CHaTLaQS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüM CHaTLaQ’LaR BuRDa SeN NeRDeSiN??

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MiSaFiR
En son konular
» flatcast tema icin resimler
sevgili dostum.... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Şub. 08 2024, 11:07

» 2008 yılına geri gidelim..
sevgili dostum.... Emptytarafından iLKNUR Paz Ekim 22 2023, 16:46

» meslek
sevgili dostum.... Emptytarafından _troyaa_ Cuma Haz. 09 2023, 10:58

» ]AYRIK OTU İLE ÇAYIR’IN HİKÂYESİ
sevgili dostum.... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Haz. 01 2023, 10:42

» pier loti tepesi ve kahvesi
sevgili dostum.... Emptytarafından _troyaa_ Perş. Mayıs 25 2023, 14:27

ONLiNe RaDYo

sevgili dostum.... Burnin11

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 217 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 01:59 tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
_troyaa_ (6438)
sevgili dostum.... I_vote_lcapsevgili dostum.... I_voting_barsevgili dostum.... I_vote_rcap 
DeLiYaR (3236)
sevgili dostum.... I_vote_lcapsevgili dostum.... I_voting_barsevgili dostum.... I_vote_rcap 
BaRoNeS (2235)
ANGeLiNa (1955)
ALTIN_DAMLA (715)
GuLGuZeLi (636)
ruzgar (532)
hope (498)
GüL-PeRiSi (441)
iLKNUR (305)
Flatcast.fr
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Flatcast.fr CHaTLaQS

Sosyal bookmarking sitesinde CHaTLaQS adresi saklayın ve paylaşın
RaDYoCaRe

sevgili dostum....

YazarMesaj
Misafir
Misafir

sevgili dostum.... Empty
MesajKonu: sevgili dostum....   sevgili dostum.... EmptyÇarş. Ocak 21 2009, 03:07

Bir vakitler balkona çıkıp avaz avaz bağırmıştım. Geceydi ve sokak ıssızdı. O kadar ıssızdı ki sesimin yankısını bile duyamamıştım. Şarap geçirir sanıyordum acıları, ağlamak iyi gelir sanıyordum. Aynalara bakmazsam kendimi unuturum sanıyordum. Yani senin anlayacağın sevgili dostum yalan yanlış şeyleri hayat belliyordum.
Üzerinden zaman geçti, büyüdüm belki de. Belki de çocuklaştım iyice. Yaralar kabuk bağladı dediler, güldüm. Acıların unutulmaz olduğunu bilecek kadar yaşamıştım nihayetinde. Zamanla alışılıyordu sadece.
Üzerinden zaman geçti. Sigarayı bıraktım, yeniden başladım, bir daha bıraktım. Şaraptan rakıya geçtim. Sarhoşluğun sınırlarını kalın çizgilerle belirledim. Çok ağladım çok güldüm. Hastalıklar ve ölümlerle sınandım. Kimi vakit kaybettim kimi vakit kazandım. En büyük arzumu sessiz sedasız bıraktım soğuk bir odada. Yürüdüm, yazdım, sustum, vazgeçtim, fotoğraf çektim, konuştum.
Yani sevgili dostum her şeye rağmen kumdan kaleleri yıkan oldum. Lanet ettim kimi zaman. Kimi zaman lanet ettiler adıma. Bunu bilerek devam ettim yola.
Acıyı da sonuna kadar yaşamak gerektiğini öğrendim.
Avutacak büyük sözlerim yok. Üstelik korkarım ben karanlıktan. Sisli, puslu havalardan… Yine de buradayım. Bil istedim.
Her şeyin değiştiği zamanları da göreceğiz, bir tek buna inan. Yani sevgili dostum kendi avuçlarımızdaki küllerden doğarız biz. Bizi böyle hangi şehir kabul eder şimdi? Sahi kimdi imkânsız düşlerden söz eden? Ve ne zaman yanıldı pusulalar?
Hadi bambaşka bir şehir seç kendine haritadan. Ve bir daha yenil. Çünkü sevgili dostum hayat bir uçurumdur. Kabul edelim. Hadi baştan başlayalım. Aç kanatları, uçmak marifetti hatırla.
İnce bir hüzün... Kaderimiz, boşuna baş kaldırma...
Buradayım.......
sevgili dostum.... Kopyas___ca4tlcm0cakqfrpwca92dx6qg9_1_

sevgili dostum....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAK DOSTUM..
» dostuma ve dostum olamak isteyenlere .....
» AŞK DA YARIN YOKTUR SEVGİLİ
» nereden başLasak sevgiLi üLkem..
» AŞKTA YARIN YOKTUR SEVGİLİ....................