CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda I_vote_lcapTesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda I_voting_barTesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda I_vote_lcapTesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda I_voting_barTesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda

YazarMesaj
GuLGuZeLi
basarili uye
GuLGuZeLi

ReP PuaNi : 3
ReP GüCü : 418

Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda Empty
MesajKonu: Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda   Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda EmptyPerş. Haz. 18 2009, 18:07

Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda 24131310

İçim bugünlerde kıpır kıpır.Hayatın bana verdiği bütün nimetlere şükürler olsun.''Acı ve tatlı....''

Bana sabret mutluluk birgün seninde kıyına vurucak dediklerinde, benimle dalga mı geçiyorsunuz diyordum.Ama bugüne baktığımda, kıyılarıma vuran deniz yıldızlarını bende görebiliyorum artık.Artık her güne umutla uyanıyorum.Acabalardan uzak, daha emin ve daha kararlı, daha dik, daha mağrur !

Aslında yanlış kıyılarda beklemişim o deniz yıldızlarını.Artık doğru yerde olduğumdan eminim...Aşk tıka basa yaşananmış aslında, birgün var birgün yok olmazmış.Her daim var olanmış....

Evet hergünüm dolu dolu geçiyor bu günlerde.Hergün güne bir süprizle uyandırılıyorum.Benliğimden, benden ötürü beni seven, kusur arayıpta bulamayan birinin kalbinde yer edinebilmek o kadar tarifsiz bir duygu ki anlatamıyorum. Kavgasız, gürültüsüz, sakin bir dehlizte mutluluğu tadımsıyorum şimdilerde.Geç oldu bende anladım, hayatta sevmenin yanında çokça sevilebileceğimi....

Beni benden çok seven,anlayan her daim beni yanı başında düşleyen biri var artık.Uzakları bir okadar da yakın edebilen,herşeyimsin diyebilen ve bunu ilk andan itibaren söyleyebilen.Kimisi herşeyin bu kadar hızla gelişmesine, şüpheyle yaklaşabilir.Ama haklı sebepleri var, böyle olmasının.... Hep sevmeyi, sevilmeyi hayal eden biri, o yüreğe şu kısacık zaman da kocaman bir sevgiyi kolaylıkla kondurabilir.Biz söz var ya ''AKACAK KAN DAMAR DA DURMAZ !'' işte buda öyle birşey....

Bugünlerde çocuklar gibi şenim ! O nun hayatıma girişiyle, en güzel baharlarımı yaşıyorum şimdilerde.İyi ki o şemsiye yi gözüme sokmuş :) Yoksa hayatımda, sıradan bir insan olarak kalacaktı.Belki rabbimin bir işaretiydi o bana fark etmem için bir vesileydi....Bundan ötürü hayatımda ayrı bir yeri var bu ilişkinin.

Şimdi beni sımsıkı saran bu sevginin esiriyim...Bu esirlikten hiçbir vakit şikayetçi olmuyacağım.Çünkü bende sevdimi tam sevenlerdenim, herşeyi bütünüyle kabul edenlerden ve en önemlisi Allah rızası için sevenlerdenim...

Bana budenli benzemesi çok hoşuma gidiyor.Kendi yansımamı görüyorum...Onun da gözü benim ki gibi kara. Korkmadan, umutla bakıyoruz yarınlara !

Onun gelişiyle birlikte;

Artık at gözlüklerim olmadan doyasına bakıyorum hayata...Beni engelleyenlere inat, yarınımdan daha umutluyum artık !

Umut etmek ve umut olmak var ....sana / bana / bize / hepimize.

alinti

Tesadüf degil gercegin ta kendisi bu sevda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gerçeğin Yarısı - alıntı‏
» Sevda ugruna ölüm...
» Sevmek isterdim beklemek degil!
» Elbiseler Bedeni Örter, Kalbi Değil!
» Çünkü hayat, mükemmeli aramaya yetecek kadar uzun değil!