CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... I_vote_lcapSen canimi bile acittigini bilmiyorsun... I_voting_barSen canimi bile acittigini bilmiyorsun... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... I_vote_lcapSen canimi bile acittigini bilmiyorsun... I_voting_barSen canimi bile acittigini bilmiyorsun... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun...

YazarMesaj
ALTIN_DAMLA
basarili uye
ALTIN_DAMLA

cizgi resim : Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 515

Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... Empty
MesajKonu: Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun...   Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun... EmptyPtsi Mart 23 2009, 13:15

Acımasız mıyım? Yoksa acınacak halde miyim bilmiyorum.
Bilinmezlikler mi çok, yoksa bilinmezlikleri ben mi yaratıyorum bir türlü karar veremedim

Benim olmanı istemek mi hata yoksa hata seni sevmek mi zaten en karmasık sorum.
Günlerdir cevaplarını bir türlü bulamadıgım binlerce soru soruyorum kendime.
Sonra itiraf ediyorum

Evet seni seviyorum ,seni istiyorum ama niye bu kadar uzaksın bana?

Farklılıklar mı insanı uzaklaştırır birbirinden? Bu kadar mı acımasız hayat ki sırf farklısın diye beni asla görmeyeceksin. Seni çok sevdiğimi öğrenemeyeceksin.

Belki de unutmak en iyisi diye cevap buluyorum kendime, ama unutmayı bile beceremiyorum.
Keske dünya dursa ya da ben dursam ve dünya dönse gözlerim bir kapalı bir açık derken geçse bugünler öyle ki seni unutabilsem
Ve ben yine üzgünüm seni unutamıyorum….

kalbimi kendimce yamalıyorum. Ama artık dikiş tutmuyor yaralar. Gözlerimi kapatma bile fayda etmiyor son günlerde
Hak ettigimi mi yaşıyorum yoksa haketmedigim sey için sınanıyor muyum bilmiyorum. Ama acısına dayanamıyorum

En umarsamaz halimle bile seni umursarken ben sadece öylece bakıyorum

üzgünüm canımı acıtıyorsun
ama sen canımı acıttıgını bile bilmiyorsun…

Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Hakkında Hiçbir Şey Bilmiyorsun!
» ne ki bu ben bile bilmiyorum...
» neki bu ben bile bilmiyorum...
» Gökler bile sana ağlıyor