CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. I_vote_lcapsana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. I_voting_barsana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. I_vote_lcapsana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. I_voting_barsana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor..

YazarMesaj
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. Empty
MesajKonu: sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor..   sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor.. EmptyÇarş. Ara. 31 2008, 01:11

Bitti sanmıştım, unuttum demiştim, ömrümün geri kalanını sensiz geçirebileceğim fikrine bile kendimi inandırmıştım! En büyük yalan, insanın kendine söylediği yalanmış geç anladım Kaleminden çıkan birkaç cümleyle gözlerimin karşılaşması, yüreğimin seni yeniden hissetmesi, beynimin içine kazınan kare kare resimlerin ve kalabalıklar arasında yaşadığım başıboş dalıp gitmelerim!

Seninle yaşadığı bir günü, tüm geçmişine ve geleceğine denk tutan bir ruhu, mahşere kadar taşımak zor gelecek biliyor musun?

Öyle ya bir yağmur da, bir göl kenarında, gözlerinden içtim yağmur ve gece kadar yoğun şarabı ben! Gece senin derinliğindir ben de, yağmur benim yüreğimin sağanakları

Aklıma düşmeye gör, en fırtınalı denizde yolunu kaybeden en acımasız dalga olur bakışlarım Dalgalarımın kayalıklarla buluştuğu an çıkan sesleri duymanı hiç istemem! Canı çok acıyan bir deniz ağlıyor dersin eminim Seni özledim, anlıyor musun, özledim!!!

Gördüğüm her kuşun kanadına gözlerimi koyuyorum, bulunduğun diyarlara gelirler de seni görürüm diye

Sana " yar" diyorum, " yaralarım" kanıyor
Sana "yara" diyorum, tüm sözlerimin öznesi oluyor
" yar' a
http://chatlaqs.yetkinforum.com

sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kırıLdım sana ''aşk''...
» Kalbim Sana Ait
» EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....!
» EY AŞK BEN SANA AŞIK OLDUM....!
» sana cikma teklif ediyorum...