CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! I_vote_lcapEy Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! I_voting_barEy Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! I_vote_lcapEy Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! I_voting_barEy Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek!

YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! Empty
MesajKonu: Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek!   Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek! EmptyÇarş. Haz. 17 2009, 18:02

Gözlerimi kapattım yokluğumda var olan kendimin üstüne.
Çığlığımda taşıdım ellerime sığmayan bensizliği, kızıl sancıların içdökümünde.
Rüzgar saçlı bir yalnızlıkta yandım.
Nehirler geçti içimden, içim nehirlerden geçti;
talan edilirken Züleyha´sına aşk düşen bağışlanmış mısralar.
Ve şimdi kalbimde adı konulmamış bir süveydanın ölüm günahları.
Ve tufanları avuçlayan ömrümde Nuh´un ayak izleri.
Adıma küstüm...

İsimsizliğimin ölgün kentlerinde vurulup duruyorum,
sana hep altı susuş kala.
Hadi konuşsana!
Susma gözlerime öyle derin derin.
Kimsesizliğimin kimliğine suret olmayacak mısın yoksa?
Aynalarda göremediğim hükümsüz yüzümü, yüzüne kabul etmeyecek misin?
Bak el pençe divan durdum aşkın önünde,
biraz daha susarak acıtacak mısın sesimi?
Biliyorsun, rengi mahpus aşkımın mahşere and içen gözleridir sensizlik.
Ey boğazıma kadar battığım yağmur, hadi al beni!
Gözbebeklerinde yıldızlar eriten gece, hadi boğ beni!

´´YAĞMUR GECEDEN AL BENİ´´.
Ey Aşk! Güzellik bile sana meftun değil mi? Düşlerimden başka bir hüzünde yaktım mı en meczup tebessümleri? Bilsen, çöle kesmiş tenha bir gökyüzü indi geceme. İçine kan bulaşan tekinsiz uykulara uyudum. Kurak bir intihar düştü şairliğin yazgısına, yığıldım kaldım ´´bana inmeye korkan SEN uçurumlarında´´.

Sevdiğim! Acıya düşen içine, içine düşen acıya, tufanıma, rüzgarlığıma yenik geldim. Tutma ellerimi düşeceksin yoksa. Duru bir gülüş anında saklısın sen, an gibi. Altı harflik susuşun kıyamet ağrısı dilimde. ´Aşk bitti, yüzümü buldum´ diyenlerin içten pazarlıklı yalnızlıklarına inat, içimin suretisin. Ellerin yasadışı sevdalarda ıslanan heyula sensizliğim. Gözlerin gül yaprağında kanayışım. Çek gözlerini alnımdan. Yazgıma dokunuyorsun! Benden saklanabileceğim bir İstanbul var mı gözlerinde? Susmaya dair tekmil suskuları ´´ konuş/sana ´´ dediğinde bozar mı gülüşü yırtılmış kelimeler?

Ey Aşk! Kara kalemlerin aşkına! Ten hummalı saçlarında boğulmalarım yetmediyse bil ki; kahrolası bu denizler az gelir ağlayışlarıma. Sen hüzün divanında acının aşkı, aşkın acısı. İşte eşiğindeyim! Aşkın mahrem cinnetlerine sunma beni sevdiğim. Azalırım.

Ey Aşk! Kalk ayağa ve ağla tutuşuncaya dek! Çünkü anlamını gizleyemiyorum aşktan...
http://chatlaqs.yetkinforum.com

Ey Aşk! Kalk Ayağa Ve Ağla Tutuşuncaya Dek!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ey Aşk! Kalk ayağa ve ağla tutuşuncaya dek!
» agla yüregim agla