CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
yaşamak ne kadar güzelmiş Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
yaşamak ne kadar güzelmiş Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
yaşamak ne kadar güzelmiş Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
yaşamak ne kadar güzelmiş Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
yaşamak ne kadar güzelmiş Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

yaşamak ne kadar güzelmiş Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
yaşamak ne kadar güzelmiş I_vote_lcapyaşamak ne kadar güzelmiş I_voting_baryaşamak ne kadar güzelmiş I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
yaşamak ne kadar güzelmiş I_vote_lcapyaşamak ne kadar güzelmiş I_voting_baryaşamak ne kadar güzelmiş I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

yaşamak ne kadar güzelmiş

YazarMesaj
CaT_GiRL

CaT_GiRL

cizgi resim : yaşamak ne kadar güzelmiş Kat92v11
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : -7

yaşamak ne kadar güzelmiş Empty
MesajKonu: yaşamak ne kadar güzelmiş   yaşamak ne kadar güzelmiş EmptyPtsi Ocak 05 2009, 01:43

belki bir rüya belki gerçegin ta kendisiydi yaşadıklarım.ama ne olursa olsun herşey yaşamaya deger oldugunu anlamıştım.onunla karşılaşmak benim kaderimdi sanki.yaşamam gerekiyordu onunla herşeyi aşka sevdaya özleme acıya dostluga dair ne varsa onunla yaşamalıydım.hiç bir zaman uyanmak istemedigim bir rüyaydı bu.ama yaşadıgım şeyler ne kadar güzelse karşıma çıkan zorluklarda bi okadar zordu.aşmamız gereken çok büyük engeller olacaktır elbette.ama önenli olan o süreç içerisindeasla yılmamak ve büyük bir azimle zorluklarla başa çıkmak.hayatımın en uç bölgesinde tanışmıştım onunla.hayatıma girmesiyle tüm dünyam degişmişti bir anda.tabiki ilk başlarda pek bir anlam verememiştim.bana vermiş oldugu degeri hak etmedigimi söyleyip hep kaçıyordum.beni ikna edebilmek için yapmadıgı delilik kalmamıştı sayemde.belkide hiç inancım kalmadıgı için kaçıyordum ondan sürekli.yalan sahte geliyordu artık bana tüm sevdalar.inanmakta çogu zaman zorlanıyordum.herşeyi çıkar üzerine kurulan bir dünyada aşkın saf temiz kalması mümkün olduguna hiç inanmıyordum.gerçek buydu.olması gerekenler belliydi onun dışında başka birşey düşünülemez geliyordu bana.ilgilerin masum görünüşlerin hep karşılıgı isteniyordu.bu böyleydi aslada degişmez olarak görüyordum.çünkü insanlar böyledi herşey bir çıkar için yapılıyordu.tabiki bende zamanla aşka olan inancımı kaybettim.güvense hiç oluşmuyordu bile.hep içinden bir ses buda böyle buda sana aynısını yapacak tam seveceken seni bırakıp kaçacak.hep bu duygu beni herşeyden uzaklaştırıyordu.zamanla insanlardan uzaklaşır oldum dünyayla bagımı koparmıştım.yaşanan herşey sahte geliyordu.yüregim yeteri kadar acı çekmiş.yeni bir yenilgiyi kaldıramazdı.gücümün tükendigini hissediyordum.taki onunla karşılaşana kadar.o beynindeki tüm düşünceleri silip atmıştı.o digerlerinde farklıydı.bana gerçek aşkın ne oldugunu anlatmıştı.herşeyin çıkar üzerine olmadıgını gösterdi.ve beni uçurumun kenarında alıp bugüne kadar yaşamaktan çekindigim ne varsa yaşamaya başladık.onunla hayata yeni baştan yaşamaya başladım .bi anda tüm hayatım degişmişti.hayata daha bi başka bakıyordum.artık benimde gelecege dair hayallerim vardı.umutlarım vardı artık benimde.hayatın her ne olursa yaşanmaya deger oldugunu birkez daha anlamıştım.insanların karşılarına çıkan fırsatları degerlendirmeleri gerektigini düşünüyorum şuan sadece.hiç bir zamanhayatla bagını kesmemeyi ögrendim onunla tanıştıktan sonra.her gece allaha dua ediyorum bana yaşattıgı mucize için.dilerimki herkes önüne çıkan fırsatları degerlendirmeyi .bilir.ben bu fırsatı degerlendirdim ve çok mutluyum.yüregimin sesini dinledim sadece ve iyiki dinlemişim diyorum her seferinde.dilerimki sizde yüreginizin sesini dinlersiniz emin olunki pişman olmayacaksınız.gelecek günler güzelse çekilen çileler her zaman kutsaldır.

yaşamak ne kadar güzelmiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Kadar Sevebilirmisiniz ?...LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN......!
» Yaşamak
» yasamak...
»  TAM ZAMANINDA YAŞAMAK‏
» yaşamak yürek ister