CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Bir damla gözyaşıyım ben Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Bir damla gözyaşıyım ben Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Bir damla gözyaşıyım ben Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Bir damla gözyaşıyım ben Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Bir damla gözyaşıyım ben Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Bir damla gözyaşıyım ben Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Bir damla gözyaşıyım ben I_vote_lcapBir damla gözyaşıyım ben I_voting_barBir damla gözyaşıyım ben I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Bir damla gözyaşıyım ben I_vote_lcapBir damla gözyaşıyım ben I_voting_barBir damla gözyaşıyım ben I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Bir damla gözyaşıyım ben

2 posters
YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : Bir damla gözyaşıyım ben Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

Bir damla gözyaşıyım ben Empty
MesajKonu: Geri: Bir damla gözyaşıyım ben   Bir damla gözyaşıyım ben EmptyC.tesi Ara. 27 2008, 01:50

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Wink
http://chatlaqs.yetkinforum.com
GüL-PeRiSi

GüL-PeRiSi

cizgi resim : Bir damla gözyaşıyım ben Hayvan10
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 6

Bir damla gözyaşıyım ben Empty
MesajKonu: Bir damla gözyaşıyım ben   Bir damla gözyaşıyım ben EmptyC.tesi Ara. 27 2008, 01:47

Bazen dile getirilemeyen kelimelerin sesiyim, bazen yoğun pişmanlığın diyeti, bazen de bir aşkın nefesi olurum, ama en çokta çocukların gözlerinde naz olurum annelere. Sessizliğin çığlıklarıyım aslında, anlatamadıklarınızı anlatmak isterim karşınızdakine. Eğer anlayabilirse…

Bir garipsiniz siz insanlar… Sevinir ağlarsınız, üzülür ağlarsınız, hasret çeker ağlar, kavuşur yine ağlarsınız. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerde benim görevim başlar.

Aslında ağlayabilmek büyük bir nimettir ama siz utanırsınız. Ne zaman süzülsem gözpınarlarınızdan aşağıya doğru, bir telaştır alır sizi. Hemen başınızı başka yöne çevirir ve silersiniz beni ucuz bir kâğıt mendile. Bir anlasanız ki ağlamak taş kalpli olmadığınızı gösteriyor. Hâla insan olduğunuzu, hissettiğinizi, duygusuz olmadığınızı.

Bazen de gözpınarlarınızdan süzülmem, dışarı akıp ziyan etmem kendimi. Çünkü çok daha önemli bir görevim vardır. Bir zalimim kıvılcımını düşürdüğü, içerideki bir yangını söndürmek gibi.

Eğer bana inanmıyorsanız bir daha göz kapaklarınızın alev alev yandığı, boğazınıza bir şeylerin düğümlendiği, burnunuzun direğinin sızladığı zamanlarda dikkat edin bakalım gözyaşlarınızın istikameti neresi? En zor olanı da bu benim için…

Ağlamak zayıflık değildir. Ağlamanız gereken anlarda sıkmayın artık yumruklarınızı, tırnaklarınızı batırmayın avuçlarınıza, boğazınızdaki düğümleri yutkunarak gidermeye çalışmayın ve kaçırmayın buğulanan gözlerinizi başkalarından. Bırakın da süzüleyim yanaklarınızdan aşağıya usulca.

Bir damla gözyaşıyım ben, evin istenmeyen ferdi değil sizin bir parçanızım…

Bir damla gözyaşıyım ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir damla gözyaşıyım ben
» Damla hos geldin...
» ALTiN DaMLa