermekten hoşlanmanız anlamına gelebilir. Bazı kişiler sizden maddi yönde destek isteyebilirler veya siz kazanımlarınızla ilgili konularda başkalarından yardım bekleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız adına alışveriş yapmanız gereken bugün, bütçenizin sınırları dışına çıkmamanız faydalıdır. Yani paranızın hesabını iyi bilmeniz lazımdır. Düşünmeden acele davranmak, gördüğünüz bir şeyi hesap yapmadan satın almak, alacaklarınız konusunda öfkelenmek veya maddi açıdan kaygılı düşünmek sakıncalıdır.

Saat 15:21-21:47 zaman dilimi içinde Ay boşlukta olacağından, yukarıda sözünü ettiğim noktalar üzerinde daha özenli ve temkinli davranmanız gerekir. Bazı kişilerle uzlaşmak zorunda kalmanız mümkündür. Bu durumda agresif tepkilerde bulunmanız, çıkarlarınız açısından sakıncalı olabilir. Saat 21:47 sonrası Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, gündüz saatlerindeki gerginlikler yerini sakinliğe bırakabilir. İnancınız yükselir, hayatı, insanları ve içinde bulunduğunuz herşeyi daha olumlu yönden görmeye çalışabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Nis. 23, 2009 8:34 pm

Perşembe , 23.04.2009

Sevgili Balıklar bugünkü etkiler altında yaşadığınız dünyanın kendi içindeki karmaşasına rağmen, iyimser bir şekilde olaylara yaklaşmak isteyebilirsiniz. Evet hassas bir kişisiniz ve açıkçası insanların pek güvenilir olmadığının gayet iyi farkındasınız. Fakat sürekli bunu düşündüğünüz takdirde bir adım dahi atabilmenin mümkün olmadığını da anlamış durumdasınız. Sanki bugün siz, biraz doğal akışa kendinizi bırakarak herşeyin bir şekilde yoluna gireceğini hissetmektesiniz. Şu aralar iş hayatının içindeki bazı belirsizlikler nedeniyle keyifsizlik yaşıyor olabilirsiniz. Yeni bir düzen içinde şöyle huzurlu bir ortamda görevinizi yerine getirmek isterken, öyle saçma sapan detayların içinde boğuluyorsunuz ki doğal olarak tedirginsiniz.

Düşündükçe işin içinden çıkamadığınız bu tersliklerle baş etmek için tek kuvvetiniz içinizdeki bu inanç duygusunu ne olursa olsun ayakta tutmak. Kaldı ki bugünkü etkiler altında bu daha kolay gibi.İçinde yaşadığınız ülkenin sorunları, hiç tanımasınız bile verilen kayıplar, eğitim hayatındaki son durumlar hakikaten sizin içinizdeki hassas dengeleri yerinden sarsıyor. Bu dünyanın karmaşasıyla başa çıkmanın yolu ise ne olursa olsun dimdik ayakta durabilmek. Bugün malumunuz üzere, 23 Nisan. Çoğunluğumuz için tatil günü. Benim diğer burçlara olduğu gibi size de tavsiyem, günü güzel bir şekilde değerlendirmenizdir. Kendinizi nasıl mutlu hissediyorsanız, o yönde aktivitelerde bulunmanız, enerjinizi toplamanız açısından etkili olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Çarş. Nis. 22, 2009 11:07 am

Çarşamba , 22.04.2009

Sevgili Balıklar saat 02:19 itibariyle, burcunuzda ilerlemekte olan Venüs ve Mars gezegeni gökyüzünde kavuşmuş olacaklardır. Bu oluşum burcunuzun son derecelerinde gerçekleşecek ve sadece saat 16:45 dek etkisini sürdürecektir. Kısa süreli gibi gözükse de sizler açısından diğer burçlara nazaran daha önemlidir. İlişkilerdeki paylaşım olgusunun belli bir denge içinde olması gerektiğinin göstergesi olan bu enerji, her iki tarafın da, sevgi birliğini sağlamaları sorunları birlikte çözüme kavuşturmak adına, çaba sarfetmeleri, gerçekçi davranmalarının önemine işaret etmektedir. Bu enerji altında zıtlaşmalardan uzak durmanız, her zaman olduğu gibi empatide bulunmanız faydalıdır. İlişkisi olmayanlar açısından bu enerjinin anlamı, ruh eşi kavramına uygun bir kişi arayışınızın yükselişi anlamına gelebilir. Artık kimsenin nazıyla niyazıyla uğraşmak gibi bir durumunuz yoktur.

Sizinle ortak bir yolda ilerleyecek, aşkı derinden ve oldukça etkileyici bir biçimde hissetmenizi sağlayacak ve herşeyden önemlisi ne yaptığını bilen bir insana ihtiyacınız vardır. Bu kişi kendi kimliğinin farkında olmalı, birlikte olduğu kişinin değerini bilmeli, çelişkili davranmamalı ve kendi hayatı çoktan kurmuş olmalıdır. Tabi ki kısa seyirli bir enerji olduğu için, böyle birinin gün içinde karşınıza çıkması tamamen kadersel bir tesadüf olabilir. Ki böyle bir durum hakikaten dikkate değerdir. Saat 17:09 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, parasal kazanımlarınızla ilgili konulardaki yoğunluğun göstergesidir. Elinize bir miktar para geçmesi mümkündür.

Önemli Bilgi: Mars gezegeni saat 16:45 itibariyle güçlü olduğu Koç burcundaki seyrine başlayacaktır. Bu güçlü enerjinin burcunuza olan yansıması Nisan aylık yorumunuzda geniş bir şekilde ele alınmıştır. Tekrar gözden geçirmeniz gayet faydalıdır.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Salı Nis. 21, 2009 9:10 pm

Salı , 21.04.2009

Sevgili Balıklar, partnerinizin fikirleri ile, kendi istekleriniz arasındaki farklılığı gerçekçi bir şekilde oturtmanız gereken bugün, sadece kendi bildiklerinizin doğruluğu konusunda ısrar eder ve durumları sadece bu çerçevede ele alırsanız biliniz ki, o da kendince doğru bildiklerini savunmaya başlayacaktır. Ayrıca bugün size karşı yanıltıcı tarzda konuşması mümkündür. Sizinle aynı düşünmediği halde düşünüyormuş gibi davranabilir. Sevgi, şefkat ve ilgi görmek isteği yoğun olabilir ve bu doğrultuda hareket etmekten yana olabilir. Hayatı gerçekçi bir şekilde ele almak yerine daha duyarlı veya artistik davranması mümkündür. Bütün bunlar karşısında bugün yapmanız gereken, hem gerçekçi düşünmeniz hem de onun bakış açısıyla ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizdir. Bu da gösteriyor ki bugün, fazlasıyla dikkatli davranmanız gerekiyor.

Mümkünse aranızdaki sorunları ele almak için birlikte hareket etmeye çalışmanız yerinde olur. O sizin gibi gerçekçi düşünmeye çalışmalı, siz de onun gibi farklı bir boyuttan ilişkinize bakabilmeyi denemelisiniz. Fakat bütün bunlar ince bir ayar çizgisi içinde yapılmalı, ilişkinizi bir terazi gibi düşünürsek, dengeli davranmaya çalışmalı, birbirinize karşı dürüst olmalı, yanlışlarınızı açık yüreklilikler kabul etmelisiniz. Böylece beraberliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tam tersi davranmak ise, samimiyetsiz ve oldukça yüzeysel bir ilişki demek olur ki, bunun her ikinize de pek faydası olmaz. Çünkü sonu hüsran demektir. Her iki taraf da kartlarını açık oynamalı, devam edecekse etmeli, bitecekse adam gibi bitmelidir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Paz Nis. 19, 2009 9:38 am

Pazar , 19.04.2009

Sevgili Balıklar pazar gününe, özgürlük dürtünüz yoğun ve kendi düşündüğünüz şekilde hareket etmek ihtiyacınız yüksek bir şekilde başlamaktasınız. Kişisel hedefleriniz, içinde bulunduğunuz hayat şartları, problemleriniz hakkında hassasiyet göstereceğiniz bugün, birileriyle konuşmak ihtiyacınız yoğun olabilir.Yakın gördüğünüz bir arkadaşınızla veya çok güvendiğiniz aile büyüğünüzle dertleşebilirsiniz. Yalnız bu etki altında daha önce sizi rahatsız eden bazı durumlar gündeme gelebilir. Genelde kafanızı pek bir şeye takmadığınızı düşünen insanların aksine siz aslında birçok şeyi kendi içinizde çözümlemek, dışa karşı hep güçlü görünmenizi sağlayan imajınızı korumak istersiniz.

Oysaki kırıldığınız bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olaylar vardır. İşte bugün bunları ele alırken geçmiş yeniden canlanabilir ve bugünkü enerjiniz altında, bunları değerlendirdiğinizde bir çıkış yolu bulmak oldukça güç olabilir. Öğleden sonra saatlerinde özgürlük duygunuz, hayatın zorluklarından kaçış isteğiniz ruhsal anlamda kendinizi toplum içinde bir birey olarak hissetme isteğiniz ön plandadır. Ne olursa olsun duyguların sizi esir almasına veya gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışmanız en doğrusudur.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   C.tesi Nis. 18, 2009 3:44 pm

Cumartesi , 18.04.2009

Sevgili Balıklar cumartesi gününe, Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. İlişkinizle alakalı konularda kuruntulu davranabileceğiniz bugün, gerçek düşüncelerinizi ifade etmek yerine suskun kalmayı tercih edebilirsiniz. Yalnız kalma isteğinizin altında dinlenme ihtiyacınız ön planda olabilir veya sırf sorunlardan kaçmak amacıyla geri planda durmak isteyebilirsiniz. Çünkü bugünkü etkiler altında, kendi özgür iradenizle hareket etme düşünceniz ağır basabilir. Geleneklere uymayan tarzda, hatta oldukça ilginç bir şekilde gününüzü geçirmeyi planlayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan, kimi zaman oldukça rahatsız eden para, iş, aile veya ilişkiyle alakalı mevzuların bugün gündeminizi işgal etmesine izin vermeyebilir, olaylara sabit bir noktadan bakabilir, hatta daha önce çözüm bulamadığınız konularda farklı çıkış noktaları keşfederek rahatlayabilirsiniz.

Ayrıca sahip olduğunuz doğal yeteneklerinizi güce dönüştürmeyi ve bunlar yoluyla kazanımlar elde etmeyi bugün deneyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar her ne kadar geri planda kaldığınızı düşünüyor olsalar da siz gününüzü gayet keyifli bir şekilde geçirmeyi başarabilirsiniz. Farklı bir şeyler yapma hevesinizi asla kaybetmeyin. Keşifçilik yönünüzü açığa çıkardığınızda yeniliklerde bulunmanız da gayet kolay olacağından, üzerinizdeki tüm gerilimin kaybolup gittiğini farkedebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Cuma Nis. 17, 2009 12:26 pm

Cuma , 17.04.2009

Sevgili Balıklar, maddi konulardaki sorunların üstesinden gelebilmek, huzurlu bir hayat sürebilmek ve geleceğinizi çizebilmek için, şu aralar en çok ihtiyacınız olan şey, güvence konusu. Saat 16:37 de Güneş ve Ay gezegenleri arasında meydana gelecek son dördün enerjisi de, tam bu noktalar üzerinde sizi düşünmeye iteceğe benziyor. Çünkü şu an, öyle bir durumdasınız ki, tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar veremiyorsunuz. Öyle veya böyle bir işiniz var. En azından bildik bir ortamda hizmet vermekte veya belirli bir rutin içinde çalışmaktasınız. Fakat durumunuza genel olarak baktığınızda, aslında bu düzeni böyle sürdürmeniz halinde tatmin olmanız mümkün değil. Çünkü kafanızın içinde düşündüğünüz ve tasarlamaya çalıştıklarınız ile iş yerindeki konumunuz ve şartlar birbiriyle uyum içinde değil.

Ayrıca maddi açıdan da tam anlamıyla doyuma ulaşamadığınız için bu sizin kimi zaman sağlığınızı kimi zaman ise cinsel hayatınızı etkilemekte. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Beraber olduğunuz kişinin en azından bu aralar size destek olmasını ve problemlerinizde yardımcı olmasını beklemektesiniz. Sıradışı zevkler yaşama isteğiniz gayet yoğun. En azından rutin, belli kalıplar içinde hareket etmesi yerine, size farklı bir dünyanın kapısını açması, sıkıntılarınızdan uzaklaştırmak için özverili davranmasını istemektesiniz. Çünkü o da üzerinize gelecek olursa hayatın ne tadı ne tuzu kalmayacak gibi. Bugünkü oluşum altında yapılması gereken, hayattan umudunuzu kesmeden, her doğan günün yeni bir umut taşıdığı bilinci içinde, sakin bir şekilde bu durumları tekrar gözden geçirmektir. Sakin olmanız, geçerli bir çıkış yolu bulmanızda etkili olabilir.

Not: 6 Mart tarihinden bu yana devam eden Venüs gezegeninin geri hareketi saat 22:25 de sona ermiş olacaktır. Burcunuza olan yansımalarını Nisan Aylık Yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Nis. 16, 2009 10:09 am

Perşembe , 16.04.2009

Sevgili Balıklar, arzuladığınız güven duygusunu sevdiğiniz kişiyle birlikte oluşturma isteğinizin yoğun olduğu bir güne adım atmaktasınız. Bu istek, Ay gezegeninin Oğlak burcundaki ilerleyişinin bir yansıması olabilir. Bugün size karşı olan davranışlarında temkinlilik, ciddiyet ve belirli bir ağırlık söz konusu olabilir. Bu durum kafanızın içinde soru işaretleri oluşturabilir. Bu nedenle ona bazı sorular sorabilir, nedenini öğrenmeye çalışabilir ve tedirgin olduğunuzu belirtebilirsiniz. Aslında bu, onun kendi içinde yaptığı bir ayarlama olabilir. İlişkinizin onun dünyasındaki yeri, ona kattığı sorumluluklar ve ciddiyet üstünde belirli ayarlamalar yapıyor olabilir. Bunu yanlış bir yönde değerlendirmek yerine onunla ılımlı ve sakin bir şekilde konuşmanız faydalı olacaktır.

Gün içinde ilişkinizi yakında ilgilendiren konularda, küçücük şeylerden mutlu olmanız, hem kendinizi hem de onu huzurlu kılmanız açısından en güzel yoldur. Dinlendiğiniz, mutlu olduğunuz en güzel zamanların onunla birlikte geçirdiğiniz saatler olduğunu düşünerek güzel bir ortam yaratmaya çalışırsanız, daha hoş bir gün geçirebilirsiniz. Hoşlandığınız aktivitelerde bulunmak, birlikte gezmek, konuşmak size mutluluk verebilir. Fakat bunları yaparken, onun üstünde baskı kurmak, size duyduğu hislerin ne denli yoğun olduğunu anlamak için gereksiz sorular sormaktan uzak durunuz. Eğer size ayak uydurmaya çalışırsa, siz yaklaştıkça uzaklaşmıyorsa, sizi incitecek sözler söylemiyorsa o zaman üzerine düşerek onu rahatsız etmeyin. Ortamı germeden, birlikte olmanın keyfini çıkarmaya bakın. Onu kendi haline bırakırsanız gün içinde size durumuyla ilgili bir açıklamada bulunabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Çarş. Nis. 15, 2009 7:21 pm

Çarşamba , 15.04.2009

Sevgili Balıklar Çarşamba gününe iki önemli oluşumun etkisi altında başlamaktasınız. Bunlardan ilki Ay gezegeninin Oğlak burcundaki seyridir. Bu enerji, çeşitli gruplarla veya değişik insanlarla iş amaçlı bir araya gelmenizin işareti olarak önemlidir. Sorumluluk duygusu ve disiplinli bir şekilde hareket etmeniz son derece önemlidir. Özellikle organize işler bugün ön planda olabilir. Yöneticiler sizden eksiksiz bir görev bağlılığı içinde hareket etmenizi bekleyebilirler. Ast-üst ilişkilerinize bugün önem vermeniz mutlaka gereklidir. Sizinle benzer idealleri paylaşan kişilerle bir araya gelerek görev dağılımında bulunabilir ve bu dağılıma göre paylaşımda bulunarak işlerinizi bitirebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle işbirliği bugün değerlidir. Sen ve ben demek yerine, biz olmanın sorumluluğu içinde çalışmak, günü faydalı bir şekilde değerlendirmenin en önemli şartlarından biridir.

Saat 13:00 itibariyle burcunuzda ilerleyen Uranüs ve Mars gezegenleri gökyüzünde aynı derecede kavuşmuş olacaklardır. Bu güçlü enerjinin sizler açısından olumlu anlamı, kendinizi istediğiniz bir alanda gayet etkili bir şekilde ortaya koyma, hayata yaklaşım tarzınızı yeniden gözden geçirme anlamına gelebilir. Birey olmanın tadına varmanızda, girişimlerde bulunarak güç ve kontrol sahibi olmanızda, toplum içindeki yerinizi sıradışı, orijinal bir şekilde çizebilmenizde de destekleyici olan bu oluşum farklılıklarınızı girişimlerde bulunarak gösterebilmeniz yolunda da size hızlılık ve aktivite getirebilir. İlişkilerdeki kontrolünüzü, bireyliğinizi yeniden ele geçirebilir, bağımlılıklarınızın esiri olmadan özgürce kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Olumsuz kullanımı: beklenmeyen tepkiler, asi tavırlar, gereksiz çıkışlar, sağlıklı olmayan iletişim, kaynaklarınızı, kimliğinizi, güvenliğinizi hiçe sayan bir ilişkiye devam, bağımlılıklarınız nedeniyle kendi kendinizi yok etmeniz şeklinde özetlenebilir. Bu noktalara özellikle dikkat etmenizi öneriyorum.

Önemli Bilgi: Mars ve Uranüs gezegenleri bundan önce:
22 Haziran 2003
14 Mayıs 2005
29 Nisan 2007
Ve bugün son kez Balık burcunda kavuşmuş oluyorlar. Uranüs gezegeni, bir burçta ortalama 7 yıl kalarak, tüm Zodyak çevresini 84 yılda döner. Mars gezegeni ise, tüm zodyakı 687 günde döner. Böylece bu iki gezegen yaklaşık iki yılda bir kavuşum derecesinde buluşurlar. Balık burcundaki bir dahaki kavuşum, 19 Mart 2088 yılında gerçekleşecektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Salı Nis. 14, 2009 10:37 am

Salı , 14.04.2009

Sevgili Balıklar sabah saatlerindeki enerjileriniz, özellikle kendinize olan güven duygunuz konusunda daha istikrarlı düşünmeniz ve amaçlarınızın farkında olarak planlı hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Bu yolda ilerlerken, kendi gücünüzü hafife almak yerine, bilakis yaratıcı özelliklerinizi ortaya koyarak kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Bu enerjiler altında yapılması gereken öncelikle kendi gücünüzün farkında olmak, psikolojik açıdan moral gücünüzü yükseltmektir. Bunu sağlamakta eğer zorlanıyorsanız bilin ki geçmişte yaşanan acı tecrübelerinizin hala baskısı altındasınız demektir. Önce bunlardan kurtulmaya bakınız.

Bilinçaltınızda biriktirdiğiniz veya sırf bağımlı olduğunuz için bir türlü kurtulamadığınız geçmişinizi lütfen gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Belki de bugüne dek boş yere kendinizi üzdünüz ve tedirgin ettiniz. O zaman şimdi gelin değişime açık olun. Yeni bir adım atmak için, öncelikle kendinize bir hedef belirleyin veya belirlediğiniz hedefiniz varsa bunu gerçekleştirmenizin önünde engel oluşturan eski alışkanlıklarınızdan bir an önce kurtulun. Sizi eskiye bağlı kılan düşünceler, korkular veya ilişkiler yerine, yeni bir hayata hazırlayacak gelişmelerle yakından ilgilenmeye çalışın ve sizi başarılı kılabilecek girişimlerde bulunmaya gönüllü olun.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Ptsi Nis. 13, 2009 1:50 pm

Pazartesi , 13.04.2009

Sevgili Balıklar yeni haftaya umut dolu, coşkulu ve pozitif bir şekilde başlamanız gayet mümkün. İkinci yöneticiniz Jüpiter idaresinde ilerleyen Ay gezegeni, size iyimser düşünme, hoş sohbet ve neşeli bir ruh hali içinde işlerinizi yapma gücü sunabilir. Bu gücü, kendinize olan inancınızla harmanladığınız zaman, önünüzde duran tüm duvarları kolayca aşabilir, hedefinize varabilirsiniz. Potansiyel gücünüzü açığa çıkarmaya hazır olduğunuzda, yeni girişimlerde bulunmamanız diye bir şey söz konusu bile olamaz. Yeter ki, olasılıkların farkına varın ve yeter ki sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeye çalışınız. Bugün iyimserlik bir gölge gibi sizi izleyebilir. Hayatınızı bilgece yönetmeye hazır olduğunuzda, başarı da kendiliğinden sizi bulabilir.

Çünkü kendine inanan, güvenen ve bu güveni ustaca ifade edebilen insanlar yükseklere tırmanabilir. Sizin onlardan hiçbir farkınız olmadığını biliniz. Sadece yapmanız gereken, ne istediğinizi iyi belirlemekten geçiyor. Onun için bugün, hangi işe adım atarsanız atın veya gündelik yaşamın içinde hep güzel şeyler düşünmeye çalışın. Bu güzelliklere layık olduğunuza önce siz kendinizi inandırın. Geleceğe doğru açılmayı, yeni bir temel atmayı, toplum içindeki yerinizi sağlamlaştırmayı hedeflerseniz, kim sizi durdurabilir ki? Hiç kimse. Yolunuzu aydınlatacak bugünkü enerjiden yararlanmak için güne pozitif düşünceler içinde başlamanın önemini asla unutmayın.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Paz Nis. 12, 2009 7:51 pm

Pazar , 12.04.2009

Sevgili Balıklar, yaratıcı ifadenizin ve aşk hayatınızla ilgili konulardaki dönüşüm isteğinizin yoğun olduğu Ay Akrep burcu seyriyle pazar gününe adım atmaktasınız. Bugünkü etkiler altında genel bir hava olarak herkes kendince yön bulmakta zorlandığından doğal olarak isteklerinizin yüksek olmasına rağmen günü, kendi doğal stresi içinde kabullenerek değerlendirmek en doğru yoldur. Güne bu etkiler altında baktığımızda psikolojik olarak, aşk konusunda en iyi ve en güzel duyguları yaşama isteğiniz yoğundur. Huzuru içinizde duyabilmeniz için, baskılardan uzak, dengeli bir paylaşıma olan ihtiyacınız büyüktür. Hani sorunlar olsa dahi, tatlılıkla bir şekilde çözüm bulunmaya çalışılmalı diye düşünebilirsiniz. Sizin isteğiniz diğer insanlardan farklı yönlerinizin en azından değer bulması ve buna göre de, ufak meselelerin büyütülmemesidir.

Madem başka kişilere göre siz daha sahiplenici, koruyucu davranmakta ve sevdiğiniz kişiye kendisini özel hissettirmektesiniz, o zaman aşk konusunda çok daha mutlu edilmeye hakkınız var demektir. Kimin kimle ne yaptığı belli olmayan, sadakatsizliğin böylesi açık bir şekilde sergilendiği bir dünyada sizin gibi sevdiğine sahip çıkan bir kişinin daha fazla mutlu olmaya hakkı olmalı diye içinizden geçirebilirsiniz. Evet bunda haklısınız fakat günlük etkiler altında karşınızdaki insan sizin gibi düşünmüyor olabilir. o zaman kabuğunuzdan çıkıp, hislerinizi içinizde saklamayıp onunla paylaşmanız için akşam 21:02 sonrası uygun olabilir. Çünkü bu saate kadar olan enerjiler öyle pek düşündüklerinizi hayata uygulamanız için yeterli değildir .Bu saatlerde Yay burcunda ilerlemeye başlayacak Ay size arzuladığınız neşe ve ifade gücünü verebilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   C.tesi Nis. 11, 2009 11:58 am

11 Nisan 2009 - Bugün

Sevgili Balıklar, bugün ileriye yönelik hedeflerinizi ilgilendiren konularda güçlü olmak arzunuz yoğundur. Kendi derinliklerinizle kolayca temasa geçebilir, hangi mevzuyla ilgileniyorsanız o konuda yoğunlaşarak başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bu enerji sizin yasak, kural veya zorunluluk olarak dayatılmaya çalışılan herşeye rağmen kendi prensipleriniz dahilinde olayları yönlendirebilmenizi ve başarılı olmanızı sağlayabilir. Sadece kendiniz için değil başkalarına adına da güçlü olmak isteyebilir, etrafınızdaki insanları gözlemleyerek kimi ne yapmaya çalıştığını tespit edebilirsiniz.

Sıradışı ve ilginç konular dikkatinizi çekebilir ve kendinizi her türlü değişimin içinde farklı bir yerde hissedebilirsiniz. kafanızın içindeki projelerin sunulması adına etkili bir gün olsa da, öncelikle her çalışmanızı titizlikle kontrol etmeniz, güvenilir olmadıkça kimseye bahsetmemeniz yararınıza olabilir. Etrafınızdaki insanlarla veya sizi destekleyebilecek kişilerle temasa geçmek isteğiniz bugün yoğundur. Dostlarınız aracılığıyla bir takım maddi ve manevi olanaklar elde edebilirsiniz. Bir proje için güçlü kişileri bir araya getirerek görüşmelerde bulunabilirsiniz. İleriye ait bir plan bile olsa şimdiden ön çalışmalarına başlayabilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizi planlayabilir ve ona göre bir sistem kurabilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Cuma Nis. 10, 2009 5:34 pm

10 Nisan 2009 - Bugün

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Nis. 09, 2009 8:16 pm

9 Nisan 2009 - Bugün

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Salı Nis. 07, 2009 9:46 pm

07 nisan 2009 bugün

Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Duygusal paylaşımlarınız konusunda, partnerinizle birlikte cömert bir tutum izlemeniz, pozitif bir enerjinin oluşmasına neden oluyor. Akşam saatlerinde daha aktif olacaksınız.
Olaylar ve insanlar sanki sözleşmişler gib sizin üzerinize üzerinize gelebilirler. Bir arkadaşınızın anlaşılmaz tavırlar takındığını görerek meraklanmanız olasıdır. Onun ve çevresindeki bazı kimselerin size karşı cepge almaları sizi üzebilir. Karşı cins ilişkilerinizde de bazı huzursuzluklar yaşamanız olasıdır.
Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Gizemli görünüyorsunuz. Masumbir çocuk gibisiniz. İçinizdekilerirafa kaldırmış görünüyorsunuz.Bu kadar rolyapmamalısınız. Yarın geç olabilir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Ptsi Nis. 06, 2009 9:53 am

06 nisan 2009 bugün

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Nis. 02, 2009 10:43 am

02 nisan 2009 bugün

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Çarş. Nis. 01, 2009 10:05 am

01 nisan 2009 bugün

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Salı Mart 31, 2009 9:54 am

31 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak herşeyi deneyin. Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi. Ağız sağlığınız için tehlike demek genel sağlığınız için de tehlike demektir.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Ptsi Mart 30, 2009 10:06 am

30 Mart 2009 - Bugün

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan çok sıkışıksınız. Dostlarınızı kırdığınızı bildiğiniz için arayamıyorsunuz. Siz yalnız kalmayı hakeden bir insan değilsiniz. Yakınlarınızdan yardım isteyin. Bu dar günler geçici, ileride bol kazançlı ve mutlu günler sizi bekliyor. Kalbinizi koruyun. Çünkü o en hassas noktanız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   C.tesi Mart 28, 2009 9:48 pm

28 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Cuma Mart 27, 2009 12:42 pm

27 mart 2009

Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak. Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. Enerjinizi açık havaya çıkarak ve yürüyüşler yaparak dengeleyebilirsiniz. Dargın olduğunuz birinden haber alacaksınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Mart 26, 2009 12:59 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ancak sonuçları önümüzdeki günlerde belli olacak. Aşkta güven mi? heyecan mı? ikilemi içindesiniz. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Çarş. Mart 25, 2009 8:21 pm

25 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ancak sonuçları önümüzdeki günlerde belli olacak. Aşkta güven mi? heyecan mı? ikilemi içindesiniz. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Salı Mart 24, 2009 12:55 am

24 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Ptsi Mart 23, 2009 10:37 am

23 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kırıcı sözler sarfedebilirsiniz. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi bomba gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Paz Mart 22, 2009 2:26 pm

22 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın. Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 714

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   C.tesi Mart 21, 2009 3:25 pm

21 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli. Duygusal bağlamda da pırıltılı günlerin başlangıcı. Ancak hiçbir şey mali alanda elde edeceğiniz başarıların yerini tutmayacak. Övgüyü gerçekten hak ediyorsunuz. Siz de kendinizi şımartın ve paranızı dilediğiniz gibi harcayın. Tabiki böyle bir durumda sağlığınızın da iyi olmaması düşünülemez.
Kullanıcı profilini gör
ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Cuma Mart 20, 2009 2:48 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp sevdiğinizle tartışmayın. Nasıl olsa herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek. Siz kısmetlisiniz. Aşkta yenilik olacak. Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın. Böbreklerinize dikkat.
Kullanıcı profilini gör
_troyaa_
RooT
RooT

cizgi resim :

MesajKonu: Geri: BaLiK 20 subat - 20 mart   Perş. Mart 19, 2009 3:43 pm

19 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp sevdiğinizle tartışmayın. Nasıl olsa herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek. Siz kısmetlisiniz. Aşkta yenilik olacak. Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın. Böbreklerinize dikkat.

Ve
çok..
Çünkü çok
Üç
Noktalar Koymaz Bana.. .

ANGeLiNa
forum kurdu
forum kurdu

cizgi resim :

MesajKonu: BaLiK 20 subat - 20 mart   Çarş. Mart 18, 2009 5:25 pm

18 Mart 2009 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

Kullanıcı profilini gör

BaLiK 20 subat - 20 mart
1 sayfadaki 1 sayfası