CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. I_vote_lcapArkadaslar Görevimi birakiyorum.. I_voting_barArkadaslar Görevimi birakiyorum.. I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. I_vote_lcapArkadaslar Görevimi birakiyorum.. I_voting_barArkadaslar Görevimi birakiyorum.. I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Arkadaslar Görevimi birakiyorum..

4 posters
YazarMesaj
ANGeLiNa
forum kurdu
ANGeLiNa

cizgi resim : Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. 9keleb11
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 681

Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaslar Görevimi birakiyorum..   Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. EmptyPtsi Haz. 01 2009, 19:12

pek fazla denk dusemesekte eklediklerini zevkle takip ettim. ayrilman uzucu. hersey gonlunce olsun...
BaRoNeS
special_uye
BaRoNeS

Lakap : BaS CHaTLaQS / JaMeS BoNDiYe
cizgi resim : Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Gif_penceredenKONTROL
ReP PuaNi : 1
ReP GüCü : 2112

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Görevimi birakiyorum..   Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. EmptyPtsi Haz. 01 2009, 15:24

forumun delisi aramizdan ayrilman bizi cok uzecek bunu bil oncelikle

ama kararina saygi duyuyorum arkadasim.

tum emeklerin icin tesekkurler yuregine saglik

kendine cok ii bak ve hocsa&dostcakal

ama kutfen deliligini ve chatlaqligini elden birakma

kokossssssssssssssssss

galiba en cok bunu ozleyecegim kulaklarimin zarini patlatamayacagin icin de sevinecegim :) :) :)
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Görevimi birakiyorum..   Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. EmptyC.tesi Mayıs 30 2009, 18:32

Verdigin bilgi icin tesekkürler Deliyar uzun suredir yanimizdaydin emegin icin tesekkürler ederiz. Hersey gonlunce olsun. Hoscakal dostcakal...
http://chatlaqs.yetkinforum.com
DeLiYaR
special_uye
DeLiYaR

Lakap : FoRuMuN_DeLLyySi
cizgi resim : Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 3560

MesajKonu: Arkadaslar Görevimi birakiyorum..   Arkadaslar Görevimi birakiyorum.. EmptyC.tesi Mayıs 30 2009, 16:28

selam arkadaslar görevimi birakiyorum bugünden itibaren kendi forumumla ilgilenecegim ilgilenebildigim kadar..ögrendiginiz gibi deliyarfmm i sildim radyo felan yok artik ..hersey son günlerde fazla oldu az kafa dinlemek istiyorum.iyi paylasimlar dilerim ..herkez kendine iyi baksin..allaha emanet olun..herkeze yolu acik olsun der hoscakalmanizi dilerim..

Arkadaslar Görevimi birakiyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sercan yarismaya katildi destek olalim arkadaslar...