CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
FILISTIN Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
FILISTIN Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
FILISTIN Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
FILISTIN Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
FILISTIN Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

FILISTIN Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
FILISTIN I_vote_lcapFILISTIN I_voting_barFILISTIN I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

FILISTIN

2 posters
YazarMesaj
DeLiYaR
special_uye
DeLiYaR

Lakap : FoRuMuN_DeLLyySi
cizgi resim : FILISTIN Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 3560

FILISTIN Empty
MesajKonu: Geri: FILISTIN   FILISTIN EmptyPaz Ocak 11 2009, 19:37

Tüm Dünya seyrediyor birsey yapilmiyor malesef...Yazik coluk cocuklara sucsuz insanlara..Nasil bir vicdan nasil bir mantik anlamadim gitti.. Bizler burda eglenirken orada su saniyede acaba kac kisi hayatini yitiriyor ..Elden birsey gelse keske..Allah yardimcilari olur insallah..ve artik birileri durun yeter artik kan akitmayin der de tüm dünyada kardeslik olusur inallah..
*Su_Damlasi*
v.i.p. üye
*Su_Damlasi*

ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : -5

FILISTIN Empty
MesajKonu: Geri: FILISTIN   FILISTIN EmptyPaz Ocak 11 2009, 04:41

Abimm tüylerim diken diken oldu gercekten hem resimleri görünce hem yaziyi okuyunca..Paylasim icin tskler :-(
DeLiYaR
special_uye
DeLiYaR

Lakap : FoRuMuN_DeLLyySi
cizgi resim : FILISTIN Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 3560

FILISTIN Empty
MesajKonu: FILISTIN   FILISTIN EmptyC.tesi Ocak 10 2009, 19:30

FILISTIN 2710a

Kefenin altındaki Filistinli bir kız çocuğu.Ölmeden önce çok güzeldi sanırım.Ama senin yaptığın gibi LOREAL kullanmadığına eminim.

BUNUN SORUMLUSU SİZSİNİZ..! HALA İSRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ..? ONUN NE SUÇU VARDI?

SEN LIKIR LIKIR COCA COLA İÇERKEN İSRAİL TIKIR TIKIR ÇOCUKLARI KATLEDİYOR? BELKİ 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN!

ALDIĞIN HER MARLBORO DA İSRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERİYORSUN ONUNLA NE Mİ OLUYOR?? ŞU RESME DİKKATLİ BAKARSAN GÖRÜRSÜN....!

İşte İSRAİL ASKERLERİNİN VAHŞİ EĞLENCESİ!!!!

FILISTIN 57478

'(Ha israil ha abd birbirinin dostu) malları Müslümana HARAM'dır!!' Prof. Dr. Vehbi ZUHAYLİ

'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onların birbirlerinin dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)

İSRAİL MALLARINDAN SADECE BİRKAÇI
FILISTIN Sss

TÜRKİYE'nin artık ABD ve İSRAİL'e ve de bilimum sömürgeci medeniyet timsali AVRUPALILARIN istediklerini yapmaya mecbur olmasını istemiyormusun!?

TÜRKİYE'nin artık MÜSLÜMAN TÜRKLERİN olmasını mı istiyosun?

PKK'ya destek veren ABD, İSRAİL ve AVRUPA ÜLKELERİNE bir ders vermek mi istiyorsun!?

AFRİKA'daki aç insanlara destek olmak mı istiyosun!?

Yıllarca sömürülmüş hala da sömürülen ÜLKELERE destek mi olmak istiyosun?

KUSURA BAKMA SEN BUNLARI İSTEMİYOSUN! YUKARIDAKİLERİN BİR MESULÜ DE SENSİN! SEN AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ KULLANDIĞIN MÜDDETÇE DE BU ADAMLAR SENİ APTAL YERİNE KOYMAYA DEVAM EDECEK VE KATLİAMLAR SÜRECEK...

FILISTIN 58filistin07
PEPSİ içerken bunu düşündügünü hiç sanmıyorum?

FILISTIN 55filistin01
Bu görüntünün nedeni içtigin her COCA COLA yudumu!!?
Ey Müslümanlar siz Amerikan ve Yahudi mallarını aldıkça bu vahşet bitmeyecektir.

UNUTMAYALIM Kİ YAHUDİ MALLARI KULLANANLAR BİZE ATILAN KURŞUNA DESTEK VERİR....
SADECE EĞLENMEK İÇİN YAŞAMAYIN ONLARIN EĞLENMEYE HAKKI YOKMUYDU?????

Ağlarken aç olduğuna eminim ama senin için bunun da önemi yok sen her acıktığında Mc DONALDS'dasın nasılsa. Ve hamburgerleri yerken bunları aklına bile getirmedigine eminim?

FILISTIN Filistinde-israil-vahseti-007
Bu yavrunun suçu neydi acaba senin içtiğin her Coca Cola yudumu olmasın??

BU ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETÇE ZULÜM DEVAM EDECEK VE SENİN BUNU KINAMAYA HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! SAVAŞA HAYIR DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! YETER ARTIK SUÇSUZ İNSANLAR ÖLÜYE DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! ELİNDE COLA BARDAĞIYLA HABERLERİ İZLERKEN GÖRDÜKLERİNE 'BRAVO BANA..COCA COLA İÇTİM, PEPSI İÇTİM, ARIEL KULLANDIM, SABAH NESCAFEMİ İÇTİM, CARREFOUR'DAN ALISVERİŞ YAPTIM, MAGGI ÜRÜNLERİNİ SOFRAMDAN EKSİK ETMEDİM..........VS VS..VE NETİCEDE BUNLARIN OLMASINI SAĞLADIM...YAŞASIN İSRAİL...YAŞASIN ABD...YAŞASIN AVRUPA ÜLKELERİ..YAŞASIN RUS ÜRÜNLERİ......YAŞASIN EMPERYALİZM.....KAHROLSUN FİLİSTİN...KAHROLSUN LÜBNAN.....MASUM İNSANLARA ÖLÜM....' DEMEK TEK HAKKIN OLACAK....ÇÜNKÜ BUNLARIN SEBEBİ BU ÜRÜNLERE PARA ÖDEDİĞİN MÜDDETÇE SENSİN!!!!

FILISTIN 60filistin13

Bu çocukları kardeşinin yerine koyabilirmisin. Misket oynaması gerekirken tank taşlıyor. Ama sen çocuğuna yabancı marka oyuncak almaya devam et. TOYSRUS mağazalarından veya K MART tan olabilir mesela. Aklına şu gelebilir 'buda mı parayı İSRAİL'e yolluyo?'... Vergi vermesi kafi değil mi?

BUNU YAPAN TAŞERON PKK, İSRAİL VE ABD MALLARINI ALARAK ONLARA YARDIM YAP, ONLARDA TAŞERON PKK'YA YARDIM EDİP BEBEKLER ÇOCUKLAR ÖLSÜN NE KADAR BASİT DEĞİL Mİ SENİN İÇİN??????????? SENDE ELİNDE COCA COLA'YLA OLAN BİTENİ İZLE EY BASİT, SORUMSUZ VE ŞUURSUZ İNSAN!!!!!!!!!!!!!!!

BELKİ O BİR BABAYDI YAŞASAYDI AÇ COCUKLARIN KARNINI DOYURMAK İÇİN EMİN OL SENDEN ÇOK ŞEY YAPARDI AMA SENİN UMRUNDAMI SEN COLA İÇMEYE DEVAM ET...!

FILISTIN H14qn
ORADA YATAN SENİN ABLAN OLSAYDI?

EY MÜSLÜMAN...!
DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HAA......!

Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.

Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...

FILISTIN 5128839

FILISTIN
1 sayfadaki 1 sayfası