CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
seni seviyorum' demeyi özlemek... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
seni seviyorum' demeyi özlemek... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
seni seviyorum' demeyi özlemek... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
seni seviyorum' demeyi özlemek... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
seni seviyorum' demeyi özlemek... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

seni seviyorum' demeyi özlemek... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
seni seviyorum' demeyi özlemek... I_vote_lcapseni seviyorum' demeyi özlemek... I_voting_barseni seviyorum' demeyi özlemek... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
seni seviyorum' demeyi özlemek... I_vote_lcapseni seviyorum' demeyi özlemek... I_voting_barseni seviyorum' demeyi özlemek... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

seni seviyorum' demeyi özlemek...

YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : seni seviyorum' demeyi özlemek... Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

seni seviyorum' demeyi özlemek... Empty
MesajKonu: seni seviyorum' demeyi özlemek...   seni seviyorum' demeyi özlemek... EmptyPtsi Şub. 01 2010, 01:29

Bilirsiniz bu özlemi, sevdigini özlemekten daha çok can yakar 'seni seviyorum' demeyi özlemek...

Akliniza geldikçe bu sözcükler, dilinizin ucuna takilir ve sonu huzursuz bir sessizliktir...

Bu sessizlikler eksik bir sevgiyle birikir içinizde. Tüketilmis bir sevda vardir ellerinizde.

Birisi veya birileri tüketmistir sevdanizi. Ve siz hep ayni sorulari soruyorsunuzdur

kendinize 'sevdalar tükenir mi?' 'ask eksilir mi?' Bilmezsiniz eksilen ask degildir,

sizsinizdir gidenin ardindan. Sevdiginizi söyleyemedikçe eksilirsiniz. Sevdiginizin

yokluguna, seni seviyorum diyememenin acisina uyanirsiniz her gün... Giden gitmistir

ama hesabi verilmemistir sevdanin. Birileri sevdanizi tüketmistir, sevdanizda sizi... S

anki sevdiginize bir kez daha seni seviyorum diyebilseniz geri dönecektir, 'bak sevdan

ellerimde, onu hiç birakmadim' diyecektir sevdiginiz... yalnizliginizin avuntusudur bu...

Ama bir kez daha 'seni seviyorum' diyemezsiniz. Sevdaniz artik sessizliginizdir.

Sessizliginizde eksilirsiniz ve sorulariniza bir yenisi eklenir; 'sevda, eksiltir mi insanlari?'

Gidenin bir gün geri dönmesinden, tekrar size 'seni seviyorum' demesinden korkarsiniz.

Öyle çok acimistir ki içiniz, sessizliginiz üzerinize öyle sinmistir ki sevdiginizin dönmesini

isteseniz de, korkarsiniz. Çünkü siz artik siz degilsinizdir. Içinde 'seni seviyorum' lar biriktirmis,

bedenindeki dokunuslari göz yaslariyla yikamaya çalismis, yaralari kanamasin diye birilerine

sarilamayan birisinizdir artik... Basit iki sözcüktür 'seni seviyorum'

Ama bu sözcükleri söyleyemedikçe kendinizden uzaklasmisinizdir...

Sevdalarin tükenecegini, asklarin eksilecegini kabullenmissinizdir...

Sözcükler anlamini yitirdiginde, yasaminda anlamini yitirdigini sonradan fark edersiniz ve

sevdiginizin giderken hayatiniza anlam katan tüm sözcükleri de götürdügünü 'seni seviyorum'

demeyi özlemeye basladiginizda anlarsiniz....
http://chatlaqs.yetkinforum.com

seni seviyorum' demeyi özlemek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENİ SEVİYORUM'' ''DEMEK İÇİN GEÇ KALMA !!!..
» Seni seviyorum...
» seni seviyorum demek yetmemektedir...
» Seni Seviyorum Demek Yeterli Mi...???
» Bén