CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

ne ki bu ben bile bilmiyorum... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
ne ki bu ben bile bilmiyorum... I_vote_lcapne ki bu ben bile bilmiyorum... I_voting_barne ki bu ben bile bilmiyorum... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
ne ki bu ben bile bilmiyorum... I_vote_lcapne ki bu ben bile bilmiyorum... I_voting_barne ki bu ben bile bilmiyorum... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

ne ki bu ben bile bilmiyorum...

YazarMesaj
ANGeLiNa
forum kurdu
ANGeLiNa

cizgi resim : ne ki bu ben bile bilmiyorum... 9keleb11
ReP PuaNi : 0
ReP GüCü : 681

ne ki bu ben bile bilmiyorum... Empty
MesajKonu: ne ki bu ben bile bilmiyorum...   ne ki bu ben bile bilmiyorum... EmptySalı Ara. 23 2008, 13:36

Aşkım...
Şüphelenmek... En sevmediğim, kin duymaktan bir önce âşık olmaktan bir sonra...
Herkesin bir anısı var aldatılmakla ilgili ama insana en acısı kendisininki geliyor, en acısı o yüzden bende... Ama yine de ibret almak mı gerek dersin? Uyuyorum diyen sevgililerin iş üstünde çıkmaları benim suçum değil ki...
Gitmek... En zoru, nefret etmekten bir önce sevmekten bir sonra...
Herkes gidebilmiş bir yerlere, sevdiğinden uzak, arkadaşından uzak... Ben de gittim vaktiyle, bir senin yakınında kaldım, senden uzaklaşamadım... Yoksa gitmek mesele değildi, sorun senden gitmekti...
Aşk... En acı vereni, yüklerin üstüne yük yükleyeni, tiksinmekten bir sonra, her şeyden önce...
Herkes âşık olmuş, benimki en özeli, en güzeli, çünkü bu benimki...
Aşk üzerine yazılmamış bir şey yok, ama bizim aşkımız üzerine yazılmışları sadece ben yazdım, benden başkasının seninle benle ilgili tecrübesi yok... Bir de sen varsın ama emin değilim var mısın?
Yokluk... Gregor Samsa’dan bir sonra, senden bir önce...
Benim çok büyük yokluklarım var, senden yana fakirim. Kendimden yana zenginsem bile senin olmadığın yerde bir aşk dilencisiyim...
İğrençlikten bir önce, arabeskten bir sonra...
Herkes bazen benziyor ona... Engeli imkânsız... Türklükten mi insanlıktan mı bilmem, herkes biraz arabesk...
Merak... Erkekten çok sonra, kadından çok önce...
Her kadının bir merakı var, kimseninki benim kadar özel değil, benim merakım sensin, benim olduğun için özelsin...
Özel olmak... Tamamen farklı, ne bir şeyden önce ne de sonra...
Tamamen bahşedilmiş bir şey... Ben sana bahşettim ama sen bana koklatmadın bile...
Çünkü sen bazı şeylerden çok sonraydın, ben de çok önce, ben istemediklerime yakınım seni sevdikçe...
Kelimeleri yuvarlamak Kafka’dan çok sonra, Özdemir Asaf’ın içinde...
Böyle zamanlarda insan Özdemir Asaf oluveriyor, olamadığını bile bile... ÇaRe'sizliğine ÇaRe sanıyor olmadıklarını... Saçmalıyor amaçsızca...

alinti

ne ki bu ben bile bilmiyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» neki bu ben bile bilmiyorum...
» Sen canimi bile acittigini bilmiyorsun...
» Gökler bile sana ağlıyor