CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( I_vote_lcapTEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( I_voting_barTEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( I_vote_lcapTEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( I_voting_barTEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;(

YazarMesaj
CaT_GiRL

CaT_GiRL

cizgi resim : TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Kat92v11
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : -7

TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( Empty
MesajKonu: TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;(   TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;( EmptyPtsi Ocak 05 2009, 01:29

kız sewdiği çocuğa edebiyat dersinde içindekilerinin sadece kağıda dökebildiği kadarını dökerek bişeyler yazmıştır...
Yalnızım sen yanımda yoksun...Sana jnm dedim, sana jnımı werdim ama sen yoksun...Seni sevdim,sana değer verdim,seni senden cok iyi tanıdım ve saygı duydum.Sende kimsenin bulamadığı güzellikleri buldum,kendine güwenini arttırdım ama sen beni anlayamadın,beni bilmedin,beni tanıyamadın şimdi ise yanımda yoksun jnm yalnızım...Sen olmayınca cevremdeki güzellikleri göremiyorum, bunalıyorum, nefes alamıyorum sensiz, hersey bana cok değişik gelmeye basladı anlayamıorum neden böleyim anlamıyorum!!Etrafımdakiler beni seviyor bana değer weriyor ama sen yanımda olmayınca onlardaki sevgiyi etrafımdaki güzellikleri,çevremi göremiyorum=((
Sen yoksun ya işte işte bu yüzden yalnızım jnm yalnızım...biliyorum sen beni her zaman arkadas olarak gördün ama ben şunu çoook iyi biliyorum ki BEN SENİ SEVİYORUMMmmmMmMm... bundan her ne kadar utansamda işte sölüyorum sana seni çoooook seviyoruuumMmMm jnmmMMMm...
işte kız sadece kağıda duygularının bu kadarını yansıtmıştır. Kız her ne kadar unutmaya çalışsada, her ne kadar ona arkdas gözüyle bakmaya çalışsada unutamaz. Bu kızın elinde olan bişey değildir çünkü kalbindeki sewginin önüne geçemiyorr..belki bir an çocuktan karşılık aldığını düşündü ama cok gecmeden cocuk baskasını sewdiğini söledi kıza bu kızı cok üzdü ama onu hala seviyor onun için herşeyi yapmaya razı...O'nu bekliyecek!!
işte bu kız bnm şimdi söylüorum size ben O'nu ÇoooooooooK SEVİYORUMmmMmMm.. Eğer bir gün gelmek istersen,aklına gelirsem eğer ben burdayım seni sonsuza dek bekleyeceğim jnm...!!

TEK TARAFLI OLAN umutsuz bir aşk;(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Önemli olan güzel yaşlanmak!......................................
» Galata Kulesinin Kız Kulesine Olan Aşkı
» Mühim olan,nelere kıymet verdiğindir.
» İçeriği "İYİKİ" Olan Hiçbir "KEŞKE" Yoktur