CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! I_vote_lcapEY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! I_voting_barEY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! I_vote_lcapEY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! I_voting_barEY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....!

YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! Empty
MesajKonu: EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....!   EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....! EmptySalı Mart 09 2021, 21:07

Yeniden Merhaba Ey Aşk;
Sana son veda edişimde büyük konuşmuşum.Bitti;kanmam artık senin,önce güneş gibi doğup ardından siyah karannlıklara sürüklemene,kanmam demiştim.Meğer sadece kendimi kandırmışım.Sana veda ederken, beni umursamadan sinsice gülüşüne anlam verememiştim.Şimdi anlıyorum;sende biliyormuşsun senden kopamayacağımı.Bu yüzdenmiş elveda demeyişin.İnsan 1 kere tadınca,kaçışı olmuyormuş senden.
Hani Aşk,hani her insanın hayatına yalnızca 1 defa girerdin?Niye öyleyse tam ben yeni 1 başlangıç yapmışken,tam yaralarımı sarıp,hüzünlerimi unutup,kendime sensiz 1 dünya kurmuşken yeniden karşıma çıkışın niye?
Neden yeni heyecanlarla kandırmaya çalışıyorsun?Seni tanıyıpta mutlu olan var mı hiç?Neyinle övünüyorsun?Kime mutluluk verdin bu zamana kadar?Leyla ile Mecnuna mı?Kerem ile Aslıya mı?Yoksa şimdilerde efsaneleşmemiş ama seni tatmış bizlere mi?
Zaten sende mutluluğu tattığını söyleyen 1i aslında seni tanımamıştır.Gerçek yüzünü görenler bilir,o gülen yüzünün altında ne acılar yattığını.Seni 1 defa tanıyıp,ilk tattığıyla 1 ömür feda edenede;her defasında senden kaçıp yeni heyecanlarla kandırdıklarınada aynı acıyı veriyorsun.Yetmedi mitarih boyunca insanoğluna destanlar yazdırdığın?Öyle büyük yürekler yok artık görmüyor musun?Ufacık yüreklerimizle seni anlamaya çalışan bizler kaldık o devirlerden.Yok artık öyle karşılıklı aşk yaşayıpta, acı çeken.
Şimdi oklarını tek taraflı kullanıyorsun.Zaten şimdilerde çift atış yaptığında onun adını mutluluk koyuyorlar,aşk değil.Adının anılmayışından korkuyorsun değil mi?Bu yüzden tek taraflı sallıyorsun oklarını sağa sola?
Etrafına iyi bak Aşk!İkinci kez sapladın bu acı zemheri bana!İlkinde açtığın yarayı,gözyaşlarımla kabuk bağlattığımı ne çabuk unuttun?Şimdi o yaralı yürek 2nci 1 acıyı kaldıramaz.Madem ben senden gidemiyorum sen çık git hayatımdan.Ey Aşk sen bırak beni...
Durma karşımda öyle.Ne bekliyordun bu yaralı gönülden?Seni ilk tanıdığımdaki gibi şarkılarla,şiirlerle karşılamamı mı?Yoksa yoluna kırmızı güller serpip hoşgeldin dememi mi?
Eğme başını...Yüzsenelara yenilmemiş sen,şimdi neden susuyorsun?Konuşsana...Anlatsana bana bunu neden yaptığını?
Ey Aşk ağlıyorsun sen!Daha ne dedim ki,içimdeki acının zehrini ne kadar anlattım ki zoruna gitti?Dönme arkanı.Baksana bana....Dur gitme,sakın açma o kapıyı!Affet beni...Bakma sen bana söylediğim onca laf,ettiğim onca hakaret kendime aslında.Senin attığın okun ucunu yalnış insanlara emanet eden bana kızıyorum.
Baştan beri susupta kendini savunmam hata haklıydın sen.Çünkü ortada savunulacak 1 hata yok.Senin verdiğin tepkilerin manasını sonradan anlıyorum.Cahilliğime,duygusallığıma ver.Affet ve sakın gitme!
Gel,otur yanıma.Önce kendi gözyaşlarını sil,sonra benimkileri,olmaz mı?İnan yilların yüreğimin gözyaşlarını silmeye mecali yok.Anladım ben seninle yaşamasını bilememişim...Bu yüzdenmiş acı çekişim!
Kal yanımda.Bu defa herşey çok güzel olacak.Bu defa okun ucunu doğru insan tutacak.Acı insanı olgunlaştırırmış.Bak dimdik ayaktayım yüzyillara meydan okuyan sen gibi.Artık seni yalancı hayallerle değil,gerçek mutluluklarla doyuracağım.Yeterki sen kal...Yeterki gitme...EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....!

iLKNUR likes this post

http://chatlaqs.yetkinforum.com

EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....!
» sana cikma teklif ediyorum...
» sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor..
» kırıLdım sana ''aşk''...
» Kalbim Sana Ait