CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
bırak aşk bende kalsın. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
bırak aşk bende kalsın. Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
bırak aşk bende kalsın. Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
bırak aşk bende kalsın. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
bırak aşk bende kalsın. Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

bırak aşk bende kalsın. Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
bırak aşk bende kalsın. I_vote_lcapbırak aşk bende kalsın. I_voting_barbırak aşk bende kalsın. I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
bırak aşk bende kalsın. I_vote_lcapbırak aşk bende kalsın. I_voting_barbırak aşk bende kalsın. I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

bırak aşk bende kalsın.

2 posters
YazarMesaj
ALTIN_DAMLA
basarili uye
ALTIN_DAMLA

cizgi resim : bırak aşk bende kalsın. Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 4
ReP GüCü : 515

bırak aşk bende kalsın. Empty
MesajKonu: Geri: bırak aşk bende kalsın.   bırak aşk bende kalsın. EmptyC.tesi Ara. 27 2008, 23:56

Evil or Very Mad OLCAY....iyi bi paylasim gercekten..

Ama bence a$k iki kisi arasinda ya$anirsa güzeldir..sonunda birakmi$ ve a$kini icinde kendi ya$amis..
yine yalnizlik,yine yalnizlik....
Rolling Eyes
_troyaa_
RooT
RooT
_troyaa_

Lakap : CaRe
cizgi resim : bırak aşk bende kalsın. Gif_yryenAYAKKABILAR
ReP PuaNi : 9
ReP GüCü : 9668

MesajKonu: Geri: bırak aşk bende kalsın.   bırak aşk bende kalsın. EmptyC.tesi Ara. 27 2008, 22:26

Evil or Very Mad Evil or Very Mad
http://chatlaqs.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: bırak aşk bende kalsın.   bırak aşk bende kalsın. EmptyC.tesi Ara. 27 2008, 21:25

Her gidişine hayranla yüklüyorum yapma allah aşkına ya hep kal beninle söz etme gidişlerden ya da silinsin isminde cisminde oynama benimle dengemi bozuyorsun aşkı yaşayacak yürek bırakmıyorsun insanda böyle değildin sen ne oldu sana bittiyse heyecanın bileyim bende seni çok seviyorum diye başlayan ve ama ille devam eden cümlerleri duymaktan bıktım seviyorsan seviyorsundur aması olmaz bu işin üstelik bir cümlede ama varsa bir önceki yargının hiç bir hükmü yoktur artık.

Seni çok seviyorum ama birlikte olmamız imkansız ya ya imkansız diyebiliyorsan eğer sevmiyorsun demektir bahanelerin arkasına sığınma insanların hayatına sorgusuz sualsiz girip darma dağın eden sonrada hiçbir şey söylemeden gitmeye çalışanlardan nefret ediyorum böylemisin sende gerçekten gitmek mi istiyorsun yürekli ol biraz hadi konuş söylemek istediğini söyle iki çift sözü haketmedi mi bu aşk yaşanılan bunca şeye hiç mi saygın yok

Ah ben niye yanılıyorum hep niye tam işte bu dediklerim sömürüyor aşkımı biraz daha mı katı olmalıyım biraz daha mı kapalı tutmalıyım kapılarımı bazen bu dünyadan olmadığımı düşünüyorum bu devrin adamı değilim oyun çeviremiyorum hesap yapamıyorum bana ait olmayan kişiliklere bürünüp bir plan dahilinde hareket edemiyorum insanız biliyorum hepimizin zaafları var hepimiz egolarımıza boyun eğebiliyoruz iyi de hep beni mi bulacak bunlar.

Hiç bir kaydeye yer vermeden hiç bir hesabı düşünmeden açsaydın eğer bana yüreğini işte o zaman görürdüm bir aşkın nasıl efsanaye dönüşülebileceğini sen gözlerini kapıyorsun bir sen varsın başka hiç kimseye bakmıyorsun her şey senin çevrende şekillenmeli her şey sana göre düzenlenmeli beceremiyorum kusura bakma şimdi gidiyorum.

Aşk tam teslimiyet ister kendini aşkın kollarına ya bırakırsın ya da bırakmazsın bir yanım dışarıda kalsın dediğin noktada aşkı boğarsın yok edersin o güzelim duyguyu bu yüzden hep cesurların işidir aşk
Kaçışları,yalanları,aptalca oyunları kabul etmez aşk saf duru insanları sever kafasında bin bir tilki dönenler aşkı yaşayamaz isteseler de yaşayamaz arınmalısın en saf en duru halinle dönmelisin ki yaşayabilesin aşkı kısacası sevgilim sana göre değil bu iş senin yolun açık olsun hadi,hadi git şimdi git ki ben yaşayayım seni ben seveyim seni yokluğun beni boğuyor ama olsun bunu bilmek bile bana huzur veriyor bırak,bırak aşk bende kalsın.

bırak aşk bende kalsın.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YETER HAYAT USTU KALSİN YORULDUM ARTİK
» Bende Geldim...
» bende varım
» bende buradayim artikk :)
» SELAM BENDE GELDIM :)