CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
cicegin suya aski Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
cicegin suya aski Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
cicegin suya aski Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
cicegin suya aski Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
cicegin suya aski Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

cicegin suya aski Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
cicegin suya aski I_vote_lcapcicegin suya aski I_voting_barcicegin suya aski I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
cicegin suya aski I_vote_lcapcicegin suya aski I_voting_barcicegin suya aski I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

cicegin suya aski

YazarMesaj
BaRoNeS
special_uye
BaRoNeS

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim : cicegin suya aski Gif_penceredenKONTROL
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2112

cicegin suya aski Empty
MesajKonu: cicegin suya aski   cicegin suya aski EmptyC.tesi Mayıs 23 2009, 14:09

Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki su'ya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek etrafa kokular saçar "Sırf senin hatırın için ey su" diye... Öyle zaman gelir ki artık su da içinde çiçeğe karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır. Zanneder ki çiçeğe aşıktır ama su da ilk defa aşık oluyordur.

Günler ve aylar birbirini kovalalar ve çiçek acaba "Su beni seviyor mu?" diye düşünmeye başlar. Çünkü su pek ilgilenmez çiçekle... Halbuki çiçek alışkın değildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz. Çiçek suya "Seni seviyorum der. Su "Ben de seni seviyorum" der. Aradan zaman geçer ve çiçek yine "Seni seviyorum" der. Su yine "Ben de" der. Çiçek sabırlıdır. Bekler bekler bekler... Artık öyle bir duruma gelir ki çiçek koku saçamaz etrafa ve son kez suya "Seni seviyorum." der. Su da ona "Söyledim ya ben de seni seviyorum." der ve gün gelir çiçek yataklara düşer.

Hastalanmıştır çiçek artık. Rengi solmuş çehresi sararmıştır çiçeğin. Yataklardadır artık çiçek. Su da başında bekler çiçeğin yardımcı olmak için sevdiğine... Bellidir ki artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek çiçek suya der ki; "Seni ben gerçekten seviyorum." Çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır nedir sorun diye...

Doktor gelir ve muayene eder çiçeği. Sonra şöyle der doktor: "Hastanın durumu ümitsiz artık elimizden birşey gelmez." Su merak eder sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir diye ve sorar doktora. Doktor şöyle bir bakar suya ve der ki: "Çiçeğin bir hastalığı yok dostum... Bu çiçek sadece susuz kalmış ölümü onun için" der.

Ve anlamıştır artık su sevgiliye sadece "Seni seviyorum" demek yetmemektedir

cicegin suya aski
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aşkı yaşamak her haliyle
» Aşkı Anlamak..
» CARIYE'NIN ASKI
» Galata Kulesinin Kız Kulesine Olan Aşkı
» Aşkı kadınlar yönetir!‏