CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
anlamli sozler Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
anlamli sozler Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
anlamli sozler Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
anlamli sozler Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
anlamli sozler Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

anlamli sozler Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
anlamli sozler I_vote_lcapanlamli sozler I_voting_baranlamli sozler I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

anlamli sozler

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
BaRoNeS

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim : anlamli sozler Gif_penceredenKONTROL
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2112

anlamli sozler Empty
MesajKonu: anlamli sozler   anlamli sozler EmptyCuma Mart 20 2009, 00:52

Her geçen gün biraz daha acıyor canım.Her geçen gün biraz daha kan kaybediyor hayallerim.Su alan bir gemi misali her geçen gün yavaş yavaş batıyorum.Tayfam yok,yolcum yok gemiyle birlikte batıcak hiç birşeyim yok.
Ne hayallerim ne umudum ne de yarınlarım.

Kaçmak istersin hayattan.Tek başına yaşamak karanlıklarda.Yapamazssın bırakmazlar peşini onlar.Kovaladıkça sen kaçarsın nereye olduğunu bilmeden.Bir gün kazanıcam diye inat edersin kazanamassın.Sonunda yenilir hayatlar içinden hayat seçersin sebebsizce yaşarsın ölmek istersin delice.

Bilirmisin iki arada kalmanın ne demek olduğunu?Adım atsan ölecek,geriye dönsen yanacak gibisindir.İkisindede canın acır için acır.Ama seçim yapmalısındır ve kurtulmalısındır bu kisir döngüden kurtuluş yok.Acı var ama
gözyaşı yok!

Siyah-Beyaz bir flim içinde, rolu belirlenmiş hayatın dublorluğunu yapmak ne kadarda anlamsız.Sensiz şu hayatımın tek rengi kırmızı.''kan kırmızı''.Olmuyor işte sensiz olmuyor kan ağlıyor kanımın her damlası.

Bir dilek tutarsın mumları üflerken.Bir yudum mutluluk,yaşam,yaşama direnci.Aşk dilersin aşk,sevdanın kıblesinin yanlış yerde olduğunu bilmeden.

Papatya dalı gibi oynuyor kader ruhumla.Kopardığı her yaprak incitiyor bedenimi.Acıtmıyor beni,yaptığı ruhuma.Bilmiyor ama ruh kristali kırılırsa,düzelmez bidaha.

Sensiz, tanrısını kaybetmiş;Şizofren bir insanın karanlıkları içindeyim.Çırpınıyorum,Kan pıhtılaşmasına dönen göz yaşlarım adını yazıyor baktığım yere.Yapıcak birşeyler arayıp bulamıyorum.Bir elimde rakı bardağım,diğer elimde kırılmış parçalarıyla kalbim.Vermek için seni arıyor bulamıyorum.

anlamli sozler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ZIT ANLAMLI ATASOZLERI
» kadin_erkek hk sozler
» BÜYÜKLERİMİZDEN SÖZLER...‏
» Aşka Yön Veren Sözler
» KADINLAR ICIN SOYLENMIS SOZLER