CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR I_vote_lcapUNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR I_voting_barUNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR I_vote_lcapUNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR I_voting_barUNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR

YazarMesaj
CaT_GiRL

CaT_GiRL

cizgi resim : UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Kat92v11
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : -7

UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR Empty
MesajKonu: UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR   UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR EmptyPtsi Ocak 05 2009, 01:26

derler ki birini unutmanın en kolay yolu başka birisiyle tanışıp onunla beraber olmaktır!!! ben bu yıl lise yi bitirdim. Lise son sınıfa başlarken bu yılın güzel geçeceği gibi hisler vardı içimde ve öyle oldu da...
okulun ilk haftasıydı ve bir arkadaşımla okul çıkışı gezmeye gitmiştik.. İşte o günden sonra herşey oldu.. Bazen düşününce keşke olmasaydı diyorum ama bazende iyiki olmuş böyle güzel bir gün yaşamışım diyordum. O gün bir alışveriş merkezinde birini görmüştüm ilk görüşte aşk mı derler buna adını bile koyamadığım bir histi bu...
yanıma gelip konuşmaya başlamıştık oysa ki hiç beklemezdim bunu. benden telefon numaramı istemişti ilk başta vermemeye kararlıydım daha sonra nasıl olduysa verdim..
dosttuk önceleri dostluk mesajları çekiyorduk birbirimize ve bir gün birbirimize karşı olan hislerimizi açıkladık daha sonra hayat toz pembe oldu.. herşey harika gözüküyor insanın gözüne aşık olunca.. ben onu hayattaki bütün insanlardan çok seviyordum belkide o da beni.. bu güzel kelimeyi ilk ona söylemiştim defalarcaaa..ama 4,5 ay sonra bana taşınacaklarını ve uzaktan yapamayacağıımızı söyledi.. bu ne kadar doğru bilemem ama bana göre insan aşık oldu mu dünyanın öbür tarafına da gitse aşkını sürdürür en azından gerçekten aşıksanız, zaten aşık değilseniz bunu düşünemezsiniz bile. şimdi hala ayrıyız ve bana tekrar dönmek isterse ben kabul eder miyim bilmiyorum.. bizim aşkımızın da sonu hüsran oldu tıpkı mutlu sonla bitmeyen filmler gibi.. allah onu hayatı boyunca mutlu etsin böyle bir anda terk edip giden erkekleri de.. bütün insanlar mutlu olsun..
seviyorsanız gerçekten seni seviyorum deyin ama sevmiyorsanız başka birisinin hayatını karartmayın!! kandırmayın hem kendinizii ve karşınızdakini !!!

UNUTTUM DEMEK HATIRLAMAKTIR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba ne demek??
» Sevmek buymus demek ki..
» seni seviyorum demek yetmemektedir...
» Seni Seviyorum Demek Yeterli Mi...???
» SENİ SEVİYORUM'' ''DEMEK İÇİN GEÇ KALMA !!!..