CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Niye Ben Diyen Herkes İçin... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Niye Ben Diyen Herkes İçin... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Niye Ben Diyen Herkes İçin... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Niye Ben Diyen Herkes İçin... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Niye Ben Diyen Herkes İçin... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Niye Ben Diyen Herkes İçin... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Niye Ben Diyen Herkes İçin... I_vote_lcapNiye Ben Diyen Herkes İçin... I_voting_barNiye Ben Diyen Herkes İçin... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Niye Ben Diyen Herkes İçin... I_vote_lcapNiye Ben Diyen Herkes İçin... I_voting_barNiye Ben Diyen Herkes İçin... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Niye Ben Diyen Herkes İçin...

YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : Niye Ben Diyen Herkes İçin... Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

Niye Ben Diyen Herkes İçin... Empty
MesajKonu: Geri: Niye Ben Diyen Herkes İçin...   Niye Ben Diyen Herkes İçin... EmptySalı Şub. 23 2021, 16:27

Buda cok guzel...
http://chatlaqs.yetkinforum.com
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : Niye Ben Diyen Herkes İçin... Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

Niye Ben Diyen Herkes İçin... Empty
MesajKonu: Niye Ben Diyen Herkes İçin...   Niye Ben Diyen Herkes İçin... EmptyPerş. Ara. 30 2010, 11:32

Brenda, yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı.

Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına. Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı.

Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslenebileceği bir oyuk buldu. Orada asılı dururken, gruptan yukarıda ipi tutan kişi dalgınlığa düşerek ipi gevşetiverdi. Aniden boşalan ip, hızla Brenda’nın gözüne çarparak lensinin düşmesine neden oldu.

Lens çok küçüktü ve bulunması neredeyse imkansızdı. Lens, yamacın ortasında bir yerlerde kalmıştı ve Brenda artık bulanık görüyordu. Ümitsizlik içinde Brenda, lensini bulması için Allah’a dua edebilirdi yalnızca... Ve içten içe düşünüp dua etmeye başladı. “Allah’ım! Sen bu anda buradaki tüm dağları görürsün. Bu dağlar üzerindeki her bir taşı ve yaprağı bildiğin gibi, benim lensimin yerini de biliyorsun. Onu bulmama yardım et.”

Patikalardan yürüyerek aşağı indiler. Aşağı indiklerinde, tırmanmak üzere oraya doğru gelen yeni bir grup gördüler. İçlerinden biri “Aranızda lens kaybeden var mı?” diye bağırdı.”

Brenda’nın sonradan öğrendiğine göre, lensi bir karınca taşıyordu ve karınca yürüdükçe yavaşça kayanın üzerinde hareket edip parlayan lens kızların dikkatini çekmişti.

Eve döndüklerinde Brenda lensini nasıl bulduklarını babasına anlatacak ve bir karikatürcü olan babası da ağzıyla lens taşıyan bir karınca resmi çizerek karıncanın üzerindeki baloncuğa şunları yazacaktı:

“Allah’ım! Bu nesneyi neden taşıdığımı bilemiyorum. Bunu yiyemem ve neredeyse taşıyamayacağım kadar ağır. Ama istediğin sadece bunu taşımamsa, senin için taşıyacağım...”

“BU YÜKÜ NİYE TAŞIYORUM” demeyin...
http://chatlaqs.yetkinforum.com

Niye Ben Diyen Herkes İçin...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENİ SEVİYORUM DİYEN SÖZLERE DEĞİL SENİN İÇİN AĞLAYAN GÖZLERE İNAN AMA
» Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun.
» herkes kendi atesini getirir...
» Erkekler seven kadının değerini niye bilmezler?
» ''Karımla aramız çok kötü'' diyen erkekler doğru söylemezler!..‏